Téma: Társalgó

offtopic
meszag 2009 aug. 14. - 07:37:35
(49655/94215)
Hát sajna, nem tudtam segíteni..:)
offtopic
meszag 2009 aug. 14. - 07:36:49
(49654/94215)
Hát jó reggelt! :))
feketevipera 2009 aug. 14. - 07:21:57
(49653/94215)
"Jó reggelt kívánok,/ Elmentek a fehérvári huszárok." Én meg megint nem mentem el, mer' hát ugyi... Köhmmmmm... Hát ez van...
feketevipera 2009 aug. 14. - 07:20:14
(49652/94215)
Hát... úgy nagy általánosságban tényleg pesszimista vagyok, gyakran cinikus is, de ez nem azt jelenti, hogy alkalomadtán ne tudnék úgy vigyorogni, mint a tejbetök. Na és a hülyéskedésre szinte mindig kapható vagyok. Igen, gyerekes is tudok lenni, na és? :)))) Egyébként pedig én sem pazarolom a mosolyaimat akárkire, de a hozzád hasonló nõi hölgyek megérdemlik.
Remélem, nem a rossz széfet fogom kirabolni. Ha meg igen, akkor majd saját pénzbõl készítek Neked rántott husit. ;))))) De azt komolyan gondoltad, hogy ha kipakolom a széfet, akkor szólok? Háháháháháááááá!!!!!! **ördögi kacaj** :)))))))))))
Amúgy bocs, tegnap este bepunnyadtam. Tudod, korán kezdõdik a meló, és hamar leragad a szemem.
delamico 2009 aug. 13. - 23:46:45
(49651/94215)
Én lépek, jó éjszakát!
Aztán majd szólj, eltaláltad-e a széfet! :))))
Szia!
delamico 2009 aug. 13. - 23:25:13
(49650/94215)
Ahhoz képest, hogy pesszimista és cinikus vagy, Te sem fukarkodsz velük. Tudod, az emberekre nem mosolygom. Az jófej orángutános darth vaderekre, mindig :)))
De majd mondom az anyámnak, hogy én szmálylikkal élek, ezért nem mosolygom az emberekre. Bár nem hinném, hogy ezt bármivel jobbnak könyvelné el..:/
Aki optimista, az lenyûgözõ - lehet, csak engem nyûgöz le. Legalább is az EGY ilyen, akit ismerek az...
Bankot rabolsz? Én visacard-ot. Abból már lesz egy több csillagos étterem.
Csak vigyázz, nehogy az állam széfjét nyissák ki Neked, abból rántott husi se lesz...:))
feketevipera 2009 aug. 13. - 22:14:25
(49649/94215)
Sorozatcímeket nem szoktam fordítani, egyebekkel viszont próbálkozom. Legalább lefoglalom magam. De azért kösz az elismerést.
Végül is a mai világban a pesszimizmus a realizmus. Aki optimista, az szerintem nem a valóságban él. Vagy valami olyan tudással van felvértezve, ami az egyszerû földi halandó számára nem jár.
Az a bádogvödör lehet, hogy kellene, növelné az esztétikai értékemet. Van itthon bográcsunk, meg fogok próbálkozni azzal. A borosta pedig nem túl pontos kifejezés, két hét után már elég durva a kinézetem, az orángután elszégyellné magát, hogy õ nem olyan szõrös. Gondolhatod, ha még én is megijedek magamtól...
Szereted a rántott husit? Na, majd egyszer. Mást is tudok ám fõzõcskézni. :))))) A vendéglõ nem rossz ötlet, csak ahhoz elõbb bankot kell rabolnom. Furcsa, hogy azt mondod, nem mosolyogsz, pedig a hsz-eidet telepakolod smiley-kkal. :))
delamico 2009 aug. 13. - 22:01:08
(49648/94215)
Éljen, éljen! Rántott husi! :)) Nyithatunk vendéglõt..habár csõdbe menne. Te a borostáddal, én a nemmosolygásommal...egy lélek se jönne be :))))))))))
delamico 2009 aug. 13. - 21:58:56
(49647/94215)
Nem gondolkodtál még a sorozatcím fordítói karrieren? :DD Határozottan jobban megy a címek kifundálása, mint a jelen szakmabelieknek...! :))))
Pesszimizmus és realizmus...pesszimista szinonímának venni õket...vagy realista? Lehetne vitatkozni...:))
Darth Vader? Te jó ég! Na most megijedtem. Fekete bádogvödörrel a fejeden mászkálsz??? :))))))))
feketevipera 2009 aug. 13. - 21:42:22
(49646/94215)
Ja és fordulj hozzám bizalommal. :))) Majd sütök Neked rántott husit.
feketevipera 2009 aug. 13. - 21:40:59
(49645/94215)
Hurrá, hurrá. Kíváncsi lennék a kettõnk összhatására, szerintem felérnénk egy hidrogénbombával. Amúgy én szólóban is elég ijesztõ tudok lenni, fõleg pl. kéthetes arcszõrzettel, amikor a tükörbe nézve megrémülök önmagamtól.
Úgy veszem ki a szavaidból, hogy Te sem vagy valami optimista ember. Hát tudod, az öregség hozza magával a pesszimizmust. (Pardon, mondjunk inkább realizmust, az szebben hangzik.) A sötét oldallal kapcsolatban igazad lehet, a végén kiderül, hogy nem csak a külsõm alapján állok rokonságban Darth Vaderrel.
A "Tanuljunk fõzni öt perc alatt" címû mûsor nem létezik, csak hasonló marhaságok vannak a zajládában. Ezt viszont megnézheted, tanulságos:

