mihenike 2019 aug. 30. - 11:04:20 Előzmény libra26
(1007/1547)
Hülyába minden maffiòzó beleszeret!
mihenike 2019 aug. 30. - 11:03:10 Előzmény libra26
(1006/1547)
Szia!!!!!! szóval a tegnapi rész...
miért màszkàl Arda és Efsun még mindig ahhoz a házhoz, amit Hülya màr egyszer visszavett?!? hogy a teraszon aludhassanak?!
Végre Arda hazavitte Nurant...(el nem tudom mondani, hogy mennyire idegesít, hogy Nurannak nevezték el a kislányt... mindig a szocsogó Nuran asszony jut róla eszembe....)
Szegény Arda mindent feladott ezért a nem normális Efsunért, Efsun pedig most Arda ellen fordul...
Kíváncsi leszek, hogy Nuran meddig bírja a „bébikéje“ nèlkül?!
Bamba-Beyza és Mehmet még mindig beengedték Efsunt a villába.... ez már hihetetlen!!!!!
Igaz, hogy ez lenne a legfontosabb szál a történetben, de nálam Hülya-Kenan-Cemal-Becet vitték ismét a pálmát!!!! ezek betegek! mit akarnak màr azzal a putrival?! nem hiszem el hogy e miatt a romhalmaz miatt veszekednek... de az „amöba“, aki szaporodik... ezen akkorát nevettem!!!! Le kell vágni a fö amöba fejét! vagyis Sultánét!
Alapvetöen a gyermekrablás tényleg Sultán ötlete volt... csak Efsun is tudott mindenröl....
A borotválkozásért én is imádkozom hetek óta! illetve Hülya, Bahar és Efsun végre átöltözhetnének!!!!! :D
7/10
libra26 2019 aug. 30. - 10:20:12 7/10 Előzmény Sumomo
(1005/1547)
:D :D :D Hát de nem??! Ezek mindenkit kínoznának, ledöfnének-lőnének, de a kulcsmondat: kivéve Hülyát:D
1/10
Sumomo 2019 aug. 30. - 10:04:09 1/10 Előzmény libra26
(1004/1547)
Az utolsó mondatod szenzációs! :DDDD
1/10
Sumomo 2019 aug. 30. - 10:00:39 1/10
(1003/1547)
Én voksolnék a szakáll védelmében. Általában. Most nagy divat újra.
7/10
libra26 2019 aug. 30. - 09:56:42 7/10 Előzmény mihenike
(1002/1547)
Szia!!! :D

Na máris tudok mit hozzáfűzni :D
Az előző két részt (kedd, szerda) hosszan nem méltatnám, fantasztikus megint miket láthattunk :) Ganime menyasszonyként megjelenésétől bevallom elfogott a nevetés :) Kamil úr csak hozta, amit szokott... Sok nagy megszólalás nem is rémlik (sok 3 rész együtt :D), viszont szégyen vagy nem szégyen, Zuhal nagyon tetszett, mikor odaszólt a kis Nurannak, hogy ne szóljon bele a felnőttek dolgába :D :D pedig beteg a kislány és egyébként nagyon sajnáltam őt, de Zuhal az első, aki beszólt neki az "okoskodásért" :)

Secil :D milyen jól elvan miután bevásárolt Salih autójának az árából...
Salih&Sultan :D :D és igen ez az ez az ez az!!! Valóban jól éreztük ezt! Kivagyok ezen a hősszerelmes Salih-n... Nem is hiányzott már más ennek a történetnek :)
Zeynepet sajnálom, mert fogalma sincs arról milyen anyja van... Szomorú, hogy ennyire sírt érte és valahol meg is értem, hogy Efsunt okolja, de a sátán nem Efsun, hanem Sultan... Efsun legfeljebb a sátán kölyke :D tényleg minden rosszat Sultan indított el, mióta képben van

Arda végre!!! Nagyon igaza volt most, Efsun annyira belebolondult az ügybe, hogy "elnézte" volna ahogy Nuran az utcán hal meg... Jó volt látni a kislányt Bahar és Ates karjában!! :) csak tényleg nehéz lesz, imádja Efsunt....

Hülya&Kenan + 2 fő, Cemal&Becet :D na jó, ezek is milyen jelenetek voltak :D ismét be lehetne tenni valami a Hülya Atahan best ofba... Kenan mellett szelíd, de mindenki másnak a fejét leszedné lazán :D Becet megint teát kínálgatott volna... Ő aztán issza rendesen azt a teát! Cemal... Jajj hogy adja itt a kemény legényt, de még Hülyával szembeállítva is komolytalan szegény
Kenan kifele menet: "ezek még csecsemők, érződik a tejszag" Hülya a kocsiban: "ezek amőbák, osztódnak szaporodnak" "Sultan a fő amőba" :D "és ki a fene ez a Becet??" ja amúgy :D

