offtopic
meszag 2011 szept. 15. - 06:29:11
(1731/2171)
Egyébként ami a legjobban emlékeztet arra, hogy ki is az a fidesz, az a demokrata kór címû echotv rettenetes. Nem változott a színvonaltalanságuk, és elvtelenségük 1998 óta. Ma reggel néztem az ismétlést, mit mondjak, hányinger....
Az már csak hab a tortán, hogy délután, szintén e "míves" adón még felfedeztem némi realitást, ami adott mûsorban természetesen nem lelhetõ fel.
offtopic
meszag 2011 szept. 14. - 18:38:39
(1730/2171)
Írtam én ma damuról? :)
vénasszonyoknyara 2011 szept. 14. - 17:35:22
(1729/2171)
Elõítéletes vagy. Nincs két egyforma ember. Attól még, hogy vétett valaki a törvény ellen, nem lehet egy kalap alá venni egy gyilkossal, mert a szocializmusban a legfõbb érték az ember.
Igenis össze lehet erkölcsi alapon, a jogszabályoktól függetlenül hasonlítani cselekedeteket és, ha Ambrus Attila 17 évet kapott a tetteiért, akkor Damu Rolandnak vagy Rafael Sándornak 100 év járna. Persze nem fiskális szemmel nézve a dolgot, hanem ép erkölcsi érzékkel.

Szabadságot Angela Davis, bocs Ambrus Attilának!
offtopic
meszag 2011 szept. 14. - 15:22:53
(1728/2171)
Nem is akarom megérteni. Egy tolvajból se csináljanak hõst. Nagyon köze nem volt Robinhoz, Robicsekkel értek egyet - ritka alkalom. :D
A filmjével is menjenek a francba, igaz van már elég szemétre való mûsor, de nem kéne tovább hülyülni. ambrust akkor is ez a buta mítosz lengte körül, mint most. Akkor is undorítónak tartottam, most is. Ilyen link, ingyenélõ életmódra ne rendezkedjen be senki. Ismert ember meg fõleg ne, s ha mégis akkor legyen rossz példa, és magasabb büntetés.
Egyébként az ellen tiltakoztam tegnap is, hogy méricskélitek, összehasonlítjátok a büntetési tételeket. Nem lehet.
Erre nekiálltok azt hangoztatni, hogy én nem értem, meg hogy jobb egy tolvaj. Ki mondta, hogy nem? De a bûnözõ, az bûnözõ.
offtopic
kata3 2011 szept. 14. - 14:31:37
(1727/2171)
Igazad lehet, mert egy nõi riporterre emlékszem, és a mi borzunk nem az. Vagy mégis?
Persze lehetett több riport is Ambrussal...
offtopic
kata3 2011 szept. 14. - 14:29:40
(1726/2171)
Látom megint kibújt belõled a cinikus kisördög. :-)
offtopic
kata3 2011 szept. 14. - 14:28:35
(1725/2171)
Attól, hogy szimpatikus a népnek, még nem jelenti azt, hogy nem ítélik el, azért amit tett.

"Az összes politikust le lehetne csukni életfogytigra ha az Ambrus ügyét precedensnek vennénk. Azok egész életükben adót csaltak." Milyen igaz.

Ambrus embert nem ölt, de ez nem jelenti azt, hogy alapból mindent megbocsájt neki az ember.
A bankrablás akkor is bankrablás, ha nem süti el a fegyvert, csupán ráfogja az alkalmazottakra. Nyilván bûnhõdnie kell, de nem mindegy mennyit kap, mert õnála nagyon is fennáll a gyanú, hogy példát statuáltak.
offtopic
robicsek2 2011 szept. 14. - 14:22:52
(1724/2171)
Nem õ csinálta :)))))))))) A tv ben volt aszem a TV2-n a Naplóban vagy a Magelánban.
offtopic
kata3 2011 szept. 14. - 14:21:29
(1723/2171)
Mit csináltál? Riportot? Ambrussal?
vénasszonyoknyara 2011 szept. 14. - 14:18:43
(1722/2171)
Bicska Maxi dala a Koldusoperából:

"Hölgyeim és Uraim. Egy hanyatló társadalmi réteg hanyatló képviselõjét látják most maguk elõtt. Minket, egyszerû polgári kézmûveseket, akik csak feszítõvassal dolgozunk a kiskereskedõk páncélszekrényein, elnyelnek a bankok mögött álló nagyvállalkozók. Mi egy tolvajkulcs egy részvényhez képest? Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?
Büdösborz 2011 szept. 14. - 14:17:49
(1721/2171)
Igen igazad van, csak Meszag nem nagyon érti azt hogy attól hogy az ember szimpatizál vele, nem jelenti azt hogy egyetért azzal is amit tett.
Az összes politikust le lehetne csukni életfogytigra ha az Ambrus ügyét precedensnek vennénk. Azok egész életükben adót csaltak. Cseppet sem sajnálom azokat akiket megkárositott. Legalább annyit ülhetnének mint õ a börtönben.
Büdösborz 2011 szept. 14. - 14:13:38
(1720/2171)
Mikor láttam vele egy riportot ott maga mondta, de igazából lényegtelen mit csinált a pénzzel. A lényeg az hogy a törvényhozás szeret hülyét csinálni magából.
Büdösborz 2011 szept. 14. - 14:11:33
(1719/2171)
Kicsit (nagyon) túlreagálod az egészet. Igyál egy roibos teát és relax. Felõlem bárki betörhet a bankba,és elvihet pénzt engem nem nagyon izgat mert nem vagyok milliomos és nincsenek halmozott vagyonaim, illetve annyit senki nem rabolna amitõl az országos pénzügy, vagy akár egy bank is becsõdölne. Bár ha adhatnék valakinek tanácsot, javasolnám neki valamelyik politikusunkat lenyúlni inkább. Szóval nyugodtan mehetsz felõlem akár bankot is rabolni és szétoszthatod a pénzt a szegények közt, engem nem nagyon zavar. Még mindig fair-ebb hozzá állás valakitõl ha már bankot rabol, mint lemészárolni x embert sunyimód. Ha valaki már mindenképp bünözni vágyik. És még mindig jobban tolerálom az ilyet - mert tökéletes Világ olyan nem létezik, csak olyanok akik szemet hunynak dolgok felett - mint azt aki gyereket gyilkol, molesztál, erõszakoskodik, gyilkol hidegvérrel, illetve részegen autóba ül, vagy drogot árul. A pénz csak egy dolog és mindenki másként értékeli......
offtopic
kata3 2011 szept. 14. - 14:11:31
(1718/2171)
Nem tudok olyanról, hogy Ambrus adakozott volna. Saját családtagjaira nyilván gondol az ember.
Szerintem Damu mindig így nézett ki. Valahogy nem tudom õt sajnálni...durva, erõszakos ember, szerintem még ego is.
offtopic
robicsek2 2011 szept. 14. - 14:11:17
(1717/2171)
Hát pénztárosnak nem hiszem hogy fölvennék :))))
offtopic
robicsek2 2011 szept. 14. - 14:08:51
(1716/2171)
Azért belõle se kell egy modern Robi Hood ot kreálni. Amit lopott abból élt, aztán ha elfogyott megint lopott. Szerintem nem támogatott senkit csak magát, Az embereknek nem azért volt szimpatikus mert olyan volt mint Robin, hanem állítólag azért mert ügyesen csinált hülyét sokszor a rendõrökbõl. (Lehet hogy elõtte sokan nézték a Szmoki és a bandita filmeket meg a Hazárd megye lordjai-t (Igaz ezek inkább autós üldözõs filmek,sorozatok, de ott is bolondot csinálnak a zsarukból. (A gazdagoktól lopott, de magának :)
offtopic
kata3 2011 szept. 14. - 14:07:32
(1715/2171)
Nem tudom, hogy milyen eséllyel indul, tény hogy egy pár szakmát kitanult és talán még nyelveket is.
És persze pénzt is tud ott keresni, mert hogy dolgozik, kerámiákat készít.
Szóval, hogy milyen eséllyel indul az talány, mert rajta marad a bélyeg mindenkin, aki már ült
Ráadásul õt az egész ország ismeri, tehát aki alkalmazza, az már ismeri a múltját.
Mivel nem jött össze a pénz a Whiskys filmjére és anno így nem készült el, most majd 2013-ban jó alkalom kínálkozik arra, hogy újra meg próbálkozzanak...immáron az õ fõszereplésével.
offtopic
robicsek2 2011 szept. 14. - 13:58:59
(1714/2171)
Am de nézzétek a jó oldalát. Ö ott tovább képezhette magát , Állam bácsi pénzén, (Nekünk meg már olyan idõsen magunknak kell ha másik szakmát akarunk. Most ha kijön már szerintem jobb eséllyel indul mint anno amikor rablásra szánta el magát. (Persze nem gondolom hogy a börtön élet egy leányálom.
offtopic
meszag 2011 szept. 14. - 13:58:37
(1713/2171)
jó akkor én i betörök, meg a másik, meg a harmadik.... és segélyezzük a szegényeket.
Teljesen fals hozzáállás
Büdösborz 2011 szept. 14. - 13:46:21
(1712/2171)
Én úgy tudom Ambrus adott pár milliót olyannak aki rászorult, meg tán a beteg anyját is kezeltette.

A Damu most nagyon durván néz ki, mikor láttam a tv-ben megfagytam. Teljesen torz lett az egész ember.