aa194545 2010 febr. 01. - 12:49:56
(4/4)
Természetjáró békés megyeiként érdeklõdve várom a sorozatot. Fel is veszem mind az 5 részt, egy kis agitpropnak jó lesz :)
Jogev 2008 dec. 31. - 02:18:43 Előzmény receruca
(3/4)
Ellenszenves koncepciójû mûsor?:D Kihozott a béketûrésedbõl?:D Hát... szerintem mókás és úgy gndolom kell a vérfrissítés, nem csak azüldögélünk szépen statikusan... Az is kell, de kell a lendület is...
10/10
barzoli 2008 dec. 28. - 14:33:09 10/10
(2/4)
Nekem tetszik ez a mûsor, és - szerintem - még több ilyen mûsorra lenne szükség, amelyek hazánk és a Kárpát-medence (pl. Erdély)természeti és kulturális értékeit mutatják be! A Békés megyei barangolást vezetõ srácok, ha olykor hülyéskednek is (életkorukból adódóan, és mert a fiatalokat is meg akarják nyerni), nagyon sok helyi érdekességet, értéket, ismeretet tárnak elénk, miközben az ott élõ emberekkel is közvetlen kapcsolatot teremtenek! Mindenkinek ajánlom, akik nem látták a részeket, nézzék meg az MTV Videótár oldalán!
receruca 2008 dec. 21. - 04:01:06
(1/4)
Nagyon nem tetszik a müsor ! A két fiú hülyéskedik! Traktorra száll jogosítány és tudás nélkül majdnem árokba fordul, a múzeumi tárgyakat nem odaillõ módon használják,stb. Egyébbként az m2 mûsorai nagyon tetszenek mostanában természet-,ismeretterjesztõ-,és a filmkínálatis jó Különösen szeretem a Napkeltét amit éjszaka szoktam nézni,így jutottam ehhez az ellenszenves koncepciójú mûsorhoz. Nem szokásom a levelezés de ez a szabadláb kihozott a béketûrésbõl.