Téma: Skins

10/10
offtopic
Vinogradov 2009 jan. 02. - 11:14:09 10/10
(259/759)
Hát, nem voltam azonnal képben azzal kapcsolatban, hogy te ki vagy, de hamarosan rá kellett jönnöm...

Szóval, akkor újra és még egyszer: akármennyit is ömlengtem vagy nem ömlengtem, ha bármi el tudott tántorítani tõle, hogy meg akard szerezni a sorozatot, akkor bizony nem is nagyon akartad te azt megnézni!

Akkor viszont meg ne engem okolj érte!
offtopic
szoszó_k 2009 jan. 02. - 00:45:36
(258/759)
amúgy bocs mindenkitõl, mert offtopic.
offtopic
szoszó_k 2009 jan. 02. - 00:44:47
(257/759)
hát kacagnom kell... :D nem, még mindig nem nézem. ha van egy sorozat, ami iránt semmit nem érzek, akkor ha valami negatív érzelmeket vált ki belõlem a sorozattal kapcsolatban, valószínûleg nem fogom megnézni. vállalom, hogy kihagyok valami kihagyhatatlant. és amúgy igen, ömlengtél és azóta is.
10/10
Vinogradov 2009 jan. 01. - 12:20:46 10/10 Előzmény mandina
(256/759)
Hát, azért a második nem csak arról szólt, hogy mikor áll már fel Tony farka?
10/10
Vinogradov 2009 jan. 01. - 12:19:45 10/10 Előzmény Mufli
(255/759)
Szia!

Jó olvasni, hogy mások is így lelkesednek a sorozatért - hihetetlen, hogy nálunk alig ismert, pedig azoknak a kilencvenöt százaléka akiket ismerek és õk is ismerik a sorit (az itteni fórumozókat is beleértve), nagyon lelkes kedvelõjévé vált...

(Megkockáztatom, hogy van elõtte és UTÁNA)...



"Cassie a legjobb:) színészi alakítást tekintve is õ viszi a pálmát(legalábbis nekem), de persze a többiek is nagyon jók."

Hát mit is mondhatnék...

Nem mindenki gondolja így, de nekem abszolút a szívembõl beszéltél - Tony mellett Cassie a kedvenc karakterem és õk sztem a legjobb alakítást nyújtó színészek is a soriban - plussz én a férfiúi nem képviselõje vagyok, tehát Cassie esetében nálam ez több puszta rokonszenvnél...



"kedvenc részem mint sok más embernek az elsõ évadból a 6.ik, a második évad ahogy van az egész szuper, és nekem sokkal pörgõsebb volt mint az elsõ, de vannak jelenetek amik nem igazán tetszettek, mint pl. az utsó részben a koprosóvalszáguldás, az valahogy nem illett a képbe."

A s1 e6 csúcs, a második évad sztem éppen, hogy kevésbé pörgõs mint az elsõ, de lehet, hogy igazad van, nemtom - az biztos, hogy a második évad jobb, mint az elsõ...

A koporsós rész sztem nagyon jó, sõt, zseniális, de ezen nem fogunk összeveszni...



"Cassie mellett aki még nagyon jó az Effy, a karakter úgy mint a színésznõ, csaj létemre mondom h nagyon erotikus kisugárzása van és úgy tud nézni...tényleg nagyon jó."

Mit is mondhatnék, megint csak egyetértünk!



"Eleinte nem nagyon tetszett a két évad között az átvezetés, hogy sok idõ telt el és egyáltalán nem látjuk Tony-t a kórházban, vagy hogy hogy reagálnak a többiek a szituációra, azt h Sid mindig bent volt mellette..Aztán rájöttem h ez így volt jó, különben az túl amerikai és csöpögõs lett volna, h mindenki bõg, és sajnálja szegény Tony-t hiába volt elõtte szemét, de most megbocsát, és ezzel elment volna jópár rész."

Hát, ezen még nem gondolkodtam, de sztem közel járhatsz az igazsághoz.

Jó, hogy azok a részek kimaradtak, mert így sokkal egyértelmûben rajzolódik ki az, hogy kinek milyen változást hozott az életében ez a baleset és a teljesen megváltozott helyzet.