http://www.youtube.com/watch?v=ALsX0hhIgSQ
Yenna 2009 aug. 13. - 21:35:31
(49644/94215)
Henett, itt vagy még????????
Mert a másik fórumon nem reagáltál a dolgokra. :)
Igazából csak annyit kérdeznék, hogy megkaptad-e az sms-t, és légyszi válaszolj!!!!!!!!! :))))))))
Már nagyon írnám azt a részt. :DDDD

Amúgy mindenkinek szia! Régen voltam, de hát az írói tevékenységek lefoglalják az embert. :DDDD
delamico 2009 aug. 13. - 21:25:58
(49643/94215)
Oh, és kimásolom a címeket, ha egyszer eszembe jut, hogy fõzõmûsorból tanuljak meg fõzni, jól fog jönni és emlékeztet, hogy inkább hozzád forduljak. ;))
delamico 2009 aug. 13. - 21:23:56
(49642/94215)
Örömmel vagyok elvetemült és antiszoc is. Részemrõl pedig legyél nyugodtan cinikus, ha akarsz, majd beállok Melléd ironizálni és lehet velünk ijesztgetni a népet. Habár egyes források szerint én magamban is elég vagyok ehhez, mert nem mosolygok az emberekre, de tudod, lényeg a hatásfok.
Régen optimista voltál... Fene, akkor én még pesszimistább leszek??? Xx Jesszus...
Mellesleg meggyõzõdésem, hogy jóval összetettebb személyiség vagy annál, mint amit leírtam, azaz amit én tudok Rólad. Pláne a titkos sötét oldallal...:)))

(még egy mondat arról a néhai maszkról - csak neked :) - "Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, különben elõbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz." Sajnos nem tudom, ki mondta, a magyar tanárnõm hozta órára elemezni, de bárki volt tudott valamit - amit a szüleim pl. nem :S)
Rahel 2009 aug. 13. - 20:41:40
(49641/94215)
-A rap a jó!!:DD
-Sõt!
-Azért jó!!
Rahel 2009 aug. 13. - 20:40:24
(49640/94215)
-Ugye?

-Ennél már csak Eminem a jobb, amiért jobb körökben mindig lenéznek!!:DDD
feketevipera 2009 aug. 13. - 20:35:48
(49639/94215)
Hááát... Te tudod, hogy meg akarod-e fontolni, Te ismered magad. :))) Bár egyébként állítólag én is elvetemült vagyok, legalábbis az oktatóm anno ezt mondta, amikor tanultam vezetni. Úgyhogy vállald Te is nyugodtan.
Közellenség talán nem vagyok (még), inkább egy kicsit az a magányos farkas típus. Amúgy meg kedvelek még más dolgokat is, amivel a normálisabbját talán el tudom borzasztani. Sok mindent nem tudsz még rólam, úgyhogy rettegj csak tõlem nyugodtan. Demokráciában élünk (állítólag), ehhez is jogod van.
Mások is mondták már, hogy legyek optimistább. Amikor kb. annyi voltam, mint Te, még optimiska voltam, de az élet nem errõl szól. Nagykorodban majd meglátod, milyenek is tudnak lenni az emberek. De mindegy, ezt hagyjuk. Ez majdnem olyan szívderítõ téma, mint egy atomvillanás. Amúgy pedig ne lepõdj meg, néha hihetetlenül cinikus tudok lenni. (De megsúgom - és csak Neked -, hogy ez sokszor csak álarc.)
Az már egy jó pont, ha a kajától életben maradtál. Az elsõ próbálkozások alkalmával némi hasmenés és/vagy szalmonella még megengedett, ha azonban a késõbbiekben is fennállna ez a probléma, akkor nem árt továbbképezni magad. Lehetõleg ne a "Tanuljunk fõzni öt perc alatt" c. mûsor alapján, mert néhány példa bizonyítja, hogy az efféle "kratkij kursz" nem éppen az alapos tudás elsajátítását segíti elõ. Valamint szintén nem ajánlom a "Tompika kekszet fõz" c. opust, amit bár megtekinthetsz, javaslom, hogy a gyakorlatban ne kívánd alkalmazni az ott megszerzett ismereteket. Viszont igény szerint megtaníthatlak egy-két kaja elkészítésére. ;)))) Mert tudok kotyvasztani egyet s mást, de az élvezeti értékük általában elmarad a gyakorlottabb konyhamûvészek produkcióitól, ami nem is csoda.
offtopic
meszag 2009 aug. 13. - 20:35:28
(49638/94215)
Na elhelyezkedem én is a tv elõtt, egy fél órácskát harcolok 8 utánnal, aztán jön is a film!!!!! :D
offtopic
meszag 2009 aug. 13. - 20:33:04
(49637/94215)
Mit helyszínelsz? :)
offtopic
meszag 2009 aug. 13. - 20:31:28
(49636/94215)
Ez nekem is tetszett. :DDD