Téma: Te szent ég!

10/10
budagyöngy 2008 aug. 26. - 16:34:45 10/10 Előzmény Viola Erzsébet
(14/74)
Kedves Viola Erzsébet! Ha van videód, amivel fel tudod venni, máris meg van oldva a probléma! Nagyon sokszor jártam már úgy, hogy nem tudtam nézni, mert el kellett mennem hazulról, de beprogramoztam, és szépen, nyugalomban megnéztem késõbb. Kívánom, hogy járható legyen neked ez az út, és nézhesd tovább. Olvastam, hogy levetítik az összes részét, ennek nagyon örülök, és remélem, hogy igaz. Ez egy olyan sorozat, szerintem, ami miatt a hírmûsorok nézését késõbbre tenném, vagy a Hír tv.-t ha tudod fogni, úgy tudom, sûrûbben mondja a híreket, és persze nem árt ha a valóságot halljuk. Én, itt az interneten szoktam megnézni a híreket legtöbbször, ha van idõm, és elolvasom. Szegény Mauzit nagyon sajnáltam tegnap, nem ilyen véget érdemelt szegényke. De a polgármester megint hozta formáját, már éppen majdnem megsajnáltam, hogy szegény, hogy hiányzik neki a kiscica. Ugyanolyan harcias volt, mint mindig. Jó példa arra, hogy milyenek ne legyünk.
Viola Erzsébet 2008 aug. 26. - 09:30:50 Előzmény budagyöngy
(13/74)
Én is nagyon szerettem ezt a sorozatot, de most szomorúan látom, hogy késõbbre tették. Ilyenkor a hírmûsorokat nézem már, így nem fogom tudni tovább nézni ezt a kedves sorozatot :(
Nem tudom, hogy mire jó állandóan változtatni a kezdési idõpontokat...
10/10
budagyöngy 2008 aug. 21. - 21:16:25 10/10
(12/74)
Én a legelejétõl nézem, és mondhatom, hogy sajnálhatja aki nem. Állítólag van több része is, jó lenne, ha megvennék és levetítenék. Már most sajnálom, hogy nem sokára vége lesz. A mai rész is szuper volt. Nem volt semmi, ahogy Wöller elõadta magát, mint Elvis, na de ez az apácákhoz képest felejthetõ volt. Jó választás volt az ABBA szám. Most is jót mérgeskedtem a porgármesteren, aki már elõre ivott a medve bõrére, hát én jól a fejére öntöttem volna azt a pezsgõt, de hát nem vagyok apáca. Tanulhatunk tõlük önuralmat is, de gondolom ezt is megoldja Lotte nõvér hamarosan, úgy-hogy nem kell annyira aggódnunk.
9/10
napraforgó 2008 aug. 21. - 05:49:26 9/10
(11/74)
nekem is nagyon tetszik, egész szórakoztató. Már sajnálom, hogy csak késõbb kapcsolódtam be a sorozatba.
10/10
budagyöngy 2008 aug. 19. - 23:57:09 10/10 Előzmény orbanmama
(10/74)
Nagyon tetszik, hogy ennyire megértik egymást az apácák, nagyon jól kijönnek egymással. Jó lenne, ha mi is ennyire segítõkészek lennénk! Van mit tanulnunk tõlük! Mindig jókedvû leszek, ha nézem. Bárcsak többen néznék!
orbanmama 2008 aug. 19. - 17:26:33 Előzmény budagyöngy
(9/74)
Nagyon kedves számomra a sorozat mivel gyerekkorom nagy részét /iskola/ apácák között töltöttem. A film kapcsán nosztalgiázom.
10/10
budagyöngy 2008 aug. 17. - 20:05:26 10/10
(8/74)
Olyan jókat tudok nevetni miközben nézem a filmet, fõleg Wölleren, mit össze tud hülyéskedni. De azt el kell ismerni, hogy a kiscicát nagyon szereti. Mondhatnám, hogy aki a cicát szereti, rossz ember nem lehet? Háááát, nem tudom. Én nagy cicabarát vagyok. Nagyot nézett mikor Lotte nõvér elárulta neki, hogy õ tette az ajtaja elé a dobozt, s benne a cicust.
feeco 2008 aug. 04. - 15:31:13
(7/74)
14 évesen lehet, hogy Neked is a kutyás sorozat tetszene jobban.. Evcikének egyébként ajánlom, hogy Lotte nõvérék helyett ebben az idõpontban kapcsoljon át a Duna TV-re, ott épp neki való mûsor megy.. ;)
10/10
farynelli 2008 aug. 02. - 16:14:01 10/10 Előzmény Evcimb
(6/74)
A Max zsarú nagyon gyermekded, a szereplõk idegen gesztusokat használnak.
Ez a film megmutatja az emberi gyarlóságot és az emberi jóságot.
Ez a film jóérzéssel tölt fel.
Örülök, hogy ilyen sorozat is van a TV-ben, bár többen néznék, jobb lenne tõle a világ.
10/10
budagyöngy 2008 aug. 01. - 19:14:52 10/10
(5/74)
Nagyon tetszik a sorozat. Végre már azt is láthatjuk, hogy valaki, Lotte nõvér valóban betölti azt a küldetését, amit vállalt. Elsõsorban áll az Isten iránti feltétlen bizalma, utána az emberek iránti szeretete és segítõkészsége. Sokszor szeretnék olyan lenni mint õ. Szóval jó példát állít elénk. Ajánlom mindenkinek, akinek nem tetszik, ne nézze. Aki szeretne kikapcsolódni egy kis idõre, ne hagyja ki!
mummy61 2008 aug. 01. - 13:49:38
(4/74)
Nekem is tetszik)))
ecsibi 2008 júl. 31. - 14:35:23
(3/74)
Szerintem meg jó. Nem túl komoly, nem túl vicces, de jól lehet rajta szórakozni. Néha még el is gondolkodtat, ami mostanában nem túl sok sorozatról mondható el...
1/10
Evcimb 2008 júl. 16. - 19:44:36 1/10
(2/74)
Ez nagyon béna a Max,a zsaru sokkal jobb volt..
loddi 2008 júl. 16. - 15:15:34
(1/74)
Ha igaz, amit az ismertetõ ír, ebben a filmben meglehetõsen nagy erotikus töltet lesz. A novícius ugyanis leendõ férfi szerzetes. Nõi kolostorban a még fogadalmat nem tett növendékapácákat novíciának hívják. Mivel a latin nyelvileg, nyelvtanilag is megkülönbözteti a nemeket. Ha másért nem, ezért mindenképpen bele fogok nézni a sorozatba.