8/10
napraforgó 2015 nov. 16. - 09:16:53 8/10
(793/1173)
Nekem nagyon tetszett a tegnapi adás, szerintem ez volt a legjobb eddig. Valóban a legjobb énekesek jutottak be és nagyon is odatették magukat.
Az énekeseknek a két szám közül legalább az egyik nagyon jól sikerült!
Csobot Adél helyeske volt, de az elsõ feladatát nem is ismertem. Dollyként viszont remek volt.
Peter Sramek igazán jó Jimmy volt, annak ellenére, hogy menet közben lejjebb csúszott a hangja és hogy lötyögött rajta Jimmy zakója (két Peter is elfért volna benne...) Még emlékszem, hogy az amúgy jó hangú Feke Pálnak kiosztották Luciano Pavarottit a Kalaf áriával. Hát ezt még operaénekesek sem tudják csak úgy megugrani... Szóval Petertól sem lehetett elvárni azt a 4 és fél oktávot... Mert aki egyedülálló, kuriózum, az az! A másik feladata, Péterfi Bori, kiakasztott. Eleve a megjelenése. MInt egy prosti, a mûanyag parókájával.. Tilla megjegyzése a részeg titkárnõrõl, nagyon is találó volt. Jó, szegény, nem tud járkálni a tûsarkú cipõben, ez érthetõ. (én sem, pedig nõ vagyok).
Tóth Gabi viszont most lenyûgözött. Varga Miklósként rá sem lehetett ismerni! Nagyon jó volt a maszk, a hang - már amennyire egy lány egy rekedtes férfihangot tud utánozni. És a teátrális gesztusok - hát istenem, nagy szinpadon elmennek. Szerintem õ Madonnaként is remekelt. Úgy látom, hogy õ megfogadta a kritikákat és nem akart a saját hangjával elõtüremkedni - mégha neki jobb, több hanga is van.
Wolf Kati nem hasonlított Beyoncéra, de Celine Dionként igen szép és jó volt. Kár, hogy nem volt elég a továbbjutáshoz.
Gáspár Laci Charlieként nagyon tetszett. ég a maszk is, ahogy az õ kerek arcára valami szögletes profilt varázsoltak. Donna Summerként viszont nem volt jó, ezt mindenki látta, hallotta. Õ maga megmondta, hogy a mutálás után már nem tud néger nõket énekelni. (amúgy Laci rengeteget fogyott a mûsor kezdete óta!)

Szerintem jó döntés született, Wolf Katit már túl sokszor megmentették, amikor nem is érdemelte. Istenem, hiába van szép, meg jó hangja, ha nem tud más bõrébe bújni.. És hiába, de itt mégiscsak ez volt a feladat.
Ivy66 2015 nov. 16. - 06:14:43
(792/1173)
Nem tudtam megnézni az adás végét, így utólag tudtam meg, ki esett ki. Mit mondjak, meglepõdtem. Mert bár ebben az adásban Wolf Katinak kicsit túl magas volt az a bizonyos léc - szerintem -, akár a mostani, akár az eddigi összes teljesítményét nézem, nem õt ejtettem volna ki. Gondolom, a szavazótábor többsége fiatal, talán ezért volt szimpatikusabb nekik Adél.
Kíváncsi vagyok, mit találnak ki a következõ adásra, miután erósen megcsappant a létszám. Gáspár Lacitól jót várok Demjénként, Tóth Gabi nem tudom, mit fog kezdeni Sub Bass Monsterrel, Peter Srameknek mint Lou Bega érdekes lehet, és Csobot Adél megint karakteréhez illõt, de ugyanakkor nehezet kapott Oszvald Marikával.
ondok 2015 nov. 16. - 00:15:27 Előzmény nanorobot
(791/1173)
ja mert a többi az aztán valaki:)
ondok 2015 nov. 16. - 00:07:28
(790/1173)
Furcsa fogalmaid vannak a cukiságról:)
ondok 2015 nov. 16. - 00:06:12
(789/1173)
Egyetértek az embert csak idegesíti a sok hülye szavazó,ha ugyan nem manipulált az egész ,ugyanis marhára érdekes volt, hogy amikor Csobot az utolsó volt, Tilla annyira nyomta, hogy változhat még a dolog.biztos voltam benne hogy ezek után változni is fog..
port_man 2015 nov. 15. - 23:09:55
(788/1173)
Tingli-tangli, ez jó. xDDD
8/10
Semprini 2015 nov. 15. - 22:43:00 8/10
(787/1173)
Mindenekelõtt: a mûsor történetének egyik legnagyobb igazságtalansága volt, hogy Wolf Kati kiesett Csobot Adéllal szemben. A zsûri minõsíthetetlenül inkompetens és ad hoc módon zagyva értékelése most már rendkívül idegesítõ, egymásnak és önmaguknak is folytonosan ellentmondtak, azt se tudták, mit beszélnek.

