Téma: Társalgó

pozsizsuzsi 2010 nov. 16. - 09:46:23
(91655/94215)
Ja?!

pofa be!

:)
offtopic
elisabet 2010 nov. 16. - 09:36:30
(91654/94215)
Jó "reggelt" :)
Peched van, még mindig nagyon megenném..aaaaaaaaaa...
offtopic
elisabet 2010 nov. 16. - 09:34:33
(91653/94215)
- Ilyen jó kisbabát még életemben nem láttam - lelkendezik a dadus az anyukának. - Egész éjjel alszik, anélkül, hogy csak egyszer is akarna valamit.
- Igen, nem véletlenül mondják, hogy nagyon hasonlít a férjemre.
----------------
Shaw nagyon utálta Churchillt, ezért egyszer küldött neki két színházjegyet ezzel a levéllel:
"Tisztelt miniszterelnök úr! Ezennel küldök Önnek két jegyet a legújabb színdarabom premierjére. Jöjjön el egy barátjával... már ha van még magának barátja ebben az országban!"
Mire Churchill így válaszolt:
"Sajnos a premier napján nem tudok elmenni, de a következõ elõadást igazán szívesen megtekinteném... már ha a maga darabjait lejátszák egymás után kétszer is!"
-----------------------
Az állatok buliba mennek. A róka visz magával egy csirkét, az oroszlán egy juhot, a marha meg a feleségét.
---------------
Két titkárnõ beszélget:
- Az írógép a legszörnyûbb találmány a világon!
- Miért?
- Mert rögtön meghallja a fõnök, ha nem dolgozol!
AvatáR Gil Maerth 2010 nov. 16. - 09:32:02
(91652/94215)
:( drukkolok hogy ne legyen az! :D
AvatáR Gil Maerth 2010 nov. 16. - 09:30:24 Előzmény elisabet
(91651/94215)
ümm :.( bocs :( de rajta vagyok! :)
nem a sütin, az ügyön :)
offtopic
elisabet 2010 nov. 16. - 08:38:55
(91650/94215)
Hát igen, tökélestesen igazad van és én is ugyanezt gondolom, hiába próbáltam menteni a "helyzetet".
Ne törj le, van még annyi, de annyi csaj, meglátod hamar eljön Neked is az igazi :)
Ugyanígy voltam egy "régebbi" barátommal, Õt is mindig vigasztaltam, "tartottam benne a lelket" és lám... ma már házas, hála Istennek, mert nagyon szeretem, és boldog vagyok, hogy helyrejött az élete :) A mai napig is néha-néha írunk e-mailt egymásnak, nagyjából tudom, mik a terveik, hogy alakul a közös életük.

Szóval ne búslakodj Életem, minden helyre fog jönni, meglátod! :)

Édes lehet a kutyus, jó, hogy befogadtátok :) Nagyon sok mindenben tud segíteni egy jóbarát, ha foglalkozol vele, mindkettõtöknek sok örömet fog jelenteni :)
Azért majd egy képet tényleg nagyon szeretnék róla :))
feketevipera 2010 nov. 16. - 08:14:36
(91649/94215)
Jobb reggeleket.
Végül is a "legrosszabbra" kell gondolnom. Végig az volt kiírva nála, hogy "elérhetõ", szóval elvileg el sem mozdult a gép mellõl. Meg azért nem hiszem el, hogy annyira elfoglalt lett volna, hogy másfél óra alatt ne lett volna ideje visszaírni akár csak egy mondatot is. Vagy akkor legalább késõbb, hogy "bocs, hogy nem válaszoltam, dolgom volt stb. stb.". Még kísérletet se tett arra, hogy legalább próbálja megmagyarázni a helyzetet. Én se írtam neki, le van szarva, velem nem fog játszadozni. Csak rosszul esett, hogy még szóba se áll velem, legalább egyenesen megmondhatta volna, hogy nem érdeklem. Azt hittem, õ legalább rendes, de benne is csalódnom kellett. Elég nehéz elviselni az ilyesmit. Na mindegy, errõl ennyit. Csak az a baj, hogy ilyen hülyeségek miatt megy tönkre az egészségem, mert emésztem magam. De hogy minek?
Kép még nincs a kutyusról, este hoztuk el, nemsokára el is aludt. Fiú kutya, nagyon aranyos, értelmes. Állítólag olyan 3-4 hónapos lehet, a neve Tappancs, de még nem nagyon hallgat rá. Lehet, hogy valaki kitette, szobatiszta, tehát tutira volt gazdája. Ott kóborolt a faluban, anyám kolléganõjéék befogadták, de nem kellett nekik két kutya, így elhoztuk. Lassan majd a macskák is biztosan összehaverkodnak vele.
offtopic
elisabet 2010 nov. 16. - 07:58:21
(91648/94215)
Egy nap diktálás közben a titkárnõ észrevette, hogy a fõnöke nadrágjának a cipzárja lecsúszott. Mikor kiment a szobából, még visszaszólt.
- Fõnök úr, nyitva a barakkajtó !
A fõnök elõször nem vette a lapot, de késõbb rájött, hogy a cipzárjáról van szó. Úgy gondolta viccesre veszi a figurát, és behívta a titkárnõt az irodájába.
- Kisasszony! Amikor észrevette reggel, hogy nyitva a barakkajtó, látta a kommandóst is?
- Sajnos nem, uram ! - válaszolt a titkárnõ. - Én csak egy szegény hadirokkantat láttam, ahogy két homokzsákon üldögélt.....
offtopic
elisabet 2010 nov. 16. - 07:55:55
(91647/94215)
Jó reggelt Életke! :)
Gondolom, már otthon vagy :)
offtopic
elisabet 2010 nov. 16. - 07:50:06
(91646/94215)
Jó reggelt Szivecskék! :)
offtopic
elisabet 2010 nov. 16. - 07:45:08
(91645/94215)
Szia Hableányka, jó reggelt! :)
Ma is nagyon nem jól vagy??? :((
offtopic
elisabet 2010 nov. 16. - 07:36:54
(91644/94215)
Jó reggelt! :)
Nem lehet, hogy csak épp dolga volt és nem tudott visszaírni? Ne gondolj mindjárt a legrosszabbra Szívem.. én is voltam úgy skypon, hogy dumáltunk, de közben hirtelen el kellett jönnöm a géptõl, a "partner" meg nem tudta, mi van. Bár utólag tisztáztuk.
Azért ez nem volt szép dolog tõle, hogy azóta sem reagált.
Nagyon sajnálom Életem. :(
Pedig ha jól emlékszem, nem így "váltatok" el - ugye? Viszont nem érdemel meg Téged, ha ezt tette, az biztos.
De még nincs veszve semmi, látod.. vannak még "csodák".