Nagyon imádtam, az elejétõl a végéig, utánozhatatlan, lemásolhatatlan, egyedi hangulata van ami miatt magával ragadó, csak úgy faltam a részeket:) mindenkinek ajánlom de semmiképp sem szinkronizálva!! megnéztem pár részt a cool-on, és habár sokan mondják h jó-jó de a lényegen nem változtat én mégis úgy érzem h változtat, teljesen más a hatás. fõleg ami Cassie hangját illeti, de persze mindenkiét..Sid tõl kezdve Jal-ig akinek nekem szintén nagyon bejött az eredeti hangja."

Persze, hogy eredeti nyelven kell nézni!

Siralmas ez a szinkron, kb. sírni tudnék rajta...

Mi lett Tony intelligens, Michelle dallamos, Cassie utánozhatatlanul édes, Sid hebegõ-habogó, mégis férfias, Effy furcsa, erotikus hangjából, Angie "What?"-jából, Chris "I am the monkey man!"-jébõl, Anwar vicces akcentusából, és még hosszan sorolhatnám...
10/10
Vinogradov 2009 jan. 01. - 11:56:04 10/10 Előzmény gemus87
(254/759)
Szia!

Mindenekelõtt neked is külön köszi, hogy hiányoltál...

Az utolsó részrõl meg már mindent leírtam, ami leírható (legfeljebb még korábban, spoileresen)...

De a lényeg benne van a mai elsõ hozzászólásomban is, ha érdekel (a legterjedelmesebben, amelyben Dee nem kevésbé terjedelmes hsz-ére reagáltam...)
10/10
Vinogradov 2009 jan. 01. - 11:51:02 10/10 Előzmény Madmoiselle Dee
(253/759)
FÚÚÚ, nem is tudjátok, milyen jól esett, hogy hiányoltatok, de mivel a karácsonyi idõszakban nem nagyon voltam itthon, még kevésbé gépközelben, nem nagyon tudtam válaszolni ezidáig...

Amúgy úgy látom, a fórum nélkülem is egészen kitûnõen mûködik, sõt egészen szépen pörög a fórum...

Nem volt ez mindig így, de most úgy tûnik, egyelõre így van - és remélem minél hosszabb ideig így is lesz.
10/10
Vinogradov 2009 jan. 01. - 11:44:15 10/10
(252/759)
Jaaa, és egyébként mindenkinek boldog új Skins-évet!
10/10
Vinogradov 2009 jan. 01. - 11:41:06 10/10 Előzmény Madmoiselle Dee
(251/759)
HÚÚÚ!

Hát ez kissé ömlesztett volt...

Szóval:

"ugye nem akarjátok azt mondani h az uccsó rész az UTOLSÓÓÓÓÓÓ részt nem fogjuk kibeszélni,elemezni,atomjaira bontani???:O:O:O
ez nagy nagy tiszteletlenség lenne: )"

Háát, pedig de, ezzel a társasággal az uccsó...
Ez van, sajna.
De januárban itt a harmadik évad!

És legalább két szereplõt már mindenki ismer belõle...



"aztán..amikor Chris "apja" azért írom így h mindenki érzékelje h fhúúúú..ez nem apa ez egy hadne mondjam ki h mi..
és amikor azt hajtogatta egyfolytában h "én vagyok az apja.az én fiam volt" hát h is mondjam..folyamatosan k.anyáztam,és minden 1es "én fiamnál" fejbe tudta volna rugni..és az is dühítõ volt h Sid csak ült/állt ott és nem mondott semmit..nem mondta el neki h egy apa nem így viselkedik..nem is fogalakozott Chrissel most meg nem engeni h a családja-mert Chrisnek õk voltak a családja-ne menjen el a temetésre??!!mert h mit szolnak a rokonok pff..kinem szarja le a rokonokat..de aztán amikor Jal-lel a temetõben vannak..az azért igaznak tünt..ott már biztosan felfogta a dolgokat..: ("

Tökéletesen egyetértek Veled - amint szerintem ép érzésû és értelmû ember nem is tehet másként.
Hihetetlenül undorító apa az ilyen, rászolgált egy jó nagy adag megvetésre...

"aztán a koporsórablás..: ): ) ez olyan Chris stílusú dolog..passzolt hozzá..: ( és õ is értékelte volna : )"

A koporsórablás (a lépcsõn leszáguldós talán Bourne(-csapda???) paródiával, ha jól a emlékszem) megint csak nagyon there was on the szer.
És igazad van, tényleg passzolt Chrishez...



