Téma: Spancserek

6/10
akos015 2009 júl. 25. - 21:30:02 6/10 Előzmény perzsacica
(47/107)
én is épp ezt néztem,,itt meg a portálon 7,1??
bár én még nem láttam a filmet,most töltöm le,majd azután nyilatkozok..!
csak_1_velemeny 2009 júl. 19. - 17:55:33
(46/107)
Véleményeket és a bemutatóját nézve döntöttem úgy, hogy ez a film nagyon jó lehet, várakozás teljesen ültem le....de hatalmasat csalódtam.
Itt agyon dicséritek, a bemutatóját nagyon jól összevágták...ezzel szemben egy lapos, erõltetett, poénok jó indulattal sem viccesek.
A film végére szó szerint ideges lettem, a fõszereplõ tutyi-mutyiságán....szerintem anti férfi.....ebbõl eredõen nincs barátja és nem tud a helyzettel mit kezdeni, mikor talál valakit....jön a idiótábbnál idiótább szlenges haverkodós dumával. Hát rosszul voltam tõle.
Ugyan a színész tökéletesen játszotta el ezt a szerepet....de maga a szerep idegesítõ volt és a "szövege" is.
9/10
ukranfiu 2009 júl. 13. - 21:53:59 9/10
(45/107)
Na nekem most lett idõm megnézni!!!! Hát én annyit mondok, hogy 9/10!!!:) Nagyon nagyra sikerült!!! Nagyon jok a poénok(mondjuk helyenként érzõdik hogy nem tudtak mást kitalálni)!!! És végre 2009-ben mondhatjuk bátran azt, hogy a Másnaposkaon kivül sikerült csinálni egy igazán jo vigjátékot!!! És még legondolkodtató is a film: hisz téleg nem szabad csak a nõvel foglalkozni, mert mindig kell egy igazi barát:D
1/10
perzsacica 2009 júl. 01. - 20:28:38 1/10
(44/107)
Ez a film hogy kaphatott Imdb-n 7,8-at???? :S:S
10/10
Cullangka 2009 jún. 14. - 14:46:14 10/10
(43/107)
hát igen! nem sk ilyen témáju film van, és ez jó! egyáltalán nem tömegfilm, és egyedi! állati hülyék:)
mocsayelvtars 2009 jún. 14. - 14:11:37 Előzmény Cullangka
(42/107)
én majdnem belehaltam.lakotársammal néztük a westendben és végig majd bepisiltünk a röhögéstõl nem tudsz felléléegezni,állandoan jön vmi uj állati baromság.haverokkal kell megnézni.eszméletlen!
Zotyipotyi 2009 jún. 03. - 23:09:11
(41/107)
Kötelet annak, aki a cím fordításáért felel!!!
10/10
Cullangka 2009 máj. 27. - 19:57:32 10/10
(40/107)
nahh tegnap volt szerencsém megnézni moziban! bevallom gépen nem tudtam, de moziban állati nagy! végig megszakadtunk a nevetéstõl! van pár elvarratlan szál, de egyáltalán nem kiszámítható és ez jó! nekem nagyon teccet, egy lapos poén sem volt benne, bár meg kell mondjm én ugy mentem, hogy nem vártam túl sokat! közvetlenûl a film után megnéztük a star treket is, de még az alat is ezen röhögtünk!:))

spoiler

2 kedvenc részem van! amikor a buz meglátja õket a ruhaboltban és mondja, hogy akkor mindennek vége, aztán elmondja a sidney-nek, hogy õ lessz a násznagy, õ nagyon õrûl és öelkeznek! mutatják õket oldalról, egyszer csak átsuhan a képen a dág (a buzika) és beszól: Ribanc... ott nagyon kitörtem ahogy mondja!


meg amikor sétáltatják a kutyát és leordítja a faszi fejét õ meg kérdezi hogy ezt miért csinálta! (nem tok pontosan idézni!)

