Téma: Sporthírek

Rocco 2008 márc. 31. - 22:49:15
(5/65)
Hajrá Grosics!!!
kevinspéci 2007 júl. 17. - 09:24:45
(4/65)
Na, tegnap (2007. 07. 16.-án) Gaál Noémi mélyen kivágott ruhában, cickótartó nélkül mondta el az idõjárást. Mikor oldalt fordult simán lehetett csekkolni az ütközõit. Az ikrek majdnem szétfeszítették a ruháját. Szóval a lényeg: Éljen a kánikula! :)

Igaz, hogy ez asszem a teve 2-n volt, de más csatornák is átvehetnék a stílust. Persze nem H. Bóna Mártásra gondolok. Bár biztos van, akinek az is bejönne. :)

Kívánok még sok ilyen idõjárás-jelentést (így kell írni, kötõjellel!) magamnak s férfitársaimnak. :)
elizabeth 2007 ápr. 29. - 08:54:55
(3/65)
Fontos nekem a sporthírek, ezért nem kapcsolhatok el.De muszáj nekem végighallgatni, hogy a riporter fülig érõ vigyorral jelenti be hazai kedvenc csapatom vereségét?!
Ez még hagyján, de amikor magyar csapat alulmaradását közli széles mosollyal nemzetközi mezõnyben kimondottan rosszul vagyok.Nem szeretek személyeskedni, de ki ez az ember? Kinek a kicsodája? Az állami televizióban még létezik ilyen? Egy kereskedelmi televizióban úgy repülne, hogy leolvadna a vigyor a szájáról. Bár lehet hogy még akkor is vigyorogna, mert orvosi eset. Csak azt nem értem, hogy mit keres egy ilyen ember egy országos nézettségû mûsorban ilyen konkurencia mellett. Annyi tehetséges fiatal sportriporter létezik.
elaci 2006 dec. 01. - 15:48:09
(2/65)
Szavazzatok Puskás Öcsire! <a target="_blank" href="http://www.bestfootballer.com" title="www.bestfootballer.com">www.bestfootballer.com</a>
zorko 2006 júl. 27. - 01:42:06
(1/65)
mi igenis nem fütyöltünk, mikor a gyurcsányi ferenc azt a szép beszédet mondta ma este, és az öltönye is szép volt, hát még a mosolya, abban a szép, új uszodában, hát az valami csoda volt, ahogyan tombolt a közönség, amikor szabó dzsó neve negyedszer is be lett mondva a bemondó által, pedig mi nem is láttuk ott a szabó dzsót, csak sok gyereket láttunk, akik neve nem lett bemondva a bemondó által, és az egyik gyerek jól láthatóan meg volt verve elõzõleg, minden bizonnyal nem jól igazodott a fõpróbán, vagy éppen nem integetett a sok ismeretlen embernek, akik meg tomboltak féktelenül, amikor az a negyvenhárom színös lufi begerjedt és feltépve hálóját, a kora esti égre szökkent, a kék léggömbök jól kivehetõen, de megfejthetetlen okok miatt nem vegyültek a nemzeti színû lufikkal, miért is?