Téma: Társalgó

offtopic
elisabet 2010 júl. 16. - 08:38:58
(80695/94215)
Na és hogy tényleg én legyek, küldök egy receptet is - a vicceket késõbb :))
----------
Narancsos keksztorta




Típus: Ünnepi, Karácsony, Húsvét, Szilveszter, Újév, Buli/Parti,
Évszak: -
Nemzet: -
Kalória: -
Hány személyre: 4 fõ
Nehézségi fok: 2
Elkészítési idõ: 25 perc

Ajánló: Sütés nélkül elkészíthetõ!
Hozzávalók:
•300 g reszelt étcsokoládé
•3 db narancs
•250 ml habtejszín
•30 g cukor
•500 g gyümölcsjoghurt (narancsos vagy barackos)
•8 db keksz


Elkészítés módja: Egy 25x11 cm-es, hosszúkás sütõforma oldalát vajazzuk ki, majd béleljük ki a sütõpapírral. A töltelékhez a zselatint áztassuk vízbe. A joghurtot keverjük össze a cukorral. A zselatint nyomkodjuk ki, tegyük egy lábosba és kezdjük el melegíteni amíg fel nem olvad. 4 evõkanálnyi joghurtkrémet keverjünk a zselatinba majd az egészet vegyítsük a krémbe. Tegyük hideg helyre. Amint a joghurtkrém dermedni kezd, 250 ml tejszínt verjünk habbá és óvatosan forgassuk el a krémbe. A narancsokat hámozzuk meg. Szedjük gerezdjeire õket, néhányat tegyünk el a díszítéshez majd keverjük bele a krémbe. A forma alját rakjuk ki vajas keksszel, majd folytassuk addig a rétegezést amíg el nem fogynak a hozzávalók! A legfelsõ réteg keksz legyen. Tegyük be 2 órára a hûtõbe. Csokireszelékkel és naranccsal díszítjük.
offtopic
elisabet 2010 júl. 16. - 08:32:05
(80694/94215)
:))) De édesek!!! Nagyon örülök, hogy van külön kis kuckótok, ez fantasztikus! :))
Áhááá!! Szval babaszoba?? :DDDDDD
Reméljük, nem lesz sokáig árva??
offtopic
elisabet 2010 júl. 16. - 08:30:26
(80693/94215)
JÁÁÁÁÁJJJJJ!!!!!
Én frászt kapok tõlük, még mindig, pedig már próbálták itt a fórumon velem megszerettetni - nem megy. Ha legalább lenne lába..aaaaaa.. Te nem félsz tõlük???
Panni:) 2010 júl. 16. - 08:28:41
(80692/94215)
nekem az hétvégi program, fõleg a mosás aaaaaaaaaa rá fog menni a szombatom, dehát ne panaszkodjak, így jár az aki halogatja :)
offtopic
elisabet 2010 júl. 16. - 08:28:37
(80691/94215)
Kisütött a napocska?? Itt nem.
Szegénykém, gondolom most még a lángos hallatára is rosszul vagy. Ezer szerencséd, hogy nem jártam arra! :QQQQQ
Nagyon helyes, kínlódjon most már a collegina az összes törzzsel és az arrajárókkal :))
Elhiszem, hogy nagyon fáradt vagy, Életem.. :(
Ez a délelõtt tényleg nagyon hamar el fog menni, én is reménykedem :)
Akkor már az esõt kihúzhatjuk!! :DDDD
Panni:) 2010 júl. 16. - 08:15:50
(80690/94215)
Köszönöm jól :) Tegnap nagymamámék voltak nálunk vendégségbe megnézni az új kuckót :) És nagyapám jó szívvel nyugtázta hogy nem lett a pénzük elherdálva, jó helyre tettük, jó vásár volt :) Nagymamám egybõl megjegyezte a fél szobára, hogy dejó már megvan a babaszobának való is :D
offtopic
elisabet 2010 júl. 16. - 08:07:38
(80689/94215)
Szia! :)
Igen, nekem is nagyon hamar elment ez a hét, pedig nem erre számítottam. :)
Én viszont csak 1-ig vagyok!!! :DD
Igaz, utána otthoni meló. Még jó, hogy tegnap este megkapáltam a zsebkendõnyi kertecskét és kigazoltam - erre jött az esõ. Remélem, minden visszaered..aaaaaa... :(
Jól vagy?
offtopic
elisabet 2010 júl. 16. - 08:05:41
(80688/94215)
Kérdezhetek valamit? Találkoztál már ott fenn siklóval?
Panni:) 2010 júl. 16. - 07:56:29
(80687/94215)
Szép jóóó reggelt mindenkinek! Pénteeeek, rövid nap :) Bár 10 tõl projektmítingelek aaaaa :( De akkor is ma csak fél kettõig van a nap , hurrá :)) Valahogy ez a hét olyan hamar elröppent nekem , nem is értem, nálatok is így elszálltak a napok?
offtopic
elisabet 2010 júl. 16. - 07:42:01
(80686/94215)
Szevaaa!! :) Hátmámeginthogyhanhogy?? Nem otthon vagy? Esetleg rosszul emlékszem. Ez nem ritka nálam. :D
Jelentem itt detto - fülledtség magasfokon és beborult. Az éjjel esett.
offtopic
elisabet 2010 júl. 16. - 07:40:38
(80685/94215)
Sziaaa!!! :))
Látod, arról nem írtak semmit :D De talán jobb is így :QQQQQ
Még nem kávéztál, de azért nekünk küldtél, hogy Te milyen drágaaa vagy!! :)) Köszi, én már egyet ittam, de marha álmos vagyok még :(
Szerencse, hogy csak 1-ig vagyunk ma.
Remélem, ma jobb idõd lesz és nem lesz szükséged a slag-Riviérára? :DDDDD
A törzsek viszont ilyenkor biztos jobban meglepnek ...aaaaaaa..
offtopic
meszag 2010 júl. 16. - 07:38:38
(80684/94215)
Halihó! :)

