Téma: Sherlock

10/10
offtopic
galen 2013 nov. 21. - 20:57:32 10/10
(8613/9893)
és mivel közeledik a nagy nap és Sherlock ügyben semmi újdonság, gondolom nem bántok még 1 DW videot *off*
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I7st6umXRRE
10/10
offtopic
galen 2013 nov. 21. - 19:14:44 10/10
(8612/9893)
10/10
offtopic
galen 2013 nov. 21. - 17:29:56 10/10
(8611/9893)
én is... :)
10/10
bruderlein 2013 nov. 21. - 08:37:43 10/10
(8610/9893)
Ezen nagyon vinnyogtam ma reggel...
10/10
Christine1 2013 nov. 20. - 11:00:39 10/10
(8609/9893)
Démétér, hipergyorsan megbeszélem magammal meg az itthoniakkal, hogy mi legyen január 30-án!:) De azt látom, hogy hol ültök!;)

Tegnap én is totál spontán megnéztem a a Thor 2-t! Ketten voltunk barátnõmmel, a Mammut egyik legnagyobb termében (oké, délben, és feliratos változat), rohadt vicces volt, végigdumáltuk az egészet, hogy értjük-e, hogy mi van.:D Egyértelmûen Loki a legjobb, kérem felvételemet a Tom Hiddleston/Loki rajongók körébe!
10/10
offtopic
galen 2013 nov. 20. - 06:16:08 10/10
(8608/9893)
bocsi akkor sehogy...feladom...
10/10
galen 2013 nov. 20. - 06:15:39 10/10
(8607/9893)
10/10
galen 2013 nov. 20. - 06:14:28 10/10
(8606/9893)
10/10
galen 2013 nov. 20. - 06:05:25 10/10
(8605/9893)
“It’s been a long time since Sherlock Holmes jumped off that roof–it’s time to reveal the truth about what happened between him and the pavement.”
— Steven Moffat
10/10
offtopic
galen 2013 nov. 20. - 05:51:56 10/10
(8604/9893)
már nem mertem a Tomos gardigánt, nem tudom mi volt a baj a másik képpel, asszem én is azt hoztam Richardról, amelyiket te is, ha belebotlok Tomba, hozom az õ gardigánját is, a helyzet az, hogy alig van új Sherlock, jó én elvagyok a régiekkel is, de gondolom sokaknak már unalmas..
10/10
offtopic
galen 2013 nov. 20. - 05:47:31 10/10
(8603/9893)
köszi köszi, és itt egy kis ego masszázs Smaugnak
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yAptLfiSKmY
najk 2013 nov. 19. - 23:54:53
(8602/9893)
Egy "ronda" The Imitation Game.
najk 2013 nov. 19. - 21:40:07
(8601/9893)
csak, hogy legyen egy szép kardigános is :-)
najk 2013 nov. 19. - 21:34:10
(8600/9893)
Jöhet a Tomos kardigán is :-)))
najk 2013 nov. 19. - 21:33:06
(8599/9893)
Bár a képet nem tudtam megnézni, de Richard Armitage-nek is nagy fétise a kardigán, fõleg az utóbbi idõben :-)) Sztem neki jobban is áll, gondolom azért mert picit öregebb, mint Benedict :-)
10/10
Démétér456 2013 nov. 19. - 20:45:07 10/10
(8598/9893)
Üdvözlet!
Christine, jönnek veled a Coriolanusra? Én a nõvéremmel megyek, ha van kedved, csatlakozz - az elsõ sorban foglaltunk középre, mert nagyjából már csak ott volt hely, és Bruderlein szerint tök jó az elsõ sor, én meg hiszek neki :)

Új Sherlock hírt nem láttam mostanában, nem mintha sok idõm lenne figyelni (munka-munka-munka-migrén-munka-kirándulás-munka-migrén-munka mókuskerék), cserébe megnéztem a Thor2-t, mert Hiddles ugye Hiddles, és bármiben meg kell nézni. Miatta volt érdemes egyáltalán, és akkor sokat mondtam.

Galen, köszönet a képekért - Benedictért és Hiddles-ért egyaránt!
10/10
offtopic
galen 2013 nov. 19. - 20:18:09 10/10
(8597/9893)
10/10
offtopic
galen 2013 nov. 19. - 20:06:29 10/10
(8595/9893)
pedig van 1 Tomos kardigán is :)
10/10
offtopic
galen 2013 nov. 19. - 19:45:06 10/10
(8594/9893)