Téma: Romola Garai

mulao 2009 nov. 20. - 05:26:20
(5/25)
Én a Wikipédián olvastam róla, nekem a "Garai" gyanús, az simán lehetne magyar vezetéknév (és ugye az is).Én elõször a Piszkos tánc 2-ben láthattam.Egyébként nagy tehetségnek tartják, majd minden alakítását az egekig dícsérik, és díjjazzák.
Gabriella54 2009 nov. 20. - 01:24:18
(4/25)
A vezetékneve gyanús volt! Hong Kong-ban született, az édesapja bankár, az édesanyja újságíró. Mondjuk a magyar származására utaló híreket sehol sem találtam, nem úgy, mint Adrien Brody-nál, akinek minden életrajzában megemlítik, hogy az édesanyja még Budapesten született.
Romola Garait elõször a Kenneth Branagh által rendezett Ahogy tetszikben láttam.
mulao 2009 nov. 20. - 00:15:18 Előzmény Gabriella54
(3/25)
Elõszöris, köszönöm, hogy írsz hozzá, most egész felfigyeltem rá.A tinisztárt azért írtam, mert abból indultam ki, hogy a DD 2 elég tinifilm, és ha nagy sikerõ, akkor általában a két fiatal fõszereplõbõl nagy tinibálvány lesz, de lehet, hogy jobban járt.
És képzeld, magyar származású! Azért ez nem rossz, bár kísérteties, mivel pár napja számolt be a Fókusz, arról, hogy egy magyar táncos (aki szerintem tök úgynéz ki, mint Lengyel Tomi színész) megkapta németbe a Dirty Dancing fõszerepét, és Romola is a DD-gel lett igazán ismert.Mik vannak.:)
Gabriella54 2009 nov. 19. - 20:33:56 Előzmény mulao
(2/25)
A szabadság himnusza c. filmben volt rendkívül jó! Azzal pedig, hogy nem lett belõle "tinisztár", csak jól járt :)
mulao 2009 nov. 17. - 20:55:10
(1/25)
Nem is gondoltam volna, hogy a Piszkos tánc 2 fõnõje, az, aki a Vágy és vezeklésben is játszott, vagy a Fülesben, amibõl õszintén nem is emlékszem rá.A másik kettõbõl igen, a Ditry-ben szerintem hitelesen játszott és jól táncolt.A Végy és vezeklésben se volt baj vele, szerintem.Az arca kicsit emlékeztet valakire, talán Tamara Hope-re (fõleg szõkén), érdekes arcú.Azt azért furcsállom, hogy a Ditry után nem lett Alkonyatszerû tinibálvány és nagy sztár.