10/10
Szegedi Szilárd 2014 márc. 14. - 18:30:48 10/10 Előzmény suora
(19/19)
Le lehet tölteni a bithorlo.hu a filmet szinkronosan (1-2. magyar szinkronnal Dvd-rip minõségben. Bolti forgalomba nem árulják még nem adták ki a filmet sajnos.
black box 2013 jún. 13. - 19:11:15
(18/19)
Forgatókönyv dzsémsz bráner, ebbõl már következhet egy pár jelzõ...
cellasto 2013 jún. 13. - 18:38:29 Előzmény barcamarsa
(17/19)
csek norrisz itt is kemény..
anno sokszor láttam,félelmetes harcos..fõleg a pörgõrugásai :d
10/10
barcamarsa 2013 jan. 31. - 23:39:20 10/10
(16/19)
Igazi klasszikus film.Én is a 80-as évegben láttam a filmet narrátorosan(Szemet szemért).Nekem Chuck Norristól Az ütközetben eltûnt volt a kedvencem.Tíz pont mert ano jó szorakozást nyujtott.
jani-wan 2012 dec. 22. - 19:50:18
(15/19)
klasszikus Chuch Norris. Semmi baj ezzel még most sem. A 80-as években meg nagyon király volt.
kár hogy valami értelmi fogyatékos ezt a címet adta neki, így elkerülte a figyelmemet. Az ilyeneket kellene közmunkára küldeni.
7/10
lotto 2012 dec. 21. - 16:23:30 7/10
(14/19)
Csak az tetszett gyerekkoromban is ebbe a filmbe, hogy az nagydarab mongol ortopédcipõs kampi a fõellenség aki a 'Tigristánc'-ban is fõellenség volt. Amúgy az egész movie még akkoriban elment, de épp aminap néztem újra, hát csak beletekergettem úgy ment a dolog.

---Érdekes ezekben a filmekben mikor Csáki Norris üti a tagot, megse kottyan neki, aztán valami történik [nyilván a forgatókönyv] és ugyanazoktól a pofonoktól már kiterül a benga pali.---
Mumika 2012 dec. 21. - 00:15:21
(13/19)
Hát, ha nem jött el eddig a filmig a világvége, akkor ezután eljön. Ez a film Chuck Norrissal a vég kezdte. Már õ folyik a csapból is ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!! Unalmas. Nem tudnak jobb filmeket produkálni?????????
olahmiki1959 2012 szept. 23. - 19:47:55
(12/19)
Az, hogy "Te nem lehetsz gyilkos", egy elég hülye cím.
Elõször nem is tudtam, hogy Norrisnak melyik filmje lehet, aztán amikor rámentem a portra, akkor derült ki, hogy a "Szemet szemért" címû filmrõl van szó. (Ennyit az idióta filmcímadókról.)
Azt kell mondjam, hogy bizony, ez a film még mai szemmel is megállja a helyét. Izgalmas, fordulatos az alaptörténet, látványosak az akciójelenetek, a zene szintén baromi jó, összességében a videózás hõskorszakának egyik legkedveltebb filmje volt, nem véletlenül.
Aki pedig a verekedéseket kifogásolja, mármint, hogy harcmûvészként kit lehet leverni és kit nem, annak csak azt tudom mondani, hogy ha életszerûen nézzük a filmeket, akkor az ÖSSZES akciófilmet és harcmûvészeti filmet be lehet dobni a kukába, ugyanis, ha énelõttem megáll Jean Claude Van Damme, Steven Seagal, Jet Lee, vagy akármelyik másik divatos akcióhõs, és beáll egy harcmûvész pózba, vagy elkezd látványos ütéseket, rúgásokat csinálni a levegõbe, hogy megfélemlítsen, akkor egy darabig érdeklõdve nézem, aztán unott arccal elõveszek egy pisztolyt, és lelövöm.
Ennyi.
Csak akkor minden akciófilm kb. az ötödik percben véget is érne.
Ugyanez a kategória, amikor egy százhússzal száguldó autó felrepül a levegõbe, csinál egy szaltót, a tetején landol, ripityára törik, aztán a benne ülõ fõhõs sértetlenül kimászik belõle, - oké, a homlokán azért van egy horzsolás, - feláll, leporolja magát, összehúzott szemmel a messzeségbe néz, és eleinte kissé bizonytalan léptekkel, de egyre inkább erõre kapva, máris indul tovább, hogy megmentse Amerikát.
Százával lehet sorolni azokat a jeleneteket, mindenféle filmbõl, amelyekben fizikailag lehetetlen dolgokat hajtanak végre a fõszereplõk, és ezeket elnézzük, elhisszük nekik, mert nem akarjuk lerombolni az illúziót.
Úgyhogy a "Szemet szemért" - én már csak így hívom, - egy nagyon jó, szórakoztató, izgalmas film a nyolcvanas évekbõl, nem kell tõle semmi különöset, semmi extrát várnunk, és akkor nem fogunk csalódni.
FilmElemzõ 2012 szept. 23. - 19:19:46
(11/19)
Szereplõk közül kimaradt Professor Toru Tanaka. Azért van olyan híres hogy szerepeljen a neve itt is.
