waterdrag 2008 márc. 26. - 00:06:45
(306/646)
persze,jók azok is,de már unom a nõi ruhákat:Dde ez az ing sztem telitalálat.megnézettem szegny anyámmal a filmet aki ruha tervezõ és végig azt magyaráztam neki h azt az inget álmondja meg nõisebb variácóba(meg azt is mondta h kurva szar a felirat:D)

de egyébként karcsi és a csokigyárba is marha jó jd rucija,meg úgy általában jó ruhákat kap,hát milyen eljárás ez?:D
waterdrag 2008 márc. 26. - 00:04:46
(305/646)
van ilyen h adatlap?:D
eskü lány vagyok(bár néha én is nehezen hiszem el:P)
waterdrag 2008 márc. 26. - 00:04:08
(304/646)
én azt nem értem csupán h azé szar a film mert az ajnáló szerint krimi volt pedig nem is?ez mért a film hibája?sosmeg fogok rájönni:D

egyébként a változatosság kedvéért tim burton napot tartottam,megnéztem karcsikát meg a sleepy hollowt.tékában a srcá kérdezte h J.D. napot tartok-e,mondtam nem,hanme burtont,de igazából tök mind1,mert egybe forr:P
7/10
bürgönye 2008 márc. 25. - 22:19:19 7/10
(303/646)
Hm, két eléggé szélsõséges kritika... (mármint a linkek)
A titkok õrzõje 2008 márc. 25. - 21:12:45
(302/646)
Lau: bizony pár év múlva felnõssz majd és akkor megtanulod "emelt fõvel" viselni, hogy vannak emberek akiknek az ízlése elüt a Tiedétõl. Mert mondjuk magasabb minõségû. A film úgy szar, ahogy van...még, ha belerokkansz most ebbe akkor is! Mellesleg tekintsd már meg, hogy például a Port.hu minek minõsíti ezt a filmet: Kurvára nem musicalnek!!! De én már csak nevetek rajtad...személyes sértésnek tekinted azt, hogy valakinek más a véleménye és hogy ezt még le is meri írni. Szerintem, megérné éhség sztrájkot kezdened, hátha még nevetségesebbé sikerül tenni magad...
9/10
lau94 2008 márc. 25. - 18:41:18 9/10
(301/646)
ja am bocsi mindenkitöl ez a titkok õrzõje elsõ hozzászólásához jött:D
csak lemaradtam egy oldalról...
és akkor helyesbíteném: sidegirl-el együtt már 3man vannak:P
grat nekik...
9/10
lau94 2008 márc. 25. - 18:32:03 9/10 Előzmény A titkok õrzõje
(300/646)
komolyan mondom besz*rok... ha nem te írtad azt a kritikát, annál rosszabb mert egyetértesz vele, tehát már 2 olyan ember van, aki így gondolja.
és az oké, ha valakinek nem tetszik, mondja csak meg, de ne így! és kicsit többre tartom azokat akik az oscarokat osztogatják, mint azokat akik ilyen hülyeségeket hordanak össze... és ami a filmtípusát illeti, én nem úgy láttam hogy krimi, hanem mint musical (az ajánlókben)... tehát valószínûleg rossz volt a forrás, és aki látta a trailer-ét , az tudja... mondjuk soha nem ülnék be úgy egy filmre, hogy nem olvasom el elõtte.
aztán ott van az is, amit a szóban forgó személy fikázott: az éneklés. nekem nem volt ezzel semmi bajom, de kíváncsi lennék mit szólna, ha beraknának ptofi énekeseket, akiknek a színészi képességük egyenlõ a nullával.. és talán johnny "deep" (nah ez meg már gáz...), helena, és alan azok akik nem a hangjuk miatt kerültek ide.
de ed sanders, jayne wisener és jamie campbell bower jó énekesek, ÉS színészek is.
de mondom nekem nem volt semmi bajom a fõszereplõk hangjával sem, sõt, kellemesen csalódtam.
nem tudom hogy a szóban forgó személy mit várt, de szerintem rajta meg rajtad kívül nem gondolja más így, max néhány maximalista s*ggfej... boccs.
10/10
bree-gee 2008 márc. 25. - 16:12:12 10/10
(299/646)
http://www.moziplussz.hu/kritika.php?id=1501
Ha már a kritikáknál tartunk:)
10/10
bree-gee 2008 márc. 25. - 15:13:49 10/10
(298/646)
Amúgy az adatlapodon az van, hogy az vagy:)
10/10
bree-gee 2008 márc. 25. - 15:10:34 10/10
(297/646)
Nekem is:)!De a nõi ruhák is jók!
waterdrag 2008 márc. 25. - 15:05:37
(296/646)
tetszenek a jellemzeke,ez cask a képrõl ugrott be:Dabba az ingbe szerelmes vagyok(ilyenkor szeretnék pasi lenni)
10/10
bree-gee 2008 márc. 25. - 15:04:34 10/10
(295/646)
Mármint elõször:)
10/10
bree-gee 2008 márc. 25. - 15:03:21 10/10
(294/646)
Szerintem pont õ nem írt a helyesírásról semmit:)
Fejezzük be egymás piszkálását, és értsünk egyet abban, hogy nem értünk egyet:D!
Sidegirl 2008 márc. 25. - 15:01:04
(293/646)
*moderálva*! :D

