offtopic
-csengõzoli-- 2011 jún. 06. - 22:50:01
(1111/2171)
Ja értem,te nem gúnyolódtál a hozzászólásodban, ugye?
Engem nem sért, ha Orbánt szidod,mert tõlem aztán...
Csak nem értem, hogy utána miért sértõdsz meg...te magyar választópolgár... :)
offtopic
-csengõzoli-- 2011 jún. 06. - 22:33:27
(1110/2171)
A humor intelligencia kérdése,ezért nem érted.
offtopic
-csengõzoli-- 2011 jún. 06. - 22:13:16
(1109/2171)
Ferkónál nem az ég,hanem a gazdaság dübörgött!
Gondolom milliomos vagy a magyar részvényeidbõl...
7/10
NANU..! NANU..! 2011 máj. 27. - 00:54:43 7/10
(1108/2171)
Azért ez a Tegnapi Hír számomra újabb hazugságot leplezet le, miszerint hazudgálnak az embereknek, hogy csak ”semmi pánik” emberek, urai vagyunk a helyzetnek... :(

Tegnap elõtt a Híradóban azt nyilatkozta a Magyar OEK-s asszony, hogy a Német baktérium nem ismeretlen a számukra és már a "80-as évektõl ismerik... :(
Tegnap meg azt mondták a Híradóban és a Rádióban is, hogy még mindig ismeretlen baktérium okozza a Német véres hasmenéssel járó és több, mint 500 betegbõl 100 esetben súlyos és jó páran meg is haltak benne... :(
Össze vissza hazudgál az OEK, csak nem akar pánikot. !:(
Hol ott igen is, e-szerint saját magukat hazudtolják meg, mivel a németek még mindig nem tudták beazonosítani a baktériumot, csak annyit, hogy nincs rá antibiotikum, akkor miért nem jelzik a Németeknek, hogy hééé barom nagyarcúak, Mi tudjuk a "80-as évektõl, hogy mi ez. :(

Szánalom a köbön... !:(
7/10
NANU..! NANU..! 2011 máj. 25. - 21:46:41 7/10
(1107/2171)
Ottót nem találom, hol lehet visszanézni, mert Én nem talállom... ?:(
7/10
offtopic
NANU..! NANU..! 2011 máj. 25. - 21:44:52 7/10
(1106/2171)
Legközelebb az Ottó lesz a VV5-ben, mint Görög Animal Dog és még az is lehet, hogy meg is nyerné, majd indítanak neki is egy házasság boronáló mûhshowt... :XD)))
7/10
NANU..! NANU..! 2011 máj. 25. - 21:36:17 7/10
(1105/2171)
A Mai adag adrenalin... :XD)))

1.Medvetámadás
2.Vulkáni Hamu
3.Ich Bin Laden, azaz Aladin bosszúja, azaz rejtélyes baktérium, majd késõbb már jól ismert baktérium, de csak Semmi Pánik, urai vagyunk a helyzetnek… :)))
4.Brüsselben kinyírt Hun politikus, sajnos nem a megfelelõ takarító szolgálat jött idõben, így ott maradt a klotyón. :XD)))

5.De a pálmát az Ottó viszi, ki szereti az ExTreme Sportot… ;XD)))
7/10
NANU..! NANU..! 2011 máj. 24. - 00:35:46 7/10
(1104/2171)
Errõl beszélek... !:(

http://www.netambulancia.hu/szuperkigyo
7/10
NANU..! NANU..! 2011 máj. 24. - 00:10:21 7/10
(1103/2171)
Jézusom, mekkora kígyó... !:(
Mondtam Én mindig, hogy ebbõl a sok egzotikus országból, csak be csempészgetik az-e fajta hüllõket... :(
Addig nem is lesz semmi törvény és védelem, míg nem lesz egy haláleset, de annak is a felsõ 100 e-bõl kell lennie, hogy történjen szigorítás és rendes törvény, na de mit várhatunk, mikor nálunk az állatkínzásért is csak a max. büntetés az „AKÁR” szó a legerõsebb és legtöbb büntetés… :(

Még csoda, hogy a METRO-val nem volt itthon haláleset, na, egy értelmes és bátor és bölcs, helyes elsõ cselekedete a Bp. fõpolgármesterétõl… :(

Azon azért csodálkozom, hogy miért is nem engedik az új Metro kocsikat használni, és forgalomba helyezni… :(
Azt azért senki ne magyarázza, hogy mert nem felel meg, mert böszmeség az egész, valakinek vagy valakiknek inkább az szolgálja az érdekeiket, hogy ne vegyék át a kocsikat… :(
Nehogy már tõlünk nyugatra megfeleljenek, nálunk meg új szabványokat alkotnak, olyan ez, mikor a nyúl viszi a vadászpuskát effektus… :(
Most majd a következõ eset az lesz, hogy a Kecskeméti Merzi Fabrikban megfogják magyarázni, hogy miért nem felel meg a Magyar utakra és miért nem biztonságosak a Merzi felfüggesztései… ?:XD)))
7/10
NANU..! NANU..! 2011 máj. 23. - 22:32:37 7/10 Előzmény Shanks
(1102/2171)
Mit csodálkoznak, hát várható volt, hogy a cigok után Õk jönnek vagy mit gondoltak, majd kimaradnak a konkurens harcból... :)))
Hasonló effektus, mint az UNIO csatlakozási háttérben bújó haszon meglátás és nem az, hogy az újonnan csatlakozók jól járjanak... :(
Piacot vett az UNIO is, csak nem számoltak a BUSH Projectel, akik a két WTC toronnyal milliárdnyi dollárt sikítottak el... :(
Na de míg van kire lehet mindent fogni, addig Õk tisztára tudják mosni magukat a sok hülye szerencsétlen, mint mi is meg megfizetjük ezt is... :(
Nem véletlenül dõlt a bili a Bamba négus idejére idõzítve mindez, így lehet okolni a munkanélküliség és a globális Gazdasági válságért is, aminek még korán sincs vége… :(

