7/10
napraforgó 2018 jan. 30. - 18:09:44 7/10
(134/214)
Elég zavaros volt az elsõ évad vége, bizonytalan volt, hogy Silvia és Vincenzo együttmarad-e. Gondolom, akkor még tárgyalásba lehettek a színésznõvel, hogy elvállalja-e a következõ évadot, vagy sem. De a vége mégiscsak az lett, hogy a nõ elment és a gyerek sem Vincétõl volt. Vissza lehet nézni a sorozatbaráton, ha érdekel.
9/10
Bouno 2018 jan. 30. - 16:53:13 9/10
(133/214)
Silvia nem, akkor lett terhes, amikor a medvéket ment megfigyelni? S aztán el akart költözni San Candido-ból vmi rokonához. Az utolsó epizódjában pedig Vincenzo mégis utána ment, úgy volt együtt maradnak. Csak aztán a színésznõ nem jött vissza a következõ `evadba.

Emma pedig most még biztos nem hall meg, mert szerepel a következõ epizódok leírásába...
7/10
napraforgó 2018 jan. 30. - 04:14:28 7/10
(132/214)
Nekem úgy rémlik, hogy Silvia is úgy tudta, hogy meghalt az apja, illetve úgy tekintette, mert lelépett, amikor õ még kicsi volt. Hogy az apa hová távozott, arra már nem emlékszem, de számomra ez nem is volt anyira fontos.
Silvia medvéket nézegetni ment Alaszkába Tobiasszal, ráadásul terhesen (gondolom a színésznõ nem vállalta az új évadot, ezért találták ki neki a távozás ezen módját). A kisfiú nem a szünidõre jött San Candidoba (talán még nem is jár iskolába), az anyja valami utazás miatt passzolta le a sosemlátott nagynéninek.
Érdekes, hogy ez az Emma meg a farkasokat figyeli. Kíváncsi vagyok, hogy Emma csak rosszul lett, vagy netán meg is halt? Állítólag az aneurizma az agyában operálhatatlan, így meg vannak számlálva a napjai, hisz ha az az ér elpattan, akkor a lány meghal.
Azt hittem, hogy a sorozatban Vincenzót majd Christinával hozzák össze, õ is elég dilis, de még mindig inkább családcentrikusabbnak tõnik a modell Evanál.
9/10
Bouno 2018 jan. 29. - 22:47:54 9/10
(131/214)
Elõbb-utóbb csak megtudjul a választ!
Ami mèg sokáig húzódott az Natasha megtalálasa és kiszabadítása volt a "bordélyházból".

