Téma: Talk Show

offtopic
Xxy92 márc. 17. 10:44:32
(8/8)
21:00, vasárnap (március 17.)
Mozi Klub

Örvendetes, hogy ez az új csatorna játszik értelmes-értékes filmeket, ha az MTVA-nak már nem megy (ma pl. Kőszívű ember fiai százezredjére)...
5/10
pihes 2023 dec. 01. - 14:30:14 5/10
(7/8)
Tök csajos film, megfűszerezve - kiszínezve és ennyi, közepesnél nem több ÖT/TÍZ
zetevar 2021 nov. 10. - 08:56:37
(6/8)
Nocsak, csak nem az Az ördög Pradát visel-t láttam Ellen DeGeneressel a középpontban?!
Towner 2021 júl. 06. - 13:10:46 Előzmény szenbanyasz@gmail.com
(5/8)
"amiben az abortuszpárti repulikánusoknak szólnak be"
Kérdezem nem a abortuszellenes republikánusoknak szólnak-é be..merthogy elvileg a demokraták az abortuszpártiak amerikában. (persze biztos vannak republikánus abortuszpártiak is)
7/10
itsme1 2021 márc. 29. - 17:12:37 7/10
(4/8)
Szórakoztató, bár mindvégig úgy éreztem, mintha ezt a filmet már láttam volna, pedig nem.
6/10
Katalin93 2021 febr. 18. - 21:14:34 6/10
(3/8)
Véleményem szerint enyhén túlértékelt. Az alapsztori jó, Emma hozza a formáját és élvezhető, viszont a másik női, színesbőrű főszereplő inkább irritáló - aztán lehet, hogy csak a magyarhangja tolja túl, emiatt lehet, hogy érdemesebb eredetiben nézni. Ami még sok benne, az a sok rasszemlegetés. Nem vagyok rasszista, de komolyan ez a film azzá tesz azzal, hogy az ember képébe nyomja. És sajnos egyre több az ilyen film, hogy meglegyen a "fajkvóta".
szenbanyasz@gmail.com 2021 febr. 07. - 01:14:07
(2/8)
Érzékenyítő propagandaműsor az egész. A filmben szereplő összes fehér férfi gazdag családba született és privilegizált, ahogy az Emma Thompson által játszott főszereplő is, és bár sok éve vannak a showbizniszben, mégis egy pályakezdő indiai származású nő kell, hogy gatyába rázza a műsorukat. A fehér férfiak egy jó viccet nem tudnak írni showwoman Emma Thomsonnak, mire a főszereplő csaj megmutatja, hogy is kell ezt, és ír egy új, eredeti viccet, amiben az abortuszpárti repulikánusoknak szólnak be. Milyen eredeti! (Nem vicc, tényleg ez van a filmben). De a legnagyobb bűne nem is csak az, hogy a történetet teljesen agyonnyomja az ideológiai üzenet, hanem, hogy annak ellenére, hogy talk show és stand-up jelenetek sora szerepel a filmben, egyikben sincs egyetlen normális poén sem.
7/10
sexykex 2020 jún. 19. - 07:28:21 7/10
(1/8)
Én nem ismertem Mindy Kalingot. Ezt a filmet viszont annyira jól megírta – és még színészként sem lógott ki a sorból –, hogy ezentúl figyelni fogok rá. Mindig ezt mondom, de utána elfelejtem az egészet. Hiszen annyi tehetséges ember van, nem figyelhetek mindegyikre. Elég nekem saját magamra figyelni.