A FRITZ párt elnök Orbánc is, csak azzal tud dicsekedni, amit elloptak a magánynyugdíj alapból, azzal tömték be a rést a csónakon, na de ez mind csak ideiglenes és idõnyerési stratégiai játék és ezzel, az eladósodás marad ott ahol van, ha csak még nem fog növekedni is... :(
A rés betöméssel, azaz az emberek nyugdíjával produkálják a GDP rést 3% vagy az alá nyomni, de ez nem más, mint egy rejtett bomba továbbra is, amivel könnyedén tudják zsarolni a választó polgárokat, mert amint legközelebb nem Õk nyernek a választáson, akkor begyújtják a kanócot és lesz nagy Booom... :(
Shanks 2011 máj. 20. - 16:41:32
(1101/2171)
7/10
NANU..! NANU..! 2011 máj. 05. - 23:45:45 7/10
(1100/2171)
Na, lemaradtam valamirõl... :(
Mikor nyírták ki az afgán fõ cigot... ?:(
Még hogy legnagyobb bûnözõ... :)))
Elvarrták a szálakat, amiket a Bush nyitva hagyott maga után... :(
Tyrannosaurus/velo/Rex 2011 máj. 01. - 18:47:24
(1099/2171)
Gyurcsányi ferikének teljesen elmentek otthonról. Vöröslõ fejjel üvöltötte az MSZP majálison, hogy "mi munkások nem tudunk 50 000-bõl megélni"
Én idáig nem tudtam, hogy õ munkás. Gyártulajdonosnak gondoltam. De ahogy elnéztem a hallgatóságát, el is hitték neki. Az esõ talán lehûti szegényeket.
offtopic
lilahagyma 2011 ápr. 17. - 02:51:17 Előzmény -csengõzoli-
(1098/2171)
Én sem hiszem, hogy élve hazakerül.
7/10
NANU..! NANU..! 2011 ápr. 17. - 01:01:50 7/10
(1097/2171)
Azért egy Berluskoni BUNGA-BUNGA partyra, szívesen benéznék és jó kis buli lehet ottt... ;)))
idõjós1010 2011 ápr. 14. - 23:00:02
(1096/2171)
Nem értem, mért ne lehetne engedélyezni a járõrözést a jobbikos gárdatagok,aktivisták számára, hisz nyilvánvaló hogy a közbiztonságot javítaná, akinek pedig nincs vaj a fején aligha okozna problémát, sõt....
Az az igazság, hogy a romák által elkövetett tömeges bûncselekményekrõl igyekszik minden áron elvonni a figyelmet a mindenkori kormány, valamint persze alapjáraton a Jobbikot (mint jelenséget) próbálja a szõnyeg alá söpörni, számos egyéb problémával együtt, amire természetesen megint csak , és kizárólag a jobbik kívánja felhívni a figyelmet. A Fidesz most nagyon igyekszik mindennel törõdni, csak épp azzal nem foglalkozik ami a legégetõbb problémák közé tartozna ebben az országban. Így viszont maradnak a kormány látszattevékenységei. Ez az új alkotmány is csak egy vicc.
-csengõzoli- 2011 ápr. 13. - 20:34:33
(1095/2171)
Szegény Tóásó, igen szomorú szerep jutott neki egy tragikomédiában...
Kb annyi esélye van rá,hogy élve megússza,mint a lottó ötösre...
-csengõzoli- 2011 ápr. 04. - 10:45:30
(1093/2171)
"A Tescónál elõre tudják, hogy mikor és milyen termékeket ellenõriz a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság (NFH) - állítja hétfõi számában a Magyar Nemzet a birtokába jutott egyik körlevélre hivatkozva.

A lap közlése szerint a levelet a multinacionális vállalat budaörsi központjából küldték szét az ötezer négyzetméteres hipermarketek vezetõinek. A Magyar Nemzet szó szerint közli annak tartalmát, tételesen felsorolva, hogy az NFH ellenõrzése mire terjed ki. (A körlevél szerint például a vákuumcsomagolt szalámik súlyának újramérésérére kell számítani, de arra is, hogy ellenõrzik, a vásárlók számára jól látható helyen van- e feltûntetve az áruházat védõ cég neve)."

http://vallalkozoi.negyed.hu/vnegyed/20110404-magyar-nemzet-a-tesconal-elore-tudhatnak-a-hatosagi-ellenorzesekrol.html

Szegény multik,hogy sajnálom,hogy megadóztatják õket :(
offtopic
meszag 2011 ápr. 03. - 13:19:44
(1092/2171)
Attól függ: jó fideszes, vagy nem?