5/10
idõjós1010 2016 ápr. 20. - 09:32:47 5/10
(2716/2836)
Ja, és te máris kispekuláltad, hogy a gyerek el lett hanyagolva. Nézzem meg a filmet, de értelme ilyen szempontból semmi. Csöppet okafogyottá vállt visszafelé mutogatni, az eredeti részekre, Kylo Ren szempontjából mindenképp.
10/10
Claptonic 2016 ápr. 20. - 09:10:19 10/10
(2715/2836)
Spunk Ransom 2016 ápr. 20. - 08:49:44
(2714/2836)
Pedig jó színész a srác..legutóbb a Visszatérõben láttam. Nem jutott elég idõ a karakterére a nosztalgia faktor (régi arcok) és az új emberek miatt. Két mondatnál azért több volt neki. Pl. az a beszéd az új fegyver kipróbálása elõtt..mint valami megszállott.
Spunk Ransom 2016 ápr. 20. - 08:41:18
(2713/2836)
Nem esik, mert akkor még nem fogant meg, de talán érthetõ lenne neked jobban, hogy Han és Leia szeretik egymást és valszeg ebbõl a szerelembõl bébi is fogan nagyon gyorsan. ..és így is lett. :D
A Sithek bosszúja után persze, hogy nem vágná senki, hogy honnan jön Ben Solo.
5/10
idõjós1010 2016 ápr. 20. - 08:32:19 5/10
(2712/2836)
Jedi visszatérbe egyetlen szó is esik õróla ?
offtopic
Törolt Felhasznaló 2016 ápr. 20. - 08:27:43
(2711/2836)
Annyira jó, hogy bele akarsz látni a fejembe. Leírtam a véleményem ami neked szemmel láthatóan nem tetszett.
Ezért nekiállsz hazugnak nevezni a másikat.
?????????????????

A másik, ezt írtam:

"aki már hologram alakban is jobban odatesz mint anno az uralkodó"

Tehét HOLOGRAM ALAKRÓL volt szó!


Neked ennyire nehezedre esik ezt leírni, hogy: "én ezt másképp látom"?!
És nem b.sztatni a véleményéért a másikat?
Spunk Ransom 2016 ápr. 20. - 08:25:10
(2710/2836)
Nézd meg a Jedi visszatért végre és meglesz az átmenet..kb. Ha még mindig az elõzmény trilógia van a fejedben, akkor nem csoda, hogy nem találsz átmenetet. Elmondom, miért a nagypapa nyomdokaiba akar lépni és nem csempész akar lenni, mint az apja. A csalódottság és a vád miatt, hogy a szülei gyerekkorában magára hagyták. Mindenki csinálta a dolgát, csak szegény Ben gyerekre felejtettek el figyelni. Egyébként is súlyosbítva van a lelkivilága egy ilyen nagyapával, aki a galaxis leggenyább sith-je volt, tehát nem egy oka volt a sötét oldal felé fordulni.
1/10
Alfred White 2016 ápr. 20. - 04:05:11 1/10
(2709/2836)
Ja és a Reyt alakító "színésznõ" egyáltalán nem jó. Csak néz a levegõbe, komolyan ezt bárki megtudja csinálni. A mai hollywoodi blockbusterekben már bárkibõl lehet sztár, csak legyen jó a marketing. A készítõk is tudták hogy ez a film mekkora egy sz*r, ezért kellett a nagy hype, mert tudták hogy anélkül óriási bukás lenne. Han Solo karaktere pedig soha nem dõlne be egy ilyen ócska trükknek, amit kayla renó eljátszott. Ez csak a Disney Solónál mûködhet hogy odamegy levágatni magát, amikor tudja hogy a fia már több éve átállt a sötét oldalra. A feka csávó karaktere teljesen mértékben életszerûtlen, az egész film cselekménye nélkülöz mindenféle következetességet és logikát. Dehát az embereknek ez kell, amerika kapitány, meg ilyen f*sok, felnõtteknek készült értelmes filmekre pedig már nincs igény.
5/10
idõjós1010 2016 ápr. 19. - 23:15:18 5/10 Előzmény Spunk Ransom
(2708/2836)
...és mért pont a nagyapja nyomdokaiba akar lépni ? Ugyanott vagyunk. Problémám továbbra is ugyanaz. Hiányzik az elõzmény, hiányzik az átmenet. Lelki gyötrelmekkel kezd a sötét oldalon, és egy hirtelen hozott döntés után elnyeli õt a sötétség. Senki nem veszi észre, hogy ez a karakter nem zseniális, pusztán kényszer szülte ránk erõltetett, kalapból elõhúzott darth vader utópia ? Õt anno, készen kaptuk. Ez a gyerek viszont kb ott folytatja, ahol nagyapja abbahagyta a harmadik részben.
2/10
jani-wan 2016 ápr. 19. - 22:15:34 2/10
(2707/2836)
Nem forgattam ki!
Az van ott szó szerint hogy:
"új Vadert akartak látni"
Márpedig abból, hogy valaki lenézõen kritizálja Kylót miszerint "õ lenne az új fõgonosz", nem következik az hogy új Vadert akar látni.
Ez a kijelentés csak kísérlet az értelmes érvek ferdítéssel/hazugsággal való félresöprésére. És ez szánalmas.