-férfiak vagyunk, természetesen kell viselkednünk... én néha pl kimegyek a tengerpartra és dobálom a kakimat mint a gorillák!

itt majdnem meghaltunk:D:DD

na meg a csõcsákánycsukamáj:D
hiden 2009 máj. 23. - 22:31:35
(39/107)
Szeretem Paul Rudd-ot,de el kell,hogy mondjam soha az életben nem láttam még ennél rosszabb és szánalmasabb vígjátékot.Erõltetett,egyszerûen nem voltam képes végig nézni.
Boglarina 2009 máj. 19. - 19:00:39 Előzmény 94zsozsi94
(38/107)
Ez egy pompázatos hír. Bár Dolmány Attila is jó lett volna.:)
10/10
Adrancsuuu 2009 máj. 18. - 10:23:01 10/10
(37/107)
Nekem nagyon tetszett a film! Olyan sok vígjáték van mostanában, de a legtöbb nagyon gagyi, alig vannak benne jó poénok...De ez sztem kivétel, nagyon sokat nevettem, irtó jó poénok vannak benne :) Szerintem nagyon jól elszórakoztat, nekem bejött a film ;)
94zsozsi94 2009 máj. 17. - 23:47:54 Előzmény Boglarina
(36/107)
Széles Tamás a magyarhang ;)
friendsfan 2009 máj. 13. - 11:32:31
(35/107)
Nekem tetszett ez a film. Remek kis vígjáték. Nem is számítottam többre. Sõt, a mai amerikai vígjáték felhozatalt tekintve csak sokkal kevesebbre. És kellemes meglepetésként ért, hogy mennyit röhögtem. A poénok olykor bunkók, de hál' istennek nem viszik túlzásba, remek egyensúlyt találtak. Még jó pont, hogy nem túl szájbarágósak. A magyar szövegek nagyon jók lettek, a színészi játék néha kiemelkedõ szerintem (Jason Segel, Jon Favreau, Jamie Pressly) néhol azért jobbat vártam (Paul Rudd), bár utóbbi mindig hasonlóan visszafogottabb karaktereket játszik. Még azt is jól eltalálták, hogy hogyan építsenek fel egy-egy poént. Hogyan halmozzák, kicsi, de egymásra jól ható poénokat raktak össze, így sokszor indult a moziban is egy röhögés hullám. Egy szó mint száz 9/10, én a vígjátékokat külön értékelem, mert szerintem nem lehet együtt egy mélyebb mondanivalójú filmmel, és ebben a mûfajban régen ért friss filmnél olyan, hogy többszöri nevetésen kapom magamat...
10/10
denestus 2009 máj. 10. - 09:56:28 10/10
(34/107)
Ha szereted a vígjátékokat, érted a poénokat, akkor tetszeni fog! Én nagyon sokat nevettem rajta, de nem csak én, hanem nagyon sokan a moziban. Arra, hogy nevess egy jót és kikapcsolódj tökéletes. De ha nem szereted a vígjátékokat vagy szereted, de nem érted akkor nem fog tetszeni.....((és akkor jössz föl ide, és elmondod, hogy egy sz.ar)) NA BRÁVO!!!
Boglarina 2009 máj. 09. - 08:40:34
(33/107)
Paul Rudd-nak ki a magyarhangja?
2/10
jenki2 2009 máj. 08. - 21:42:49 2/10
(32/107)
Talán ez egyetlen poén az "ez az ingatlan már nem fingatlan" volt meg az a fingós rész és kész. Ennyi.
Gabi'91: Biztos hogy a Spancsereket nézted, amikor azt mondod, hogy "megmutatták, hogy a munka és a mindennapi rohanás mellett is figyelni kell a barátainkra"??? Amikor a moziban felálltam a film után, sok mindenre gondoltam, de erre biztos nem. Ez egy erõltett barátkeresés volt, aminek semmi köze nem volt az élethez és annyira kitalált, hogy az már erõltetett volt, még akkor is ha vígjátéknak szánták (jó példa erre az utolsó jelenet, amikor a kerti esküvõ kellõs közepén arról beszélget a võlegény és a tanu, hogy mennyire szeretik egymást, a pap meg csak vár és senki nem szól semmit se! Hát elég gáz volt!
Ilyenkor lehet látni, hogy nem is olyan egyszerû vígjátékot csinálni. Szóval le a kalappal Jim Carrey-s filmek elõtt!
RixosWalerius 2009 máj. 07. - 16:52:18 Előzmény Subrizeny
(31/107)
Nekem nagyon tetszett, úgy ültem be rá, hoyg semmit sem tudtam róla, csak azt, hogy egy vígjáték, és nagyon-nagyon sokat röhögtem. tetszett. Nem volt a filmtörténelem legnagyobb alkotása, de egy esti programnak megfelel.
10/8
Subrizeny 2009 máj. 07. - 00:53:10
(30/107)
Jártam már itt ezzel a filmmel kapcsolatban. Kíváncsi voltam, mások véleményére, ha már én majdnem kijöttem róla.
Rendesen megoszlik :-)
Vszleg azért, mert van aki szereti az ennyire limonádét, van aki nem.
Én is szeretem a vígjátékokat, de nem elég hogy valami víg, jó ha tartalma is van. És nem gagyik a poénok.

