david12345 2007 jan. 01. - 14:48:00
(676/1156)
Tuti infó!Meglesznek felezve a részek úgy mint a Vad angyalnál.
Monoka 2007 jan. 01. - 00:47:24
(675/1156)
Sziasztok!

Engem is érdekelne,hogy most ez hogy lesz?!Ha vki tud vmit írjon,mert sztem sokakat érdekel...

Ja,és Boldog Új Évet mindenkinek!!! :)
Moo 2006 dec. 31. - 13:37:44
(674/1156)
Sziasztok!

Valaki tudja hogy hogy a fenébe fogja azt megoldani az rtl hogy fél órába összesûrítsék amikor majd' 50 perces egy rész jóesetben????????
Pálma 2006 dec. 30. - 10:17:43
(673/1156)
hali nagy smv rajongók :) én nem vagyok annyira az, azért kérdem, hogy ti mit tudok? rtl leveszi a mûsorról? mert én hallottam már azt... :S h nincs elég nézettsége :S annyira nem szeretem, ennek örülök is h a tv nem láncol magához, mert én csacska rajongó vagyok, de szerencsére már vége lesz :) bár azért hiányozni fog :) de bele-bele szoktam nézni a te vagy az életembe, és azért a részekre kivi vagyok :) föleg a végére :P
faNATYca 2006 dec. 29. - 23:50:25
(672/1156)
Bridge' 2006 dec. 28. - 18:23:51 Előzmény burjantibi
(671/1156)
bízzunk benne nem így lesz
talán ha nem reklámoznak közbe,akkor belefér egy rendes részbe ,bár az is necces gyanítom
hedike 2006 dec. 28. - 17:33:36
(670/1156)
hát remélme h nemsokáig lesz igy... mert az tényleg rengeteg ieig eltartana..arról nem is beszélve h sztem egy fõmûsoridõben lévõ sorozatot nemkéne megfelezni,ha eddig nem vették le onnan...
vagy lehet h az RTL nem vette még meg a többi részt-az újakra gondolok, és igy huzzák h ne legyen kiesés??nemtudom...de ezt ne vegye senki komolyan,ez csak saját gondolat!
burjantibi 2006 dec. 28. - 16:58:16
(669/1156)
Sziasztok! Most olvasom a tv újságban! Hogy a Legyen ön is milliomos január 2-tól újra lesz mindenhétköznap 19:30 -tól! Te vagy az eltem továbbra is 19:00-tól, de csak kb. 30 percet adnak le hétköznaponként. Tehát januártól az RTL klub felezve adja le a további részeket! Ha így fogja végig adni az RTL klub, akkor kb. 2007 decemberében lesz vége majd nálunk a sorozatnak.
Bridge' 2006 dec. 25. - 09:21:56 Előzmény faNATYca
(668/1156)
nem szemrehányás akart lenni:))),nehogy félreérts

kiváncsi vok nagyon a végére,hogy fejezik be.
összecsapják-e,ahogy általába ezeket a sorozatokat szokták.
bár,ez inkább a régebbiekre volt jellemzõ...
és az eddigi részeket ismerve,talán nem így lesz.
faNATYca 2006 dec. 25. - 09:08:28
(667/1156)
január 5-én fejezik be argban...azért írtam, h 220 részes, mert kb 2 hete ez volot fent a hivatalos arg oldalon!de ennél több lesz...és kint az ünnepek alatt,közben,után is adják, nem ugy mint itt!
Bridge' 2006 dec. 24. - 19:54:53 Előzmény faNATYca
(666/1156)
remélem nincs igazad :)
én ma megnéztem a 200.-at,de elég gáz lenne,ha így lenne vége...és a végén mutattak a kövi rész tartalmából.
faNATYca 2006 dec. 24. - 08:28:22
(665/1156)
sziasztok!

nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok, és sikerekben, boldogságban gazdag boldog új évet mindenkinek!
Moo 2006 dec. 23. - 12:05:03
(664/1156)
Sziasztok!

Valaki nemtudja hogy ki az a fickó aki a 142.részben Monitával megy egy partira?
Fonti lenneElõre is kösz
faNATYca 2006 dec. 21. - 10:20:08
(663/1156)
220
faNATYca 2006 dec. 21. - 10:19:50
(662/1156)
Szia Moo!

ha arra vagy kivi, h a tartalmat honnna tudod, azt onnan, hogy fent vannak a részek tartalmai spanyolul a neten, lefordítom,, és leírom nektek!:)Egyébként meg menetem és nézem spanyolul!
Bertotti 2006 dec. 20. - 18:06:02
(661/1156)
Sziasztok!
En ismerem az egyik szereplot de nem szeretem a filmet.
Girlcat 2006 dec. 20. - 15:38:43
(660/1156)
Sziasztok! Nem tudja vki véletlenül megmondani, hogy kb. hány részes a sorozat?
Moo 2006 dec. 19. - 14:34:35
(659/1156)
Szia
Azt szeretném kérdezni hogy ezeket honnan tudod h mik lesznek a részekben?
faNATYca 2006 dec. 19. - 11:40:24
(658/1156)
217-220.részig

