idõjós1010 2008 nov. 04. - 15:47:11 Előzmény flexi74
(164/724)
Tegnap belenéztem,: soványabbnak tûnt mint a celebesdi.
Eszty81220 2008 nov. 04. - 15:43:31
(163/724)
Elõször azt hitttem,hogy olyan szar lesz ez is,mint a celeb vagyok,de sztem 100000x jobb!Itt legalább bemutatják az afrikai körülményeket,de Argentínáról mit tudunk meg a celeb vagyokban?Semmit....olcsóban kijönnek,ha itt Mo.-n körülkerítenek nekik egy részt...azért,amit ott csinálnak nem kell kimenni Argentínába,meg lehet ezt csinálni hazai pályán is!
afcajax 2008 nov. 04. - 14:59:22
(162/724)
Tényleg jól teljesítettek a lányok a férfiakhoz képest. Csak az a probléma hogy ebbõl a társaságból én igazán egy embert tartok férinak, de õ le is ugrott. Sztem virág feladata semmi nem volt.A szakadéktól pár méterre a felügyelõ gyerek ott fürdött és nézte a madarakat.Másrészt ez a bátorság dolog is relatív, ahhoz félni is kell vmitõl.Ha meg vki például nem tériszonyos, annak közel sem akkora kihívás ill. próbatétel sziklát mászni vagy leugrani vhonnan legyen az lány, fiú, öreg vagy fiatal és beszarinak tûnhet olyan vki mellet aki nem fél a magasságtól. Persze mindkettõ izgul, de akkor sem lehet sztem egy kalap alá venni a kettõt.
1/10
okostodorka 2008 nov. 04. - 13:18:12 1/10
(161/724)
Hordágy Ágikát csak guminõnek hívták az OEP-ben kemény testi/fizikai munkával küzdötte fel magát a pozíciójáig. Szerintem a moszkvai bérgyilkos találó hiteles Frei Tamásunk az afrikai túlnépesedési programba szeretné bejuttatni Hordágyági kitûnõ ötleteit és elképzeléseit ezzel "orvosolva" a túlnépesedést Afrikában a magyarországi "sikerein" felbuzdulva.Mi is emiatt halunk ki és szegény maradék magyart pedig ehhez hasonló épületes mûsorral kecsegtetik.Köszönjük szépen ebbõl inkább nem kérünk.Normális tényfeltáró riportokat vagy filmeket szeretnék ha nem kapjuk meg egyék meg a reklámjaikat átkapcsolok dvd-re és a kutya se nézi õket .Az ilyen mûsorok miatt nem nézem már a két kereskedelmi csatornát.Ez a csatorna nagyon eltolta hogy a tv arcának ilyen lepukkant, országosan gyûlölt embereket választott.
1/10
offtopic
meszag 2008 nov. 04. - 12:19:18 1/10
(160/724)
:QQQQ
offtopic
kevinspéci 2008 nov. 04. - 12:17:27
(159/724)
Nem kell kajabálni.
2 év múlva jönnek Vityáék, s majd akkor minden...
... ugyanígy lesz. Kb.
cika 2008 nov. 04. - 12:16:38
(158/724)
Nekem pont az a lapát hozta meg, hogy nem került a jó kórházba és ezáltal idõben gépre a párom.
afcajax 2008 nov. 04. - 12:14:29
(157/724)
Az egészségügy összeomlása nem egy emberen múlik sztem se, õ csak rárakott egy lapáttal és a nevét adta az egészhez, de a mostani helyzet jóval régebbre nyúlik vissza és több ember munkájának gyümölcse.
1/10
offtopic
meszag 2008 nov. 04. - 12:04:25 1/10
(156/724)
Elkeseredettségedben velük együtt szidtad, ilyenkor az ember másként lát, mintha önmaga lenne a beteg. Én magamon tapasztaltam meg az ország egyik legrosszabb egészségügyi intézményének ténykedését, és akkor Ágika még a holdon se volt, nem hogy miniszter, "aki egyszemélyben tönkre tesz mindent." :(
afcajax 2008 nov. 04. - 12:04:20
(155/724)
ja jó.ezt nem tudtam( mármint a jégkrémet).Csodálkoztam is h van aki nem ismeri a kis göndör Márkot, vagy ezt a mostani varjút:)
cika 2008 nov. 04. - 12:00:24
(154/724)
Én is átéltem és ma is élek miatta borzalmas dolgokat a szeretett párom kapcsán. Mikor orvosok és ápolónõk sorozatos ápolási- és mûhibái miatt a párom 100%-os agysérült lett (és így vegetál még ki tudja meddig majd). És pont az említett "hölgy" reformjai vágnak eret rajtunk. Mert - bár vannak jó orvosok és ápolónõk is, de õk azok, akik a rendelkezések miatt - éppen a betegekkel együtt kinlódnak. Ezért nem egyszer együtt szidjuk horváth ágikát. Tavaly volt olyan, hogy amikor - sokadszorra - megint szirénázott a párommal a mentõ, a kórházba érve együtt küldtük (kórházi orvos, mentõorvos és én) melegebb éghajlat alá a fent említett személyt. Úgy látszik el is jutott. Bár mi nem ilyen helyet kívántunk neki. De bocsi, ez nem idevaló téma, és kérlek ne is folytassuk itt, mert ez a mûsorról szóló bejegyzések helye.
offtopic
kevinspéci 2008 nov. 04. - 11:57:13
(153/724)
Csak vicceltem. Tudod: van
Mark jégkrém. Na, mindegy.
