Téma: Sas taps

C.s.I. 2009 jan. 12. - 00:48:52
(45/125)
Tudod mit, adják le, engem már nem érdekel, de legalább ne ismételjenek. Annak sem örülnék ha új rész lenne, de nem is lennék ilyen mérges.
A 2millió nézõbe bele sem kötök, abból csak baj lenne.
CsengoZoli 2009 jan. 12. - 00:23:46
(44/125)
A Sas kabaré volt az elsõ, sõt Hofi az elsõ 30-ban sem szerepel azon a héten.
Na ez a szomorú...
Sas kabaré a legnézettebb szilveszteri mûsor...
Pf...
Jól jelzi mennyire számít a tévéknek a Szilveszter, egy épkézláb mûsor nem sok,annyi sem volt.
ondok 2009 jan. 11. - 22:41:04 Előzmény csibehad
(43/125)
Minden rá lett kenve az élettársa hölgyre,ami nekem úgy hatott,hogy õ vitte el a balhét,mert mindent vele irattak alá.Nem éppen karakán kiállás Benkõtõl,és fõleg hallottam nyilatkozni,elég gennyes volt.Mindenképpen súlyosabb ügy volt mint Sasé ,mert csalás is volt,okirathamisítás stb.
ondok 2009 jan. 11. - 22:37:32 Előzmény C.s.I.
(42/125)
Elítélték ,de nem börtönre,és nem arra ,hogy tûnjön el a mûsora,amiket Te követelsz.Egyébként ,ha feltételezem,hogy a könyvelõje volt a hunyó,akkor is õt ítélik el.
Egyébként kb 2millió ember nézte szilveszterkor,és a második legjobb volt.Az elsõ Hofi még mindig.
csibehad 2009 jan. 11. - 11:08:07 Előzmény ondok
(41/125)
Tényleg, hogy zárult le annak idején Benkõ Péter ügye?
És ha már felvetõdött a neve: már két felvételt is hallottam, amin B.P. csodás zene alatt mégcsodásabb verseket ad elõ. Tudja valaki, hogy ez esetleg egy komplett album? Mi a címe?
offtopic
C.s.I. 2009 jan. 09. - 18:46:38
(40/125)
Megjegyzem: elítélték.
frici53 2009 jan. 09. - 18:06:36 Előzmény C.s.I.
(39/125)
Csak hogy legyen egy dícséret, nekem tetszik a Sas mûsora. Más volt Kellér, más volt Tabi, más volt Hofi, jelenleg Sas humora mindenképp az élvonalba tartozik. A múltban is, gondoljatok a Lenin paródiájára, vagy a Bohócra.
Más.
Sas nem tolvaj, nem lopott.
Adócsalás miatt folyik ellene jelenleg is egy eddig nem jogerõs bírósági eljárás.
Aki pedig ma, Magyarországon kezét a szívére téve kijelenti, hogy nincs semmi sara az adóhatósággal szemben, az nem itt él. Maszek szerelõ, piaci kofa, szomszéd segítsége (!), bármilyen komolyabb ajándék adása, elfogadása mind adóügynek kéne lennie.
Aki annyira ismeri a Sas-féle ügyet, hogy kijelentheti, õ a hunyó, örüljön neki, én nem tudom ezt megítélni.
Én örülök, ha Sas-kabarét láthatok a tévében,( a szilveszteri mindkettõt elmentettem, akit érdekel, szóljon), a mai mûsorpolitika mellett kellemes perceket jelent számomra, és nekem ez a fontos.
Hogy mûsoron kívül ki mit csinál, különösebben nem érint. Még Usztics régi számain is tudok mulatni, pedig az igazán gyomorforgató, amiben manapság részt vesz.
offtopic
C.s.I. 2009 jan. 08. - 00:27:37
(38/125)
Ezért is írtam, hogy: "(nem mintha ez túl valószínû lenne...)"
C.s.I. 2009 jan. 08. - 00:27:06
(37/125)
Mint mondtam, a szakmai tudását az alapján ítéltem meg, hogy milyen a mûsor, a lopás miatt pedig erõsen visszataszítónak tartom, hogy leadják a TV-ben a mûsorait. Igen, azt mondom, hogy egy ilyen ember - minden ilyen ember - ne legyen a TV-ben (se egyéb fontosabb pozíciókban, de ebben már egyetértettünk).
Az ítéletet nem én hirdetem - sajnos - de nem is kell, a bíróság már megtette.
ondok 2009 jan. 08. - 00:21:28
(36/125)
Ja és Edith Piaf már rég meghalt ,úgyhogy nem kell tiltakoznod ,mert nem fog lopni:)
ondok 2009 jan. 08. - 00:18:55
(35/125)
Természetesen arról írsz ,amirõl akarsz ,csakhogy számomra akkor lesz hiteles ,amit mondtál,ha azt tapasztalom,hogy egyenlõ mércével mérsz ,és nem kevered össze a jellemet a magánéletet a szakmai tudással.Azzal meg óvatos lennék ,hogy számtalanszor mondtam már ,hogy a tények megalapozott ismerete nélkül felülbírálod a bíróságot,sõt kihirdeted az ítéletet,hogy tolvaj és még ráteszel egy lapáttal ,hogy mûsort se csinálhat stb És ráadásul azt állítod ,hogy Te ezt objektíven mindenféle politikai elõítélet nélkül teszed .Ha ez így van ,akkor még szomorúbb.Az Edith Piafos példa meg persze egy kicsit sántít ,mint minden példa ,de Te meg mellébeszélsz ,mert nagyon jól tudod ,hogy bár a franciák tudtak a magánéletérõl ,sõt a maffiás kapcsolatairól egy bokszoló szerelmén keresztül,de eszükbe nem jutott a mûsorát fikázni vagy azt követelni ,hogy csukják börtönbe.