Szó sem volt az uralkodó hologramjáról. Az uralkodóról volt szó.
1/10
Alfred White 2016 ápr. 19. - 22:07:23 1/10 Előzmény Spunk Ransom
(2706/2836)
A Huxot alakító színész jó, de a karaktere sz*rul van megírva, és kb 2 mondatot beszélt az egész filmben.
1/10
Alfred White 2016 ápr. 19. - 22:05:28 1/10
(2705/2836)
50 ok amiért rossz ez a film: https://www.youtube.com/watch?v=2xNr_5gQIwQ
10/10
Claptonic 2016 ápr. 19. - 21:15:25 10/10
(2704/2836)
Snoke speciel engem sem bûvölt el. Nem láttam értelmét a felnagyításának, se a lassított mozgásának. Remélem kezdenek vele valamit, amitõl jellegzetes lesz. (Mint ahogy jó karaktert faragtak Kylo-ból)

A cikk nekem is tetszik, köszönet érte az ellentábornak:)
Törolt Felhasznaló 2016 ápr. 19. - 20:50:09 Előzmény jani-wan
(2703/2836)
Ne forgasd már ki a szavaimat. Köszönöm!
Rengetegen írták le: "ez lenne az új fõgonosz?"

A másik: én ugyan nem tojtam össze magam a régi uralkodó hologramjától.
És azért mert nekem ez a véleményem, még nem kellene személyekedésbe átcsapnod. Én nem tettem.
2/10
jani-wan 2016 ápr. 19. - 20:43:19 2/10
(2702/2836)
"A fõtróger itt Snoke, aki már hologram alakban is jobban odatesz mint anno az uralkodó."
Nos akinek az agyában egy szánalmas semmit sem csináló, pár szót mondó hologram sokkal ijesztõbb, kegyetlenebb, látványosabb, és gonoszabb mint egy villámokat szóró kezû vérszomjas galaktikus uralkodó aki lemészároltatja a fél galaxist hogy megszerezze a hatalmat, az komoly mentális kihívásokkal küzd.
Persze értem én hogy muszáj hazudoznod, hogy megerõsíthesd saját magad hülyeségeit egy másik nickkel, mert másképp nem megy, de legalább próbálnád csak kicsit értelmesen. Mert ez szánalmas.
Spunk Ransom 2016 ápr. 19. - 20:07:37 Előzmény Törolt Felhasznaló
(2701/2836)
"A fõtróger itt Snoke, aki már hologram alakban is jobban odatesz mint anno az uralkodó."

Kétségkívül, Snoke az a személy, aki megtestesíti az új legfõbb gonoszt. Bár sokat nem szerepel a filmben, látszik, hogy legalább annyira komoly tudású karakter, mint az Uralkodó volt, de tény, hogy egyelõre tartogatja magát késõbbre, akárcsak Maz Kanata.