Olyan fülledt mleg van aaaaaa, és be van borulva felénk..
offtopic
meszag 2010 júl. 16. - 07:36:18
(80683/94215)
Szaa! Meg is jöttem, oszt megyek is. :))
offtopic
elisabet 2010 júl. 16. - 07:23:26
(80682/94215)
Talán egy kicsit feldoblak most benneteket - remélem :))
------------
Nemzetek bemutatása egy középiskolás szemszögébõl!



Németek
A németek olyanok, mint a vonalzó. Mindent kicentiznek, élére állítanak, katonás fegyelemmel bírnak és még az otthonukban is patinás rend van. Meg sör folyik a csapból is. Sokan közülük az Alpokban élnek kis faházakban és kiválóan jódliznak. A hajuk elöl praktikus, hátul szép. A világ összes strandján korán reggel õk foglalják el a legjobb napágyakat. Égnek és nem barnulnak. A zokni-szandál kombóról nem tudnak leszokni.


Olaszok
Az olaszok hangosak, alacsonyak és sokat szexelnek, rengeteg órán át.Folyton tésztát esznek, mindenkinek barna haja van és a szeme is olyan, öregkorukra megnõ a hasuk. Az olasz pasik macsók, elõszeretettel flörtölnek és néznek, mindenképpen jól öltözködnek. Röviden mindenkit megdugnának, és isteni kávékat isznak.Családszeretõek, életük központja a családjuk, akikkel sok idõt töltenek, és imádják a gyerekeket, még a férfiak is nekiállnak gügyögni az utcán. A nõk katolikusok, a férfiak focisták, de mindkettõjükön egy csomó kereszt lóg.


Franciák
Õk az a nép, akik büdösek, nem fürdenek, borvirágos az orruk és minden idegennel bunkók, azaz nem nézik jó szemmel, ha valaki nem beszél az õ nyelvükön. Nem hajlandóak angolul beszélni és csigát zabálnak. Náluk minden nagyon drága, és egyébként is folyton a drága kávéházakban ülnek a drága és tökéletes ruháikban.