"ott van Anwar és Szkrecccs ( xD )..amikor a szobában ültek és arról beszéltek h ki hol lesz 5év múlva..-hmm hát ezen én is elgondolkodtam,és átvetítettem a dolgokat az én barátaimra..-egy picit dühös lettem rá is h miért mondd Anwarnak ilyeneket..aztán amikor felszáll a buszra..õ meg ott arad és nézi õt..Anwar pedig el sem köszön tõle..egy picit megsajnáltam..mert õ 5év múlva is ugyan ott lesz..talán nem..de barátai továbbra sem lesznek.."

Anwar: a mindenki szerint olyan "semmilyen" szereplõ - akinek szinte semmi fejlõdéstörténete vagy sztorija nincs a sorozatban - itt mintha kapott volna valami hátszelet. Nem sokat, de legalább úgy fejezte be a sorozatot, hogy vágott komoly pofát is.

Sketch pedig, a kibontatlan, még mindig új karakter szintén megérdemelt volna valami bõvebb lezárást megnyugtatóbb fejleményekkel a jövõre nézve...

Ismét csak azt, kell, hogy írjam, amit valamikor korábban, amikor még spoileresen taglaltam az utolsó rész hibáit: hol van ennek a történetszálnak a LEZÁRÁSA?
Mert itt nem, az biztos!



"Tony és Sid..iszonyat aranyos votl amikor odaadta neki a repcsijegyet^^
"-mink mennék NewYork-ba?-vékony,szõke és azt mondja sok x h WoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoW " ^^
annyira aranyos volt..és szomorú h elment..már nem jött vissza a forgóajtóból: (
jah és "felejtsd el a sapkát.retardáltnak tünsz." xD"

Ja, az utolsó rész egyik szép pillanata az õ búcsúzásuk...
És elég jól is volt megírva!



"Tony és Michelle..csak ennyi.."-és ha nem vagyok kész?
-mire?-mindenre.."
és a vége pfúúúúú nah az nagyon hatásos zárás volt szerintem:O:Oolyan sokkoló vagy nem is tudom h fejezzem ki magam..dúrva volT nah.."

Hááát, Tony és Michelle történetét sem zárták le...
Valahogy nem sikerült túlzottan jól ez a nyitott befejezés dolog - nem úgy mint Sid és Cassie esetében.
Mert azért legalább finoman utalni illett volna rá, hogy akkor most mi is van: összejönnek, szétmennek, barátok maradnak, v mi?



"Effy..abban az ágyban..abban a takaróban..KEGYETLEN JÓÓÓ VOLT!!!!!tökéletes befejezés!"

Hát igen, az a game over jelenet ott a végén nagyon kemény...

Remélem elõrevetítette a harmadik évad várható jóságait...



"viszont maradt bennem egy hatalmas kérdõjel???????????!!
Sid és Cassie..valaki aki tudja.kééérlek azt nem kell elmondani h jó lesz e vagy rossz..de ugye találkozni fognak?????
aztán még egy dolog ki van írva h Skins cool jan.6!!az lehetséges h újra elkezdik adni?: )"

Hát, szerintem ez az egyetlen történetszál, amivel kapcsolatban semmilyen kérdõjel nem maradhatott senkiben, ugyanis teljesen egyértelmû a válasz - az utolsó képen éppen azt látjuk, mikor Sid észreveszi Cassie-t?
Hogy összejönnek-e?

Szerintem ez már csupán rövid idõ kérdése?
Vagy már azé sem...