Szerintem Csobot Adélnak kellett volna kiesnie, az elsõ szám eredetijét ugyan nem ismertem, de irtó gyenge és bugyuta dalocska volt, Dollyvá viszont egyáltalán nem sikerült átváltoznia, sem külsõben, sem hangban, hangszínre pedig inkább Szandi volt.
Wolf Kati igencsak magasra tette magának a lécet, amikor kiválasztotta magának Beyoncét, nem is volt az igai, de még mindig ezerszer jobb volt, mint Csobot Dollyként. A másik dalban, Céline Dionként viszont nekem konkrétan jobban tetszett mint az eredeti, elképesztõen jól levette a manírokat, affektálást, hangszínt. Szóval minden tekintetben magasan jobb volt Csobot Adélnál, teljesen értetlenül állok a kiesése elõtt.
Gáspár Laci Horváth Charlieként telitalálat volt, tökéletesen sikerült átlényegülnie, viszont Donna Summerbe kicsit beletört a bicskája, ez volt talán az eddigi leggyengébb produkciója.
Peter Sramek adásról adásra meg tud lepni, ezúttal is remekelt mindkétszer. Az egyáltalán nem volt meglepõ, hogy Zámbó Jimmy hangját, mozdulatait tökéletesen hozta, hiszen õ a példaképe és a Rising Star-ban is egy Jimmy-dallal mutatkozott be, viszont Péterfy Borit is egész jól sikerült megjelenítenie, annak ellenére, hogy a maszkja engem inkább Steffie Graf egykori német teniszezõnõre emlékeztetett.
És végül Tóth Gabi - nos, nekem a legnagyobb meglepetés õ volt, ugyanis így a döntõhöz közeledve mintha szép lassan kezdene ráérezni a dolog lényegére. Már az elõzõ adásban is meglepett, hogy nem kizárólag a saját hangját hallottam, most viszont döbbenetes volt Varga Miklósként, amennyire egy nõ egyáltalán képes lehet utánozni egy férfi rockénekest, azt kihozta belõle, és a maszk is jó lett. Madonnaként könnyebb dolga volt valamivel de itt is egész jól teljesített, tényleg két legjobb produkciója volt, az elõzmények alapján ezt nem gondoltam volna.
A zsûri viszont továbbra is egészen hihetetlenül botrányos, de ez már lassan közhely.
Jasinbure 2015 nov. 15. - 22:39:41
(786/1173)
Hogy a Schramek gyerek elfelejtette a szöveget az senkinek nem tünt fel?Szórakoztató volt de inkább paródia...
Adél miért lenne nyafka?Egy fiatal "cuki" nõ....Wolf Kati az utóbbi adásokban már nem volt olyan jó.....
10/10
kazsagx 2015 nov. 15. - 22:25:49 10/10
(785/1173)
Katit nagyon kedvelem,de ma nem igazan tetszett... Az utolso 2-3adasban nem igazan jöttek at az alakitasai,mondjuk hangban nagyon ott van a csaj es szivesebbeb lattam volna a döntöben,mint Toth Gabit.
A mai napig nem ertem a Gabi sztarolasat.
A Ven Europa szama,nekem tul eröszakosnak bizonyult.
Csobot Adel ma is tinglitangli volt szamomra....
Peter es Laci pedig kedvenc lett,imadtam öket mindig nökent. :)
Remelem kettejük közül nyeri meg valaki. :D
malvinkicska 2015 nov. 15. - 21:40:39
(784/1173)
A mai este nekem is a legjobban Peter volt aztán Gáspár, nekem ez a két énekes esélyes a gyõzelemre.
ondok 2015 nov. 15. - 21:40:25
(783/1173)
Ebbe a sorozatba most néztem bele elõször ,és rögtön igazolodott,hogy nem vesztettem vele ,mert ezt a hülyeséget hogy a nyif nyaf semmilyen Csobot jut tovább a profi Wolf helyett,mindent elmond arról,hogy kik szavaznak,szellemileg khm egy kissé alultáplált réteg...
Ivy66 2015 nov. 15. - 21:20:41
(782/1173)
A mai adás fénypontja ma Peter Sramek nekem. A hangot szinte megtévesztésig hozta, és az allûröket is, fergeteges volt a produkciója, nagyon jól szórakoztam. A Zámbó Jimmy számot kár, hogy nem merte bevállalni az eredeti hangfekvésben, így egy kissé gyengére sikeredett.
Gáspár Laci jól leizzadt Donna Summerként, a hang most nem volt a legjobb, de egyébként tetszett a produkció. A Charlie-elõadása viszont nagyon tetszett, ott szerintem több pontot is kaphatott volna.