Nem lehet megunni ezt az írást! :)

https://www.gamekapocs.hu/tag/afterlife/blog/9930/star_wars_vii_elszunnyadt_az_ero
Spunk Ransom 2016 ápr. 19. - 20:02:32
(2700/2836)
Én csak azt mondom ne elõzze meg a katarzis, a felvezetést. Itt viszont ez történt. Motivációja számomra nem volt meg. Sötét oldalon találjuk õt rögtön, holott lelke legmélyén nem érzi igazán oda tartozónak ön magát. Tudjuk, hogy miért nem, hisz a szülõk megmagyaráznak mindent. De a sötét oldalt nem. Mint ahogyan az erejét sem, hisz Sem apja, sem anyja nem birtokol ilyen erõt.
Az elvárásokról meg annyit, hogy a trailerekhez, ígéretekhez, belógatott mézesmadzaghoz méltóak, hozzájuk arányosak voltak. Talán ha nem sztárolják ennyire, én sem szóltam volna egy szót sem. Egy teljes tortát ígértek, az éhes gyereknek, helyette dobtak neki egyetlen szeletkét, és vígaszul annyit tettek csak a csalódottságához hozzá , hogy majd a következõ vacsoránál talán kettõt is kap még.

"Motivációja számomra nem volt meg." Darth Vader nem elég motiváció? Be akarja fejezi amit a nagyapja elkezdett.

"hisz Sem apja, sem anyja nem birtokol ilyen erõt." ?? Az anyja, azaz Leia is birtokolja az erõt. Még a trailerekben is a szánkba rágták: The Force is strong in my family, my father had it, I have it, my sister has it... you have that power too. Az Erõ érzékenységet így két személytõl..az anyjától és a nagyapjától is örökölte. Annyira logikus, ez hogy nem jön le neked?
2/10
jani-wan 2016 ápr. 19. - 19:51:55 2/10
(2699/2836)
"A motivációja egyértelmûen kiderült, hogy mit miért tesz."
Ja az ki. Egy lenézett és kiröhögött nullából akar valaki lenni. És azért teszi mert egy mentális hulladék.
Ez meg egy nagy sz*r egy Star Warsban.

"Megint csak azt tudom írni, hogy sok nézõnek az elvárásaival van gond. Valami új Vadert akartak látni de - szerintem - Kylo-t nem is annak szánták"
Hányan írták hogy egy új Vadert akarnak látni? Az összes 'hater' közül hányan? Hány százalék?
Idézzél és tegyél be linkeket.
Én meg megint csak azt tudom írni hogy ha szándékosan nem veszed figyelembe amit írtam erre, miszerint ez bizonyíthatóan hazugság, akkor veled van a gond.

"A fõtróger itt Snoke, aki már hologram alakban is jobban odatesz mint anno az uralkodó."
Atya világ! Kimosták az agyadat? Elgurult a gyógyszered?
5/10
idõjós1010 2016 ápr. 19. - 19:49:10 5/10
(2698/2836)
Én csak azt mondom ne elõzze meg a katarzis, a felvezetést. Itt viszont ez történt. Motivációja számomra nem volt meg. Sötét oldalon találjuk õt rögtön, holott lelke legmélyén nem érzi igazán oda tartozónak ön magát. Tudjuk, hogy miért nem, hisz a szülõk megmagyaráznak mindent. De a sötét oldalt nem. Mint ahogyan az erejét sem, hisz Sem apja, sem anyja nem birtokol ilyen erõt.
Az elvárásokról meg annyit, hogy a trailerekhez, ígéretekhez, belógatott mézesmadzaghoz méltóak, hozzájuk arányosak voltak. Talán ha nem sztárolják ennyire, én sem szóltam volna egy szót sem. Egy teljes tortát ígértek, az éhes gyereknek, helyette dobtak neki egyetlen szeletkét, és vígaszul annyit tettek csak a csalódottságához hozzá , hogy majd a következõ vacsoránál talán kettõt is kap még.
Törolt Felhasznaló 2016 ápr. 19. - 18:58:41
(2697/2836)
"egy végigkövetett emberi sors kifejletét"

Ha annyi idõt szántak volna a karaktert kibontására (már rögtön az elsõ részben) amennyire te szeretted volna, az a sztori rovására megy.
A motivációja egyértelmûen kiderült, hogy mit miért tesz.

Megint csak azt tudom írni, hogy sok nézõnek az elvárásaival van gond. Valami új Vadert akartak látni de - szerintem - Kylo-t nem is annak szánták
A fõtróger itt Snoke, aki már hologram alakban is jobban odatesz mint anno az uralkodó.