Téma: Tegnap éjjel

5/10
bj029 2013 máj. 01. - 20:33:24 5/10
(59/79)
Elég unalmas, kicsit monoton film, jó színészekkel semmi meglepõ sztorival, ezért 10/5.
1/10
rosendogavilan 2013 ápr. 09. - 22:35:54 1/10
(58/79)
Borzasztóan unalmas és sz*r film... Senkinek sem ajánlom!
10/10
Tibornya 2013 ápr. 07. - 20:51:35 10/10 Előzmény Szix2
(57/79)
Szerintem is, akit nem érintett meg a mondanivaló, az nem igazán kifejlett érzelmileg.
10/10
Tibornya 2013 ápr. 07. - 20:46:15 10/10
(56/79)
Ha valaki klisé- és üres jelenetektõl mentes filmet szeretne valódi érzelmekkel, akkor mindenképp nézze meg! A színészi alakítás is pazar.
Norci88 2013 febr. 25. - 11:43:01
(55/79)
Ez a film (szerintem/és valószínûleg) azt a kérdést világítja meg, hogy vajon az érzelmi vagy a fizikai megcsalás számít? Nyilván mindkettõ, mert a végére oda lyukadunk ki, hogy (SPOILER következik) a nõ a férjét nem csalja meg a szó legszorosabb értelmében, mégis érezzük, hogy a másik férfi iránt táplált érzései nem helyénvalóak, és a házasságot ez is úgy meg tudja rontani, mint amit a férj tett...Õ engedett a kísértésnek, de érzelmileg csakis a feleségéhez tartozik. A film tanulsága, hogy a mûködõ kapcsolathoz elengedhetetlen, hogy a testünk és lelkünk is ugyanahhoz, és csakis ahhoz az emberhez tartozzon.
Mindenzt elég unalmas és vontatott formában rágják a szánkba, de üdítõ, hogy ebben az egyetlen filmjében Keira K. nem egy elviselhetetlen, affektálós, tátogós cafatot játszik... Majdnem megkedveltem, de aztán rájöttem, hogy csak véletlen volt. :P
lilcso 2013 febr. 18. - 21:07:31 Előzmény janikviktor
(54/79)
Ezt egy percig én se értettem, de szerintem félrefordították. Nem azt kérdezi Laura, hogy másodjára sem?, hanem hogy egy másodpercig sem? (eredetiben azt kérdezi: Not for a second time? -- ha a másodikra értette volna, azt mondta volna: Not for the second time?)
10/10
janikviktor 2013 febr. 16. - 01:24:48 10/10 Előzmény pop3
(53/79)
****SPOILER****
Láttam már párszor a filmet, de eddig ez nekem eszembe se jutott. Ezért most visszanéztem a jelenetet,
amikor reggel felkel Michael az ágyból. Majdnem el is hittem hogy télleg nem jött össze a dolog,
mert Laura gúnyosan válaszolt vissza, De amikor mondta Maichael hogy nem gondolta volna
hogy ez lesz és sajnálja, akkor miért mondta Laura hogy, másodszorra sem? Másodszorra sem állt fel neki?
Ez így kissé hülyén hangzik szerintem. Egyszerüen megsajnálta a csajt, hogy csak úgy ott kell hagynia.
Tuti összejött a dolog és megcsalta, pont ez benne a lényeg hogy Jo nemet tudott mondani a szerelmének és "nem csalta meg" de Michael beadta a derekát egy sima csajnak aki iránt nem is érzett semmit csak tetszett neki.
pop3 2013 febr. 13. - 20:48:22 Előzmény Kaktuszné
(52/79)
SPOILER

te tényleg nem értetted mi történt ?
a pasinak nem állt fel és nem sikerült az este.
tehát elvileg nem csalta meg a feleségét.
csak akarta.
ahogy a csaj is.
Kaktuszné 2013 febr. 05. - 01:53:38
(51/79)
spoileeeeeer!

Ja félreértés ne essék én nem érzem befejezetlennek, engem a pasi zavar, szépen megcsalta és még nem átall a cipõre és a nõre nézni gyanakodva????????????????????? Pfffffffffffffff KUSSOLJON! Ez a legkevesebb azok után, h beváltotta felesége rémálmát a szeximaca kolléganõvel. Még jobb is, h ott vágták el a filmet, mert ha konkrétba' el kezdi kérdezgetni, akkor lemegyek hídba.

Ha már írtam új üzit, rákérdezek: valaki elmondaná, ha a pasi felsége elõl deszka hátul léc, gondolom az ilyen típusu csajok jönnek be neki, akkor miért pont bögyös-faros risza-lisza kolléganõjére gerjed rá?
Kaktuszné 2013 febr. 05. - 01:47:40
(50/79)
Spoiler veszély!!!

