mayomka 2010 júl. 08. - 12:41:13 Előzmény Costa Blanca
(5681/5801)
Sztem vmit On elszúrt a forgatókönyv író. Semmi következetesség, semmi logika csak össze-vissza belecsapott, vagy belefulladt a a saját maga kreált fordulatokba...
Rubiribi 2010 júl. 08. - 10:56:42
(5680/5801)
Szerintem van idõeltolódás.És nem csak a mûköröm miatt gondolom,más a nyaklánc, a blúz,és a haja is.Elõször tiszta simma,amikor vágja le akkor be van göndöritve.És még hajvágógépet is kellett vegyen,hisz idáig nem használta,nem biztos ,hogy volt neki.
Rubiribi 2010 júl. 08. - 10:43:47
(5679/5801)
Nagyon csodálkozok,hogy ennyien "szerették" Rubit,kiváncsi vagyok ha az õ életüket tette volna tönkre akkor is ennyire védenék?
Kár hogy nem csatlakoztatok hamarabb,biztos lettek volna vitáink,ahogy mindenki védi a kedvencét!
mayomka 2010 júl. 08. - 10:36:48 Előzmény full-bull
(5678/5801)
Rubit sajnálod??? egy biológiai bomba csak bánatot, kínt és fájdalmat hagyott mindenhol maga után. Léha élet, a bosszú, mások pénzére blazírozni, semmit nem tenni csak k.urválkodni érte hát ez is egy életvitel. Nem hiszem, hogy értékrendekkel teli. de ki mint él úgy itél:-)
Rubiribi 2010 júl. 08. - 10:29:54
(5677/5801)
Rég nem voltál!
De látom még nem felejtetted el a sorozatot pedig már VÉGE!
Nekem nagyon hiányzik igy legalább ide benézek.
Rubiribi 2010 júl. 08. - 10:27:36
(5676/5801)
Amugy érdekes ,hogy a végére mennyien lettünk,idáig miért nem irtatok?!
mayomka 2010 júl. 08. - 10:19:54 Előzmény Alicante
(5675/5801)
On hülyén fejezték be a sorit:-)

1. lx kiírták pár hét múlva.... és ezalatt a pár hét alatt megszületett Hector és Elena gyereke, bár lehet Mexikóba hamarabb jön a gyerek(?)...:-)

2. A r.ibanc "zsákkal" a fején nem is látta hová néz a templomba és nyilván így célozni sem tudott....

3. Az meg egyenesen hihetetlennek tûnik, hogy Alej. 1 percig is azt gondolhatta volna, hogy a Rubi mászik rá szõkén annyi év után.

4. Ettõl függetlenül sajnálom, hogy vége lett:-)))
Rubiribi 2010 júl. 08. - 10:19:32
(5674/5801)
Az anyja azért idegesitette fel magát ,mert Rubi elmondta neki ,hogy õ jutatta börtönbe Cayetanot.
10/10
Costa Blanca 2010 júl. 08. - 07:01:48 10/10
(5673/5801)
Szia kissavoy!
Örülünk, hogy köztünk voltál!:-)
Itt többen mondták, hogy nagyon megkedveltek, ezek közé tartozom én is.

Jó egészséget és sok boldogságot neked!:-))
10/10
Costa Blanca 2010 júl. 08. - 06:59:23 10/10
(5672/5801)
Még a végén kiderül, hogy Rubi egy maszületett bárány volt, a többiek voltak a gonosz megtestesitõi:-D

Azért elég naiv feltételezés, hogy Cayetanot nem akarta börtönbe juttatni és ha már ott van kiokitjuk az ügyvédet is, nehogymár védje, inkább húzza rá a vizeslepedõt.

A te okfejtésed szerint Rubit fel kell menteni minden bûne alól, hisz annyira gyönyörû, igaz?

