offtopic
Anditos 2008 aug. 29. - 14:57:03
(57/117)
Télleg Chucky volt, nem egy angyal...:-) Gyilkos szellem lakozott benne? Na, ez nem tudtam, mert nem láttam az egészet.

Na ja, a könyv mindig jobb. Mert az ember fantáziájára van bízva a lényeg, a legfélelmetesebb, legszörnyûbb jelenetek.

Az AZ-t ne is említsd, brrrr...
bourne 2008 aug. 29. - 14:51:07
(56/117)
na jó a macska tényleg röhejes volt, de azért könyvben elég durva volt ... vagy ott van az "AZ" ... abban is meghalt egy kisgyerek az elején ...
a meggonoszult baba pedig Chucky :)))) Charlie az angyaloknál volt :)))
mondjuk Chucky egy másik kategória volt ... azt szerintem nem lehetett komolyan venni ... egy baba, akibe belebújt egy gyilkos szelleme és visszatér, h megbosszuljon mindent ... poén :)))
Anditos 2008 aug. 29. - 14:47:40
(55/117)
***SPOILER***
Ja, és nem beszélve arról, hogy én attól borultam ki jobban, hogy Cajo is meghalt.:-) Megható a könyvben, ahogy le van írva a vívódása, nagyon tetszett.
offtopic
Anditos 2008 aug. 29. - 14:44:59
(54/117)
Mint pl a Kedvencek temetõje. De a filmtõl csak addig rázott a hideg, amíg mutatták a sejtelmes temetõt, mert amikor elõjött a zombi macska, hát attól röhögõgörcsöt kaptam, ahogy az kinézett! Mondjuk a kisgyerek elég rémisztõ volt. Van egy másik, nem King történet, valami meggonoszult játékbabáról, Charlie, vagy mi a címe, hát ott is felváltva mosolyogtam a sztorin, és szörnyülködtem a gyereken, mert néha ijesztõen élethû volt. :-)
bourne 2008 aug. 29. - 14:10:30
(53/117)
ebben van valami, de én hülyét tudok kapni az amcsiknak ettõl a felfogásától ... persze ha nem nézték volna meg a filmet, akkor nem lett volna ennyi pénz belõle satöbbi satöbbi ...
én mégis értékelem S.K.et h mert egy ilyen regényt írni ... és azt is, h utána elég sok könyvében visszahozta azt a szálat, h gyerekeket öljön ... merész volt mindenképpen h ki mert állni a általánosan utált dolgok mellett ... mert azt azért be kell valljuk, h ha nem ölt volna meg pár gyereket a mûveiben, akkor közel sem lettek volna ennyire hatásosak ...
Anditos 2008 aug. 29. - 13:30:17
(52/117)
Olvastam régebben valahol egy interjút King-gel, ahol azt nyilatkozta, hogy nagyon megkapta a magáét az olvasóitól, amiért képes volt megölni egy gyereket a könyvében, mert hogy ez nem szokás amerikában, mert nem illik bele a happy end-be, amit az amerikaiak nagyon szeretnek. A filmben ezért nem került hát bele, hogy meghal a kisfiú, mert az már aztán télleg nagyon sok(k) lett volna nekik. :-)
8/10
YamahaMama 2008 aug. 29. - 13:25:47 8/10
(51/117)
Mikor 7-8 éves koromban láttam a filmet nagyon ijesztõnek találtam. Megnéztem megint, végülis mai szemmel sem rossz, viszont könyvben sokkal jobb volt. A könyv szerint a végén a kisfiú meghal, de ezt a film nem igazán adja vissza.
Anyiyta 2008 júl. 23. - 18:20:08 Előzmény Chi-Gabiga
(50/117)
én is így vagyok vele...sztem ha bármilyen könyvet olvasok, jobban bele tudom élni magam, mintha filmen nézném meg...
Chi-Gabiga 2008 júl. 16. - 14:32:34
(49/117)
Véleményem szerint könyvben jobb. Kár, hogy eltértek a könyvtõl a film alkotói...
10/10
antika4 2008 júl. 16. - 12:46:48 10/10 Előzmény Anyiyta
(48/117)
nagyon undorító és egyben idegesítõ film, ezt jó értelemben írom
Anyiyta 2008 júl. 03. - 19:59:43
(47/117)
Én a könyvet is elolvastam, csak utána néztem meg, hát vannak változások a könyv meg a film között. Én a könyvbe jobban bele tudtam élni magam.
leopard26 2008 jún. 17. - 10:58:00
(46/117)
Ez aztán film!Azóta félek a Pekingi Pincsimtõl:)
duck71 2008 ápr. 13. - 21:37:11
(45/117)
Ajánl0m,én 0lvastam.
norton15 2008 ápr. 09. - 20:32:09 Előzmény pozsizsuzsi
(44/117)
Juj...:S Ez tényleg durva. Na, ezért kell beoltani a kedvenceinket.:)
pozsizsuzsi 2008 ápr. 09. - 16:49:30
(43/117)
6 db. dokumentált túlélõrõl tud a szakirodalom.
pozsizsuzsi 2008 ápr. 09. - 16:05:10
(42/117)
"A megbetegedés lappangási ideje általában 2-8 hét, de 10 naptól, több, mint 1 évig eltarthat. A fertõzõképesség a klinikai tüneteket megelõzõ kb. 10 napon belül már kialakulhat."
norton15 2008 ápr. 09. - 15:47:39
(41/117)
Mire a tünetek nyilvánvalóak, már biztosan késõ, a vírus akkorra már elérte az agyat...:S Azt hiszem.
kaltem 2008 ápr. 09. - 14:13:23
(40/117)
Úristen! Ezt nem is tudtam. Fõleg, hogy 3 kutyám van, akiket imádok... Kár volt nekem kérdezõsködni.
pozsizsuzsi 2008 ápr. 09. - 13:58:49
(39/117)
Más szóval, hány kutya dögöljön meg egy kutyáért?
pozsizsuzsi 2008 ápr. 09. - 13:57:08
(38/117)
Õszintén: nem tudom. Valószínû, hogy amikor a tünetek nyilvánvalóak, akkor már amúgy is késõ. Ha lehet, ha nem, etikátlan, mivel az embereket szándékosan megfertõzött kutyák agyából nyert vakcinával kezelik.