Téma: Társalgó

delamico 2010 máj. 25. - 16:39:17
(77655/94215)
:DDD Hát ez isteni! Te írtad? Nagyon jók! IV. Károly a kedvencem :DD
offtopic
elisabet 2010 máj. 25. - 16:38:58
(77654/94215)
Drága vagy! Holnap tudom csak elolvasni, most rohannom kell, asszem mindjárt jön értem és megöl, ha várnia kell :(( Puszaaa!!! :)
delamico 2010 máj. 25. - 16:35:27
(77653/94215)
Üdv mindenkinek!
Kellemes május délutánt, amin végre nem szakad az a rohadék esõ.
Hogy van mindenki?
AvatáR Gil Maerth 2010 máj. 25. - 16:33:39
(77652/94215)
SOK SIKERT ! .D

én is készítettem gyorsan humort :))))))))))))))
ÍME:


************
MI LETT VOLNA HA KORÁBBAN IS VAN ISKOLAI IGAZOLÁS?

ÁRPÁD FEJEDELEM: Györmekömmel meghódítám az hont. Tehát mától ön nékünk dolgozik

I: ISTVÁN: Gyermekem, a derék, épp a vadászatot tanulja, hogy derék katona legyen s aztán derék király

I. LÁSZLÓ: Magzatom sejh épp kunokat üldöz.
Kegyeletes, Istenbek tetszõ dolog ez, nyújtsa felé a megbocsátás hûs pálmaágát, atyám!

NAGY LAJOS: Utódom a szomszédos országban forgat kardot a haza üdvéért! Mihelyst visszatér heves ostromlással behozza lemaradását

ZSIGMOND: Most koronázzák fiam német királlyá, legyen belátó tanár uram.

MÁTYÁS: Igaz leszek hozzád, pater: nem akart menni és kész

II.JÓZSEF: Mielõtt válaszom küldetem: Mi a véleménye az oktatási reformunkról?

FERENC JÓZSEF: Mindent meggondoltam, mindent megfontoltam. Ezt a magyarázkodást el nem kerülhetem. Sarjam a Burgtheaterben korzózik valami Chotek Zsófia nevû alacsonyabb rangú hölggyel. Mely szívem s meggyõzõdésem ellen való!

IV.KÁROLY: Mihelyst visszaszerzem jogos trónom, megszüntetem az iskolai igazolást!

*******
TÁVOLMARADÁSI KIFOGÁSOK

KEMPELEN FARKAS: Sakkozok, és elõreláthatólag 3 óra múlva megyek

JEDLIK ÁNYOS: Mihelyst feltaláltam a szódavizet, feltalálom az elektromotort is, és akkor lehet fél perccel elõbb ott leszek!

IRINYI JÁNOS: Bocsássa meg kérem madame, de meghívóján kipróbáltam a világ elsõ gyufáját.

PUSKÁS TIVADAR: Nem ért át a telefonhívása normálisan, de mindjárt intézkedek, higgye el.

EÖTVÖS LORÁND: Maga szerint most sem mentem el, de szerintem ez relatív. Mellesleg a torziós inga ráesett a lábamra.

CSONKA JÁNOS: Az autóm lerobbant kétszáz méterrel megbeszélt helyünk elõtt. Annyira dühös lettem kérem, hogy tettem meg a hátralévõ távot!

GALAMB JÓZSEF: Ez a lap olyan csodaszép! Felrajzolhatom rá Ford úrnak az új autómodellem? Megengedné?

SZILÁRD LEO: Sugározzon az örömtõl: jövõ héten ott leszek.

NEUMANN JÁNOS: Mostanság tényleg túl sokat számítógépezek…

BÍRÓ LÁSZLÓ JÓZSEF: Szép az írása, de ezzel a golyóstollal még szebb lesz!

SZENT–GYÖRGYI ALBERT: Egészségtelenül ugrálnak sorai. Kérem, szedjen némi C-vitamint.

KANDÓ KÁLMÁN: Kisiklott a villamos, Isten bizony!

ASBOTH OSZKÁR: Kárpótlásul én viszem önt helikopteren legközelebb.

KONFUCIUSZ: Csillogó tekintetem megmérte pulzusom és így szóltam: „Beteg a testem, mehetésem nincsen”.
Majd tanítványaim heves aggodalmát érezvén meghagytam: „Szorgoskodjanak kétszer annyit helyettem is.”