Ami Szilviát illeti elõször apját se emlegette, aztán felbukkant. Amikor elment az hiszem akkor is vmi rokonhoz ment. Most az se biztos, hogy tényleg nagynéni volt vérségi alapon, lehet csak vki, akit "zia"-nak nevez. A kisfiú pedig mondta a végèn tudja, nem Vincenzo az apja, csak az jobb lenne. A kisfiú gondolom szünidõre utazott oda...
7/10
napraforgó 2018 jan. 29. - 17:45:22 7/10
(130/214)
És ha a megkötözéses videót még a lányok, Anna és Eleonóra eltûnése elõtt vették fel, miért ment bele a lány? Miért ment el a barlangba? Ha tudta, hogy terhes, miért hagyta magát önként kínozni a "jajdekedves" Stefántól? És hogy jut eszébe egyáltalán egy "kedves" férfinak ez az eszement ötlet a videóval? Kinek szánta? Mert Eleonóra nem volt gazdag, árvák voltak a húgával, úgyhogy még váltságdíjra sem hajthatott.
És igen, mi köze az egésznek a "mesterhez"? Mert õ is sáros, ha Stefan azzal fenyegeti, hogy elárulja, mit mûvelt Eleonórával.
Most már túl sokáig húzzák ezt az egy esetet, a korábbi évadokban általában egy epizód egy esetet takart, csak talán a Natasa és a fia elrablása húzódott át másik epizódba.
Na és Silvia? Hová lett a Tobiasa? Miért nem tudja az a kisfiú, hogy ki az apja, hol az apja? És minek szülte meg a gyereket, ha lepasszolja valami nagynéninek. Apropó, amikor San Candidóban állatorvoskodott, még nem volt testvére, sem nagynénje, az most honnan bukkant föl hirtelen gyerekcsõsznek?
9/10
Bouno 2018 jan. 29. - 14:41:41 9/10
(129/214)
Kiváncsi vagyok hogy folytatódik Eleonora halálának története, mert sok minden nem stimmelt m`eg vele.
Pl.: Anna fellökte, nem többször vágta fejbe.
Miért a Mester vitte nõgyógyászhoz Eleonorát
A lány azt mondta barátnõjének, még sosem volt vele senki ilyen kedves, ez pedig nehezen mondható rá Anna pasijára.
Mit értet azon, amikor azt mondta húgának; mindeneg fog változni.
9/10
Bouno 2018 jan. 07. - 18:12:04 9/10
(128/214)
Olaszul 18 része van. Nálunk a bevezetõ rész elsõ és második rész volt, szóval magyarul gondolom 19 lesz. A tartalom 9. részig olvasható a Port-on.
Amúgy 17-én "Jónak lenni jó" ment a közmédián egész nap, 24. Szenteste, 31. pedig ugye Szilveszter.
kkanai 2018 jan. 06. - 19:54:19
(127/214)
Téli szünetre ment, de holnap már érkezik a 7. rész.
7/10
napraforgó 2018 jan. 06. - 18:58:43 7/10
(126/214)
A IV. évadnak csak 6 része volt? Valahogy teljesen lezáratlan maradt a történet. Vagy én nem vettem észre a további részeket?
9/10
Bouno 2017 dec. 14. - 23:16:26 9/10 Előzmény napraforgó
(125/214)
Értem a problémát!
Csak azért nem értettem elsõre, mert a 4. évad leírását találtam meg. Kivéve a 4. rész, ahol semmit.
Ezért is furcsáltam, hol volt a leírásban Pietro!

A Port tényeg nem mindig pontos az egyszer biztos !!!!
7/10
napraforgó 2017 dec. 14. - 04:50:52 7/10
(124/214)
Azt hittem, hogy a hozzászólásomból egyértelmû volt, hogy a negyedik évadhoz szólok hozzá. Hogy a negyedik évad elsõ, vagy második epizódja volt az, már nem emlékszem, de talán a hozzászólás dátumából lehet következtetni. Talán a második volt. De mindegy is. Ha a negyediket adják, nem az elsõt, másodikat akarom olvasgatni, hanem az épp aktuális részt. Bosszantó, hogy ilyenkor még mindig az elsõ hármat ismertetik. Lehet, hogy téged nem zavar, de engem igen.

Amúgy az ilyen jellegû hsz-eimet nyilván nem azoknak szántam, akik most kezdik el a sorozatot az elsõ évadtól, pláne nem azoknak, akik majd csak eztán kapnak hozzá kedvet, hanem azoknak, akik velem együütt nézik és haladnak a TV mûsorával. A negyedik évaddal!
-----
Ugyanezt csinálják a Végtelen szerelemmel, most a második évad közepén tartunk és még mindig a tavasszal vetített elsõ évad tartalmát ismertetik, napról-napra, ráadásul ott epizódokra lebontva. Már százan megreklamálták a portnál, de õk fütyülnek rá.
9/10
Bouno 2017 dec. 13. - 22:57:04 9/10
(123/214)
Köszi, hogy értetlennek nyilvánítasz!
Amúgy számomra nem derült ki, hogy az aktuális rèszrõl írsz, mert mindig elõre megnézem a tartalmat. S a 4. évad részeit irja a port, melynél sehol nem szerepelt a leírasban Pietro. Mindenhol Francesco volt. (Bár mostanában töbször furan mûködött a port...)

Sajnalom, ha félreértettetek.