-Babi24- 2012 máj. 10. - 14:46:31
(10/19)
Áá, el se hiszem, hogy adják!! Talán 10-15 évesen láttam utoljára. :)) VHS kazin még talán megvan, de kétlem, hogy elindulna annyiszor néztük tesómmal. :))
pekka2002 2011 febr. 26. - 12:48:04 Előzmény Rahar
(9/19)
Rahar,
szerintem te azért mondod ezt, mert vagy még gyerek vagy, vagy pedig gyerekként nem volt meg ez a film VHS-en rongyosra nézve..
10/10
McQuade 2010 szept. 02. - 08:42:27 10/10
(8/19)
Na látod pont ez a baj, hogy a "divat mondja meg, hogy kivagy" filozófia uralkodik el mindenhol! Amúgy van még Norrisnak sokkal több jó filmje azokon kívûl amit felsoroltál, és az hogy egy film kb 30, vagy akár 50-60 éve készült semmit nem von le számomra az értékébõl! Akkor ne nézzünk Pl Hitchcock, Bronson, Eastwood filmeket mert régiek? Nagyon sokat tanulhatnának a tisztelt 2010-es filmkészitõk a régi nagy mesterektõl! Én nézek elég sok filmet, de ennyi sok ötlettelen szemét rég készült, mint a 2000-es évek után! (Tisztelet természetesen a kivételeknek!) Üdv!
TonySoprano86 2010 szept. 02. - 00:45:41
(7/19)
Nemcsak a 80as években de most is megállja a helyét, ez még igazi akciófilm volt. Amúgy aki meg nem szereti Chuck Norrist nem kell megnézni a filmjeit, nem kell fikázni, hanem az menjen és nézze a Harry Pottert
BenHur19 2010 szept. 01. - 22:54:12
(6/19)
81-ben lehet jóvolt de most 2010-van.XD
chuk norissnak van pár jó filmje,:néma düh,magányos farkas,a sárkány útja,ennyi.XD
Amugymeg mitlepõdsz meg raharon,mostanába divat norrist fikázni.
10/10
McQuade 2010 szept. 01. - 22:25:07 10/10 Előzmény Rahar
(5/19)
Nem! Ez a film egyáltalán nem 6 éveseknek való!!! Az amit megfogalmaztál igen csak szûk goldolkodásra, és látótérre utal! A film teljesen rendben van, 1981-ben igencsak jó volt, 10/10 és még most is bõven nézhetõ! Az írásodat pedig úgy értékelném, hogy egy nagy nulla az is áthúzva, azaz egy nagy semmi!!! Ilyen embereknek nem kellene véleményt írni, eltünhetne a Chuck vicces h...e gyerekekkel együtt! Dehát Clint Eastwood-tól tudjuk, hogy a vélemény olyan mint a s......k mindenkinek van egy!
packaboy 2010 júl. 29. - 20:41:57 Előzmény suora
(4/19)
Szia!Megvan a film kétféle magyar szinkronnal / VICO-MTV /.Ha érdekel írj!
8/10
suora 2010 júl. 20. - 16:00:43 8/10
(3/19)
Gyerekként ez volt a kedvenc filmem. Mikor 6 éves voltam, karatéra kellett járnom, amit csak azért utáltam, mert kötelezõ volt. Viszont cserébe nézhettem Chuck Norris és Bruce Lee filmjeit. Nem tudja valaki, hol lehet ezt a filmet beszerezni? (Régen Szemet szemért címmel ment a film.)
10/10
Szegedi Szilárd 2010 ápr. 16. - 20:29:16 10/10 Előzmény Rahar
(2/19)
Én még ano videón láttam töbször is a 80-as években, gyereként nagyon megfogot ez a film.
1981-ben készült ez a film a pályája elején igaz a 1970-es években is volt néhány filmje, pl A sárkány közbe lép,Országuti búnyos,A jó fiúk feketében járnak,Karatés védõ angyal stb,
de szerintem ez a filmje egy meghatározó film volt, és szerintem nagyon jó volt!Én tavaly letöltöttem a filmet igaz feliratos de igy is tetszett a film még mai felnõt szemmel.
Ha te meg nem szereted Chuck Norris-t meg a filmjeit akkor ne ird le így a véleményed mert
szerintem nincs igazad!
1/10
Rahar 2010 febr. 16. - 22:32:11 1/10
(1/19)
Ez egy nagyon rossz film, érdektelen alaptörténet, kiszámítható, logikátlan cselekményvezetés, nagyon rossz színészi munka és gagyi képi megvalósítás jellemzi és nem az Avatar címû filmhez hasonlítom, ez még 1981-ben is egy halom bélsár volt. Majd harcmûvészként mindenkit leverek, még a géppisztolyos embereket is, 6 éveseknek készítették ezt a filmet? Megtekintését csak mazochistáknak ajánlom és akkor is csak 6 éves kor alatt. 10 pontból 1 pontra értékeltem, de szerintem még ez is sok, inkább egy nagy nulla, csak azt sajnos nem lehet adni.