6/10
kettyo 2023 jan. 13. - 14:00:42 6/10
(23/23)
Ez nagyon vicces film volt, te b.szadék! :D

Amúgy viszonylag jól be is mutatta az informatika korának hàrom jellegzetes állatfajtáját, a faszbukidiótát, a kommenthuszárt és a gamert.

Weavingnek azért az Aki bújt c. filmje jobb, bár kevésbé vicces mint ez :)
7/10
Hokunda 2022 jan. 04. - 00:36:45 7/10
(22/23)
Jó kis film volt ez. Abszolút videójáték hangulata volt, némi célzással arra vonatkozóan, hogy a valóság nem pont olyan, mint egy videójáték.
Végig pörgős, végig akciódús. Sokat lőttek benne, lehetett látni szétloccsanó agyvelőket tömegével, ahogy egy tisztességes lövöldözős játéktól elvárható.
Samara Weaving nagyon jól hozta a kemény női gyilkológépet. Erősen emlékeztetett Margot Robbie-ra, ahogy Harley Quinnt alakította. Teljesen őrült, kiszámíthatatlan és stílusos. Ahogy egy női hőstől mostanában elvárjuk. Daniellel a hátukon vitték az egész filmet. Nagyon jók voltak a váltások kettejük között. Mint egy több menetes párbaj videójátékos módra.
Nem akartam belefogni semmi komolyba, így ezt választottam és nem bántam meg. Néha tényleg vicces volt. A nézők reakciói jól mutatták a rajongók viselkedését. Mindig drukkolni kell valakinek, lehetőleg annak, aki még életben van és nyerhet. Egy könnycsepp nélkül váltottak új hősre. A kötődés nem a szereplőkhöz, hanem a látott izgalomhoz alakul ki. Hogy mi van ott már nem számít, ha megadja az élményt. Egy szórakoztató alternatív valóságért rajonganak. A film is ezt nyújtja.
A videójátékokban is csak mérsékelt szerepe van a töltelék karaktereknek, itt is ez jutott a világnak és annak szereplőinek. A történetben csak díszlet a világ, az események pedig burokban zajlanak.
Aki szereti az FPS-t, annak erősen ajánlott. Aki nem szereti az öncélú erőszakot, az kerülje nagy ívben.
4/10
itsme1 2021 aug. 13. - 08:43:09 4/10
(21/23)
Lehet, hogy generációs probléma, de ez a félig képregény, félig videojáték stílus egy játékfilmnél nekem kissé erőltetett. A történet idegesítő és hiteltelen, a karakterek klisések, a vége kiszámítható.
7/10
Bartosz 2021 aug. 08. - 16:14:43 7/10
(20/23)
Aranyszabály: Akciófilmet alapból nem veszünk komolyan!
Most őszintén az előzetes meg a plakátok, borítók, pl itt a port.hu-s kép alapján is ki várt komolyságot, ki mire számított? Egy minimális info kell mindig a film előtt. Telibe azt kaptam amit vártam.
6/10
Tonyka82 2021 júl. 15. - 11:41:26 6/10
(19/23)
Nem volt túl poénos,talán ha komolyabban veszi magát jobb lett volna.A főgonosz tényleg úgynézett ki mint egy összefirkált műbroki.
4/10
idõjós1010 2020 nov. 21. - 22:20:34 4/10
(18/23)
Felénél kikapcsoltam, mert hiába volt pörgős, és számomra teljesen új, mégis olyan volt végig, mintha már láttam volna egyszer, pedig fogalmam nem volt róla hová fut ki a történet, de kegyetlen módon unatkoztam alatta. Egy-két jobb poén akadt benne ugyan, de szenvedtem közben leginkább.
Kobaki 2020 szept. 12. - 18:33:41
(17/23)
Az utóbbi 2 évben volt szerencsém néhány eredeti új-zélandi vígjátékhoz. - tetszettek. Lehet, Radcliffe is így van vele, és gondolta, egyben kipróbálja magát. Megteheti, szerintem őt a HP után a pénz már nem motiválja.
7/10
SUKITIRKMEN 2020 szept. 12. - 04:25:20 7/10
(16/23)
Aki szereti a trash filmeket annak ajánlom. Én speciel jót szórakoztam végig. Nem vártam sokat, pláne nem komoly produkciót. A maga nemében szórakoztató és nézhető produkció. Radcliffe-től pedig nem ez az első meglepő alakítás (gondolok itt pl a Swiss Army Man-re) és szerintem jól is áll neki. Én speciel a HP filmekért nem vagyok odáig, de megkedveltem Radcliffe-t.

A zene és a film világa is jól össze lett rakva, nyilván érződik a kis költségvetés, de ez nem vont le semmit az élményből. Nem szabad komolyan venni egy pillanatra sem a filmet, az alkotók sem vették komolyan, Mégis van egy komoly üzenete, ez az ironikus. Trancsírozós tartalom mögött azért szép kis görbe tükröt mutat világunkról, az ember szadizmusáról.

Összességében nem egy világot rengető film persze, nem fogják évtizedek múlva filmtörténeti mérföldkőként emlegetni. DE...amit vártam tőle azt hozta, szórakoztatott, lekötött. Megérte megnézni. Nem kell egyetérteni, vannak ízlések, nekem ez pont bejött, másnak talán nagyon nem. Az estémet feldobta. Na. Egy erős 7/10-et adok rá.
6/10
Atis88 2020 aug. 23. - 07:30:59 6/10
(15/23)
Annyira nem volt rossz. Egyszer simán nézhető, pláne a mostanság kiadott filmek között.
2/10
Edoardo 2020 aug. 07. - 00:00:24 2/10
(14/23)
Trágár, logikátlan, felszínes történetvezetés. Akciónak egysíkú, vígjátéknak kissé kínos.
3/10
feherpeter77@gmail.com 2020 aug. 06. - 21:23:02 3/10
(13/23)
Ész nélküli lövölde, gyors vágások, felületes sztori, öncélú trágárság. Biztosan van az a mélység ahol ez összeáll egy szórakoztató filmmé, engem csak felidegesít.
1/10
pihes 2020 júl. 09. - 15:40:00 1/10
(12/23)
Jól csak akkor jártam volna vele, ha nagy ívben elkerülöm!

