Téma: Sziget Fesztivál 2009

Planetarium 2009 aug. 17. - 23:34:43
(7/7)
nah iszonyatjóvolt... középen, elsõ sor, nagyszínpad, péntek, 5 koncert, 8 órán át......
:D
andi02 2009 aug. 10. - 18:12:03
(6/7)
Ha szeretnétek a koncertek mellett játszani is,a NOD32 forgalmazójának akciója jónak tûnik(nyerni is lehet fél évre ESET Smart Security licencet :)):

"Vírusvadászat
Nem minden vírustól kell tartanod a Szigeten. Annak érdekében, hogy közelebbrõl megismerhesd a kártevõket, elõállítottunk egy-egy jobbára ártalmatlan mutánst a Magyarországon legtöbb problémát okozó 10 kártevõbõl, illetve a leghírhedtebb vírusokból. Látogass ki a Szigetre a fesztivál elsõ két napján, szerdán és csütörtökön, és vadászd le õket."

www.eset.hu/virusvadaszat
anna8827 2009 ápr. 26. - 13:19:07
(5/7)
Na azt én is szeretném látni.
offtopic
monnci 2009 ápr. 18. - 12:35:39
(4/7)
Szeretnék idén elmenni.. Ha ott lesz a Ting tings, akkor én is ott leszek.:P
Planetarium 2009 ápr. 16. - 21:43:45
(3/7)
nemtom én jobb szeretem a kis neveket.. és nem vagyok egyedül ezzel :D
meg aztán ismerve a Szigetet talán azok még valószínûbbek most már :D
na mindegy :P
henett 2009 ápr. 12. - 20:15:19 Előzmény Planetarium
(2/7)
Szerintem ez a kínálat elég silány, semmi újdonság, semmi nagy név, semmi különleges! :( Még várom hol lesz a Magyar dal napja, vagy megint lesz-e valami nagy durranás a nulladik napon, esetleg megint nagy ívben kerülöm majd a nagyszínpadot és átteszem a székhelyemet a színházsátorhoz...
Planetarium 2009 márc. 24. - 19:09:41
(1/7)
nos... már csak durván 140 nap van hátra a 2009-es Szigetig, ezért gondoltam, megnyitom a témát.
Ugyebár már elég sok bandáról lehet tudni vasárnap óta, hogy jönnek, ilyen pl. a Prodigy, Placebo, Klaxons, Ting tings, Ska-P... Persze még várható sok - kérdés, hogy nagyobb nevek-e vagy se.
Ezért kérdezlek titeket, mi a véleményetek az eddigi események alakulásáról, a line-upról, meg pl. arról, hogy megszûnik a Hammerworld...

Jómagam nem fejtem ki a véleményemet bõvebben, csak ezt:
az ARCTIC MONKEYS nélkül tuti, hogy számomra nem lesz - ahogy a honlapon írják - "az év legjobb hete".

úgyhogy >:)