mihenike 2019 szept. 04. - 16:29:03 Előzmény libra26
(1027/1547)
Szia!
jaj, azt hiszem kezdek kiégni... ez a tegnapi rész is felidegesített....!!!!!
Bamba-Beyza elöl még egy 5 éves gyereknek is sikerül megszöknie!
Hol van Müge?!
Reyhan-tudtam én hogy hogy fog ö még lakni az Atahan cselédszálláson-most hogy hazavitte Nurant!
Efsunt gondolom a villäból viszik majd el a rendörök, mert Zuhal biztosan feljelentette!!!!
ezek a börtönben olyanok lesznek mint a koleszosok!
Bahart nagyon sajnálom!
és Cegilnek igaza volt mindenben, amit Efsunrol mondott!
Apropó, Figen! öt mikor költöztetik be a villába? haha :D!
Saliht imädtam!!!! és Szultän szóhoz sem jutott a gyönyörtöl :)
1/10
Sumomo 2019 szept. 04. - 10:27:25 1/10 Előzmény mihenike
(1026/1547)
Lehet az alkotó üzenete , hogy nem a szülés, hanem az együtt töltött idő a meghatározó az anya-gyermek kapcsolatban. Efsun volt ott Nurán első 5 évében és nem akárhogy. Ugyanez Szultan Efsun kapcsolatában, hiába szülte Szultán Zeynepet (Ganimében mennyivel több szeretet, aggódás volt Zeynep iránt), az igazi bensőséges kapcsolta Efsunhoz köti örökre. Nem is tud kilépni belőle,Zeynep nagy bánatára.
esmeralda 2019 szept. 04. - 09:52:01
(1025/1547)
Sziasztok! Hát tényleg, most már tényleg elrugaszkodnak minden józan észtől! Méghogy Hülia csak úgy szó nélkül végighallgatta Efsun rikácsolását! Ahelyett, hogy felsorolta volna Efsun összes szemétkedéseit, végén a gyerekrablással. Különben is, én egyre jobban gyűlölöm Efsunt, Arda is undorító. Ates továbbra is úgy néz ki, mint egy csatornatörteték. Van itt szegény Bahar kivételével emberszabású szereplő? Zeynep is undorító, éség csúnya is. Müge meg, amilyen bájos kislány volt korá bban, most egy nagy határ szerencsétlenség.
7/10
libra26 2019 szept. 03. - 22:10:45 7/10 Előzmény mihenike
(1024/1547)
Szia!! :)
Efsun műsora annyira nekem se jött be... El van túlozva, amit csinál és ez inkább ízléstelen már, mintsem jogos vagy szórakoztató :D Minden mocskot rátolt Hülyára megint, de az sose számít, hogy az egész lavina felőle indul állandóan:D És akkor témánál vagyunk... Mehmet a világ legrosszabb nagytesója!!!! Szörnyű... Ilyen nincs... Aláírok mindent, Hülya nem normális, sőt hazudni is szokott (de sokkal inkább elhallgat dolgokat:D), hisztérikus rohamai vannak stb... DE ez a nő eddig bármikor bármit megtett volna a testvéréért! :D Mindenre figyelmeztette a legeleje óta vagy épp elmondta neki az igazat... Erre Mehmet most: "te képes voltál visszamenni Kenanhoz??" kész vagyok!!! :D Mehmetem az egész sztoriból ismét levágta a lényeget! jó jó, ez egy hiba nyilván Hülyától, én ezt nem vitatom, de kiállt valaha Mehmet a húga mellett??? Soha... Inkább bűnbaknak használja (jó, megélhetést mindig biztosított neki) és meg se fordul a fejében, hogy miért mindig Kenanhoz fordul - talán mert amúgy totálisan egyedül lenne a saját családjában... Egyoldalú ez a testvéri szeretet nagyon :) talán akkor aggódott fél órát, amikor Fülya megmérgezte:D

Bahar&Ates olyan tehetetlenek... Rossz nézni... A gyerek kiborulása meg teljesen helyénvaló, ma viszont már egyenest frászt kaptam tőle:D de persze Reyhannak fel kell ajánlani, hogy költözzön a villába, más se hiányzik az ott lakóknak...
Mehmet&Nuran... Na ez mindent vitt most nálam, annyira aranyosak voltak együtt :)))

Jajjj és természetes, hogy Bahar hívja Efsunt... Oké, most meg van kötve a keze.. Nem akar rosszat a kislánynak, de remélem nem a megbocsájtás lesz a megoldás! Nagyon sajnálom amúgy Bahart, ez ténylegesen nagy fájdalom, hogy Nuran nem tudja elfogadni

A nyomortelepi bűnbanda tagjain meg végem :D lassan mindenki ott lesz a női börtönben :D de ez a Zuhal most tetszett, ilyen magabiztossággal kell oda bevonulni haha :d

