Gryff 2006 ápr. 17. - 14:00:49
(11/391)
sziasztok!
Én nagyon várom a filmet, ha jó lesz ha nem.
( Szerintem a Resident Evil 1. része se volt rossz..mondjuk a 2. meg sztem nagyon béna lett.. )
Nagyon szeretem a Silent Hill-t és ha egy kicsi is megmaradt a hangulatából sztem jó film lesz :)
Bár mivel a sztori nem lesz ugyanaz nem tom mi sül majd ki belõle, de ez egy film az meg egy játék, szóval nem is várhatjuk el hogy ugyanolyanok legyenek...amúgy meg az sh 1 játéknak kicsit bonyolult volt a története, sok idõmbe bele tellett mire körülbelül minden szálra rájöttem..( gondolok itt a white claudiára... )
Amúgy én 5 befejezésrõl tok..mi az a plussz 3? XD
Sokszor átvittem a játékot és sztem az 1. rész a legjobb noha annak a legrosszabb a grafikája. Mondjuk az is igaz hogy az 1-en és 4-en kívül nem játszottam a többivel XD
no mind1..a film trailerébõl ítélve sztem jó lesz és nem is mutattak belõle semmi érdekeset kb csak a történet derül ki belõle, viszont mutatják az alternatív valóságot és nagyon jól megcsinálták ahogy elnéztem.. :D
x-tro 2006 ápr. 13. - 10:02:41
(10/391)
Hmm, ezt nem tudtam, hogy lováriul ezt jelenti... de a hagyományis pestieschben inkább a sóher, smucig szinonímájaként használták a gizdát...

Én azért gondolom hülyeségnek játékok megfilmesítését, mert egy játéknak egészen más a dramaturgiája, mint egy filmnek. Egy filmnek másfél-két óra hosszú játékideje van, egy játék pedig addig tart, míg a game nem lesz over...
Egy játék interaktív, míg egy filnek passzív szemlélõje lehetsz csupán.
Szerintem fából vaskarika...
synister 2006 ápr. 13. - 07:19:32
(9/391)
Kedves Cholo!

Szerintem sem jó értelemben használtad a gizda szót, mivel az lovári nyelven azt jelenti büszke, rátarti, fennhéjjazó. Inkább gáz, amikor egy videójátékból filmet csinálnak. Na erre a RE2 nevû film az ellenpélda. Csak hogy tudd, a film alapsztorija a játék 3-ik részét követi, lopva a másodikból is egy kicsit. Mivel a 3-ik rész már Ps-en is egy nagy adag hulladék volt (egyszer végigszenvedtem, aztán vágtam ki a gépbõl), így értelemszerûen a film sem egy Oscaresélyes. Nemesis olyan esetlen lett benne, mintha a japán szumóválogatott egyik tagja szaladgált volna a vásznon egy RPG-vel a vállán. A Jill meg úgy volt öltözve, mint aki divatbemutatóra megy egy zombikkal teli városba, nem túlélni akarja az egészet. Az elsõ rész sem volt egy egetrengetõ, de a második nagyon rossz lett.
A Silent Hill-t meg meglátjuk. Én bízom benne, hogy jó lesz, mert a lepényhal ér be elõször, a remény hal meg utoljára :DDD
Synister
synister 2006 ápr. 13. - 07:13:40
(8/391)
Sziasztok!

A trailer a film hivatalos oldalán is fent van meg még pár helyen, a google-ban kell keresni, mov formátumú.
x-tro 2006 ápr. 11. - 16:25:05
(7/391)
a szlenget pedig éppen te használod rosszul, yo.
x-tro 2006 ápr. 11. - 16:23:39
(6/391)
cumizd le te magad, gyökérkém. a filmet pedig nem kell megnézni, mert egy igénytelen fércmû.
Cholo 2006 ápr. 11. - 16:10:12
(5/391)
yo hallod. Cumizzál már le. ha nem vágod a szlenget akkor kérdezzél..
lényeg a lényeg a filmet meg kell nézni
zalan 2006 ápr. 07. - 19:18:48
(4/391)
synister!
HOLláttad a traliert?én is tökre várom.
x-tro 2006 ápr. 02. - 11:18:18
(3/391)
gizda=smucig, sóher, garasoskodó, átvitt értelemben szerény, szánalmas...

szerintem nem jó jelzõt használtál...
Cholo 2006 ápr. 01. - 23:23:44 Előzmény synister
(2/391)
Szerintem gizda amikor egy játékból csinálnak filmet. Ebbõl is látszik hogy a jó öreg capcomos, és egyéb cég által gyártott játékok örökké élnek. Akármilyen régen is készítették õket.
Az egyik kedvenc filmem a Resident Evil 2. Na az nagyon jól sikerült. Fõleg hogy Sienna Guillory játssza benne Jillt.
Alig várom a harmadik részt. A Silent Hillrõl meg azt gondolom, hogy benne sem fogunk csalódni. :)
synister 2006 márc. 13. - 10:16:47
(1/391)
Sziasztok!

Mindig idegenkedve nézem, amikor egy videójátékból film lesz (lsd. Resident Evil tehát a Kaptár) és ezért nem nagy reményekkel néztem meg a trailer-jét a Silent Hill-nek. Tudom, hogy nagyon sok trailer jól van összevágva, de a videójátékokból készült filmeknek általában hiányzik a játékból átjövõ hangulata. 1ébként aki nem tudná, a Silent Hill elsõ része lett feldolgozva ( a játék 2000 körül jelent meg csak Playstationra). A játéknak iszonyú jó hangulata volt, nem csupán survivor-horror, de elgondolkodtató is. Kiváncsi leszek, hogy a film mennyit ad ebbõl vissza. egy biztos: a trailer visszaadta azt a hangulatot, amelyet a játék során éreztem, azzal a beteg képi világgal együtt, amely ezt jellemzi. Sajnos a story köszönõviszonyban sincs az eredeti storyval (aminek mellesleg 8 féle befejezése volt), de azért remélem, hogy így is nagyon izgalmas, látványos sztorit kapunk, azzal a sajátos, földöntúli másvilággal együtt és a gonosz mesterkedésével. amelyet a játékban is imádtam. Szerintem jó film lesz, remélem, hogy nem jut a Kaptár sorsára.
Én már nagyon várom a premiert és a játék alapján csak ajánlani tudom, noha a franciák jelenléte a filmben nem éppen jó omen.
Synister