offtopic
wukovsky 2009 jún. 22. - 17:30:35
(612/1272)
Ha jól láttam, akkor a motoron egy robot helyezkedett el, hiszen a gyorsasági motorok kb elérték a csúcsot, amit aerodinamikailag el lehetett érni, szóval egyszerûen egy teljesen rásimuló robotszekezetett tett rá a skynet, ami döntötte jobbra, balra, forgatta a kormány, és adagolta a gáz, illetve váltott. Amúgy a motor felépítménye kb ugyan az volt, annyi különbséggel a jelenlegi gyorsasági motorokhoz képest, hogy teljesen, de teljesen fekvõ helyzetben voltak rajta a robotok. Szóval minden kezelõ szerv ugyan úgy fellelhetõ volt rajta, de lehet, hogy én láttam rosszul.


Nos amit a robotot az elején lelõ, az csak t-600 volt, ami nem t-800, mint arnie, közel sem ugyan az, sem páncélzatban, sem inteligenciában.


Igen, kellett volna rá is fröcsögni, igen, amikor a helikoter lezuhant, minimum 3-4 bordatörés, nem tudom kinek volt, vagykinek nem, de az kurvára fáj, és legalább 2-3 hónap mire begyogyúl. MÉg a lélegzet vétel is fáj, nem hogy azok a dolgok, amiket JC superbatman utána csinált.

Igen, ha egy t-800 a keze közé vesz, és te vagy John Connor, akkor letépi a fejed, és beleh*gyozz a nyakadba, de ez sem történt meg, és ha nem is tépi le a fejed, de úgy vág falhoz, hogy 10 métert repülsz, akkor ripityára megy az összes csondot, de pár szerved minimum leszakad!!!

Ha ezektõl az apróságoktól eltekintünk, akkor biztosan tényleg jó film volt, de akkor sem t-film, mert a t-filmek esetén ilyen apróságoktól nem tekinthetünk el.

És ezért igazibb a T-3, mert ott odafigyeltek az ilyen apróságokra is még!!!!
Csonger 2009 jún. 22. - 17:21:45
(611/1272)
Ja igen, mégvalami, aminek örültem: a korábbi részekben a jövõbeli Connort mindig sebhelyes arcúnak ábrázolták. Most végre kiderült, hogyan keletkezett az a forradás az arcán. :)
Csonger 2009 jún. 22. - 17:19:02
(610/1272)
Az elsõ három filmben ha Arnoldot fejlövés érte, akkor csak simán lejött róla a bõr, de amúgy mûködött tovább. Az a gép meg, amelyikre a film elején helikopterrel rálandoltak, Connor két lövésétõl leállt. Ez hogy lehet?

Ha valaki csak nagyjából sejti, hol van a tengeralattjáró, akkor hogyan mer belegurani az óceánba csak úgy, elõzetes egyeztetés nélkül?

Továbbá: Connor hogyan vezette el azt a motort? Hiszen az elvileg nem egy motorkerékpár, hanem egy robot. Nyilván a robotnak nincs gázkarja meg kuplungja meg kormánya, hogy valaki el tudja vezetni. Hiszen saját magát vezeti. Szóval szerintem semmilyen kezelõszerv nem lehetett rajta, akkor mégis hogyan tudott vele közlekedni John?

Ha a gépek sötétben látnak jobban (vagy valami ilyesmit mondott Kyle Marcusnak), akkor Marcus meg a pilótacsaj miért gyújt tábortüzet???

Hogyhogy Marcusnak szólítják a csávót, mikor egyszer sem mutatkozott be? (legalábbis én nem vettem észre, hogy elárulta volna a nevét)

Amikor az a forró izzó folyadék ráömlik a robotra, nem kellett volna Connorra is fröccsennie egy-két cseppnek? Elég magasról zúdult le az az olvadék, Connor pedig közel volt hozzá, nem?

Ha a fenti kérdéseimtõl eltekintek, akkor azt mondom, hogy amúgy egy igenjó film volt. Végig izgalmasnak találtam, lekötött, nem volt benne unalmas rész. Tömény akció, nagyon jó látvány (fõleg a helikopter belsõ nézeti zuhanása). Marcus szimpatikus figura volt, a CG Arnoldnak nagyon örültem (fõleg hogy a frizurája az elsõ rész beli volt), továbbá jó ötlet volt Sarah hangját, az 1984-es fotót és a Guns 'n' Rosest elõvenni.

