Téma: Szamszára

9/10
bbohun 2009 máj. 12. - 18:38:51 9/10
(5/25)
én ugyan szinkronosan láttam, nem tudom az eredetihez hasonlítani, de szerintem így is jó film volt. a képi világa és a zenei aláfestések sokat adnak ennek a filmnek.
hari004 2008 júl. 18. - 07:04:03
(4/25)
Valószínûleg a végén nem értetted meg ami a kõre volt írva ...
mikka 2007 ápr. 18. - 20:45:24
(3/25)
Igen, pontosan ez volt a vége. Nagyon szép és hümm "bölcs" film volt, csak ne lett volna ilyen késõn..:( [És én még utána végignéztem a Fekete kefét is a tv2-n..:P]
Robert1 2007 ápr. 18. - 11:08:48
(2/25)
Tashi mikor még a családja aludt, elhagyta õket és elindult vissza a kolostorba. A folyónál újra megfürdött és felvette a szerzetes ruháját. Mikor már közel járt ott volt az úton Pema. Azt kérdezte Tasitól , hogy vajon emlékszik-e valaki Buddha feleségére, akit Buddha éppen igy hagyott el, vajon tudja e valaki hogy mi történt vele, és azt kérdezte Tasitól ,hogy miért nem maradt a családjával. Tashi sírt és azt mondta Pemának ,hogy visszamegy vele. Egy erõs szélfuvallatban eltünt Pema. Tashi elindult, megállt egy kõrakásnál. Az egyik kõre az volt írva: hogyan óvhatjuk meg a vízcseppet a kiszáradástól?
A válasz a kõ túloldalán volt: ha visszadobjuk a tengerbe. Ez volt a film vége
mikka 2007 ápr. 17. - 21:25:52
(1/25)
Az itteni leírás alapján a "Tavasz, nyár, õsz, tél és tavasz" ugrott be errõl a filmrõl, épp ezért is egész biztos, hogy megnézem, akármilyen késõn adják is.