Martin és Monita az erdõ mélyén, újra szenvedélyesen egymáséi lesznek, de szerelmüket beárnyékolják a gyilkos pókok!Az egyik pók megcsípi Martint, aki haldoklik!Az erdõ mélyén él egy magányos remete,Tobias, aki ellenszérumat ad Martinnak, ezzel megmentve az életét!
Alfredo megtagadja, h Coninak adja a válalt írányítását.Falucho ismeri a dns tesztjét Coninak!José elindul az õserdõben, h megkeresse Martinékat.Alfredo megakarja akadályozni, h Coni átvegye a cég írányitását, ehez Debi segítségét kéri,mely szerint õ a névleges cégvezetõ és egyben,az egyik részvényes a cégben!Martin és Monita az erdõben továbbra is egymás szeretetét élvezi...Martin megkéri Monit, h induljanak el és keressenek kiutat az erdõbõl.Tobias elmondja Martinnak, h van egy ember egy tisztáson,Joaquin Alli, akinek van egy rádiója, amin segítséget tudnak kérni, de figyelmezeteti Martint, h az út odáig nagyon veszélyes.Martin rábeszéli Monitat, h induljanak el a veszélyes úton.
Falucho,Migel és Coni kidolgoznak egy tervet, hogy hogyan túrják ki Debit a cégtõl és a hatalomból.Ehez Rolado Martinez segítségét kérik,így csalva Debit csapdába.Megakarják vesztegetni Taboadat is, hogy változtassa meg a dns teszt eredményét.Jose ragaszkodik ahoz, hogy elutazzon Braziliába Tonyval és Turkaval.Josenak be kellene szereznie az okmányokat, hogy elutazhassanak az országból.A rendõrség elkapja Joset és Tonyt, mert nem rendelkeznek a megfeleõ okmányokkal.Quique kétségbeesetten felhívja Alfredot,hogy szóljon nekik, hogy a fiuk börtönben vannak.Jose bocsánatot kér Turkatól, mert kellemetlen helyzetbe hozta a lányt.Martin, Monita és Tobias végre megérkeznek a tisztásra, de kiderül, hogy a rádió nem müködik.Hamarosan felfedezik Joaquin sírját.Debi továbbra is a cég elnõke, Rolando házasságot igér neki.Debi nagyon boldog elfogadja Rolando házassági ajánlatát, és megteszi vezérigazgatónak.Rolando elsõ dolga, hogy kirugja Alfredot.
Martin és Monita ugy döntenek, hogy válalva a hosszú sétát, és veszélyt visszaindulnak, h segítséget találjanak.Turka az elsõ völegényével van,Takingszel aki segít neki pár dolgot elintézni.Coni és Falucho kieszel egy tervet, hogy hogyan tudnák megzsarolni Taboadát.Kitalálják, hogy a traveszti Pochi csábítsa el Taboadat,amirõl képek is készülnek.Ugy néz ki, hogy a tervük beválik, és Taboada hajlik rá,hogy megváltoztassa a dns teszt eredményét, ami szerint így azt a látszatot kellthetik, hogy Martin Coni gyermekének az apja.
Monita és Martin végre haza talál.Az estét Mersedessel, Rosaval és Alfredoval töltik akik mindent elmesélnek nekik, ami a távollétük alatt történt.Martin és Monita nem hisz a fülének.Eközben Debi, Rolando,Coni,Miguel és Falucho boldogok, hogy megszerezték amit akartak, nem is sejtve, hogy Martin és Monita életben van, és újra Buenos Airesben vannak.Debi elmondja Coninak, Miguelnek és Faluchonak, hogy Rolado értesítette õt mi szerint Martin szerencsésen hazaérkezett.Martin és Monita megérkezésének hírére mindenki nagyon boldog,fõleg Co
faNATYca 2006 dec. 19. - 11:39:22
(657/1156)
szia!Üdv közutünk:) ezért van ez a forum is! :)

itt pedig te is találsz infokat a soriról, Natyról
<a target="_blank" href="http://www.tevagyazeletem.hu" title="http://www.tevagyazeletem.hu">www.tevagyazeletem.hu</a>
a forumra lépj be!a spoylerben pl a soriról találsz nagyon sok infot, képet...ez a Te vagy Az életem hivatalos oldala!
ez pedig Naty hivatalos magyar oldala:
<a target="_blank" href="http://www.natalia-oreiro.sorozat.info" title="http://www.natalia-oreiro.sorozat.info">www.natalia-oreiro.sorozat.info</a>
és ha kiváncsi vagy Kiss Virágra Naty magyarhangjára, ez az õ hivatalos oldala:
<a target="_blank" href="http://kiss-virag.hu" title="http://kiss-virag.hu">kiss-virag.hu</a>