Melyik résznél is volt?
7/10
napraforgó 2017 dec. 13. - 11:20:42 7/10
(122/214)
Én az aktuális rész ismertetõjét reklamáltam, nem az alaptörténetet. Az alaptörténettel nincs semmi baj, de ugye a tartalomismertetõnél pont azt reklamáltam, hogy nem azt az évadot ismertette, amit épp leadtak.
Na mindegy. Mindig vannak értetlen emberek.
9/10
Bouno 2017 dec. 12. - 18:55:39 9/10 Előzmény napraforgó
(121/214)
Hat... talán, mert ez az alaptörténet! A rèszek ismertetõjèbõl pedig kiderül mi történik.
Mégsem változtathatják meg állandóan. Bármikor bárhol leadhatják elõrõl, nem a Duna Tv-hez fog igazodni a Port.
7/10
napraforgó 2017 nov. 26. - 13:15:39 7/10
(120/214)
A port már megint nagyon "aktuális", Pietro már rég Nepálban van, de még mindig az õ erdészkedését ecsetelik.
Széles Ágnes 2017 okt. 29. - 13:37:15
(119/214)
Ez a film mitõl \"Terence Hill\"? Az elõzõ évadban elbúcsúzott, és már nem is tért vissza. Az ismertetõben írják is a mostani tartalmat, Francesco lett az utódja.
kkanai 2017 márc. 14. - 23:50:39
(118/214)
A 4. évad már 2017. január 17-tõl megy a RAI1-n. 2-3 részt láttam csak (nem tud lekötni), de ennyibõl is leszûrhetõ: folytatódik a felügyelõ szerelmi háromszöge (új szereplõvel), a táj továbbra is csodás (végre új légi felvételek) és Liotti sem okoz csalódást.
syuzi 2016 ápr. 20. - 19:29:47
(117/214)
Nagyon jó volt a vége nagyon tetszett:)
Rojita 2016 ápr. 19. - 23:39:17
(116/214)
Na, jól lemaradtam.
Kb. 2 éve láttam az elsõ évadot a Dunán, talán már ismétlés volt. Múlt héten vettem észre, hogy ismét megy a sorozat, de már a 3. évad vége.
Ahogy olvasom a hsz-aitokat, nem volt osztatlan siker a forgatókönyv. Azért a látványt, a hátteret sajnálom.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 19. - 12:12:28 7/10
(115/214)
Teljesen igazad van mindenben. Vincenzo szerelmi élete engem is idegesített végig a sorozatban. Már az elsõ menyasszony, Marcella sem volt teljesen normális, de a hülyeségeit betudtam a heves nápolyi vérmérsékletének. És meg is bocsátottam neki, mikor rájött, hogy nem szabad hozzámennie Vincenzohoz, mert az mást szeret. A második évadban aztán úgy tûnt minden rendben Vincenzo és Sylvia között, amikor hirtelen megjelent Tobias. És igen furcsállottam, hogy egy 30 körüli állatorvosnõ jó állással, kellemes férfipartnerrel/võlegénnyel inkább elmegy hülye medvéket nézegetni, eleinte csak az Alpokban, de aztán már Alaszkában. És a váratlanul betett gyerek-sztori sem úgy ért véget, ahogy várható lett volna, miszerint Vincenzotól vár gyereket és hazatér hozzá, hanem eltûnik a semmibe Tobias gyerekével.

De nemcsak itt lesz újabb háromszög, hanem Giorgio és Chiara kapcsolatába is belezavar Miriam. Miriam eltûnése után Chiara életében bukkan föl Marco, aztán egy rövid együttlét és eljegyzés után Reuter. Giorgionál meg Vincenzo lökött húga, Manuela.
Na és közben Vincenzo életében is jönnek-mennek a lökött tyúkok, Sylvia II. és Eva Fernandez. Mit mondja, a hülye felügyelõ megérdemelte volna akármelyik bolond nõt. Na és a végén el is nyerte.
Szerencsére a végére a gyerekrablási ügy is megoldódott, bár szegény Martinelli asszony belehalt. És Pietro is elment Nepálba, és bízzunk benne, hogy nem is jön vissza mostanában, mert ez a sorozat egyre gyengébb lett.

A sorozatnak csak az elsõ évada ért valamit, odáig, hogy Pietro felviszi az általa kifaragott keresztet a hegycsúcsra, onnantól az összes többi rész igencsak gyenguska volt.