Téma: Számkivetett

8/10
Isti08 2009 jan. 12. - 15:40:45 8/10
(104/284)
Majdnem tökéletes film volt de az eleje kibirhatatlanul unalmasra sikeredett, ráadásul ez egy Robinson paródia ezért 8 pontot adok erre a filmre
leopard26 2009 jan. 12. - 15:04:05 Előzmény elisabet
(103/284)
én egy vizihulla bõrébe hálistennek nem tudom beleérezni magam:)
Moldávia bánata 2009 jan. 12. - 13:38:31
(102/284)
"Coughlin törvénye: a halottat el kell temetni, mert büdös lesz tõle a levegõ!"
micacica 2009 jan. 12. - 13:38:22
(101/284)
Nem láttam a végét (kb. onnan, hogy beszél az ex-kedvesével). Valaki le tudná nekem írni priviben? Köszi elõre is!
elisabet 2009 jan. 12. - 08:55:28
(100/284)
Én most láttam elõször, de meg kell vallanom, nekem is nagyon tetszett, én is "érzelgõs" típus vagyok, hamar bele tudom érezni magam más bõrébe. Egy kicsit vontatott volt sztem, de alapjában véve jól megrendezett film. A fõszereplõ természetesen rettenetesen jó színész, ez tagadhatatlan. Én ilyen helyzetben nem is tudom, mit csinálnék, de ahogy ismerem magam, lehet, hogy a partig sem jutottam volna el, habár az élni akarás nagy úr.

Mindenesetre nem a megszokott befejezése van, ez szintén tetszett.
offtopic
Ezüstliliom 2009 jan. 12. - 00:08:40
(99/284)
Tudom, telhetetlen vagyok, de ha már le tudták adni reklám nélkül, nagyon nehezükre esett volna a stáblistát is hozzácsapni???://///
horvik 2009 jan. 11. - 23:18:09
(98/284)
Akarom mondani Forrest Gump...

A "magvakat" pedig horvazzonak szántam válaszként. :P

Kissé késõ van már nekem a gépeléshez! :)
horvik 2009 jan. 11. - 23:13:55
(97/284)
Még magvak voltak benne: some seeds :)

Amúgy én most láttam másodjára a filmet, de még mindig nagyon tetszett. Tom Hanks elképesztõen jó színész, ami ebben az alkotásban is megmutatkozott...
Forest Gumpról már nem is beszélve... >.<

10/10
kisbogáncs 2009 jan. 11. - 23:02:55
(96/284)
Rég láttam, kedves.. néhány film a különös hangulata miatt tetszik, nekem ez is közéjük tartozik. Wilson most is ugyanúgy megmosolyogtatott és megríkatott, mint akkor.
horvazzo 2009 jan. 11. - 22:37:56
(95/284)
Nem értek mindent a videón. Szóval volt a csomagban GPS helymeghatározó, mûholdas telefon, gyufa.....? Jól értem? És még?
phoebe46 2009 jan. 11. - 22:37:45
(94/284)
Nos, tényleg nem fogalmaztam túl választékosan :) Az én olvasatomban azt, hogy õszinte és átérezhetõ, és a kevésbé érzelmes nézõk számára is befogadható. Bár megjegyzem, engem az ennél hatásvadászabb befejezésekkel is le lehet venni a lábamról, ami másoknak esetleg az érzelgõsség határát súrolja....
horvazzo 2009 jan. 11. - 22:34:44
(93/284)
Amúgy szeretem az olyan filmeket, amik nem happy enddel végzõdnek
zolit 2009 jan. 11. - 22:34:03
(92/284)
ez de kemény:)
Anteris 2009 jan. 11. - 22:32:18
(91/284)
"és nem nyálas a vége"

nálad ez mit jelent?
horvazzo 2009 jan. 11. - 22:32:01
(90/284)
Én utánanéztem mi volt a csomagban! Ez a filmbõl kimaradt, nézzétek meg!
http://www.youtube.com/watch?v=NahyfTAVNqk
phoebe46 2009 jan. 11. - 22:31:57
(89/284)
Sok szerencsét! :D
Mike.boy 2009 jan. 11. - 22:30:29
(88/284)
Kinder surprise :D
Mike.boy 2009 jan. 11. - 22:26:34
(87/284)
Jólvanna :$ :D nem lehet mindenki tökéletes :$ Én csak most láttam meg... így is 2 és fél órával kevesebbet tanultam a holnapi szóbelire. :D

Amúgy manapság nem sok olyan film van, amelyik az elejétõl a végéig leköt... Engem teljesen megfogott. nem lehetett felállni a tv elõl.

Na további jóéjszakát!
zolit 2009 jan. 11. - 22:23:00
(86/284)
Nekem is:)
Wale 2009 jan. 11. - 22:22:26
(85/284)
Ezeket a dolgokat csak most vetted észre? Nekem már elsõre feltûntek anno. =D