SOCRATES: Nem voltam jelen. Aki nincs jelen, az hiányzik. Következésképpen hiányoztam.

DZSINGISZ KÁN: Utálom a helyed, ha ezzel valami bajod van, meghódítom országodat, rabszíjra fûzöm nõdet és elrablom javaidat.

STEPHEN KING: Tollamból hirtelen vörös véráradat indult meg és a papírt undorító zöld pattanások lepték el, melyek azzal fenyegettek, hogy zsenge karjaimra másznak rá és ott bugyborékolnak sistergõn, gomolygó füsttel megölve orrom,
és sápadt, rángó arcom felszínére tör a haragvó félelem. Félelem a Pokoltól!!!!!!!

EDGAR ALLEN POE: Lelkem selyemfátylát elfogta a melanzs színû melankólia és társa a tüzes szemû melankólia, midõn kiderültek a torkomat kínzó szaggató-nyûvõ erõk. Remélhetõleg az ilyesmi elõfordulása jeges lehetetlenség többé. Soha már.

JEAN PAUL SASTRE: Tegnap nem mentem fakultásomba. Ma se vagyok. Mit számít ez az egész végeredményben?
Mind a pusztulásból tartunk a pusztulásba!

BILL CLINTON: Na, e miatt az SMS-ed miatt lebuktam kedves Monica, még a mamám se tudott kimenteni. Úgyhogy nemcsak a mai, de a kö9vetkezõ oboa-óránk is elmarad. Sõt lehet legközelebb egy kõbányából írok, mint szövetségi rab.

HILLARY CVLINTON: Megint annak a ribinek írsz?

BARACK OBAMA: Változásra van szükség, az új világrendben idõm se lesz.
offtopic
elisabet 2010 máj. 25. - 16:18:50
(77651/94215)
Most tudok csak szusssszantani, eddig írtam, mintállat, holnapra meg kellene írnom az összes jkv-t, viszont pénteken és ma megírtam a Pénzügyi nyíltat, zártat, a részönkormányzat jkv-ét, a bejárásról készített feljegyzésemet :)
Holnap az oktatási bizottsági ülés jkv-ével kezdem a napot - marha fáradt vagyok, már rá sem bírok nézni a füzetemre :((
Ráadásul nincs ma takarítónõ, ketten vagyunk bezárva a kollegámmal - majd õ fog kiengedni. Ha éjjel is fent lennék a neten, akkor ittfelejtett - tudniillik eléggé elvont emberke, sosem figyel oda senkire és semmire :( Oltárira kell ma figyelnem!!! :DDDD
offtopic
elisabet 2010 máj. 25. - 16:15:56
(77650/94215)
:)) Nem tudom, vmi összeröffenést tartanak, ahol most épp kajacsinálás nem volt, csak játszanak. Én meg irigykedem..aaaaaaaa... ;((
offtopic
elisabet 2010 máj. 25. - 16:08:53
(77649/94215)
Dejóóóó!!! Csak nem Te követted el??? :DDDDD Nagyon tetszik, ügyes vaaagy!!!! :DDDD
AvatáR Gil Maerth 2010 máj. 25. - 15:35:31
(77648/94215)
sziasztok ! gabri, meszi, eliza ! :)

mit játszik meszi? :)
pihenj csöppet eLiza. kis mini-torna, séta, levegõzés....... iszol teát
és máris pihent vagy

az humor amit lentebb olvastam nsgyon jóóóóóóóóóóóó
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Dudlicsek 2010 máj. 25. - 15:28:25
(77647/94215)
Meghitt dalolászás a morci holdfényében, a folyóparton-egy breki, egy teknõc, és egy lepke/darázs/légy társaságában. :-)
offtopic
elisabet 2010 máj. 25. - 14:12:16
(77646/94215)
Szia! :)
De jó neked... nekem csak 3/4 5 környékén :(
Dolgozat javítás?? Hát azért viszont nem irigyellek. :)
Nekem már zúg a fejem a sok szövegtõl. :( Bezzeg Meszikénk meg játszik..aaaaaaaaaa... :DDDD
Zsu hol lehet, és Minyóka? A többiek?? ;(((
gabree 2010 máj. 25. - 13:52:55
(77645/94215)
Sziasztok!
Már majdnem vége a napomnak:)
Igaz, már hazaértem, de még a javítanivalók hátra vannak. Ezért rossz az év vége...:(
offtopic
elisabet 2010 máj. 25. - 13:26:39
(77644/94215)
:DDD Ezt ismertem, már én is betettem régebben ide - nagyon tetszik, tök jóóó!! :DDDDD
Panni:) 2010 máj. 25. - 13:18:02
(77643/94215)
ez jóóóóó :DD
offtopic
elisabet 2010 máj. 25. - 13:16:45
(77642/94215)
Jessszusom!! Hát akkor elhiszem, mennyire unod :(
Én már bele sem merek gondolni, mennyi jkv-t megírtam pályafutásom alatt (kb. 30 év!!) de nem is akarom... :((
offtopic
Les 2010 máj. 25. - 12:51:06
(77641/94215)
MIÉRT MENT ÁT A CSIRKE AZ ÚTON?

