10/10
kekhalal 2011 okt. 29. - 16:25:39 10/10
(153/173)
Igen egy kicsit fúra volt a második évad jó lenne egy be fejezõ rész amit mindent meg magyaráz de ott van adig a könyv el kell olvasni és megértitek mért ilyen lett a második évad.
7/10
Ney marsall 2011 okt. 28. - 18:14:21 7/10
(152/173)
Most fejeztem be a sorozatot.A Tv-n tök véletlenül néztem bele, és azonnal megtetszett.
A sorozat világa egy kicsit a Mátrixra emlékeztetett.Voltak benne dolgok, amiket én máshogy csináltam volna, gondolok itt például Zack karakterére, de hát Cameronék döntöttek.Néhány akció jelenet egyszerûen nagyon tetszett, szépen meg lettek csinálva.Amitõl megkönnyebbültem, hogy a szexualitás nem kapott nagy hangsúlyt a sorozatban.Például aki ismeri a Róma címû sorozatot talán értheti mire gondolok.És tudom, hogy ez nyálasan hangzik, de nekem tetszett a szerelmi szál, meg azok amikor Max kisfiúkkal barátkozik, aranyos jelenetek voltak.
A második évad nagy csalódást okozott.Úgy értem, az elsõ évadba egy szó se volt Sandmanrõl, meg ami az évad töténetét képezte.És ezek a mutáns szörnyek, hát ezek borzasztóak voltak.Az hogy ilyen génmanipulált gyerekeket kiképzik katonákká, az tök jó ötlet, de hogy ilyen szörnyeket csináljanak, ez majdnem már nevetségesnek hatott.(például a sellõ.)Komolyan kifejlesztenek ki tudja mennyi pénzbõl sellõket(!), hogy a víz alatt könnyen elhelyezhessenek aknákat!?
Joshua még elmyeg hiszen õ az elsõ teremtmény hát rendben õ nem sikerült jól, de a többi...
SPOILER!




A 2.évad vége meg mi a fene volt!?Hát félbe maradt az egész, nem tudunk meg semit arró, hogy Max miért kell a tenyészkultusznak, meg mi is történt?Max a X-esek és a szörnyek élére állt, és ?A történet nem lett befejezve.
És a 2.évad elején az elsõ évad egyik fõ karakterét Laydecker-t csak úgy eltüntették.Pedig szerintem nagyon érdekes karakter volt.Az õ távozása serintem ártott a sorozat színvonalának.


SPOILER VÉGE



Röviden összefoglalva az elsõ évad nagyon tetszett, a 2.évadban voltak még részek ami jó volt, de összességében csalódás.
9/10
zz76zz 2011 okt. 26. - 09:50:46 9/10
(151/173)
a második évad kicsit gagyin indul, ezért csak 9 est kap
8/10
convar 2011 szept. 08. - 23:33:04 8/10 Előzmény magdika079
(150/173)
Igen, 2 évados, évadonként 21 résszel.


"MERT AKKOR NAGYON ELBÉNÁZTÁK, VAGY CSAK ÉN NEM LÁTTAM VÉGIG?"

Látom, te is egy kissé cliffhangeresnek érezted a befejezést :D Am ettõl még nincs "elbénázva", mert az nem baj, ha egy sorozat hagy nyitott kérdéseket.
10/10
kekhalal 2011 szept. 06. - 12:56:45 10/10
(149/173)
Az oldalon fent találod www.darkangelhungary.hu
magdika079 2011 szept. 06. - 12:36:22
(148/173)
NEM TUDJA VALAKII HOGY CSAK 2 ÉVAD VAN -E MEG A SOROZATBÓL MERT AKKOR NAGYON ELBÉNÁZTÁK, VAGY CSAK ÉN NEM LÁTTAM VÉGIG?HA VALAKI TÖBBET TUD A SOROZATRÓL ÍRJON !
duckshoot 2011 szept. 01. - 20:49:23 Előzmény convar
(147/173)
Ó én sokszor sziporkázok csak nem veszed észre...:D

Igen értem mit mondasz. Végülis az elfogultsággal sincsen semmi baj, ha vlki kedvel/szeret egy személyt persze, hogy jobban bejön neki.
Én is szeretem az közízlést. Azt szeretem benne, hogy semmi köze a sajátomhoz.

Sajnos én nem voltam ott Eliza-nak.

-De jobb lett volna ha már a másodikat is befejeztem volna, mert most nem merek belekezdeni- mert monitor, csakhogy nehogy rákérdezz hogy mi ez megint :D
8/10
convar 2011 szept. 01. - 03:29:48 8/10 Előzmény duckshoot
(146/173)
"Gondolom nem azt mondod, hogy Eliza nem elég szép mert akkor nem gondoltál bele a következményekbe...:D"

Ez nagy volt ;D Jó amikor néha megmutatod a humoros oldalad is, gyakrabban is tehetnéd ;)

A témához: persze, Lisa is, meghát Summer is nagyon szép és csinos nõ, meg még van rajtuk kívül is egy rakat sorozatbombázó, de Jessnél, mint mondom, több szerencsés dolog együttállása is volt. Egyrészt. Másrészt, bizony, kimondom, mégiscsak Jessica a legszebb köztük. Tudom, ez szubjektív. Am most nem a saját véleményemet hangoztattam (bár egész véletlenül a sajátom is u.ez :D), hanem a népét. Közízlésrõl van itten szó.

