1/10
Balta máj. 04. 18:43:27 1/10
(5/5)
Öööö... miről is szólt ez a sorozat?
2/10
nikato ápr. 10. 10:55:22 2/10
(4/5)
Ez is afféle elérzékenyítés, hogy ennyi gnóm gusztustalan törpét beletesznek?!
10/10
colby márc. 26. 14:09:25 10/10
(3/5)
Nekem bejön a mi lett volna ha történet.., a homokozás része nem annyira.
2/10
nikato márc. 21. 13:11:14 2/10
(2/5)
Nagyon rossz. Semmi értelemes történet, végig green box előtt játszódik és rengeted a homulás.
1/10
ironic100 márc. 02. 12:49:41 1/10
(1/5)
WOKE trágya! Aki szereti nézni a köcsögöket az nézze. Gyomorforgató!