Téma: Társalgó

offtopic
elisabet 2008 szept. 11. - 11:42:34
(2735/94215)
SIKERÜLT !!!!! Beillesztettem és még gépelnem sem kellett - mégegyszer... HURRRRRÁÁÁÁ !!!!! Meg fogjátok csinálni??? Én aaaaazt hiszem, igen, de leírtaaaam aaaa tárkonyos krumplilevest is, maaaarhaaaa egyszerû és aaaami nem utolsó, nem drágaaaa!! :DDDDDDD Aaaaazt mondták tegnaaaaap a TV-ben, naaaaagyon fini!
offtopic
elisabet 2008 szept. 11. - 11:40:07
(2734/94215)
Juhtúrós sztrapacska – savanyú káposztával


Hozzávalók:
- 8 db. krumpli
- 1 kg. liszt
- só
- savanyú káposzta
- juhtúró
- bacon
- tejföl
- sajt

A burgonyát ledaráljuk, liszttel összekeverjük és megsózzuk, majd forrásban lévõ vízbe szaggatjuk. Ezután rákenjük az olajba áztatott juhtúrót és jól összekeverjük.
A bacont felszeleteljük és barnára pirítjuk. A szalonna zsírjában megpároljuk a káposztát kb. 20 percig, közepes lángon.
Leo
offtopic
meszag 2008 szept. 11. - 11:34:18
(2733/94215)
:))))))
offtopic
meszag 2008 szept. 11. - 11:33:45
(2732/94215)
Még maaaaa is maaaacerál? Elment aaaaz esze? Mondd meg neki, hogy húzzzzon maaaagáraaaaa egy nõt, aaazt megnyugszik. Bár, haaaaa ilyen idiótaaaaa, neház lesz.... Igaaaaz aaaa nõk közt is taaaaaláltaaaam már haaaaasonlót:)
offtopic
meszag 2008 szept. 11. - 11:31:16
(2731/94215)
Várom!
offtopic
elisabet 2008 szept. 11. - 11:30:58
(2730/94215)
Ez még nem a recept, azt ezután-mindjárt:

" Egy férfinak szép nagy háza volt, mögötte úszómedence és gyümölcsöskert. Mikor a medencéhez ért, látta, hogy néhány fiatal nõ meztelenül fürdik benne. Mikor a nõk meglátták, nyakig a vízbe merültek.
- Addig nem szállunk ki, amíg el nem megy! - kiáltották.
A férfi vállat vont:
- Nem azért jöttem, hogy magukat meztelenül lássam. Csak az aligátort akartam megetetni! "
elisabet 2008 szept. 11. - 11:26:59
(2729/94215)
Sziaaaasztok Kislányok!!! :DDDDDD
Itt vaaaagyok, csaaaak rákerestem aaa sztrapacskára... le is gépeltem - a Leo készítette, megpróbálom bemásolni Nektek, vagy legépelem, ha akarjátok... :)))))))
Jajjjjj - ÚGY ÖRÜLÖK NEKTEK !!:DDDDDDDDDDDDD