Összességében nem rossz film, csak egy kicsit több odafigyeléssel a fenti apró bakikat is elkerülhették volna.

Sokan jönnek itt azzal, hogy ez a film megtépázza a Terminátor-kultuszt, de szerintem nem. Inkább a Terminátor 3 tépázza meg, de méginkább a T2-3D: Battle Across Time. Utóbbi tényleg nagyon gáz, pedig Swarzin kívül Furlong is szerepel benne.
6/10
mathers 2009 jún. 22. - 14:53:15 6/10
(609/1272)
Nekem az elõzõ részek valahogy jobban tetszettek. Ez is jó volt de ez már annyira nem kötött le. A vége felé már jó volt. Az eleje meg a közepe nem tetszett. Ja, még azt megkérdezném, hogy lehet az, mikor John Connor megrúgja az elején a gépet akkor hátrébb repül, aztán meg lelövi a helikopteren lévõ gépfegyverrel. Még Arnold sem tudta legyûrni a terminatorokat így. Na mind1! Egynek elment. De újra nézni nem fogom. Félre ne értsetek nem fikázni akarom, csak a véleményem írtam le. 10/6 a vége jó volt!
leopard26 2009 jún. 22. - 11:56:32
(608/1272)
fiatal error?:)
offtopic
wukovsky 2009 jún. 22. - 09:47:44
(607/1272)
én is számtalanszor próbáltam dekódolni a dolgot, korábbi hozzászolásokat is végig futtatva, de megakadt rajta mindig a proci, kiirta, hogy fatalll errrrooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrr :D
offtopic
wukovsky 2009 jún. 22. - 09:46:47
(606/1272)
Ismét egy okos hozzá szólás. Az elsõ t-800-as csak a végén jelent meg, Arnold fejével!!!!, és nem sokáig maradt rajta az elõszövet!!!!

Aki beépült az emberek közé, az Márkusz volt, és neki nem sok köze volt a t-800-hoz, hacsak nem annyi, hogy neki is élõszövet vette körül a fém vázát!!!

Ami viszont óriási különbség, az az, hogy Márkusz egy emberbõl lett gépiesítve, a t-800 pedig egy gépbõl van emberiesítve, tehát Márkusz szövetei eredetiek, a t-800 szövetei pedig "szintetikusak", Márkusznak vére van, a t-800-nak pedig valami olyan, ami nagyon hasonlít a vérre, de mégsem vér!!!


De mindegy is, Neked tetszett a film, az hogy ilyen apró szösszeneteket nem vettél észre biztos annak tudható be, hogy teljesen a CGI orgia hatása alá kerültél!!!! Ez magyarázza azt is, hogy Neked meg volt rendesen a terminátor frencsájzzzzzz, nem hiányzott semmi, mert ugyan hogy is vetted volna észre, hogy mi hiányzik, ha még ez sem tünt fel, vagy ennyire nem vagy képben azzal, hogy tulajdonképpen mi is az, amit terminátor frencsájjzzzznak hívnak!!!!!!



Amúgy pedig, ha akkora Rambo rajongó vagy, akkor miért csak most regisztráltál, és ezzel a névvel miért pont Rambo ösellenségéhez írtál, a Terminátorhoz, valahogy ez sem tud a fejembe bele menni :$


Sok dolog van amit nem értek mostanában :$
leopard26 2009 jún. 22. - 00:59:09 Előzmény izom
(605/1272)
Nem beszélni magyar?
ramboforever 2009 jún. 22. - 00:05:45
(604/1272)
Szerintem, kib***ott jó film volt, volt akció volt terminator hangulat, voltak gépek, új karakter, és amai filmekhez képest hozzta a régi feelinget . a mai gyürükurai és társai mellett kellet már ez és a rambo. az igaz h a t1 ben más volt a jövõ de ez még az elött játszódik mikor még csak épp hogy elkezdõdött a háború és megjelennt az elsõ t 800 as ami már beépül az emberek közé. legyen is csak folytatás! 10/10
9/10
izom 2009 jún. 20. - 10:07:21 9/10
(603/1272)
az alternativ befejezés meg baromság .elszomorit.hogy mennyire nem érdekli az alkotokat a rajongok még tervezik,hogy kinyirják de könyörgöm conor emberként nyer mért kell még eszt is elszarni.ha 4 meghal ***SPOILER***
kinyir mindenkit ez is ellent mond az egésznek borzalom mennyire ködösek á inkább gyözzön a skynet.
offtopic
wukovsky 2009 jún. 20. - 07:10:50
(602/1272)
Basszus :( Tényleg. :((((((((