Hülyának piszok nagy szerencséje van... Ha találkozik egy maffiózóval, az inkább feleségül venné, mintsem megölné :)
1/10
Sumomo 2019 aug. 30. - 09:53:04 1/10 Előzmény esmeralda
(1001/1547)
Üdv a klubban! Én is csak azért, nézem.
7/10
libra26 2019 aug. 30. - 09:34:23 7/10 Előzmény esmeralda
(1000/1547)
Szia!
Szimpatikusak a kívánságaid! :D
Érdekes egyébként, amit felvetettél... A nyomortanya vélemenyem szerint valóságos, mármint szerintem ez mai napig létező "jelenség" Törökországban. Ez a sorozat az elejétől kezdve hemzseg az abszurditástól, de ez egy olyan dolog, amit (talán) valamennyire igyekeztek a valóságra építeni :D A karakterek is elég jók ilyen szempontból, az isztambuli burzsuj család kontra egyszerű "pórnép"... Ez a szembenállás lehet, hogy a sorozat egyik igazi erősségének mondható :D
mihenike 2019 aug. 30. - 08:58:48 Előzmény libra26
(999/1547)
szia, egy kis elözetesként csak annyit, hogy mindkettönknek igaza lett! Salih szereti Sultánt és Becet meg Cemal összefogtak Hülya és Kenan ellen :D
esmeralda 2019 aug. 30. - 06:49:20
(998/1547)
Sziasztok! Esküszöm, a kommentek miatt érdemes nézni ezt a sorozatot. Hogy Efsun szerethető? Néha igen, de én 99%-ban utálom. Az állandó rikácsolás az agyamra megy. A kislány is érdekes, hogy tudja ezt elviselni, és még szeretni is "anyukát". Törökország az EU felé kacsintgat. Lehetséges, hogy a nyomortanya Isztambulban ma is létező, valóságos? Van egy Nobel-díjas írójuk, Orhan Pamuk, az ő regényei egészen másról szólnak.
Mimdenesetre két dologért drukkolok: Bahar kapja meg a kislánya szeretetét( biztos nem lesz könnyű), és borotválják meg Atest. Efsunt meg vigye el az ördög. ( Ez már a 3. kívánságom).

.
mihenike 2019 aug. 29. - 23:11:25 Előzmény libra26
(997/1547)
szia!!!!! vàrunk szeretettel
mihenike 2019 aug. 29. - 23:10:58 Előzmény nőinéző
(996/1547)
Ez az összefoglalás nagyon jó! :)
mi is mindig ide lyukadunk ki :)
7/10
nőinéző 2019 aug. 29. - 19:25:05 7/10 Előzmény nőinéző
(995/1547)
A kérdésem tárgytalan, Mehmet Emir az előbb válaszolta meg :)
7/10
nőinéző 2019 aug. 29. - 18:07:07 7/10
(994/1547)

Szia!
Szerintem Gelincik, Gamimet stb részek annak a rétegnek szólnak, akik úgy élnek, mint amit látunk.
Folyamatosan monitorozzák a nézettséget..... erre van igény. (is).
Szerintem is az egész stábbal gond van. A gyártó a Pastel Film, halványrózsaszín, - nekem is halvány
a minősége.
A facebookon van egy bejegyzés, (már régebbi), leírom,mert nagyon jól összefoglalja azt, amit mi is mindig észreveszünk, hogy sántít az egész.
"... Az egész sztori fals és tetű lassú. Vagy miféle bizonyítványt állítanak ki a törökök magukról a hamis
DNS-vizsgálattal? Ilyen náluk lehetséges? Náluk bárki idegent saját gyerekként lehet valaki nyakába varrni? Eleve kell hozzá a személyes megjelenés és mintavétel.....Persze dőlt volna az egész ostoba sztori,
amire épül. Viszont a dramaturgia, a szereplői karakterek és sztorik (ha nem is mind), vonzóak. Azért érdekes, miért szerethető Efsun, a csaló, hazug, olykor debilnek tűnő, folyton kötekedő lány, aki ártani
és rombolni szeret, átgázolva mindenkin? Talán mert sokan vagyunk szegények, - bármi áron szeretnénk gazdagok lenni? Mert Ő meri vállalni önmagát, kitörni akar, megalkudni képtelen......? Ki tudja? Azért jó a sorozat, mert leköt, kikapcsolja az agyamat, és alatta minden gúnyát bevasalok. Felkelti az érdeklődésemet a folytatás iránt. "
Van egy költői kérdésem: szereti-e Efsun a "kislányát", ha maga mellett tartja betegen, ahelyett, hogy
elküldené a villába? Hiszen Ő "anya", s az anyai szeretet állítólag önzetlen?!
7/10
libra26 2019 aug. 29. - 17:21:02 7/10 Előzmény mihenike
(993/1547)
Sziaa! :)
Oh jajj most nagyon kiestem a ritmusból, 3 részt kell pótolnom... De ma este belevágok, aztán jelentkezem :D ahogy olvastam ismét vannak események
mihenike 2019 aug. 29. - 15:10:14 Előzmény esmeralda
(992/1547)
szia! ez az esküvö kiverte nálam a biztosítékot! undorító ez a Kamill ùr meg az összes többi slepp... Ganimet pedig sajnálatra méltó!
Szultán gyorsan feladta magát, hogy Efsunt védje... Zeynep haragja jogos!!!! megérdemelte Efsun a pofont... és van egy olyan érzésem, hogy Arda elsétál a gyerekkel egészen a villáig és ott hagyja Efsunt a nyomortelepen.
esmeralda 2019 aug. 29. - 07:12:09
(991/1547)
Sziasztok! Tegnap mérni kellett volna az időt. Legalább 30 perc jutott Ganime és Kamil esküvőjére - és iszonyúan idétlen volt az egész- a maradék szűk 20 perc meg a lényegre. Szerintem a 401. rész utolsó 3 percében fogjuk megtudni, hogy szerencsétlen Bahar visszakapja- e a gyerekét vagy nem. Ates megborotválkozhatna már, szakállasan úgy néz ki, mint egy maffiózó. És a nők cipői, jaaaj. Csoda, hogy járni tudnak. Hülia ugyanazt a fekete ruhát viseli napok óta, pedig volt már elegáns is nem egyszer. Bahart sem tudják rendesen felöltöztetni. Itt nem csak a forgatókönyvírókkal van gond, hanem az egész stábbal.
mihenike 2019 aug. 28. - 15:55:30 Előzmény libra26
(990/1547)
Sziasztok!!!!!

