Perdikkas 2007 febr. 10. - 13:41:28
(64/404)
Sztem az új szereplõk miatt csináltak az utolsó 23 részhez egy ilyen nyitányt(tehát ez nem egy új évad, hanem inkább a 6.-nak a második fele), bár érdekes, hogy nem szerepel benne sem Anita, sem Drazic, pedig nekik elvileg végig, mind a 210 részben kellene szerepelniük. A 210 rész az biztos, hiszen a hivatalos oldal a mérvadó, egyébként is mindenhol ennyi részt írnak. Az évadbeosztásnál van egy kis kavarodás, de sztem itt is a hivatalos honlap 6 évados felosztása a mérvadó, bár ez lényegtelen, ígyis-úgyis 210 részes, sajnos.
Ahogy említettem, a <a target="_blank" href="http://www.tv.com-on" title="www.tv.com-on">www.tv.com-on</a> van info arról, hogy ki melyik epizódban szerepelt, úgyhogy világos, hogy csak Kurt, Sarah, Ryan és Di Barnett távozik. Hát, hiányozni fognak, bár Barnettet nem igazán kedveltem még az elején, amiért szemét volt Les-szel, az elõzõ igazgatóval, bár õt is meg lehetett már kedvelni a végére.

Az érdekes lesz, hogy Dennis hogy kerül újra vissza a suliba. Lehet hogy megbukik az érettségin? Nem lenne meglepõ:-) Thania pedig szintén érdekes lenne, ha szintén megbukna.
Marvin02 2007 febr. 10. - 00:02:28
(63/404)
Nem láttam az elsõ részt, biztos igazad van.
10/10
ada1 2007 febr. 09. - 22:51:37 10/10
(62/404)
szerintem az mtv szimplan hulyeseget irt, nekem ugy tunt a tartalom alapjan, mintha az 1. evad legelso reszet irna, mikor a nickek mennek a suliba es beszolnak a szoke tanarnonek.

amugy az 1. evad volt a legjobb, en mostanaban mar sokszor uncsinak talalom a reszeket, de azert persze mindet meg fogom nezni, mert nem birom, hogy ne nezzem. :)
kenny0519 2007 febr. 09. - 19:29:59
(61/404)
Nyugi Gyerekek!!!!"Csak" Kurt, Ryan, Sarah, és Di megy el jövõ héten!!a többiek megmaradnak!!
És ne dõljetek be semmi más oldalnak! Egyenlõre legtöbb helyen 210 rész van. Az évadszám nem mindig egyezik, de a rész az igen!!
Részeket még nem láttam én sem a 7. évadból, de a nyitányát megnézhetitek, itt :
<a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=J_X4DjzIAZc" title="http://www.youtube.com/watch?v=J_X4DjzIAZc">www.youtube.com</a>
Marvin02 2007 febr. 09. - 14:24:16
(60/404)
Lee a mai részben nagyon gyökér volt. Rendesen beégett a születésnapi vacsorán , és már engem is irritált. Drazic a 4. szezon óta kedvelem , akkorr láttam elõször, és pont a gyökérsége miatt, ilyenek is vannak. :). Mai miatt abbahagytam a sorit egy idõre, nagyon utáltam, és ma tényleg nem voltak még új szereplõk, az mtv elírta. Viszont az érettségis részeket még leadhatta volna délután.
Perdikkas 2007 febr. 09. - 14:17:51
(59/404)
Hát meg tudom érteni, hogy utálod Lee-t, a karaktere elég irritáló, hiszen mindig meg akar felelni a nagymenõknek, ahelyett hogy önmaga lenne. Ha azt mondják, hogy másszon fel a tetõre és ugorjon le, azt is megtenné, amilyen hülye. Igaz ez nem teljesen így alakult az elején, mikor az a rész volt, de azt hittem hogy tényleg leugrik. Viszont Marvin02-nek is igaza van, hogy azért vannak ilyenek a való életben is, és azért én már kezdtem így elfogadni a végére.
Érdekes, hogy elég sok ilyen karakter van, akit elõször utálni lehet, aztán vagy mgkedveljük, vagy csak elfogadjuk. Mai-t pl. az elején utáltam, késõbb sem volt a kedvencem, de azért már hozzá lehetett szokni, hogy kell egy ilyen is a sorozatban. Nikki nekem végig nem volt szimpatikus, sõt a végére még hülyébb lett. Drazic pedig hullámzó, de alapjában véve az egyik legjobb fej. Az elején nem bántam volna ha javítóba dugják, aztán már megkedveltem, aztán amikor Kurttel szemétkedett, megint dühöngtem, amikor Anita nem hagyta hogy Kurt feljelentse, most pedig megint szimpatikus lett. Szóval ez is baromi jó a sorozatban, hogy elég sokat változnak a szereplõk is, mindegyik szereplõ, kivétel nélkül, volt már köcsög is, meg jó fej is.
Perdikkas 2007 febr. 09. - 14:04:57
(58/404)
Sztem ez csak 210 részes, hiszen ha megnézitek a hivatalos honlapon is csak 6 szezon, 210 résszel szerepel, részletes tatalomismertetõvel együtt. Azonkívül a <a target="_blank" href="http://www.tv.com" title="www.tv.com">www.tv.com</a> oldalon is csak 6 szezont 210 résszel írnak, itt egyébként meg lehet nézni, hogy melyik szereplõ mely részekben szerepelt. Az imdb nagyon jó, de azért nem kell neki mindent elhinni, mert néha elõfordul, hogy hülyeséget ír. Az imdb-n pl. ha megnézitek a sori honlapját, 210 epizódot említ egyfelõl, másfelõl viszont felül 7 szezont mutat. Persze nem bántam volna, ha folytatták volna, de sajnos csak ennyi rész készült belõle. Egyébként a you tube-on nem találtam 7. szezonból részeket, de ha nem is készült 7. szezon, akkor nem is csoda.
A mai részt még nem láttam, elvileg majd csak a keddi részben jönnek új szereplõk (is).
Marvin02 2007 febr. 09. - 01:36:26
(57/404)
Drazic :)
Marvin02 2007 febr. 08. - 21:47:56
(56/404)
Nem bírtam ki, és elolvastam a holnapi rész ismertetõjét. Új tanév, új szereplõk?! Nehogy már! Idáig is csak Deniz miatt néztem, amikor úgy volt, h. kimegy az Államokba fontolgattam, h. abbahagyom. Aztán az ázsiai csaj miatt abba is hagytam, nem bírtam a karakterét, a 6. évadban találtam rá újra a sorozatra, ma elkezdtem felvenni, de így már semmi értelme.
hammer 2007 febr. 08. - 21:23:17
(55/404)
Nem hiszem, de ha 2006. január 2. 13:55 elott irtak akkor viszont igen (ez a legelso hozzaszolas).
9/10
balu83 2007 febr. 08. - 19:58:04 9/10
(54/404)
szerintetek nem törlik a régebbi hozzászólásokat?
múlt héten végignéztem az összes hozzászólást,és most nem találom azt az információt amit akkor láttam!
9/10
balu83 2007 febr. 08. - 19:13:31 9/10
(53/404)
szasztok! tényleg van még 1 évad!
youtube-on rálehet találni könnyen! már csak Dennis, Thania és D'espo van az ismerõsök közül a leguccsó évadban! :-(
Marvin02 2007 febr. 08. - 18:27:28
(52/404)
Én bírom Lee-t. :) Olyan ember, aki mindig más akar lenni, h. befogadják. Vannak ilyenek a való életben is. Számomra teljesen elfogadható a karaktere. Anitát az utóbbi napokban sok stressz érte, sztem azért vette be, h. végre eltudjon lazulni. A hátralevõ részekben kíváncsi vagyok mi lesz. Talán nem mennek át, és a pótérettségire fognak készülni? :D Az imdb szerint van még egy 40 részes 7. évad, tehát 250 részes. Elvileg.
hammer 2007 febr. 08. - 13:23:19
(51/404)
Nem is allitottam az ellenkezojet :-) A korabbiakban nem volt utalas a linkre, pedig itt rengeteg mindent meg lehet tudni a sorozatrol.
kenny0519 2007 febr. 08. - 13:14:44
(50/404)
Lee meg egy kis, hát na tudjátok!!Fúj de utálom azt a gyereket!!!Ciki és ezen nioncs mit ragozni!!!De õ nem úgy van, mint pl. Drazic, hogy a sori elején senki nem szerette, aztán a végére alakult a karaktere. Nem, Lee-nél valahogy senki sem akarta, hogy megszeressük4 És nem is következett be!
kenny0519 2007 febr. 08. - 13:12:17
(49/404)
Nem sértésbõl mondom, de ez az oldal azért jó és jól szerkesztett, mert ez a sori hivatalos oldala!!!
kenny0519 2007 febr. 08. - 13:11:05
(48/404)
1. a 184. rész volt ma. az egész sori elvileg 210 részes, bár a youtubeon már megtaláltam a 8. évad nyitányát is. ez egy kicsit megzavart. na mindegy! Tehát még 26 rész van abból a sorozatrészbõl, amit Magyarországon leadnak!