Már két éve, hogy nincs tv-m, mert kidobtam, és egyszerûen annyira nem vagyok képben, hogy el is felejtettem :(


Amit viszont nem értek, hogy Bújtor, meg Újréti még él, akkor Bud-ot meg Terence-t miért nem ök szinkronizálják ? :$ Pedig nekem csak az Õ hangjuk felel meg :D
9/10
izom 2009 jún. 19. - 23:59:28 9/10
(601/1272)
sajnos tavaly meghalt pár jo szinkron(szinész)dr house hangját sem tudtam teljes mértékben elfogadni befogadni persze nem rossz nehéz átálni a megszokott hang után.antonio banderas hangját sem tudom mással elképzelni benjamin buttonos bratt pitt hangja nem olyan rossz szokni kell még.
offtopic
wukovsky 2009 jún. 19. - 22:23:17
(600/1272)
Sajnos azért, mert az utóbbi idõben elharapodzodott az, hogy nem az odaillõ hangok vannak, hanem valaki valakinek a spanja, és ezért õt hívják, és nem a régi jól megszokott hangot, és ez zavaró!!!

Pl Brad Pitt handját már úgy megszoktam, de most más szinkronizálta a BB életében :$
9/10
izom 2009 jún. 19. - 22:09:53 9/10
(599/1272)
ugy tünik összességében nem lessz bukta ázsiában (japán) sikeres.az 5.rész zöld utat kapott.a szinkront nem értem miért szapulják tökéletes általában 0 a magyar szinkron de a moziban szinkronosan menökre odafigyelnek azért csak nem olyan a szinvonala mint mondjuk romantk csatornáé példaként vagy egy két x y kategoriásé.
offtopic
wukovsky 2009 jún. 19. - 22:06:45 Előzmény bbenjoe
(598/1272)
Kifejtenéd egy kicsit bõvebben, hogy mi az ami jó volt ??!!!!

Akik azt mondtuk, hogy rossz volt, mi bizony kökeményen megtudtuk mondani hogy miért. Ugyan miért volt jobb, mint a harmadik rész, és mivel vett újból pozitív irányba irányt a történet ????
offtopic
wukovsky 2009 jún. 19. - 22:04:54
(597/1272)
Hát ez a 7 perces kis rövid film komolyabb volt, mint az egész vacak salvation !!!!
offtopic
wukovsky 2009 jún. 19. - 21:55:46
(596/1272)
Tökéletsen igaz, amit lerirtál, Marcus karaktere vitte a hátán ezt a történetet, még szerencse, hogy Marcusnak ilyen erõs szíve volt, különben össze roskadt volna ez a rém gagyi történet alatt!!! :D::D:D:D:D:D
offtopic
wukovsky 2009 jún. 19. - 21:53:47 Előzmény Leonidas
(595/1272)
Nyilván!!!


Cristian Bale egy jó színész, és tetszett is a gépészben, Batmanként az egyik legjobb batman keaton mögött, de john connorként csapni való, nincs meg benne az ehhez szükséges tûz, mert elmebeteg feje van, ami tökéletes batmanné teszi, de egy vezérnek csapni való!!!!!!


Szóval kb 0 volt a játéka, mert a forgatókönyv nem is engedett terett neki, pedig azt nyilatkozta, hogy micsoda forgatókönyv, micsoda film, azért vállalta el, pedig õ is tudja, hogy szar volt a forgatókönyv, csak nem akart lemaradni Ewan McGregor mögött, aki elvállalva Obi Van Kenobi szerepét bevonult a filmtörténelembe, vagy Vigo Mortensen mögött, aki a királlyal király lett. A Batmannel már igazándiból bevonult, hiszen még legalább egy vagy két batman filmet simán eljátszhat, de mohó volt, és Õ akart lenni John Connor is, csak szar filmben, szar john connor lett!!!
bbenjoe 2009 jún. 19. - 17:40:01
(594/1272)
Most jövök a moziból!
Nekem ez a film nagyon tetszett! A Terminátor 1-2 persze jobb, viszont a 3. rész után ez ismét a pozitív irányba nyomta a színvonalat. Én 10-bõl 7,5 pontra értékelem.
leopard26 2009 jún. 19. - 11:32:31
(593/1272)
Én egy baszott nagy rajongója vagyok Balenak,de ez nagyon gagyi alakítása volt