Angolok
Róluk több dolog is beugorhat egyszerre, az egyik, hogy semmi mást nem esznek, mint húst, krumplit és zöldborsót, és hogy egyáltalán nem tudnak fõzni. Eleve rejtély, hogy hogyan maradnak életben. Viszonylag nagy a fejük az angol gyerekeknek, mert egy szigeten szaporodnak nagyon rég óta, és egyébként is rondák, fehér a bõrük, vörös a hajuk, a nõk pedig szét vannak esve. Vértelenek, rossz szeretõk, kimértek, udvariasak, távolságtartóak, mûmosolygók. Angol humoruk van, amit rajtuk kívül senki nem ért - talán õk se, sört isznak és focihuligánkodnak. Télen is szandált hordanak, mégsem fáznak fel.


Skandinávok
Nagyon nagyra nõnek, fõleg a lányok. A nõknek nagy és gömbölyû mellük van, tejszõkék és Ingridnek hívják õket. A Pasik Olafok, és mindegyiknek viking õse van. Gyakorlatilag annyi sört tudnak meginni amennyit csak akarnak, és télen mindenki Thaiföldre megy. +5 fok felett szerintük minden víz meleg. Szaunában élnek. Európába csak egy pólóban utaznak, az is elég nekik. Akiket nem Ingridnek vagy Olafnak hívnak, azok érthetetlen névvel rendelkeznek.


Oroszok
Bunkók, megisszák az ablakmosó folyadékot is, ha mástól épp nem lehet berúgni, de többnyire van náluk pár kanna vodka, amit uborkával isznak. Viselkedni egyáltalán nem tudnak, lökdösõdnek, tolakszanak, és a mûanyag homárt is a tányérukra rakják az all inclusive szállodában. Ha turistáskodnak nem csak errõl, de rettenetes öltözködésükrõl és vérvörös rúzsukról is meg lehet ismerni õket, ráadásul mindig seftelnek valamivel, és szerintük minden nõ ribanc.


Amcsik
Buták, sötétek, primitívek, azt sem tudják, hogy az Európa nevû ország nem határos a Párizs nevû országgal, mindenhova autóval járnak, van drive-in patikájuk, de még drive-in templomuk is. Csupa olyan kaját esznek, amitõl tíz évesen is szívrohamot lehet kapni, mindenki dagadt, aki meg nem, azt Hollywoodba viszik, és mutogatják a világnak. Ülnek az olajukon, tartalékolják, másokat meg leigáznak miatta és vígan pöfögnek tovább a rohadékok.


Görögök
Minden görög csávó nõsülni akar azonnal, és sok gyereket, de rögvest! A mamaimádatuk tényleg túlzás, már-már beteges. Persze õk is napbarnítottak, izmos testük van és csillogó bõrük. Karakteres, férfias arcuk, a nõi álom netovábbjai. Tényleg azt gondolják, hogy minden tõlük származik, az egész világegyetemet Görögországból eredeztetik. Hangosak és lusták, késõn kelnek, késõn fekszenek. A nõk halálra dolgozzák magukat, míg a férfiak játszanak a sarki tavernában. A csajok nagy seggûek és szõrösek, fiatalnak gyönyörûek, de hamar ráncosodnak és vénülnek. Jókedvûek és életvidámak, vallásosak és nagyon babonások egyszerre. Minden szavuk és nevük -isz re végzõdik.


Izraeliek
A fiúk gyönyörûek, a lányok tininek csodálatosak, de a húszas éveikre már szétzuhannak. Két véglet létezik: a nagyon piperkõc és a hót' igénytelen. Büdösek mint a görény, állandóan nyáladzanak és vizenyõs a szemük. Nincsenek tekintettel senkire, utálják õket külföldön, belföldön, a holdon, a marson, és maguk között is farkastörvények uralkodnak. Hangosak.

Sok köztük a zsidó. J


Feka csávók
Általánosan elterjedt, hogy az afro-amerikai pasiknak nagy a péniszük,melyre elõszeretettel gondolnak a férfiak szerint a nõk. Az efféle frusztráció megér egy hosszabb okfejtést, itt jegyezzünk meg annyit, hogy a nõk hüvelye általánosan 4-8 centi hosszú, ami persze tágul, de egy pont után tovább nemigen van mit hova. Az afro-amerikai pasik pénisze nem nagyobb és vastagabb, mint másoké, pusztán nem sokkal kisebb ernyedt állapotban mint mereven, míg a fehér férifaknál ez több centi különbséggel jár. Rappelve beszélnek.


