Necros 2007 nov. 28. - 17:57:32 Előzmény friendsfan
(5/145)
Én nem mondanám, hogy a Boston Legal jobb, inkább azt, hogy másabb. ;) Igaz, mindkettõben egy csapat jogász van, de ennek ellenére nem sok értelme van hasonlítgatni õket. House-hoz is lehet hasonlítani, de inkább csak egyes jellemvonásaik egyeznek, Shark sokkal aljasabb. :)

Én már láttam az egész elsõ évadot és jelenleg is követem a másodikat és meg kell mondjam, kiváló sorozat. Nem csak Woods miatt, aki itt is csúcsformában van, mert a többiek is nagyon jók, ráadásul ott van Jeri Ryan is (Hetes a Voyagerbõl). Van itt minden, ami kell, humor, dráma, izgalmas esetek, sokszor jó nõk az állandó stábon kívül is (például az Elveszett világból a szöszi amazon is feltûnik majd). Nem tudom, milyen lesz a magyar szinkron (mondjuk, mit is remélek...), de még így tévében is csak ajánlani tudom a Sharkot.
6/10
pozsizsuzsi 2007 nov. 28. - 15:51:34 6/10
(4/145)
Nekem az fáj, hogy a House meg a Szökés egy idõpontban megy...
Destro 2007 nov. 27. - 20:08:34
(3/145)
Ez is olyan fazon mint a DR. House? mer akkor nézni fogom:D
gemini22 2007 nov. 26. - 18:48:09
(2/145)
Egy oldalon azt olvastam, hogy a tv2 beújít, de sajnos olyan sorozatokkal, amik többnyire csak egy évadot éltek meg az USA-ban. Hát, a Shark igencsak kilóg a sorból, legalábbis amit eddig hallottam-olvastam róla, ezt sugallja. Az ajánlók alapján reménykedem is ebben. :)
friendsfan 2007 nov. 19. - 16:00:02
(1/145)
Jó sorozat, Van egy House utánérzete, de azért itt jogról van szó, az pl. nekem jobban fekszik. James Woods meg nagyszerû ebben a szerepben is, nem akarok ódáka zengeni, (a Boston Legal jobb) de aki teheti nézze szerdánként