1/10
10/10
Isti1991 2020 jún. 20. - 22:06:54 10/10
(11/23)
/-Vajon milyen húsból készulhetett?
-Nem tudom, 8 hónapja itt van...már kiakartam dobni!/ :D

Hatalmas! Tetszetős, jó poénokkal! :)
8/10
lukenukem 2020 jún. 06. - 16:24:19 8/10
(10/23)
Aki szereti az agyatlan lövöldözős filmeket, mint pl a Crank - felpörgetve volt, minimális társadalomkritikával, ami nem veszi egy pillanatig se komolyan magát, annak nagyszerű másfél órás szórakozás. Kicsit emlékeztetett a Wanted c. filmre, bár annál sokkal kisebb költségvetéssel készült és mégannyira se veszi komolyan magát. Illetve a történetileg egy kicsit a Nerve - idegpálya c. filmet idézte.
A thrash műfaj egyik modern gyöngyszeme, ami se újat, se mélyet, se semmit se akar, csak szórakoztatni azokat, akiket az ilyen szórakoztat.
A pontszáma azért csalóka, mert ami műfaj egyáltalán nem tetszik valakinek, esetleg kikapcsolta 15 perc után, számomra meglepő módon az is veszi a fáradtságot, hogy 1-esre értékelje. Viszont akkor nem tudom, hogy egy olyan skálán, ahol a keresztapa 10-es, ez 1-es, akkor az "alone in the dark" uwe boll-tól, az mennyi lehet?
1/10
kinguci18k 2020 jún. 03. - 20:43:26 1/10
(9/23)
Fegyverek,gyilok,vér,erőszak.
Kezdésnek csak ennyi baj van vele.
Pedig potter srác nem rossz színész és karakter.
9/10
19gabor75 2020 márc. 31. - 05:52:46 9/10
(8/23)
Azért annyi még kikívánkozik, hogy a film szerintem amellett, hogy baromira nem veszi komolyan magát, egyetlen rétegében azért mégiscsak. Mégpedig a fogyasztói társadalmi szegmensben. Elég, ha megnézzük a Youtube-on, mekkora nézettsége van a közúti balesetes, gördeszkás, kerékpáros eséses videóknak, mennyi műsor van a tévében, ahol házi balesetes, hasraeséses videókon röhög a nép jóízűen, akkor felfogható egyfajta görbe tükörnek is. Kellemetlen belenézni, mert sokan magukat látják benne? Ez aztán igazán nem ennek a filmnek a bűne.
9/10
19gabor75 2020 márc. 31. - 04:43:45 9/10
(7/23)
Szerintem ott követik el a hibát azok, akik fel vannak háborodva a filmen (nem azok, akiknek szimplán nem tetszik, mert mindenkinek más az ízlése, ami teljesen természetes), hogy komolyan veszik a filmet, miközben a film saját magát sem veszi komolyan. Nézzük már meg a plakátot. Mennyire lehet komolyan venni egy filmet, aminek a plakátján egy totál antihős kinézetű kis figura háziköntösben, zöld dínós mamuszban és két bazi nagy pisztollyal néz bárgyún a kamerába? Szerintem semennyire. Ez egy igazi trash, amit a helyén kell kezelni és nem többet belegondolni annál, ami nincs is benne.

"Látszik,hogy a Potter gyereknek kell a pénz." - igen, annyira, hogy nemhogy sütkérezne a Harry Potter-babérjain, bevállal egy tipikus megosztó filmet, amin vagy baromi jól szórakozol, vagy sikítva menekülsz. Középút nincs.

"Beteg világ és beteg aki ilyet is megnéz." - a kedvenceim ezek az exkatedra kijelentések, mintha a saját véleményünk zsinórmérték lenne és egyedüli, kizárólagos igazság birtokosai lennénk. Beteg világ? Hát, szerintem ha végignézzük a történelmet, az emberek elég beteg dolgokat műveltek már egymással jóval az ilyen és ehhez hasonló mozgóképek megjelenése előtt is. Sőt...
1/10
Richo4 2020 márc. 17. - 11:59:37 1/10
(6/23)
Hát elkezdtem ezt a förmedvényt, elképesztő, hogy ezt valaki hányinger nélkül meg tudta nézni.Ennél bénább, vontatottabb filmet én még életemben nem láttam.!(lehet, hogy most én is trollkodok? :D )
4/10
tomiguz 2020 márc. 08. - 20:58:52 4/10
(5/23)
Ötvenéves családapaként ez a film nekem trash.
10/10
Drizari 2020 márc. 08. - 19:41:01 10/10
(4/23)
És Radcliffe tényleg jól játszik ebben a filmben. A történet se rossz, sok benne az igaz elem, mindez "könnyedén" tálalva, nehogy sokan magukra ismerve megsértődjenek. Mert valóban szeretjük nézni fotelből az igazi öldökléseket, amiben csak a közösségi média cenzúrája akadályoz. Sok-sok kattintást kap egy-egy tudósítás merényletek helyszínéről, vagy éppen egy-egy amcsi rendőri túlkapás halálos végeredménye. A jelenlegi 4,9-nél többet érdemel ez a film, ezért adok neki tízest, ami valóságban 7/10 lenne.
10/10