Téma: Tenet

7/10
sorozatneked.hu 2020 aug. 27. - 00:33:48 7/10
(11/231)
7/10

Ezt a filmet még meg kell néznem legalább kétszer...aztán még egyszer hátulról visszafele. :)

Nem untam magam a film alatt, mert látványos volt, meg érdekes, de így elsőre nem nagyon értettem...túl lett bonyolítva kicsit...vagy nagyon. Túl sok Nolan lett benne. :) Tehát nem mondanám rossznak, de azért Nolanhoz képest egy kicsit csalódás lett számomra. Lehet, hogy a második megnézés után jobban fog tetszeni. Mindenesetre a zene alatta nagyon tetszett, illett hozzá.
2/10
téltündér 2020 aug. 26. - 23:07:34 2/10
(10/231)
A rendező miatt ültünk be a filmre, de nagy csalódás volt. Fél óra után éreztük, hogy ez nem az, amire számítottunk, mégis végigszenvedtük a 150 percet...Kár volt. Túlbonyolított katyvasz. A kevesebb néha tényleg több...
Gábor Kronecker 2020 aug. 08. - 11:09:24 Előzmény cellasto
(9/231)
Hát nem mondom, a District 9 nagyon bejött nekem is, de az Elysium pl. már nem ütött akkorát korántsem. Viszont szerintem egyik film sem mérhető az Interstellarhoz, nálam az az elmúlt 10 év legjobb sci-fije.
10/10
i-am 2020 jún. 25. - 11:19:54 10/10
(8/231)
nagyon nagy expert vagy, gratulálok. :O
cellasto 2020 jún. 07. - 15:18:58 Előzmény joogn55
(7/231)
blomkamp gagyi?
mert nem feltétlen a látványra megy, hanem el kell gondolkodni a filmjein?
és tényleg csak pár filmet láthattál tőle, mert valamiért tiltólistán van..
talán a district 9 és az elisyum miatt?
aminek van mondanivalója és a világ komoly problémáit feszegeti?
el vagy te tévedve ember
mész is a tiltó listámra szépen
offtopic
joogn55 2020 jún. 07. - 11:56:41 Előzmény cellasto
(6/231)
Láttam egy pár filmet Blomkaptól. Arányaiban több gagyit gyártott, mint Nolan. Szóval ezzel az összehasonlítással nem sikerült meggyőzni. A fehérek/gazdagok fent, feketék/szegények lent kérdéskör meg nem feszeget semmit. A jóléti társadalmakba, ahova a filmjei eljutnak, az alsóbb társadalmi rétegeknek nagy szerepe van abban, hogy szegények maradnak. Kényes témát a média csinál belőle, hogy a birkáknak legyen min rágódnia.
joogn55 2020 jún. 07. - 11:47:14
(5/231)
Nekem nem tűnik úgy, mintha nagy kérdéseket feszegetne. Bár a Tökéletes trükkben jócskán előkerülnek morális kérdések. A jó film akkor is jó film marad számomra, ha érzéseket vált ki, eszeme jut róla egy-egy momentum, stb. és nem akar egetrengető kérdéseket felvetni, megválaszolni. A filmjei között neki is, ahogy mindenki másnak, van minőségi és gagyi. Az utóbbiból jól meg lehet élni, ezért nem lehet senkit hibáztatni. Viszont mindkét kategóriában odafigyel a minőségre és ez becsülendő. Egyébként mit jelent az, hogy "érdekesnek tűnő dialógus"? Egy párbeszéd vagy érdekes, vagy nem.
cellasto 2020 jún. 07. - 10:06:55 Előzmény joogn55
(4/231)
Mond, igen.Netto baromság mind.Valakinel jól fekszik ez a nulla tehetsegu alak, ezert gyarthatja a szarjait folyamatosan hatalmas hype mellett.Az olyanokat, mint pl blomkamp, aki kenyes temakat feszeget, elnyomjak az ilyen nolan féle szarokkal.
Hányinger.
joogn55 2020 jún. 07. - 06:32:56 Előzmény cellasto
(3/231)
Christopher Nolan mint "agyhalott felsztárolt nyomorult"? A Memento, a Tökéletes trükk vagy az Eredet mond neked valamit? Bár több ilyen nyomorult lenne gagyivúdban, talán nem lenne annyira gagyi.
cellasto 2020 máj. 23. - 20:02:47 Előzmény Findzs
(2/231)
nézzed csak meg legalább 10x... szánalom
cellasto 2020 máj. 23. - 20:02:02
(1/231)
agyhalott felsztárolt nyomorult ismét kihányt egy mocskot..
nem baj, mivel zárva vannak a mozik, hamar el is bukik szerencsére..
pattiszon tinivámpir nyomi mint főszereplő...mondjuk az új batman casting óta már nem csodálkozom semmin
gagyivúd a szart is eladja a népnek