Téma: Super Bowl

stampo 2013 febr. 08. - 08:23:32 Előzmény jani-wan
(9/9)
Tényleg jó kérdés, hogy mit mond a szabálykönyv arra az esetre, ha pl. TD-elkapás közben, amikor még levegõben van a labda, elmegy a világítás. És lehet rá piros zászlót dobni? (Csak viccelek...) Végsõ soron az áramszünet hozzájárult ahhoz, hogy megint különlegesre sikeredett a Super Bowl. Még akkor is, ha a hajnali órákban nem igazán hiányzott az a hosszú szünet...
jani-wan 2013 febr. 05. - 14:29:16
(8/9)
az áramszünet elég nagy blama volt az biztos.
de lehetett külsõ hiba is, és amíg nem tudjuk az okát, nincs kit hibáztatni.
viszont mekkora botrány lett volna, ha a hosszú passz TD közben vagy a visszahordás TD közben megy el a világítás.
ugyanis akkor a TD szerintem nem lett volna érvényes.
jani-wan 2013 febr. 05. - 14:22:15 Előzmény fredi60
(7/9)
Talán van egy dolog amit lehet szeretni ebben a sportban, ellentétben az igazi focival.
Mégpedig azt hogy a játékosok nem döglõdnek a földön, mint egy büdösbogár a forró sparhelten, ha egy másik játékos szemmelveréssel megkarcolja az auráját.
És mindezt valamilyen, csak számukra ismert színészi képzés miatt az arcukat fogva, ami szerintük a szemmelverés által sérült.
stampo 2013 febr. 05. - 10:14:09 Előzmény jani-wan
(6/9)
Abszolút egyetértek mind a két 10-essel. De vajon hányast adjunk a majdnem negyven percig tartó áramszünetre?! A maga nemében persze tökéletes volt, ilyen szépen kivitelezett áramszünetet ritkán látni. Másfelõl viszont elég kínos. Több száz millió dollárt beleölnek az "év meccsébe", amit a fél világon néznek, aztán nagy hirtelen elmegy az áram... Úgy látszik, Amerikában tényleg minden megtörténhet.
stampo 2013 febr. 05. - 10:09:18 Előzmény jani-wan
(5/9)
Érdekes. Amióta NFL-t nézek (ennek lassan tíz éve), engem az európai foci nem tud lekötni.
fredi60 2013 febr. 04. - 19:03:35
(4/9)
Továbbra sem értem, mit lehet szeretni ezen a sporton. Ismét bepróblkoztam és ismét nem tudott lekötni.
Mindegy. Maradok a hagyományos, "európai focinál".
jani-wan 2013 febr. 04. - 14:02:21 Előzmény stampo
(3/9)
eleve nincs is értelme szavazni hiszen van jó meccs és van gyenge.
illetve még az értékeléshez tartozik a félidei show mûsor, amibõl szintén.

idén a meccs elképesztõen izgalmas volt, és Beyonce is nagyon ütõs mûsort adott
mindkettõ 10 pont
stampo 2013 febr. 03. - 22:35:37
(2/9)
Szerencsére már Magyarországon is egyre inkább az. Valamit viszont nem értek. A meccs elõtt pár órával 11 szavazat és 7,5/10. ???
nikato 2013 febr. 03. - 20:29:58
(1/9)
Ez Amerikában marha népszerû esemény.