Jól indult, de aztán, iszonyú döcögõsen, lassan ment a szál, és a végére hánynom kellett a pacáktól, aki nem elég, h megcsalta a nejét, hanem mindjárt KÉTSZER! Áhh, itt már nem lehet a pillanatnyi hévre fogni, ráadásul mi az, hogy a felesége direkt rá is kérdezett mivan, az meg jaj semmi, semmi cöhhh, tipikus pasi...érdekes, h a neje megállta a szexet, már megint ez van. Ez a különbség a férfiak és a nõk között, a nõ azt mondta nem tudna a szemébe nézni, ehhez képest a pasi mgához ölelte és azt hazudta: "szeretlek!" pfff na dögöljön meg az a hazug rohadék.
Ha valaki most jönne a nõi szállal, mi az régi szerelme, emlékek, elcsattant egy-két csók, de valódi megcsalás nem történt.
Minden esetre könnyed filmnek szántam magamnak, az után a francos Mártírok után, de alaposan melléfogtam, mert jól felbosszantott a vége...
sofi 72 2013 jan. 20. - 19:24:02
(49/79)
Jó a kérdés. Szerintem nem lehet ugyanoda visszatalálni. De talán nem is ez a baj ezzel az egésszel. Hanem az, hogyha letértél és engedtél annak a fránya csábításnak, vajon miért történt?! Miért hagytad? Mi volt az oka? Kísértések érnek minket naponta, de elmegyünk mellettük szinte észrevétlenül, ha nem hibádzik valami az éppen aktuális kapcsolatunkban. Ha pedig megingunk, annak mindig oka van, és soha többet nem lehet meg nem történtté tenni. Még akkor sem, ha a másik fél soha nem szerez róla tudomást.

Zsákutca.
10/10
Szix2 2013 jan. 20. - 17:46:34 10/10
(48/79)
Nekem nagyon tetszett. Talán tényleg felszínes és tényleg sablonos, de aki nem érzi át, az nem is tudom, szerintem nem ember. ;-) Nehéz film, mert elõhozza a saját démonainkat és persze ezzel nem egyszerû szembe nézni.
Nem sok olyan ember van, aki képes azon a vékony ösvényen megingás nélkül végigmenni, de vajon vissza lehet találni, ha egyszer leléptél? Az még ugyanaz az út?
Az a sok apró hazugság, elhallgatás... és vajon hol van a határ? Meddig tudunk magunkkal elszámolni?
Én egyikük helyében se lennék már erre képes azt hiszem.
5/10
pandamacko 2013 jan. 20. - 13:52:27 5/10
(47/79)
Egyszer meg lehetett nézni, de nekem nem tetszett. Tipikus, a férfi testileg csalta meg, a nõ pedig érzelmileg. Melyik rosszabb...Unalmas volt
4/10
Jagdglück 2013 jan. 09. - 14:07:55 4/10
(46/79)
Ejj, hát ezt én is bebuktam. Már megint hittem a pontoknak és hozzászólásoknak. Lehet, hogy túl sok filmet láttam már és kiégett a jó filmérzékhez rendelkezõ receptorom...ez NEM VOLT JÓ!!
SPOILER
Hiába próbálták bemutatni a nagy drámaiságot, az eszükkel és a lelkükkel vívott harcot, mégis felszínes maradt. Próbáltam "túlélni" a vontatottságot, az éjfélkor kutyasétáltatós, és az állandóan röviditalok mellett folytatott nagyívû, fájdalmas beszélgetõs jeleneteket, elõre izgulva, hogy na, vajon mi lesz a vége? Hát, köszönjük, ettõl a filmtõl nem azt vártam, hogy a saját gondolataimmal kéne befejezni az egészet. Persze, lehet továbbgondolni a történetet, de érdemes?!
SPOILER VÉGE
raczkia 2013 jan. 05. - 15:34:56
(45/79)
Végig szenvedtem, mert kíváncsi voltam hátha kerek egész történetet kapok. Tévedtem. Se füle, se farka az egésznek.10/2
ildiho 2013 jan. 02. - 19:40:04
(44/79)
Mindig elolvasom egy film értékelését mielõtt megnézném..néha csalódok, néha kellemesen csalódom. Az utolsó hozzászólások alapján a film remek, ezért örömmel fogtam neki. Már az elején feltûnt, hogy a filmzene oda nem illõ, a filmkockák vontatottan követik egymást és az esemény alig halad..aztán mikor úgy döntöttem azért is végignézem...katasztrófa. Hogy lehet így befejezni egy filmet??? És nem tudom aki 10-re pontozta, mitõl találta olyan magával ragadónak, de szerintem nem látott még jó filmet...10/0.
8/10
Spaceee 2012 dec. 28. - 11:26:42 8/10 Előzmény motoreger1
(43/79)
Kissé elvont de nagyon jó film, ami megérintett és a hatása alá kerültem.
10/10
motoreger1 2012 dec. 22. - 22:24:29 10/10
(42/79)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Hogy lehet így befejezni??! Meghalt forgatókönyvíró a végére?! Amúgy nagyon tetszett. 10/10
10/10
lenccs 2012 dec. 19. - 15:37:51 10/10
(41/79)
Ehhez a filmhez mindenképpen egy hangulat kell, de megéri kivárni és akkor megnézni! 10 pont (persze, 20 éves fejjel másképp nézném és értékelném:-)) Hangulatban erõsen húz a Closer felé...
balambaer 2012 dec. 19. - 15:03:33
(40/79)
Nagyon megérintett a film. A vége kicsit kiábrándított :D, de ettõl függetlenül nagyon szép alkotás. Ajánlom mindenkinek.