Sultan&Salih... Jaj de édes :)) Salih majd belehal a szerelembe... El is hiszem, az a sok együtt bűnözés :D teljesen érthető, hogy lángra lobbant a szíve :D
mihenike 2019 szept. 03. - 16:28:51 Előzmény libra26
(1023/1547)
szia ;)! nos... engem most nem szórakoztatott Efsun müsora... sokkal inkább idegesített... megint ùgy adja elö, mint a sorozat elején, hogy Ö egy Angyal...
Hülya sem szólalt meg az ùjságírók elött, hogy Efsun elrabolt egy kislányt...
Mehmet pedig megint Hülyàra haragszik! kééész!
Efsun és Arda gyorsan kibékültek, a piacos jelenten nevettem egy jòt :DArda árulja a ruhákat Salihval!!!! nem
hiszem el :D
Na végre Bahar és Ates beszéltek a kislánnyal! ezt jól megcsinálták, kivételesen, mert egy ilyen kicsi gyerek nem is értheti meg, hogy mi történik és ugye a villában aranyélete volt és az ál-szülei mindig kényeztették....
de az nagyon idegesít, hogy Efsun még mindig azt fùjja, hogy Nuran az Ö gyereke.... ááá
Müge hova tünt?! ehhez a ronda Zeynephez illik is ez az otromba viselkedés!
Secil mehet megint az utcára sírdogálni, most, hogy Ganimet néni kidobta...
Volki-tolki micsoda változáson ment át :D!
mihenike 2019 szept. 02. - 23:37:23 Előzmény libra26
(1022/1547)
szép jó estét :) holnap reggel megnézem ... DE! honnan szedte Efsun azt a ruhát, amiben bevonult, amikor 2 hete az a piros kabát meg valami szönyeg-szerü lebernyeg van rajta?! A mai napig nem értem, hogy miért éjszakáztak az utcán, amikor mehettek volna Salihoz vagy Zeynephez, vagy akár Ganimet-hez is?!? biztos befogadták volna öket...
Zeynep szerintem innentöl kezdve teljesen pszicho lesz mint az anyja és az ùjdonsült testvére... figyeld meg, hogy fog ö még a villában lakni Ardával :D Hülya legnagyobb örömére :)
mert hogy Cemalhoz nem megy feleségül még egyszer az tuti... de az is lehet hogy Müge megszökik és megöli Cemalt meg Zeynepet és magukra gyùjtja a házat :) haha :D Viszont egy Sultán&Salih-féle boldogïtó igent szívesen meghallgatnék :D
7/10
libra26 2019 szept. 02. - 16:12:31 7/10 Előzmény mihenike
(1021/1547)
Szia!
Kész bandaháború ez az egész... :D mindenki fog még itt örülni aztán koppanni :) imádom, hogy mindenkinek van mit előhúzni még a tarsolyból:D
Nálam az egész részt az általad kiemelt mondat vitte el!!! :D Sultan meg a jólelkűség!!
Efsun még csak bevonult, gondolom a nagyobb alakítás ma jön! ;)
mihenike 2019 szept. 02. - 16:01:07 Előzmény libra26
(1020/1547)
szia, megnéztem a tegnapi részt, de tùl sokat nem mutatták Efsunt, gondolom ma folytatja a monológját az Atahan vállalatnál! vagy nem lett volna fent egészben a rész?!?
Még, hogy Efsun és Zeynep olyanok, mint a testvérek... nem baj, hogy Arda miatt majdnem megölték egymást?!
Zeynep bedobta ám magát Mügénél... ennyire még sosem volt gonosz!
Bahar, Ates és a kislány jelenetei nagyon vérszegények voltak...
Arda és Salih pàrbeszéde is óriási volt!!!! „olyan jószívü emberrel még nem találkoztam, mint Szultán“ :D óriási
Hülya elöre örül, mint egy kislány, de nem tart sokáig az öröme...
mihenike 2019 szept. 01. - 22:10:21 Előzmény libra26
(1019/1547)
szia :) holnap megnézem Efszunka alakítàsàt :) de egyáltalàn hogy engedik be oda már megint? :D már nagyon kíváncsi vagyok
7/10
libra26 2019 szept. 01. - 10:30:40 7/10 Előzmény mihenike
(1018/1547)
Jajj most látom még ezt
OFF
Családból is nézik néhányan a Megtörvét és mindig mondják, hogy nagyon jó lett!! Kezdem bánni, hogy én nem voltam vele kitartóbb, de talán ha már nem nézek semmit és lesz idő minden más mellett, akkor megfontolom :D
Muszáj befejeznem a Piszkos pénzt a következő pár napban, akartam is írni neked, ha végeztem vele, leírom a topikjába, hogy mit gondolok a fináléról :)