Lucioval minek feküdt le? Az is csak tiszta önzetlenségbõl volt ugye? Az egyetlen barátját is tönkretette, hisz egyszer sem fizetett a nála rendelt cuccokért...nem sorolom tovább, mert nem kivánlak meggyõzni ha te véded a gonoszságot.
Egyedül a Yago ügy igaz, Rubi hazudozásai és ferde útjai NEM, sõt mások dolgaiba se ártotta bele magát, én vagyok rosszindulatú tudom!:-))

A te véleményed szerint ha valaki nagyon szép vonzó teremtés, annak minden szemétségét el lehet nézni hisz olyan gyönyörûûûû!!!
10/10
kissavoy 2010 júl. 07. - 23:51:53 10/10
(5671/5801)
Látom, hogy nagyon megüresedett a topic. Hová tûntek a régi tagok? Már be sem fogtok ide nézni?
Én mindenesetre nagyon örülök, hogy köztetek lehettem, remek kis társaság alakult ki, szerettem itt lenni, de mivel már sajnos nagyon nincs mirõl itt beszélgetni, lassan távozom én is. :)
Borzasztóan sajnálom én is, hogy nincs többé Rubí, el sem hiszem. A 2. évad elkészítése nagyon nehéz lenne érzésem szerint, mert már a történetnek vége, max. csak Fernandáról szólhatna, hiszen mindenki felnõtt már és elöregedett.
Köszönöm mindenki kedvességét, nagyon aranyosak voltatok velem, befogadtatok, mint egy szem fiú, tényleg, szerettem köztetek lenni! :)
Puszi, pacsi mindenkinek!:):):)
10/10
kissavoy 2010 júl. 07. - 23:47:53 10/10 Előzmény Rubiribi
(5670/5801)
Értem. Hova tûnt a Pocky felh. neved?:)
Félreértés ne essék, eddig sem voltál ellenszenves, csak tudod, hogy én elvakultam szeretem Rubit!:)
Neli 2010 júl. 07. - 23:47:03
(5669/5801)
bocsi, csak egy javítás: Elisa helyett Elena...
egyébként én nem láttam a teljes utolsó részt, de mintha nem lett volna benne reklám, meg is lepõdtem... vágtak ki vmit az eredetihez képest?
Bala! 2010 júl. 07. - 23:37:48
(5668/5801)
A baki az, h a videó elején még mûkörmökkel nyomja Barbara, a végén meg már nem...vagy van ott vmi idõeltolódás?:)
Doktor Kotász 2010 júl. 07. - 22:41:06
(5667/5801)
"Elisa meg csak akkor feküdt le Hectorral amikor már nem voltak együtt Rubival, mi ebben a gonoszság?"

Csak azért, mert Hector nem tolta be a lompost, de a csaj az bepróbálkozott.

Egyébként azért fújt rá, mert Hector Rubit szerette.
És Alejandronak azt hazudta, hogy Rubi Yago szeretõje volt. Pedig nem. Egyszer hagyta magát, mert megzsírolták, hogy megölik Alehandrót, ha nem fekszik le Yagoval.
Ez nem szeretõi kapcsolat, hanem nemi erõszak.
Azért az másképpen hangzott volna, hogy lefeküdt Yagoval, hogy a rád küldött bérgyilkosnak ne adják ki a parancsot.
Doktor Kotász 2010 júl. 07. - 22:34:16
(5666/5801)
"Az ember már csak ilyen: gyarló. Tökéletes ember nincs!
Amiket leírtál részben helytálló, de azért nem lehet a szereplõk tetteit Rubiéhoz hasonlitani. Rubi jó pár ember haláláért felel többek között az édesanyjáért is, Cayetanot csak úgy szórakozásból bezáratta évekre csakhogy ne legyen a terhes nõvérével együtt..."

Szerintem senkinek a haláláért nem felelõs.
Az anyja betegségben hallt meg, és ha jól emlékszem, azon idegelte fel magát, hogy visszaakarja csinálni a házasságát, mert rájött, hogy rosszul döntött.

Elõtte az volt a baja az anyjának, hogy hozzáment Hectorhoz, és nem a szerelmet választotta. Itána meg az, hogy mindent visszacsinálna.

Alehandro elsõ felesége?
Na konkrétan, ott nem Rubi kavarta a szart, hanem Õ.
Ezen vesztek üssze, és hát az üveg baleset volt.

Hector?
Psszevossza hadonászott mindenféle pisztollyal, félre kúr, mialatt bezárja azt a feleségét, aki elakarja hagyni, hogy bosszút álljon azon az emberen, akit õ árult el. Dührohamában balesetveszélyesen vezetett.
Na de ezt is még túlélte volna, ha a Gróf a sittes dokival nem üli meg, hogy Alehandrora kenje az egészet.


