10/10
stenmore 2013 nov. 23. - 00:31:31 10/10
(293/1173)
És akkor mivan ?,ki mondta hogy a Bieber az rendben van?Egyébként pedig nem gondolnám hogy Tom Jones meg Elvis akik voltak azok is a"bezzeg az én idõmben" koncepció jegyében lettek kiválogatva.Én arról beszélek ,hogy akik ezt amûsort nézik tekintélyes részük soha nem hallotta a Tankcsapdát és Ákost is elkerülte .Egyébként pl Hofi We are the World paródiáját is akkor lehetett élvezni, ha valaki ismerte az eredeti énekeseket.
10/10
stenmore 2013 nov. 23. - 00:27:33 10/10
(292/1173)
nekem meg pont hogy fridi mindent felülmúló aktivitása tünt fel a szavazásra ösztökélés terén ,az utolsó egy prcben kb hússzor elmondta az SMS számot.Egyébként pedig profi a mûsorvezetésben is ,gondoljunk csak az Ördög nórira vagy Claura vagy Till ára ,náluk egy klasszissal jobb ,mert nem egyhangú hanem együtt él a mûsorral.
10/10
mushi 2013 nov. 23. - 00:25:40 10/10
(291/1173)
te egyébként (majdnem azt mondtam, hogy hallod is, amit beszélsz, de ez fórum, szóval) látod is, amiket írsz? tipikus "bezzegazénidõmben" hozzáállás/hozzászólás, az már szar, ami nem 50 éves... én se szeretem ákost, de azért ott van már egy ideje a pályán, ahogy a tankcsapda is. miért ne lehetnének õk? ilyen szempontból justin bieber a zenei mûfaj legalja, mégis odaadták nótár mary-nek.
10/10
mushi 2013 nov. 23. - 00:19:34 10/10
(290/1173)
sose voltam ámokfutók se kozsó fan, nade azért ennyire nem kéne egy embert cikizni, mint ahogy azt tették az esetében. a 90-es években menõ volt, most "retro". plusz 20 év múlva az lesz a gáz, amit manapság produkálnak. ettõl eltekintve feke pál kiesése több, mint jogos, a legtöbbször iszonyat lazán vette az egészet (és ez most negatív értelemben áll), ráadásul valahogy belõle sose tudtak faragni hasonlót. talán az arcszerkezete miatt, talán rossz énekeseket adtak rá.. passz. de vagy kövér charlie lett belõle, vagy otromba komár, vagy fekete hajú mûmacsó.. a direkt hamisság pedig plusz egy lapát volt. igaza volt hajósnak, azért lehet lazára venni a figurát meg paródiát csinálni az egészbõl, de a hamis éneklés már túlzás.. liptai feke-imádata egyébként már kezdett elmenni a túlzás szintjébe, talán már egymásnak is estek a színfalak mögött. borzalmas ripacs egyébként az a nõ, régebben kedveltem, de most már a "jaj de fiatalos próbálok lenni" lerí róla, ahogy veri magát a dalok alatt.. majka pedig egy suttyó, ahogy említették már korábban, megmaradt annak az ózdi gyökérnek, ami volt. abban aztán egy szemernyi jóérzés vagy tisztelet nincsen.

a többiek jók voltak, most valahogy kivétel nélkül mindenki, szandinak bomba alakja van, 23 évesen nincs ilyen testem, mint neki (asszem) 2 gyerek után és majdnem 40 évesen. ráadásul majdnem teljesen csepregiként nézett ki. szuper volt.
biga d nagy lajosa is jó volt, énekkel, maszkkal, ruhával együtt. de nekem kicsit furcsa volt az arcpirosítás, szerintem d nagynak nem ennyire piros az arca..
varga viktor is jó volt marleyként, de valami mintha hiányzott volna.. vagy inkább túl sok szakállat pakoltak oda neki, az nagyon mûnek hatott. elõször azt hittem, a bajuszt hiányolom, de láttam, hogy van annyi neki, mint marleynak, csak a szakállat túlozták el.
szinetár dóri jó bangó margit volt, nekem nem tûnt fel a selypítés, amit itt néhányan írtatok. viszont néha tényleg erõsen elõre dõlt, bangó margit is csinálja néha, de nem ennyire. a maszkja nem volt teljesen tökéletes, nade nem is lehet elvárni, hogy a tényleg 'fognivaló' bangó margitot odavarázsolják egy majdnem deszka nõre. a szemei viszont csodásan csillogtak, gyönyörû lett, egy teljesen más, új arc lett.
nótár mary valahogy mindig elkapja, igaz, néha kevésbé tetszik az alakítása, de most kifejezetten jó volt (attól eltekintve, hogy justin bieber hangjától kiráz a hideg). de csak tudnám, hogy tudták azt a rengeteg haját felcsatolgatni, hogy ne látsszon, plusz a paróka..
bereczki.. hát az az ember egy állat. megláttam mester tamásként, és majdnem nem hittem el, hogy tényleg nem õ az. itt azért jobban a sminkeseké volt a fõszerep, de uh, fantasztikus volt. a mozdulatok, a mimika, az ének.. szerintem õ fogja megnyerni. mint ember, nem túl szimpatikus, de mint elõadómûvész, bámulatos. maximalista, mindent belead, állítom, addig gyakorolja minden héten a szerepeket, amíg el nem sajátítja teljesen.