ÓVÓNÕ: Hogy a másik oldalra jusson.
PLATON: A közjó érdekében.
ARISZTOTELÉSZ: Ilyen a csirkék természete, átmennek az úton.
KARL MARX: Történelmi szükségszerûségbõl.
JAMES T. KIRK: Hogy eljusson oda, ahol csirke még nem járt azelõtt...
HIPPOKRATÉSZ: A hasnyálmirigyében termelõdõ váladék miatt.
MARTIN LUTHER KING: Már látom azt a világot, ahol minden csirke szabadon átmehet az úton anélkül, hogy célját fel kellene fednie.
MÓZES: És leszállt Isten a mennyekbõl és imigyen szóla a csirkéhez: "Bizony mondom neked, kelj át az úton!" És a csirke általkelt az úton, és nagy volt az öröm a mennyekben.
RICHARD M. NIXON: A csirke NEM ment át az úton.
FREUD: A puszta tény, hogy ennyire érdekel, miért ment át a csirke a túloldalra, elfojtott szexuális bizonytalanságodat tárja fel.
DARWIN: A csirkék, évmilliók alatt természetes kiválasztódás útján oly módon fejlõdtek, amely felruházza õket a túloldalra való átkelés képességével.
EINSTEIN: Hogy most a csirke kelt át a túloldalra, vagy az út mozdult el a csirke alatt, ez viszonyítási pont kérdése.
BUDDHA: A puszta kérdés tagadja csirke mivoltodat.
ERNEST HEMINGWAY: Meghalni. Esõben.
RAMBO: Rosszul céloztam volna?
FEKETE PÁKÓ: Me latta, ho mekkoa dako va. Nagy, hatalmas dako va. Imadja a ossze csike!
SZALACSI: Én aztat nem tudom. Mert egykora születésû. Vele.
FEKETELACI: Mert ott ettem egy sült ökröt két lábos töltött káposztával. És megkívántam lefojtásként egy grillcsirkét is.
DÉVÉNYI TIBOR: Mert Tibi bácsi ezt is elintézte! Tibi bácsi mindent elintéz!
ANETTKA: Csókolom. Csókolom. Nem tudom miért ment át a csirke. Nem tudom hova ment a csirke, de nem is érdekel. Csókolom. Csókolom.
KORDA GYURI: Azért ment át, mert tudja, hogy kettessel, hatossal sora lehet! Ólin!
KISZEL TÜNDE: Mert Donatellácska ott játszott a bugyigyûjteményemmel.
offtopic
Les 2010 máj. 25. - 12:49:01
(77640/94215)
Igen. Már unom a sok rajzolást meg makettezést, pihenni akarok. Vizsgázni akarok.

Számoltam, második félévben összesen 121 db rajzot csináltam + 5 makett.
Elsõ félévben jóval kevesebb volt. 97 db + 3 makett.
offtopic
elisabet 2010 máj. 25. - 12:45:40
(77639/94215)
:) Neked is!! Huhhh, de örülsz Te ennek...aaaaaaaaaa... :DDDDD
offtopic
Les 2010 máj. 25. - 12:43:14 Előzmény elisabet
(77638/94215)
Igen, könnyû tétel. ;)
offtopic
Les 2010 máj. 25. - 12:42:38
(77637/94215)
Szép napot. Végre vizsgaidõszak...
offtopic
elisabet 2010 máj. 25. - 12:22:27
(77636/94215)
Elhiszem.. szegénykém! :( Szerinted nem borzasztó, hogy pár napja még be kellett fûteni, most meg meg kell szinte sülni, ha az ember kimerészkedik? Felborult az egész világ :((