A titkok õrzõjét ismerem személyesen. Rendszeres olvasója vagyok. És valóban azért regisztráltam ide csak, hogy megvédjem a magadfajta helyesírás vadászoktól. :D

*moderálva* :D
10/10
bree-gee 2008 márc. 25. - 14:58:57 10/10
(292/646)
Midegy, hogy õ az vagy sem.Felesleges volt egy ilyen véleményen lovagolnunk ennyit, ez tény!
Nem is idegelem magam rajta többet, mert a végén még elõveszem a reflektor zsinórt, vagy a borotvát, vagy a kõkemény pitét, és lesz itt vérengzés....!:)
luetin 2008 márc. 25. - 14:52:40
(291/646)
OFF

Nem akarok már megint ezzel jönni, de.... szerintem Sidegirl te vagy A titkok õrzõje és egyben -lakat- is. Ugyanazokat a helyesírási hibákat követed el, szófordulatok használod, stb. Ne haragudj, de ezt nem hagyhattam szó nélkül. Szerintem ez már kezd szánalmas lenni - gyorsan regelsz egy újabb nickkel, hogy a saját magad védelmére kelj valaki más nevében. :P
Bocs az OFF-ért.
10/10
bree-gee 2008 márc. 25. - 14:46:01 10/10
(290/646)
Engem aztán nem érdekel a helyesírása!Viszont nem éreztem stílusosnak azt a mondatot, amit már idéztem a vak és agyatlan emberekrõl!Magam részérõl úgy vagyok vele, hogy ha valami nem tetszik nekem, akkor nem tetszik,de sosem minõsítem azokat akiknek ugyanez a valami tetszik!
Minden film, minden élmény szubjektív.Szíve joga utálni a filmet.Nekem meg jogom van szeretni.Ennyi!
Ezzel be is fekjezem ezt a vitát.
Sidegirl 2008 márc. 25. - 14:34:54
(289/646)
Hm...meg kell védjem A titkok õrzõjét: Én ugyanis imádom a musical-eket, de ez tényleg nagyon siralmasra lett rendezve! A magyar feliratokon én is végig röhögtem, még szerencse, hogy megy az angol. Elolvastam én is az írását és nekem tetszett. Nem csak mert nem elfogult pedig szintén szerzõ, hanem mert amiket írt azok tényleg úgy vannak. Itt páran azért vagytok kibukva mert helyesírási hibákat találtatok benne. Most komolyan: Ez a támadási felületetek?? Gyerekes dolognak tartom, hogy mikor észérvekkel nem tud valaki eredményeket elérni akkor próbál ilyenekkel operálni, mint a helyesírás, vagy a külsõ, vagy mondjuk az "ellenfél" valami hiányossága. "Az intelligens ember a dolgokat és nem a személyeket támadja" Kukkantsatok már kicsit magatokba! Mellesleg én is dühös lennék, ha izgalmas krimit várva musical-t kapnék. Pedig én szeretem a musical-eket mondom. Aztán én még láttam egy két tényleg mókás bakit. A képbe belógó reflektor zsinórja meg a színészen "felejtett" sportcipõ szintén nem a rendezõ profizmusát bizonyítja. Szóval, fikázni nem nagy kunszt, azt bárki tud. Õ legalább stílusosan csinálta. Mellesleg szerintem nem kötelezõ olvasmány ám amit írt! Elvakult musical rajongók inkább kerüljék. Mondjuk én bele-bele olvastam a régebbi írásaiba is és szerintem nem ír hülyeségeket. De itt mind ez gondolom fabatkát sem ér, hisz nem ír helyesen és nem fogad be mindent feltétel nélkül mi, számotokra megbocsáthatatlan...

Sidgirl
10/10
bree-gee 2008 márc. 25. - 14:17:14 10/10
(288/646)
* vak
10/10
bree-gee 2008 márc. 25. - 14:15:57 10/10 Előzmény A titkok õrzõje
(287/646)
"Ami pedig a musical felismerését illeti...nos, elég régóta ismerem a cikk íróját és nem csak felismerni képes ezt a mûfajt, de szerzett is már jó párat közülük."
Bevallom ezzel nagyon kíváncsivá tettél.:)
Viszont, ha így van, akkor miért lepõdött meg, azon, hogy ebbõl van musical?Stephen Sondheim neve szerintem nem ismeretlen azok elõtt, akik szeretik a musicaleket.
Az Ok, hogy õ nem egy musical filmet várt, de ha szereti a musicaleket, akkor nem azon kellett volna elkezdeni sápitozni, hogy basszus ebben énekelnek!(merthogy ez szokás musicalekben)
"Ráadásul gyakorlatilag mindenki és mindenrõl énekelt! A húsos lepényekrõl ugyanúgy, mint az isteni magaslatokig dicsért torokmetszõ borotvákról. Szánalmas volt komolyan. Arról nem beszélve, hogy nem csak olyanok énekeltek, akik rendelkeztek némi hangterjedelemmel. Itt mindenki énekel, cs*szd meg!"
Tényleg csak azt tudom írni erre, hogy no comment!
Az megint más, ha azért nem tetszett neki a film, mert maga EZ a musical nem tetszik neki.Az szíve joga.Van ilyen.

"Sok vak és agyatlan ember láthatta mindezt, mert kapott egy halom Golden Globe díjat" Jó, akkor én vállalom, hogy vagy és agyatlan ember vagyok!