Feka nõk
Irigylésreméltó feka seggel rendelkeznek, amit akkor sem tudsz direkte elõidézni, ha az egész életedet a lépcsõzõ gépen töltöd a konditeremben. (Csak furcsán, deréktájon kezdõdik a fenekük.) 'My boy is mine' - alapon birtokolják a pasijukat, ergo ne merj a közelébe menni a csávójának, mert biztos nem kerülsz ki jól belõle. Igazságtalanul hosszú és ívelt szempillájuk van, viszont sokkal szõrösebbek, mint a fehérek.


Kínaiak
Mindenhol ott vannak. Kicik. Olcók. Sárgák. Minden cak összá forint.


Japánok
Használt kislány bugyikat vásárolnak automatákból, nem dugnak, de mindenféle perverz szokás tõlük ered, mint pl. a mangák.Csak rizst, halat és olyan élõ állatokat esznek, amik nyelés közben bármikor megölhetnek. Agresszíven beszélnek egymással, rengetegen seppukut követtek el közülük, a többiek földrengésben halnak meg. Olvashatatlanul írnak, minden nagyon drága, sokan vannak és icipici lakásokban élnek. Rengeteget dolgoznak, öltönyben alszanak a metrón, külföldön meg olyanok, mint egy óvodáscsoport. Ha nem lenne rajtuk hátizsák, orra buknának a rengeteg fényképezõgéptõl és kamerától, ráadásul minden tetszik nekik, és mindent kibírnak.
offtopic
elisabet 2010 júl. 16. - 07:21:05
(80681/94215)
Hoool vaaagytok már megint? Vagy én vagyok korai? :((
Meszike, kukkancs be már Te is! Hableányka, Minyóka, Avi, Dudli, Vipi, Panni - áááááá!! Olyan egyedül vagyok :(((
offtopic
elisabet 2010 júl. 16. - 07:16:46 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(80680/94215)
Szió Avika! :)
eeeeegen... de ma az utolsó napom, viszont írtam, hogy tökre bedöglött az én gépem a helyemen és a jövõ héten talán kedd-szerdán kapok egyet kõcccsönbe, amíg nem lesz pénze a cégnek venni egy újat. Szegénykém már halálra volt ítélve, most beadta a kulcsot. A gép nélkül nem tudok dolgozni, nem tudom, mi lesz velem addig :( Még szerencse, hogy az összes adatot le tudta menteni a gazdi.
Marha ideges vagyok e miatt :((
A sz.gépparjunkról no comment... aaaaaaaaa... jaaa és az anyagi helyzetünkrõl sem, képzeld, csak szeptemberben kapjuk meg a kárpótlási jegyeket (étkezési utalvány) arra sincs pénz. Jó mi? Szval egyáltalán nem vagyok/gyunk idegesek!!!
offtopic
elisabet 2010 júl. 16. - 07:12:27 Előzmény pozsizsuzsi
(80679/94215)
A mi Arthurunk eltûnt a befogadott kutyussal együtt elmentek sétálni, azóta semmi :( Tudod, soha nem voltak megkötve, szabadon járkálhattak a kertben, udvaron, stb. sajnos a kerítésen is kifértek, de eddig mindig visszajöttek, ha elmentek kirándulni a Várdombra. Most nem ez történt, már több hete nincsenek meg :(
offtopic
elisabet 2010 júl. 16. - 07:09:43 Előzmény pozsizsuzsi
(80678/94215)
Az a baj, hogy borzasztóan vizuális típus is vagyok ráadásul.. hogy lehetett ilyet kitalálni, na majd én is csinálok egy másikat, kíváncsi vagyok, arról mi jut eszetekbe:DDDDDDD
offtopic
elisabet 2010 júl. 16. - 07:08:25
(80677/94215)
Jóóó reggelt Mindenkinek! :))
offtopic
elisabet 2010 júl. 16. - 07:08:04 Előzmény pozsizsuzsi
(80676/94215)
Szia-mia :)
Igen, asszem.. gyorsan csináltam, mert bármikor rám nyithatnak :(