Csobot Adél elsõ produkcióját nem igazán tudom megítélni, mert nem ismerem az eredeti elõadót, Dollyként viszont elég jó volt, bár Dollynak sokkal erõsebb hangja van.
Tóth Gabi Varga Miklós utánzása egyáltalán nem tetszett. A külsõ - fõleg profilból - még elég jó volt, de az ének egyáltalán nem stimmelt, szerintem ezúttal a pénteken történteket pontozták, nem az elõadást. Madonnaként már elég jó teljesítményt nyújtott, bár Gabinak "karcosabb" hangja van, ami idõnként átütött, de eléggé sikerült visszafognia magát, és a látvány nagyon jó volt.
Wolf Kati elsõ produkciójában jól énekelt, de nem hittem el neki Beyoncét. Vártam a Celine Dion számot, mert nagyon testhez álló feladatnak gondoltam, hiszen még külsõre is hasonlítanak. Ez stimmelt is, viszont a dal szerintem nem sikerült igazán jól, legalábbis én jobbat vártam Katitól. Talán épp a teljesítménykényszer nem tett jót ennek az elõadásnak.
Mindez csak magánvélemény, de a mai showt nálam Peter Sramek vitte. Most már bárki esik ki, sajnálni fogom.
10/10
kazsagx 2015 nov. 15. - 20:45:05 10/10
(781/1173)
Peteren es Lacin kinyultam! :D
Nagyon jok,öket varom a döntöbe. :)
offtopic
Castia 2015 nov. 15. - 19:17:05
(780/1173)
Két email cím van megadva, nem mûködik egyik se?
hibabejelentes@port.hu
forum@port.hu
malvinkicska 2015 nov. 12. - 08:41:54
(779/1173)
Köszi ez megerõsít jól láttok dolgokat.
8/10
napraforgó 2015 nov. 12. - 05:52:11 8/10
(778/1173)
bocs elírtam: Csonkát
8/10
napraforgó 2015 nov. 12. - 05:46:55 8/10
(777/1173)
Szerintem leosztották már elõre, kinek kell nyerni, vagy ki legyen az elsõ háromban. Csankát is mennyire nyomatták, holott nagyon rossz volt minden szerepében...
10/10
kazsagx 2015 nov. 11. - 22:41:56 10/10
(776/1173)
Nagyon szeretem Kati hangjat,de mostanaban baromira nem jo.
Csobot Adelkatol pedig egyenesen mar rosszul vagyok,nagyon franko hogy terhes,de ezt muszaj minden adasba a szankba ragni...
Racz Gergöt en kedveltem,de nem igazan feküdt annyira neki ez a celebeskedes.Mar az adas elsö 10perce utan,Berecki ertekelese utan lehetett tudni,hogy ö fog kiesni.
Ennyi ideig volt ra szukseg.
Toth Gabi nem fog kiesni,mert magasztalja a zsuri,Katit is toljak rendesen,es azert Laci biztosan ott lesz,kb.Ö erdemli meg a gyözelmet.
Petert kedvelem,de mar öt is elkezdtek leepiteni.
Sokszor ertekelhetetlen a zsuri velemenye,ertekelese.
Ertem en,hogy ez egy könnyed,laza musor,de sokszor amnyi,nem oda illo baromsagot,szamarsagot hordanak ossze,hogy botrany!
malvinkicska 2015 nov. 11. - 14:58:41
(775/1173)
Gáspár Laci nem a kedvencem, de ebben a mûsorban most nekem õ a legjobb, akármilyen feladatot kap akarja megoldani, nem pedig csak úgy utánozni. Wolf Katit miért futtatja a zsûri nem értem, Tóth Gabi is sokszor fel van magasztalva, nem is olyan nehéz feladatokat kap.
8/10
Semprini 2015 nov. 09. - 22:33:14 8/10
(774/1173)
A feladat az, hogy más elõadók bõrébe kell bújni, méghozzá nemtõl függetlenül. Való igaz, hogy egyesek sokszor kapnak nehéz, sõt irreálisan nehéz feladatokat, mások meg túlságosan is testhezállóakat (és néha még abban is elvéreznek). De amikor valaki adásról adásra a legnehezebbeket oldja meg kiválóan csuklóból, akkor a hetedik adásban szerintem már teljesen indokolatlan kiszúrást emlegetni, fõleg úgy, hogy már nehezebbeket is megoldott az illetõ könnyedén. Ha valakinek, akkor Gáspár Lacinak láthatóan nagyon fekszik ez a mûsor, és bizony fölényesen veri a mezõnyt, nagyon meg lennék lepve, ha másvalaki nyerné ezt a szériát.