a.dani0227@gmail.com 2023 jan. 27. - 06:30:34 Előzmény Meklód fia
(7/7)
Volt egy eset ami nagyon ottvolt a szeren vagy it tvagy a majdnem megúsztamban, kirabolt egy boltot és túlságosan is szigorúan leültették vagy 30 évre, egy rablásért, aho lsenki se sérült meg és a pénz nagy részét még el se verte. 5-6 év után megszökött és 29 évig élt szabadon úgy, hogy nem bűnözött, bár elkapták vagy 2x füvezés miatt. Aztán egy excsaja bosszúból feldobta így kapták el. Ha eleve csak pár évet kap reális büntiként akkor nem szökik, és nem is bűnözött volna.
a.dani0227@gmail.com 2023 jan. 27. - 06:28:19
(6/7)

Érdekes, hogy mindig valami hülyeségen buknak le ill. hogy a szökést azt aprólékosan megtervezik, sokszor zseniális megoldásokkal amihez nagy koponyának kell lennie, de aztán ott megáll a tudomány és arra már senki se gondol, hogy miután kiszökött hogyan maradhat szabad, hova menjen hogy lépjen le stb. Hibát hibára halmoz mindenki, autót lop aztán vezetés közben elalszik és összetöri majd egy kivilágított benzinkútnál alszik a törött autóban, hogy biztos mindenki jól lássa. Vagy visszamegy a szülővárosában, ahol mindenki ismeri és ott mulatozik szórakozóhelyeken, és csodálkozik, hogy elkapják. Annyi ész nincs, hogy elhúzzon jó messzire, több ezer km-el és sok állammal odébb és ott kezdjen új életet? Alap lenne. Az se volt semmi mikor hónapokon át véste a plafont egy csavarral aztán azon bukott meg, hogy szökés közben a falról lemászás közben lezuhant és megsérült.


cellasto 2014 márc. 01. - 16:56:29
(5/7)
tegnap már ismétlés volt,sztem vége a második évadnak :O
10/10
Mjack10 2014 márc. 01. - 13:10:26 10/10 Előzmény cellasto
(4/7)
Én is nagyon szeretem a sorozatot, mindig megszoktam nézni!
Az elsõ évadot végignéztem, a második évadból is maradt kb 1 rész és azt is végignézem.
Én sem vagyok egy éjjeli bagoly, mindig emiatt maradtam fenn éjfélig.
Nem tudom mi az indok a NatGeo-nál, hogy ilyen késõn adják, nem annyira brutális jelenetek vannak.
cellasto 2014 febr. 28. - 07:43:39 Előzmény cellasto
(3/7)
csak ne ilyen késõn adnák.
mindig belealszok a végébe
Meklód fia 2014 febr. 22. - 10:35:33
(2/7)
én is. Az elsõ évadot már kivégeztem, kár hogy mindig elkapják õket, biztos van olyan is akit nem, de róluk nem készül rész, mert az nem lenne elrettentõ példa a jövõ bûnöseinek
cellasto 2014 febr. 21. - 23:02:10
(1/7)
szeretem ezt a sorozatot nagyon :)