Ugye, milyen szemét? Még most sem hagy békén... ma is kaptam üzit reggelre. ELEGEM VAN BELÕLE!!!!!!
Nnnaaaaa, mehet aaaaa recept???
offtopic
meszag 2008 szept. 11. - 11:20:06
(2728/94215)
Hááááát hol vaaaaaagy??
offtopic
meszag 2008 szept. 11. - 11:13:51
(2727/94215)
Aaaaaz állat nem tud ilyen undorító lenni aaaaaaz biztos. Rákerestem én is.
offtopic
meszag 2008 szept. 11. - 11:02:53
(2726/94215)
Maaaa csaaaaak ilyen laaaazán aaaanekdotáztok?
Írjaaaak én is? Írok:
Az ókori Görögországban Szókratészt nagy becsben tartották tudása miatt. Egy nap egy ismerõsével futott össze az utcán, aki azt mondta:-Szókratész, akarod tudni, hogy mit hallottam a legjobb barátodról? -Várj egy pillanatot! - válaszolt Szókratész. - Mielõtt bármit mondanál, szeretném ha megfelelnél -három kérdésre. Ezt hívják a tripla szûrõnek.
Az elsõ szûrõ az Igazság. Teljesen megbizonyosodtál arról, hogy amit mondani akarsz igaz? -Nem. - Válaszolta az ember. - Éppenséggel csak hallottam róla, és...
-Rendben, szóval nem igazán vagy biztos benne, hogy igaz-e vagy nem. Most próbáljuk meg a második szûrõt, a Jóság szûrõjét: az, amit mondani akarsz a barátomról, valami jó dolog?
-Nem, épp ellenkezõleg...
-Szóval - folytatta Szókratész - valami rosszat akarsz mondani róla, de nem vagy benne biztos, hogy igaz. Semmi baj, a harmadik szûrõ még vissza van: a Hasznosság. Amit mondani akarsz a barátomról, az hasznos lesz nekem?
-Nem igazán.
-Nos - vonta le a következtetést Szókratész - ha mondani akarsz nekem valamit, ami nem igaz, nem jó és nem is hasznos, miért mondanád el egyáltalán?
elisabet 2008 szept. 11. - 09:08:22
(2725/94215)
Egy kis vidításképp:

A rendõrfeleség szól a férjének, hogy szerezzen neki krokodilcipót, mivel már minden barátnõjének olyan van.
- Elintézzük! - mondja a rendõr.
Elmegy egy haverjával a Nílus partjára krokodilra vadászni. Már lelõnek vagy ötven krokodilt, amikor megszólal az egyik:
- Te, ha a következõ krokodilon sem lesz cipõ, én hazamegyek...!
----------------
A rendõr egy bûnözõt kísér át a bíróságra. Hirtelen nagy szél támad, és elviszi a rendõr sapkáját. A gyanusított segíteni akar:
- Õrmester úr! Megengedi, hogy a sapkája után fussak?
- Te kis ravasz! - mondja a rendõr - Te csak maradj itt, majd én futok a sapkám után!
----------------------------
A pontykislány úszkál a mamájával a folyóban, mikor felbukkan mellettük egy csillogó, fényes csali.
- Nézd, mama, milyen szép valami, mi lehet ez?
Mama:
- Megmondom én neked hogy ez mi, kislányom, ez a kicicomázott szemét csalta el az apádat!
elisabet 2008 szept. 11. - 08:04:55 Előzmény leopard26
(2724/94215)
Ez szép volt....
offtopic
elisabet 2008 szept. 11. - 08:03:26 Előzmény kekcsillag
(2723/94215)
Ugye? Nagyon-nagy baj van nála, de annyira alacsony szinten van, hogy még észre sem veszi. Én még a Föld színérõl is törölném az ilyet, sztem még egy állat is szebben tudna viselkedni... :))))))
offtopic
hErO 2008 szept. 10. - 20:04:45
(2722/94215)
"11) El tudja magyarázni Einstein relativitás elméletét?
(a) igen.
(b) nem. "
xDxD
blackman 2008 szept. 10. - 19:24:10
(2721/94215)
Ez aaaazért már felháborító!!! :ÐÐÐÐÐÐÐÐ Megnyugodtál már Virág?Kicsit féltem,hogy aaaaz idegességtõl vaaaalami baaajod lesz,fõleg aaaa Kimi topikodbaaaaan ;)
leopard26 2008 szept. 10. - 18:56:55
(2720/94215)
Trianonban tárgyalnak az országok további sorsáról a világháború után. A tárgyalás közepén jelentkezik a magyar küldött, hogy szólni kíván.
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.
A többiek nem igazán értik, kérdi az elnök, szeretné-e a magyar ha a hozzászólását jegyzõkönyvbe vennék-e.
- Á nem, nem kell. Csak úgy mondtam...
A tárgyalás folytatódik, megint szólni kíván a magyar:
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.
Megint kérdik, jegyzõkönyvbe akarja-e vetetni? Mondja:
- Nem kell, csak úgy mondtam...
A tárgyalás folytatódik, a magyar megint szólásra kér engedélyt:
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.
A román küldöttnek már vörös a feje! Üvöltve kifakad:
- De hiszen akkor mi még itt sem voltunk!
Mire a magyar:
- Na, ezt vegyék jegyzõkönyvbe...
blackman 2008 szept. 10. - 18:56:22
(2719/94215)
Jaaaaa és pozsizsuzsi már megint hol tekereg/sz/??? :DDDD
blackman 2008 szept. 10. - 18:53:22
(2718/94215)
Naaaaaa mivaaaan,miótaaaa nem jártaaaaam erre?Front vaaaan maaaaa,vaaaagy mi aaaaa Jó Isten???Nem érdemes autóbaaaaa se ülni,mert mindenki tisztaaaa zizi.... Hiper AAAAAAAAAAAA
leopard26 2008 szept. 10. - 18:53:15
(2717/94215)
Felvételi vizsgakérdések szõkék számára:

1) Mi Franciaország hivatalos nyelve?

2) Mondjon pár szót az ókori Babilóniáról, különös tekintettel az építészetre, az irodalomra, a törvényekre és a társadalmi viszonyokra, VAGY határozza meg Petõfi Sándor keresztnevét!

3) Mit csinált William Shakespeare?
(a) hidat épített.
(b) világutazó volt.
(c) hadvezér volt.
(d) színdarabokat írt.
(e) metrót tervezett.

4) Milyen vallású a Pápa?
(a) zsidó.
(b) katolikus.
(c) buddhista.
(d) ateista.
(e) vudu.

5) Mértékegység átváltás: hány milliméter 0 méter?

6) Mennyi az idõ, ha a nagymutató 12-n, a kismutató 4-en áll?

7) Megközelítõleg hány parancsolatot hozott az embereknek Mózes, ha tudjuk, hogy az egyik táblán 5, míg a másikon szintén 5 parancsolat állt?

8) Politika: Betûzze le a következõ USA elnökök nevét: Bush, Carter, Clinton.
Bush: _____________
Carter: ___________
Clinton: __________

9) Egy barna hajú nõ 12 naranccsal rendelkezik. Valakitõl kap még 10 darabot. Akkor most:
(a) a hölgy örül.
(b) a hölgy ügyes.
(c) nics egyetlen narancsa sem, mert mindet megette.
(d) nem tudom pontosan, valahol 15 és 99 között.
(e) a narancsokat nem lehet összeadni.

10) Angliának hat György nevû királya volt. Az utolsót VI. (hatodik) Györgynek hívták. Hogy hívták az elõzõket?

11) El tudja magyarázni Einstein relativitás elméletét?
(a) igen.
(b) nem.

12) Mire valók a ruhafogasok?

13) Melyik földrészen található az Amerikai Egyesült Államok?

14) Magyarázza el Chatelier dinamikus egyensúlyi törvényét VAGY írja le a nevét nagybetûkkel.

15) Hol található egy négyemeletes ház elsõ emelete?

16) Hol található az USA legnagyobb narancstermõ vidéke?
(a) Medellin, Kolumbia.
(b) Florida, USA.
(c) Montreal, Kanada.
(d) Róma, Olaszország.
(e) Mexikóváros, Mexikó.

17) Matematika: ha három almád van, akkor hány almával rendelkezel?

18) Melyik városban található a Budapesti Mûszaki Egyetem?

19) Mikor alapították a Budapesti Mûszaki Egyetemet (körülbelül)?
(a) idõszámítás elõtt.
(b) idõszámítás után.
nihilke 2008 szept. 10. - 18:52:02
(2716/94215)
próbálom aaaazt mondaaaani, hogy igen, de nem megy. meglátom aaaa szöszi haaaaaját meg aaaaaa mosolyát és kész vaaaaaaagyok teljesen:OOO

haaaa minden jól megy, jövõre finnekkel megyünk aaa hungaaaaaaroringre, maaajd megkérem õket, hogy szóljaaaanaaaaaak pár szót aaaaaaz érdekemben:DD