egyébként nekem már lassan kezd ellenszenvessé válni friderikusz "ne szavazzatok mert az olyan ertéeles (persze csak suttyomban, nem mondja ki), de azért szavazzatok" álszenteskedése. kivenni minden mondatából, hogy most aztán támadni kell a tehetségkutatókat meg a többi ilyen szavazós mûsort, mert fujj, mi nem olyanok vagyunk, közben meg ilyen elcsépelt közhelyeket pufogtat, mint az "egész magyarország minket néz", vagy mit is mondott ma.. végre döntse már el, hogy most akkor szavazzanak a nézõk, és akkor álljon rá arra és fejezze be ezeket az álszent dumákat, vagy ne is említse meg, hogy szavazzanak..
10/10
stenmore 2013 nov. 23. - 00:08:15 10/10
(289/1173)
Köszi ,de azért ez nem jelent szerintem túl nagy sztárságot,inkább 12 egy tucat és idény sztárok bizonyos korosztály számára esetleg.legyünk õszinték pl a tankcsapda nem egy Illés vagy Omega.Apropos Kóbor és Szörényi sem volt még,és akkor jön ez a laci meg az uncsi Ákos.
zgabor121 2013 nov. 23. - 00:04:57
(288/1173)
jav.: elõadót*; elõadót;
zgabor121 2013 nov. 23. - 00:03:42
(287/1173)
Elsõ elõadó Tankcsapdából, a második elõadó meg "Ákos"-ként ismerik ma a zenei világban.
10/10
stenmore 2013 nov. 22. - 23:56:07 10/10
(286/1173)
Mikor rezgett?
10/10
stenmore 2013 nov. 22. - 23:55:01 10/10
(285/1173)
Ki az a Lukács laci meg Kovács Ákos?Ezeknek az eredetije sem egy was ist das,akkor az utánzatuk sem lesz frenetikus élmény.Rengeteg nagyszerû elõadó valódi sztár lenne a repertoárban ezek helyett.
Nem is értem hogy pl Mick Jagger és Mester tamás hogy került egy asztalra: népszerûség ,ismertség,teljesítmény vagy mi alapján? Pl John Lennon sem volt még vagy a neves olaszok,franciák stb.
filoszemitabéla 2013 nov. 22. - 23:51:38
(284/1173)
Radics Gigi lenyûgözõ volt! Az egy dolog, hogy csodálatos hangja van. A leginkább elképesztõ, hogy egy ilyen fiatal lányba ennyi természetes elegancia és báj szorult. Amellett szerény és kedves.
A majd 10 évvel idõsebb Tóth gabi pedig pont az ellenkezõje. Nem tud magával mit kezdeni, nem tud viselkedni, harsány, ízléstelen, fárasztó.
robicsek2 2013 nov. 22. - 23:45:35
(283/1173)
Na azért!
8/10
Semprini 2013 nov. 22. - 23:40:34 8/10
(282/1173)
Idióta zsûri, hogy kampányolnak Feke mellett, amikor SZERINTÜK az utolsó helyen van! Remélem, a közönség is hasonlóan gondolja! Már rég kieshetett volna. A múlt adásban Nika volt a legjobb, erre kiesett. Most vitán felül Feke volt a leggyengébb (és már nem elõször!), kérdés, ez elég lesz-e hogy kiessen.
10/10
offtopic
stenmore 2013 nov. 22. - 23:36:57 10/10
(281/1173)
H*lye Liptai menjél és egyesülj Fekével!
filoszemitabéla 2013 nov. 22. - 23:33:19
(280/1173)
Majkát nem lehet elviselni! Vérlázító, amikor sok tehetséges ember kiváló produkciókat mutat be és egy ilyen buta és primitív ózdi suttyó véleményt mondhat róla. Ráadásul megpróbálja megjátszani az értõ zsûritagot, hosszan és sokat beszél baromságokat.
Ez a mûsor legfõbb hibája.
Amit még hiányoltam, az Bangó Margit dinosaurus-szerû hajviselete. Különben le a kalappal minden szereplõ elõtt!
robicsek2 2013 nov. 22. - 23:31:16
(279/1173)
Viszont egy dologban szerintem szinte mindannyian egyet értünk, ha ma nem Feke esik ki akkor nem kicsit mahinálnak.
Amúgy remélem hogy Szandi benne lesz a elsõ háromban.
robicsek2 2013 nov. 22. - 23:27:32
(278/1173)
Azért szerintem ez erõs túlzás. Tény hogy jó, de neki is volt már mikor rezget a léc.
10/10
stenmore 2013 nov. 22. - 23:22:28 10/10
(277/1173)
Ezt a mûsort Nótár Marynek találták ki,produkciói a legegyenletesebbek és mindegyik szinte tökéletes volt,pedig nem kapott mindig hálás feladatokat mint Bereczky akinek csak Mester volt egy kicsit hálátlanabb szerep ,de szerintem az nem is volt tökéletes.
offtopic
robicsek2 2013 nov. 22. - 23:21:50
(276/1173)
pardon csíkok
10/10
stenmore 2013 nov. 22. - 23:14:42 10/10
(275/1173)
Az a gyanúm hogy Feke azt hiszi elég kimennie aszinpadra és mindenki hasra esik tõle mint a Liptaí,aki szerelmes belé.Munkát sem igen fektet be szerintem, a maszkjai is elég gyengék talán amiatt hogy az õ lófejével még a maszkosok sem igen tudnak mit kezdeni.
robicsek2 2013 nov. 22. - 23:10:28
(274/1173)
Ja és azok a csikók pont jó helyre irányítják a tekintetett :) Olyan mint valami irány jelzõ :PP