C.s.I. 2009 jan. 08. - 00:11:09
(34/125)
Szerintem arról írok kritikát, amirõl akarok. Szerintem mondjuk minden témához írtam, aminek köze volt a szilveszteri katarzishoz, de nem is ez a lényeg.
"a témaorientált vagy akkor meg tudod ítélni egy mûsor minõségét ,attól függetlenül ,hogy aki csinálja adót csalt e v. nem " - Szerencsére nem a minõségét ítéltem meg ez alapján, hanem a létjogosultságát. A minõségét a látottak, hallottak alapján ítéltem meg.
"gondold el ,ha valaki elõállna azzal ,hogy hogy jön ahhoz Edith Piaf ,hogy sanzont énekeljen ,mikor egy olcsó kis k*rva volt korábban az utcáról."
Majd ha a magyar államtól - szóval áttételesen minden magyar állampolgártól aki adót fizet, vagy olyan ember tatja el aki adót fizet - lop, akkor majd tiltakozom ellene(nem mintha ez túl valószínû lenne...).
ondok 2009 jan. 08. - 00:04:06
(33/125)
Akkor Te kivétel vagy,remélem hasonló mûsorokról ,amiket szennynek tartasz szintén ilyen dörgedelmes kritikákat írsz majd,és ha témaorientált vagy akkor meg tudod ítélni egy mûsor minõségét ,attól függetlenül ,hogy aki csinálja adót csalt e v. nem .Pl gondold el ,ha valaki elõállna azzal ,hogy hogy jön ahhoz Edith Piaf ,hogy sanzont énekeljen ,mikor egy olcsó kis kurva volt korábban az utcáról.
C.s.I. 2009 jan. 07. - 23:55:32
(32/125)
Non la capisco.
Egyrészt abban a hsz-ben amit idéztél nem dicsérés volt, hanem véleménynyilvánítás (még csak nem is azt írta, hogy "jó", hanem azt: "szeretjük").
Másrészt én nem azt mondom, hogy senki más nem csal és nem azt, hogy amit a politikusok csinálnak az nem bûn(stb.), csak annyit, hogy ez nem ide való, ez a téma a "Sas taps" nevû verbális, vokális szennyrõl. Ez a fórum alapvetõen eléggé téma orientált.
Harmadrészt pedig én már az elõtt ki nem állhattam, hogy megtudtam volna, hogy bal oldali. És most sem érdekel. Csináljon rendes mûsort, és akkor majd megnézem, de legalábbis nem fog zavarni, hogy leadják. Vagy még jobb, mutasson példát másoknak és vonuljon be a börtönbe. Tudom, hogy nem mûködne, de a próbálkozás nem árthat. Nekünk.
ondok 2009 jan. 07. - 23:31:30
(31/125)
Ja ,mert ez nem dícsérés,hogy: "Viszont rendszeresen nézzük a "sódert", kedveljük ezt a mûfajt. Rákeresünk a neten is, van, amit szívesen újranézünk."
Más: mondom ,ne tolvajozzunk a tények ismerete nélkül:És fõleg lássunk át a felháborodásnak ezen a felturbózott mûvi voltán ma Magyarországon,ahol sikk adót csalni ,ahol nincs ember aki számlát kérne egy iparostól,ahol a fekete gazdaság erõsebb mint a fehér.Ez kéremszépen kízárólag a Sas elkötelezettsége miatt vet ilyen nagy hullámokat,és álszent módon egyesek le merik írni ,hogy hogy jön ide a politika.Kapisko?
C.s.I. 2009 jan. 07. - 23:24:08
(30/125)
Én ugyan nem találtam dicsérést, de mondjuk nem is számít. Még ha rosszabb is lenne ennél a Showder, az sem igazolná, hogy egy tolvaj mi a francért énekelget nekem a tévében, a ketrece helyett.
ondok 2009 jan. 07. - 23:22:37
(29/125)
Hát ez az ,hogy 98-2002 között jóformán csak kókler kapott Kossuth díjat. Manapság meg olyanok is kapnak magas kitüntetést ,akikkel a jobboldali szimpatizáns enyhén bunkó közt. elnök úr nem fog kezet.
ondok 2009 jan. 07. - 23:18:02
(28/125)
Hát akkor olvas párat vissza ,és megtalálod a Sast fikázót és ugyanakkor a Fábryt dícsérõ hozzászólást,úgyhogy azért lett légyen megemlítve.
C.s.I. 2009 jan. 07. - 23:14:13
(27/125)
Szerintem felesleges a politikai hovatartozását emlegetni, figyelembe venni. Persze lehet, hogy van olyan ember aki ezt(is) utálja benne, de én például ettõl függetlenül utálom. Azt mondjuk nem értem, hogy most meg a Fábry hogy jön ide, és azt sem, hogy ez miért lenne színvonalasabb(a téma hasonló, csak az oldal más), de azért feltétlenül meg kellett említeni, gondolom.
ondok 2009 jan. 07. - 23:12:49
(26/125)
sajna ez nem óvodás téma ,manapság ez az egyik legnagyobb rákfene,hogy akiknek példát kéne mutatni,akik mindenki szeme elõtt vannak ,azok mutatnak is, csak nem jót.Ráadásul Sas ügye is a politika miatt van felturbózva,mert ugyebár az ügye mindennapos dolog manapság.Pl a Benkõ Péter ügyérõl miért nem folyik ,folyt diskurzus?