10/10
AttiM 2009 júl. 31. - 11:02:32 10/10
(5/5)
Darkoscsaj, most, hogy véget ért a film, hogy látod: lelkileg évekre összetörtek a gyerekek? Vagy inkább sok mindenen elgondolkoztak és megtanultak értékelni dolgokat, amiket eddig teljesen természetesnek vettek, emiatt egyáltalán nem értékeltek? A család erõsebb lett, vagy úgy véled, hogy akkor volt erõs, amikor a gyerekek kényúrként éltek, és szolgának tartották a szüleiket?

Persze, nem azt mondom, hogy nem volt egy kis kozmetikázás is benne: két hét alatt valószínûleg nem lehet ilyen látványos eredményeket elérni, ráadásul nyilván sok dologban vissza fognak térni a régi kerékvágásba. De ha az egymás iránti tisztelet, a közös munka és egymás és a javaink értékelése legalább részben megmarad, már megérte.

Legalábbis én így gondolom.
Darkoscsaj 2009 júl. 31. - 10:38:11
(4/5)
ez iszonyatosan megalázó lehet... a gyerekek pedig ált pont a megfelelõ korban vannak lelki sérülések szerzéséhez... hiába tûnik úgy hogy ugyan már ez semmiség, kis kellemetlenség kibírják... egy tizenéves lányban egy világ dõl össze ha a társai égõ cuccban látják meg hasonlók, ami persze röhejes... de a gáz az hogy megvan rá az esély hogy éveken át szekálják vele... én spec egy ilyen után megutálnám a szüleim... pedig elmúltam már 13... és az hogy a végén elmondják mennyire megérdemelték.. háth... kíváncsi lennék ezekkel az emberekkel egy bezzeg az én idõmben attrakcióra a nagyszülõk részérõl ami fõleg a szülõket sújtja -.- mostani rész... irányításmániás apa nem kap tiszteletet... pár hónap és sorozatgyilkos lesz... vagy az egy másik mûsor?!
8/10
offtopic
mrlujoak 2008 aug. 06. - 01:24:37 8/10
(3/5)
Épp most nézem a második részt, Gunnék alcímmel.
A szereplõk - gyerekek - bemutatásakor felfigyeltem, hogy az egyik srácot kapásból metroszexuálisnak titulálja a szerzõ.
Van egy rossz hírem az apának: Joe - mert ugye róla van szó - rég nem csak metroszexuális, hisz míg a metroszexuálisok "csupán" nagyon figyelnek a külsõjükre, öltözködésükre addig õ felismerhetõen affektál, mind a testmozgása, mind a gesztusai, kéztartása nem a metroszexualitás velejárói...

Maga a sorozat nagyon érdekes, bár nem tartom jó ötletnek a bezzeg a mi idõnkben dolgokat.
Apám is hányszor de hányszor mondogatja, hogy õneki ennyi idõsen már háza volt, illetve én is útban voltam erre a világra. Igen, csak azt felejti el, hogy õ ennyi idõsen - amugy 25 leszek egy hónap múlva - már rég, évek óta dolgozott, stabil, hosszútávú munkahelyen, míg engem a szakközép után még fõiskolára is küldött, így alig 2 éve dolgozom...
Samuray 2007 nov. 04. - 14:22:06
(2/5)
Érdekes szituációk. Mindig az aktuális részének végén van a lényeg. A gyerekek mit prifitálnak, és tartanak meg a rövid "idõkirándulás" alatt szerzett
mxplanet 2007 okt. 28. - 18:06:02
(1/5)
érdekes :))