Sztem az Jess nagy szerencséje, hogy olyan "klasszikusan" tökéletes arcvonásai vannak. Egyébként, fõleg megfelelõ sminkkel és frizurával tényleg úgy néz ki mint a Greta Garboék. Szal õ az a nõtípus mint anno Audrey Hepburn vagy éppen Marylin Monroe volt. Nincs vmilyen jellegzetes karaktere az arcának (mint pl. Summernek a homloka), vagyis nincs olyan ami vkiben nemtetszést válthatna ki. Nemtom érted-e mire akarok kilyukadni :)

Nameg sztem az is sokat nyomhatott a latba (sõt, talán ez a legtöbbet :D), hogy a Dark Angel James Cameroné volt, akinek elég jó kapcsolatai lehetnek holivúdban :) Gondolom õ is elintézett pár telefont Jessicáért :)


"1.évad természetesen. De jobb lett volna a 2. mert döglik a monitor és nem tudom meddig bírja."

Most viccelsz? :O A házépítést se lehet a tetõvel kezdeni.
duckshoot 2011 aug. 23. - 20:42:18
(145/173)
,És tisztára mint a TSCC.,

Kontrázok rá a Dollhouse-al

Gondolom nem azt mondod, hogy Eliza nem elég szép mert akkor nem gondoltál bele a következményekbe...:D
Ah tudom, hogy szted is szép no problémo.

1.évad természetesen. De jobb lett volna a 2. mert döglik a monitor és nem tudom meddig bírja.
8/10
convar 2011 aug. 23. - 20:30:37 8/10 Előzmény duckshoot
(144/173)
"Nem is csoda, hogy 2 évad-os hiszen ez is a mocsok Fox-nál volt. Tisztára mint a Tru."

És tisztára mint a TSCC.


"Csak Eliza-nak nem sikerült kitörni...
Sajnos"

Summernek sem...sajnos. Am ha megfigyeled, elég kevés sorozatszínész tud befutni a filmek világában. Sõt, nagyon kevés. Jessica a ritka kivételek egyike (hirtelen csak George Clooney ugrik még be). Nyilván a szépségének is köszönheti mindezt nameg annak hogy anno ebben a sorozatban nyújtott alakításáért elég szépen kapta a szakmai díjakat. Még Golden Globe jelölt is volt.


Am ami nem világos nekem, az az, hogy most az elsõ évaddal végeztél vagy már mind a kettõvel?
duckshoot 2011 aug. 23. - 18:25:46 Előzmény convar
(143/173)
Égtek a szemeim, a pislogással semmi baj nem, volt. Vasárnap már néztem a kezdést, hétfõ, kedd, szerda, csütörtök már 6 rész, péntek szintén. Szombatra maradt a vége és úgyis fejeztem be ahogy akartam 21-22 egymás után.
Mert nem szabad évad véget nagy idõ közzel megnézni mikor ott lesz a poén.

Igen, hát igen. Jó sorozat mondjuk. A poénok is tetszettek benne.
Nem is csoda, hogy 2 évad-os hiszen ez is a mocsok Fox-nál volt. Tisztára mint a Tru.
Csak Eliza-nak nem sikerült kitörni...
Sajnos
8/10
convar 2011 aug. 22. - 22:20:11 8/10 Előzmény duckshoot
(142/173)
Máskor tessék többet pislogni ;D

Am az "oda van az évad" az mit jelent? (A szemmel kapcs. értettem a szófordulatot :D) Mesélj már ;)


OFF

Láttam egyébként a többi helyen is a posztjaidat. Csakhogy már megint kifutottam az idõbõl. Még meg kéne nézni egy filmet, reggel 5kor meg kelés :D De "I'll be back" ;D
duckshoot 2011 aug. 20. - 15:21:03
(141/173)
Megnéztem a 22. részt is, oda van az évad meg a szemeim is.
duckshoot 2011 aug. 14. - 13:21:15 Előzmény duckshoot
(140/173)
A 4. rész is megvan. De amitõl tartottam, hogy 35percbe kerül egy rész.
Viszont ha elkezdem akkor be kell fejeznem. Nem szeretek semmit sem félbe hagyni.
Végülis kíváncsiam várom, hogy fog tetszeni sorozat.
duckshoot 2011 aug. 13. - 18:13:26
(139/173)
Megvan, hogy honnan tudom leszedni könnyen. Az viszont komoly, hogy már az elsõ évad is 10gb. Rendesen takarítanom kell a gépet, hogy legyen rajta hely. De még így is csak fél évadra lesz elég egyszerre. Általában elkezdem letölteni a részeket és mikor már van jópár elkezdem nézni, vagy hogy közben is töltöm
Am lenne még több hely csak a Tru-t nem akarom törölni.
Akkor még van vlmi amit ma befejezek. Holnap meg elindítom DA-t.
8/10
convar 2011 aug. 13. - 17:26:34 8/10
(138/173)
Ja értem. De amilyen Max (pontosabban amivé vált a kiszabadulása óta eltelt 10 év alatt), õ a valóságban sem ölne embert rendelésre.

Apropó, megnézted már, jársz már benne vhol?
duckshoot 2011 aug. 13. - 16:35:37
(137/173)
Mert egy sorozat szempontjából nézve más a bérgyilkosdi. Ha Max létezne akkor a mostani világnak megfelelõen jó bérgyilkos lenne és simán ölne.
Nem olyan világban élünk mint a halívúdi filmek/sorozatok, nem olyan lenne, hogy vonzódna beleszeretne a célszemélybe.
Persze így, hogy nem valóság könnyen elpoénkodjuk:)
8/10
convar 2011 aug. 13. - 15:43:36 8/10
(136/173)
Asszem megint nem értelek :)


"Simán köpném a fogam..."

Miért, magadnak vernéd ki? (mármint a fogaidat: :D) Mint mondtam, Max úgysem tenné meg.

És mi a valóság?
8/10
convar 2011 aug. 13. - 15:41:01 8/10
(135/173)
.
8/10
convar 2011 aug. 13. - 15:39:25 8/10
(134/173)
.