Épp, hogy ez egy nagyon jól megkonstruált ez a kicsit nyitott, mégis sokat sejtetõ befejezés...
10/10
Vinogradov 2009 jan. 01. - 11:17:07 10/10 Előzmény kill_switch
(250/759)
mandina 2008 dec. 30. - 19:26:23
(249/759)
jo ez a sori, egyben megneztem jo sok reszt, mar csak ketto van hatra. az elso evad jobban tetszett, a masodikban viszont nem nagyon erdekel hogy mikor all fel vegre toni farka. a harmadik evadra tenyleg csak effy marad meg a regiek kozul? hat nemtudom. egyik sem lesz olyan joarc mint chris. ;]
Mufli 2008 dec. 29. - 12:57:49
(248/759)
Cassie a legjobb:) színészi alakítást tekintve is õ viszi a pálmát(legalábbis nekem), de persze a többiek is nagyon jók. kedvenc részem mint sok más embernek az elsõ évadból a 6.ik, a második évad ahogy van az egész szuper, és nekem sokkal pörgõsebb volt mint az elsõ, de vannak jelenetek amik nem igazán tetszettek, mint pl. az utsó részben a koprosóvalszáguldás, az valahogy nem illett a képbe. Cassie mellett aki még nagyon jó az Effy, a karakter úgy mint a színésznõ, csaj létemre mondom h nagyon erotikus kisugárzása van és úgy tud nézni...tényleg nagyon jó. Eleinte nem nagyon tetszett a két évad között az átvezetés, hogy sok idõ telt el és egyáltalán nem látjuk Tony-t a kórházban, vagy hogy hogy reagálnak a többiek a szituációra, azt h Sid mindig bent volt mellette..Aztán rájöttem h ez így volt jó, különben az túl amerikai és csöpögõs lett volna, h mindenki bõg, és sajnálja szegény Tony-t hiába volt elõtte szemét, de most megbocsát, és ezzel elment volna jópár rész. Szóval úgy jó ahogy van, a vége olyan amilyen, elõször azért is "haragudtam":D meg azért is mikor megtudtam h a 3. évad másokról fog szólni, a záróképbõl kikövetekztettem h Effyrõl és a barátairól, szóval várható h a "régi" szereplõk is fel-fel bukkanak benne. Mostmár ezt is kíváncsian várom. Nagyon imádtam, az elejétõl a végéig, utánozhatatlan, lemásolhatatlan, egyedi hangulata van ami miatt magával ragadó, csak úgy faltam a részeket:) mindenkinek ajánlom de semmiképp sem szinkronizálva!! megnéztem pár részt a cool-on, és habár sokan mondják h jó-jó de a lényegen nem változtat én mégis úgy érzem h változtat, teljesen más a hatás. fõleg ami Cassie hangját illeti, de persze mindenkiét..Sid tõl kezdve Jal-ig akinek nekem szintén nagyon bejött az eredeti hangja.
10/10
Madmoiselle Dee 2008 dec. 26. - 17:27:12 10/10
(247/759)
fhúúú az szuper mert én az elsõ évadot nem láttam!!
nah ugye,Vinogradov hiányolunk: ): )
9/10
gemus87 2008 dec. 26. - 02:08:17 9/10
(246/759)
Azt hiszem újból kezdik az elsõ évaddal.
Vinogradov, én is kiváncsi lennék a véleményedre az utolsó résszel kapcsoltban és nekem is lenne pár kérdésem.
Jöhetnek a gondolatok Cassierõl is :) Az én kedvencem akkor is Sid marad, de azért újra szivesen olvasom a hozzászólásaid :):)
10/10
Madmoiselle Dee 2008 dec. 24. - 23:49:37 10/10
(245/759)
amúgy,Vinogradov hova tüntél?:O
Te vagy a fõ mozgatója a fórumnak és nem írtál semmit az uccsó részre: ( pedig kivi lennék.. : )
10/10
Madmoiselle Dee 2008 dec. 24. - 23:47:33 10/10
(244/759)
úrristeeen de jóóó^^
nah ez egy jó kis ajándék volt karira^^
kösziköszi: ): )
tcsjoco 2008 dec. 24. - 23:19:30
(243/759)
üdv! 2009 elején lesz 3. évad, de abban Effy lesz a fõszereplõ és annak a barátai ezzel a pandorával együtt, meg lehet régiek is megjelennek kis idõre...ennyi infót tudok:)Boldog karácsonyt!
10/10
Evelin... 2008 dec. 24. - 21:29:15 10/10
(242/759)
De rendes vagy:)) Akkor ez úton én is szeretnék Mindenkinek boldog karácsonyt kívánni én is!
10/10
Madmoiselle Dee 2008 dec. 24. - 13:55:10 10/10
(241/759)
Nagyon Boldog és Szép Karácsomyt Kívánok a <3 S K I N S <3
fanoknak is ^^
pusssz
10/10
Panni_i 2008 dec. 23. - 22:35:58 10/10 Előzmény gemus87
(240/759)
ez a második évad lesz? vagy már a harmadik?