"Ha most nem vesszük figyelembe az ármánykodásokat, s.zarkeveréseket, nagyravágyást, rengeteg hazugságot, önzést akkor hogy van egálba a többi szereplõvel?
Persze õk se voltak tökéletesek, de legalább SZERETNI tudtak legalábbis a legtöbbje.
Rubi még a gyerekét is felhasználta, ráadásul önérzete a 0-val volt egyenlõ."

Egyszer a folm lején lenyúlt egy võlegényt, amit senki nem bocsátott meg neki. Persze a võlegény, aki elárulta a barátját, annak ott zokogtak a temetésén, az elárult barát meg lett a bûnbak.



Amúgy majd minden nõ megtenné, ha megtehetné, hogy lenyúlja a barátnõjének a pénzes paliját...
Csak mivel ez sokszor nagy falat lenne, bele sem kezdenek.


"Mondd már meg a halálos beteg Cayetano mért érdemelte meg a börtönéveket, ártott õ Rubinak vagy másnak? Mégha sokunknak nem volt szimpatikus akkor is....nem láthatta a kislánya világrajöttét és fejlõdését, stb. stb.
Marcora mit tudsz mondani?"

Cayetano-t nem akarta börtönbe juttatni.
Kellemetlen helyzetbe kívánta hozni egy hirtelen ötlettel, mert beleszólt a dolgaiba, és mivel nem fogadta el a jogi segítséget, lesittelték.

Ne haragudj, de nem értek egyet veled!

P egyszer árulta el a szerelmét, meert nem volt elõtte szerelmes soha, és nem tudta mi az az érzés.
Utána a szerelme folyamatosan elárulta, miközben nyafogott, hogy mennyire szereti Rubit.
Ha elfogadta volna, nem üldözi egy sporálba Rubit.
10/10
Costa Blanca 2010 júl. 07. - 20:43:55 10/10
(5665/5801)
Sonia sem volt gonosz, sõt Genaro és Elisa sem...legfeljebb elkeseredett, mert meghalt a fiúk.
Milyen könnyû pálcát tõrni mások felett...
Nekem inkább Arturo volt egy kicsit báb, mikor már együtt élt Elisával, de benne sem láttam gonoszságot.
Elisa meg csak akkor feküdt le Hectorral amikor már nem voltak együtt Rubival, mi ebben a gonoszság?
Paco meg Lorena el voltak foglalva egymással senkinek nem ártottak.
10/10
Costa Blanca 2010 júl. 07. - 20:35:51 10/10
(5664/5801)
Az ember már csak ilyen: gyarló. Tökéletes ember nincs!
Amiket leírtál részben helytálló, de azért nem lehet a szereplõk tetteit Rubiéhoz hasonlitani. Rubi jó pár ember haláláért felel többek között az édesanyjáért is, Cayetanot csak úgy szórakozásból bezáratta évekre csakhogy ne legyen a terhes nõvérével együtt...
Ha most nem vesszük figyelembe az ármánykodásokat, s.zarkeveréseket, nagyravágyást, rengeteg hazugságot, önzést akkor hogy van egálba a többi szereplõvel?
Persze õk se voltak tökéletesek, de legalább SZERETNI tudtak legalábbis a legtöbbje.
Rubi még a gyerekét is felhasználta, ráadásul önérzete a 0-val volt egyenlõ.

Mondd már meg a halálos beteg Cayetano mért érdemelte meg a börtönéveket, ártott õ Rubinak vagy másnak? Mégha sokunknak nem volt szimpatikus akkor is....nem láthatta a kislánya világrajöttét és fejlõdését, stb. stb.
Marcora mit tudsz mondani?

Ne haragudj, de nem értek egyet veled!
potifart 2010 júl. 07. - 20:20:36
(5663/5801)
Én a leginkább Cristinát sajnálom, mert szerintem õ szenvedett a legtöbbet az egész sorozatban. Elõször meghal az anyja, aztán lecsukják a férjét, mikor meg visszakapja meghal, ehhez jön Rubi szerencsétlensége, a végkifejletben pedig Fernanda züllöttsége. Na és Loreto. Szerintem õ nem volt gonosz egyáltalán, de Rubin kívül senkije sem volt, és vkihez tartoznia kellett.
Rubiribi 2010 júl. 07. - 20:20:35 Előzmény Bala!
(5662/5801)
Kiváncsivá tettél! Mi a baki?