SPOILER!
Az, hogy a végén a szertartás kellõs közepén elkezd a 2 pasi így szeretlek, úgy szeretleket játszani vagy 3 percig szerintem megaciki és vérgáz volt... :-) Ok, hogy helyzetkomikum, de ez hol életszerû?!

Meg a "ez az ingatlan már nem fingatlan" is annyira gagyi, erõltetett poén...

Valahogy párba tudnám állítani a "Nem kellesz eléggé" c. filmmel. Ott a csaj bénázik, és azt figurázzák ki, itt a pasik... De egyik sem valós, már túlságosan eltúlzott csak...
Gabi'91 2009 máj. 05. - 22:51:00 Előzmény Judybaba
(29/107)
Nem sértésként, de ez már a 15. film volt, amit utáltál, nem lehet, hogy máshol kéne keresgélni? Én pl. ki nem állhatom az igazi 'dugjuk meg a csajt' filmeket, szóval messzirõl elkerül az Amerikai pitéket és társait.

A filmrõl nem sok mindent lehet elmondani. Barátnõimmel néztük meg moziban, és bár nem volt egy hatalmas, díjakat érdemlõ alkotás, mégsem sajnálom a mozijegy árát... Voltak benne poénok, amiket még soha nem hallottam, és bár a sztori valahol elcsépelt volt, mégis tetszett, ahogy megmutatták, hogy a munka és a mindennapi rohanás mellett is figyelni kell a barátainkra.
Ami viszont az agyamra ment, az Jason Segel magyarhangja volt... Megszállott nézõje vagyok a How I met your mother-nek, szigorúan angolul, és ebbõl a szempontból szenvedtem, de nagyon. Ahányszor megszólalt a srác, vagy egyáltalán levegõt vett, mindig az jutott eszembe: 'Ez mennyire Marshall-os - lenne, ha hallanám az eredeti hangját...'
Végeredményben szerintem érdemes megnézni, egyszer, délutáni unatkozás helyett!
7/10
Judybaba 2009 máj. 05. - 10:44:56 7/10
(28/107)
Én bevallom õszintén, amikor ennek a filmnek a bemutatóját néztem, egyértelmû volt számomra, hogy SOHA nem fogom megnézni. Aztán az egyik barátom kedvéért mégiscsak megnéztem, és szerintem baromira ígéretesnek indul. Már kezdtem örülni, hogy lehet hogy mégis tök jó lesz ez a film???? De nem! Sajnos nem az. Be kell valljam, ez már legalább a 15-ikm film ebben az évben, amirõl semmi jót nem tudok mondani! Tényleg baromi unalmas lett a közepe felé, és hihetetlenül gáz a fõszereplõ muksó!!!! Az a "csapom a basszt..." az tényleg hihetetlenül IRRITÁLÓ!!!!! És egyáltalán nem vicces!!A történet lényege is hihetetlenül nevetséges! Egy pasi akinek fiúbarátot kell gyorsan szerezni????? JAJJJJ ne máááár! Ki talál kiilyen iszonyat blõd storyt?? Szerintem az író ült már vagy három négy órája a szobájában, de nem jutott eszébe semmi, aztán ezt tudta kitalálni....
Elég szar ügy!
4/10