És igeeeeen!!!! láttátok, hogy Salih milyen áhítattal nézett Sultánra, amikor a nö elmondta, hogy feladja magát?!? és ö bizony megvárja, hogy kijöjjön a börtönböl!!!! mondtam én, hogy szerelem van a levegöben :D!!!!!! Salih eladta a kincset érö autót is, hogy Efsunnak segïtsen!!!! kész!!!!

Hülya nagyon kegyetlen, még Arda soha nem látott barátjával is felvette a kapcsolatot, hogy ne adjon pénzt a fiának :D Efsun óriási volt az étteremben! megették a tuskó menüjét, de ki fog fizetni?!? Jól van Arda, adjuk el az okostelefonunkat, mert nem posztolhatunk a kuka vagy egy szalmabála mellöl a facebookra :D meg fogta Efsun a helyzetük fontosságát!!!!!
Arda megvette a kislánynak a gyógyszereket és még egy kis pénzük is maradt, de ùgy látom, hogy Ö hamarosan meg fog törni.... abban nem kételkedek, hogy szereti Efsunt, de szerintem a kislány miatt meg fog törni illetve nem fogja bírni a nyomorgást!

Zeynep hol lakik?! miért nem mennek oda Sultannal?!?

Bahar és Ates beköltöznek a villába 1-1 táskával... nincs tùl sok ruhájuk :D majd vesznek :D haha
Reyhan maradhat a lakásban... és végre rátaltak a bátyja holttestére :)!

Bahar eddig miért is nemjelentette fel Zuhalt?! csak ùgy megfeledkezett rola a rendörségen?!?!?

Bahar nem is tudja, hogy Efsunékat „kilakoltatták“ és most azt hiszi, hogy elszöktek, közben a „kisdombon“ elmélkednek Sultánnal, aki épp csak el kezdte mondani, hogy „Ates és Bahar“...-erre a mondat közben megvágták a részt
és vége!!!!! kééész! az a szemtelen Secil meg hallgatózik!

Hova vezet még minket ez az ùtvesztö? :)!?!?!?
esmeralda 2019 aug. 28. - 06:53:14
(989/1547)
Sziasztok! Itt van most egy izgalmas helyzet: hogy fogja egy 5-6 éves gyerek felfogni a történteket? ( A felfoghatatlan történteket). Ez a "beetetés", erre nagyon kíváncsi vagyok. De ahhoz, hogy megtudjam, végig kell nézni Kamil urat, Müge idegösszeomlását, Secil szemétkedéseit, Reyhan Ates iránti szerelmét és még ki tudja mit. Volt Cemre, Zeynep apja, és nyilván lesz még több teljesen felesleges szál. A forgatókönyvírókat biztosan méterre fizetik, azért hordanak össze hetet havat, a fontos szál meg csak húzódik. Még több mint 50 rész hátravan. Szóval kitartás.
mihenike 2019 aug. 27. - 23:19:51 Előzmény esmeralda
(988/1547)
szia!!!!! ennél jobban nem is lehetett volna megfogalmazni!!!! függöséget okoz :D
de ha belegondolok, hogy lassan másfél éve nézem nap mint nap :D lassan nekem is fel kell hívnom Hülya orvosát, hogy kezeltessem magam :D