Bezárás: igen, tényleg azt jelenti, hogy nem mehetsz haza suli után, hanme bent kell maradnod, és ott csinálni a semmit. De ezen a szülõk nagyon ki szoktak akadni!!
Perdikkas 2007 febr. 08. - 12:51:38
(47/404)
Engem sem lepett meg, hogy Lee beszedte, amilyen hülye, minden hülyeséget meg lehet etetni vele. Az viszont, hogy Anita is ezt csinálta, már elég fura volt, legalábbis sztem, azok után, hogy a múltkor a fájdalomcsillapítók ellen kampányolt.
Perdikkas 2007 febr. 08. - 12:46:13
(46/404)
Amúgy az is egészen más az ausztráloknál, hogy ott a legnagyobb büntetés az, ha felfüggesztést kap vki, ami nekem úgy jött le, hogy ez azt jelenti, hogy nem kell, sõt tilos bemenni 1-2 hétig a suliba. Ez itt tök állat lenne, õk meg ettõl paráznak.

A másik büntetés meg a bezárás...ez azt jelenti, hogy szó szerint bezárnak vkit néhány órára vmelyik terembe???
Perdikkas 2007 febr. 08. - 12:41:31
(45/404)
Ez az évkönyves rész volt az egyik legpoénosabb a sorozatban, legalábbis a 6. évadban:-) bár nehéz sorrendet állítani egy ilyen szuper soriban. Draz iszonyúan hülye:-) és mostanában megint egészen jófej lett.

Hát igen, úgy tûnik az ausztrál érettségi ilyen laza. Draznek, Kurtnek és Ryannek elég volt néhány óra tanulás a felkészüléshez, egyébként meg egész évben nem tanultak ilyen sokat:-) Dennis pedig nagyon képben volt töribõl: ki volt a fõnök az oroszoknál a 2.vh. alatt, Lenin v Sztálin???
De legalább túlvannak az érettségin, már kezdtem azt hinni, hogy sosem jutnak el idáig, hiszen már a 4. évadban is mint végzõs osztály szerepeltek. Ha belegondolunk, abból a csapatból csak Draz, Ryan és Anita jutott el a vizsgákig, a többiek elõbb megunták és leléptek. lol