9/10
Android666X 2008 dec. 13. - 12:07:59 9/10
(156/516)
Én nagyon szeretem! Tök vicces, bár nem mindig való a piciknek.
10/10
Aang 2008 nov. 14. - 21:16:23 10/10
(155/516)
Milyen aranyos ez az emo-s Spongya nem?
10/10
Aang 2008 nov. 13. - 15:04:42 10/10 Előzmény Android666X
(154/516)
Támogatom
9/10
Android666X 2008 nov. 12. - 19:36:30 9/10
(153/516)
+ ez egy mese, ami gyerekeknek készült és nincs szükség ilyen jellemzésre. XDDD
9/10
Android666X 2008 nov. 12. - 07:36:35 9/10 Előzmény Aang
(152/516)
Az anime japán, nem kínai. ^^
De értem, mire gondolsz. Az Avatarból asszem én is láttam részleteket, de még úgy egész részt nem.
10/10
Aang 2008 nov. 11. - 21:19:06 10/10
(151/516)
Nekem a legkedvencebbem, az az Avatar, amiben a fõhõs Aang. Innen származik a nicknevem. Nos az nem anime, amerikaiak készítették, de természetesen kínai kéz is szerepet kapott, azt jelzi a rengeteg, sõt leginkább csak kínai betûk, jelek. Érdekességképpen azt még elmondom, hogy magyarok is szerkesztették, ott van például Bató, õ egy szereplõ és ez egy õsi, magyar név, azt jeleni buzogány.
9/10
Android666X 2008 nov. 11. - 18:09:20 9/10 Előzmény Aang
(150/516)
Olyan adóm már régóta nincs. XDDD

Mondjuk, inkább animéket nézek, azokat nagyon szeretem és rengeteg értelmes van köztük. Nem,nem a Naruto-ra gondolok! Azt spec. nem szeretem.
10/10
Aang 2008 nov. 11. - 15:11:24 10/10
(149/516)
Hát Minimax-ot én azért nem, nagyon gyerekes mesék vannak rajta. Persze minden mese gyerekes, mivel nekik készült, de a Nickelodeon-on lévõket az idõsebbek is élvezhetik. Ezt írják is itt a porton.
9/10
Android666X 2008 nov. 11. - 10:07:59 9/10
(148/516)
Pedig régen nagyon jó kis meséket adtak rajta, akkor még néztem is. De ma... elõbb nézem a Minimaxot. XDDD
10/10
Aang 2008 nov. 11. - 08:58:35 10/10 Előzmény Android666X
(147/516)
Tökéletesen egyetértek, valóban ocsmány adó lett a Cartoon Network!
9/10
Android666X 2008 nov. 10. - 16:55:14 9/10
(146/516)
Én is szeretem a Hupikéket, de van pár amitõl a falra mászok, pl. amik CN-en mennek. Azok nem valók gyerekeknek. Undorítóak, rondák, és semmi értelmük nincs.
10/10
offtopic
elisabet 2008 nov. 10. - 13:09:52 10/10
(145/516)
Õket is - én is!!! :))))
9/10
Android666X 2008 nov. 10. - 11:50:16 9/10
(144/516)
Jaja. ^^
10/10
offtopic
elisabet 2008 nov. 10. - 11:16:07 10/10
(143/516)
Tudom, hogy nem ide tartozik, de általában szereted a rajzfilmeket?? Már inkább a "nézhetõekre" gondolok, amelyik nincs tele gyilkosságokkal, meg abszurd dolgokkal.. (pl. Hupikék..? ) Én nagyon szeretem !! Olyan aranyos! :D
10/10
offtopic
elisabet 2008 nov. 10. - 11:02:10 10/10
(142/516)
Ok - remélem is!!! :))))
10/10
offtopic
elisabet 2008 nov. 10. - 10:57:19 10/10
(141/516)
Most már csak a hangját kellene hallanunk, nem gondolod ???? :))
10/10
offtopic
elisabet 2008 nov. 10. - 10:56:36 10/10
(140/516)
Szegénykém... még ez is! Rémes! :(( Nagyon sajnálom, de annak nagyon örülök, hogy itt tudsz lenni :DDDD
9/10
Android666X 2008 nov. 10. - 10:00:54 9/10 Előzmény Aang
(139/516)
Sok sikert! Bár egy szinkronszínész élete kemény, fõleg ha jó stúdióhoz kerül.
10/10
offtopic
elisabet 2008 nov. 10. - 08:02:09 10/10
(138/516)
Köszi! :)
Nagyon aranyos vagy.. - de már sajna elrepült és olyan hamar, már csak azt vettem észre, hogy hétfõ van - áááááááááá... !!
10/10
offtopic
elisabet 2008 nov. 07. - 12:33:21 10/10
(137/516)
OK -köszi!!! itt is nyílt nemrégen egy TESCO azt hiszem, meg fogom nézni mindenképpen!
Kellemes hétvégét kívánok! :)) Szia!