Ja és majd később is tájékoztass mi a véleményed az Ellopott életről, 59 rész valóban nem olyan sok :D
OFF
7/10
libra26 2019 szept. 01. - 10:26:04 7/10 Előzmény mihenike
(1017/1547)
Szia! :)
Akkor nem írom most le a történéseket előre, remélem feltöltik most már! (Csakis annyi, mert ezt nem bírom ki, hogy mikor Efsun bevonul az Atahan holding dísztermébe, ahol Mehmet + Hülya próbálják meggyőzni az új befektetőket, és Mehmet beszédet tart épp, na akkor teljesen back to the start érzésem volt :D mintha a sorozat első felébe csöppentünk volna és komolyan jó érzés volt :D)
mihenike 2019 szept. 01. - 08:51:44
(1016/1547)
sziasztok! még nincs feltöltve a pénteki rész, ùgyhogy nem tudok hozzászòlni!
apropò hol van Thea?! felszívódott?! vagy megfagyott az utcán?! szegény lány!
esmeralda 2019 aug. 31. - 07:25:55 Előzmény Sumomo
(1015/1547)
Sziasztok! Ezzel messzemenően egyetértek. Szerintem az előző Zeynep azért tűnt el, mert nem vállalta ezeket a mocskos dolgokat. Az a kis csajszi szép, bár elég gyengécske volt.
Mehmetet kivéve mindegyik szakállas ápolatlan, de Atesnél ez különösen feltűnő, szakáll nélkül egészen emberszabású volt.
Szegény Bahar! Sejti ő, hogy a kislány nem fogja őt elfogadni. Talán majd a 401. rész utolsó percében. Reménykedjünk.
1/10
Sumomo 2019 aug. 30. - 19:32:18 1/10
(1014/1547)
pfuj Zeynep
mihenike 2019 aug. 30. - 13:13:14 Előzmény libra26
(1013/1547)
ui. pl a Muzzaffer is ilyen név- ugye itt volt egy nö, a nyomortelepen.... a Piszkos pénzben pedig a biztonsági ör volt Muzzaffer bácsi :D haha
mihenike 2019 aug. 30. - 13:11:38 Előzmény libra26
(1012/1547)
:) nagyon jó, hogy itt ki lehet tàrgyalni mindent :)

OFF
Beértem az rtlklubot a Megtörve részekkel és azt kell mondjam, hogy fantasztikus sorozat!!!!! ha lesz idöd, nézd meg az elejétöl figyelmesen :D
A másik... az Ellopott élet.... mivel csak 59 magyar epizód van belöle, így el kezdtem nézni.... gondoltam az nem tùl sok :D
Eddig 5 részt néztem meg és eddig iszonyat uncsi.... haha.... de nálam általában így szoktak kezdödni a nagyon jó sorozatok...!
OFF
7/10
libra26 2019 aug. 30. - 13:02:16 7/10 Előzmény mihenike
(1011/1547)
Szia!
Hahaha ezeknél annyi minden történik, 72 óra egy nap :D de talán ma már átöltöznek a lányok
Istenem jó, hogy mondtad... A Nuran név engem is zavar :D de amikor meg Bahar mondja, hogy Deniz, az se tetszik, mert azt meg nyilván nem szoktam meg... Apropó miért van az, hogy ezeknél több név lehet férfi, illetve női név is??? Ilyen a Deniz, Toprak csak hogy említsek valamit... Elég fura :)

Igazad van, ebben a szegénység azért érdekesen van ábrázolva... Kicsit karikatúrás, parodizált, de hogy ez teljesen szándékos volt e a készítőktől, nem tudom :D minden bizonnyal

És megint egyet kell értenem, engem se a főszál kötött le! Kenan és Hülya annyira nem normálisak, hogy az csúcs, de ez a teaivó és "szívesen főznék egy teát" Becet se semmi... Meg a putri!!! :D Hülyának mindegy,ami az övé az az övé :D Kenan féltékenységi rohamot kap... Dühöng... Becet nem akar fegyverhez nyúlni a szép asszony előtt ahogy ő mondta :) és én eközben nézzem az Atahan villában történő szenvedést vagy Reyhan sírását??? Ugyan :)

(Efsun viszont jól hozta most a kiborulást!!! Sultan meg ott van végre, ahol kell neki lenni :D)
7/10
nőinéző 2019 aug. 30. - 11:34:38 7/10 Előzmény esmeralda
(1010/1547)
Szia!
A kislány szerintem feltétlenül elfogadja, az "anyját" mivel kicsi és ebben nőtt fel. De volt már olyan jelenet, amikor rászólt Efsunra, hogy ne veszekedj anya, - csak azt látja, hogy Efsun rajong érte, elolvad tőle, én legalábbis csak ilyen jelenetekre emlékszem. Még olyanra sem, hogy erélyes lenne vele.
A nyomorúság valóságos.
mihenike 2019 aug. 30. - 11:20:24 Előzmény Sumomo
(1009/1547)
Az igaz, hogy nagy divat, de Ates szakálla ápolatlan! :D
mihenike 2019 aug. 30. - 11:07:37 Előzmény libra26
(1008/1547)
Minden török sorozatban megjelenik ez az ellentét, a „szegények“ és „gazdagok“ között, de ekkora kontrasztot máshol még nem láttam, mint a Gelincsik dombon... pl. a végtelen szerelemben is szegények voltak Kemálék, de nem voltak ekkora tuskók, mint Efsun vagy Nuran vagy Cemal anyja....