1/10
offtopic
meszag 2008 nov. 04. - 11:25:52 1/10
(152/724)
Én se látok összefüggést a hsz-od és Horváth Ágnes között. Te komolyan hiszed, hogy az egészségügy poblemáit az õ rövid regnálása okozza?
cika 2008 nov. 04. - 11:22:16
(151/724)
Nem látok összefüggést localhero és a Te hsz-od között.
Egyébként nem is csodálkozom azon, hogy localhero annyira kifakadt a horváth ági kapcsán. Én is bevettem a szódabikarbónát, mikor megláttam a sztárok között. Egy olyan valaki jópofizik ott, aki elcseszett - helyrehozhatatlanul dolgokat - emberek egészsége, élete múlik rajta, és van pofája odamenni, nem kis pénzért, és látványosan lecarni a világot, mint aki jól végezte dolgát? Nem is csodálkozom, hogy némelyik emberben ilyen gondolatok keltek életre ennek láttán. Mindamellett, hogy semmi köze a sztársághoz, és ennek ellenére mégis megkapja azt a pénzt a produkcióért, mintha az volna. Bár az is meglehet, hogy így a jobb, mert,ha visszamenne orvosnak, lehet, hogy annak végzetes következményei lennének. De egyébként én is remélem, hogy a rokonai is olvassák a hsz-kat, és pirul helyette a képük.
1/10
offtopic
meszag 2008 nov. 04. - 10:36:17 1/10
(150/724)
Nyugi. :D. Értem ezt a részét. Az Ágneses kirohanásodat nem értettem. Gondolod õ egyedül, és lerombolta?
Rebbeka 2008 nov. 04. - 10:34:13
(149/724)
Nem ! Azert is irom, hogy a kinevezett "sztarocskak" ! Vissza kellene keresned a beirasaimban. Nem ertem, hogy mitol lett egyszerre annyi ugynevezett "sztar" Magyarorszagon.
kovesdi_i 2008 nov. 04. - 09:59:54
(148/724)
Én csak gratulálni tudok hölgyeknek,ugyan is csak õk csinálták meg azt amit a nagy pofájú kan egerek még meg sem próbáltak.Nem kéne minösíteni senkit.
8/10
vamosa 2008 nov. 04. - 09:53:06 8/10
(147/724)
Mindig nagyon tettszett Frei mûsora. Ez nem nagyon jön be és a szereplõk miatt. Egyikükre se vagyok kíváncsi. Frei-tõl sokkal igényesebb szórakozást kaptunk. Ez mélyen a tõle megszokott színvonal alatt van, mégegyszer kihangsúlyozom a szereplõk miatt. Csak az afrikai kalandtúra miatt néztem de ma már lehet hogy nem fogom.
Deszpina 2008 nov. 04. - 09:36:21
(146/724)
A férfiakat miért nem minõsíted?
localhero 2008 nov. 04. - 09:32:41
(145/724)
Hát ritkán nézek ilyesmit, nem azért mert derogál hanem mert már bazi unalmas, celebbõl nekem 2 féle van akitõl a hidegráz, meg akirõl azt se tudom kicsoda, de inkább nem is szeretném megtudni... halottam hogy Hordágy Ági bungeezni fog... Erõssen izgultam, hogy leszakad a kötél esetleg utánna omlik a híd is, de igazából elég ha meg roppan a gerince és kap egy kéthónapos várólistát és mialatt szépen nyaktol lefelé lebénul, el gondolkodhat azon mit vállalunk be a karrierért és mit nem (mondjuk szerintem bukott eü miniszternek lenni ilyen szar CV-vel, nem akkora mutatvány...) de hát sajnos mint már sejthettük, felxibilis, sok mindent kibíró az a gerinc.Ági is végre megtalálta a magához illõ társaságot, még annyiban fel kell zárkóznia, hogy a celebek mosnak hajat )legalább forgatás elõtt)... Annyi haszna volt, hogy megmutatta, hogy egy senkiházi aszott arcú kanyhaló kancsi cigány asszony is szimpatikusabb nála, tepert is nagyon, hátha ragad rá is valami, de meglepõ módon még a celebség sem olyan a szar, amiben elég megfetrengeni azt rádragad...