Kiskutyaaa?? Dejóóó!! Nem tudsz képet feltenni róla? Tudod én inkább "kutyás" vagyok. :) Van már neve? Fiú, vagy kislány? Mennyi idõs?
Huhhh kicsit elragadtattam magam - bocsi.

Hát ez megint egy kisebb lakodalom volt. Itt ezt nehéz lenne megcsinálni, mert 32-en vagyunk, ehhez már egy nap kellene legalább, hogy mindent meg lehessen csinálni. :)
Fasírt francia salival - nyammm.. nagyon szeretem!! :)
Azért ugye még jössz ma???
habcsi 2010 nov. 16. - 03:17:56 Előzmény gabree
(91643/94215)
:)

Szia Druszikám :)

Köszönöm szépen, és én is jobbulást kívánok Neked :)
Remélem ez segíteni fog!

Ah, ettem, és ittam én már mindent, éppen csak, hogy ciánt, vagy higanyt nem, de semmi javulás :(

Holnap doki, mert nem alszom, már a harmadik napja rendesen a köhigörcsöktõl :( aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Pedig arra is egy egész kis gyógyír arzenálom van már itthon!

Ja! És a kenyér sem használ semmilyen formájában sem! Sõõõõt :(

És Te, hogy vagy?
habcsi 2010 nov. 16. - 03:08:15 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(91642/94215)
:)

Szia Avika :)

Köszönöm szépen!

Rám férne, mert ez inkább egyre carabbbbbbb :(
habcsi 2010 nov. 16. - 03:05:21
(91641/94215)
:(

Szia Kincsõke :)

Nem vált be :(((

Ma doki!

Bahhameg :(

aaaaaaaaaaaaaaaaa
habcsi 2010 nov. 16. - 03:03:03
(91640/94215)
:(

Szép éjt Nektek Babikák!

Éppen a szokásos éjjeli köhögõgörcsömön vagyok túl, ami negyed kettõ óta tart :(

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nem jó ez így :(

Tegnap így mentem dógozóba! Jó volt :(
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pozsizsuzsi 2010 nov. 16. - 00:41:51
(91639/94215)
Hahó minyó, megkerültél?
Ja ja, és nyitva van az ablakom, olyan fincsi idõ van...
feketevipera 2010 nov. 15. - 18:45:45 Előzmény elisabet
(91638/94215)
Nem, nem változott semmi. Ugyan mi változott volna? Amikor utoljára próbáltam vele beszélni msn-en, akkor ráírtam, hogy hogy van, aztán ott vártam vagy másfél órát, de nem írt vissza. Amikor rájöttem, hogy még arra se vagyok jó, hogy szóba álljon velem, egészen belebetegedtem, vagy egy hétig emésztettem magam, nyugtatót is vettem be, de nem segített. Aztán elmúlt, de nagyon rosszul esett, hogy így... Nehéz megemészteni az ilyesmit, de megszokhattam volna már. Mindegy, ez van. Lesz ez még rosszabb is. Ráadásul úgy tûnik, dec. 31-én megszûnik a szerzõdésem is. Szóval minden összejött, ez így pár nap alatt.
Az elõbb hoztunk egy kiskutyát, majd fogok vele játszani. Hosszabb távon hátha jó hatással lesz rám. Legalábbis remélem.
Ja, volt kaja is. Volt valami barackos sült hús, fasírt, franciasaláta, rizs, pogácsa, sajtos stangli, egy krémes süti meg valami édesrizs vagy mi, ilyen híg tejberizsszerû izé, gyümölccsel a tetején. Délelõtt gyorsan bevertem négy fasírtot meg hozzá egy kis franciasalátát, utána meg leküldtem pár sós sütit.
offtopic
meszag 2010 nov. 15. - 16:51:31
(91637/94215)
Nem nagyon, de majd bepótoljuk. :)
offtopic
elisabet 2010 nov. 15. - 16:45:54
(91636/94215)
Igen, köszönöm, minden. :)
Még húst kell sütnöm vacsira, mindjárt jön, de még ki kell szállnom a progiból.
Holnap leszel???