1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 03. - 16:38:46 1/10
(891/1271)
épp ez a bibi, hogy nem a politikáját bíráltad, hanem a konkrét embert nevezted féregnek(nem mellesleg a magyar politikusok sem jobbak nála, ez 100%).

a másik hiba a gondolatmenetedben, hogy akik példaképként tekintenek rá, nem azt fogják nézni, hogy mondjuk hány halálra ítéltnek adott kegyelmet, hanem elsõsorban a sportteljesítményét és a színészi karrierjét.

és áruld már el, milyen kirohanásról beszélsz?
offtopic
wukovsky 2009 nov. 03. - 15:30:59
(890/1271)
Nem tudom, látványilag elvileg jó volt a film, de mégsem nyûgözött le, történetileg viszont pocsék volt a film, ez pedig mélységes csalódást okozott.

Ha mint sima akció filmet nézem, akkor az elmegy kategória.

Ha mint T filmet, akkor sírni tudnék, de keservesen, és borzasztóan, hogy az alkotók kicsi feje, miért nem szakad bele abba a bizonyosba, amikor a születésük történt :(
offtopic
wukovsky 2009 nov. 03. - 15:28:32
(889/1271)
Nos, Gálvölgyi csak szavazz, de onnantól hogy Arnie Bácsi California kormányzója lett, nem csak mint színészt minõsíthetem, hanem mint politikust is, és ugyan úgy, mint sportolót is minõsíthetem.

Egyébként egy példátlan karrier tanúi lehetünk életét szemlélve, a sportban elért mindent, amit ott csak lehetett, Verseny sorozatot neveztek el róla.

A színészetben is igen sokra vitte, a 80/90 évek abszolút sztárja volt, és egy kult film fõszereplõje, Mr Terminátor, már ezzel is elért mindent amit lehet.


Ekkor azonban megfejelte még ezt egy politikai karrierrel, és Kormányzó lett, és olyan sötét emberekkel áll barátságban és kapcsolatban, mint a Bush család. Az öreg Bushnak a lelke sötét, a fiatalabbnak pedig az elméje.


És ahogyan az elején is mondtam, onnantól, hogy Õ kormányzó, felvállaltan politizál, és politikus, így bírálhatom a politikáját is, így a kis kirohanásod nagyon demagóg és gyermekded is, hogy mit ne mondjak.

Igenis, mint egy ilyen kaliberû ember, igen sokak számára jelenthet példaképet, és mint ilyen példaképnek a jellemét, én bizony, ha úgy tartja kedvem, akkor véleményezhetem, de kis gondolat rendõr!!!!
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 03. - 14:26:17 1/10
(888/1271)
jajj, miért kell a politikát belekeverni abba, hogy valaki milyen színész vagy ember?

pl Gálvölgyi kevésbé lesz humoros attól, hogy mondjuk szdsz-es(halvány lila gõzöm nincs melyik pártra szavaz, ha szavaz egyáltalán, csak hasra ütés volt)?
offtopic
wukovsky 2009 nov. 03. - 12:06:13
(887/1271)
teljes mértékben így igaz
offtopic
wukovsky 2009 nov. 03. - 12:05:37
(886/1271)
"az avatarra is kiváncsi leszek a bemutato meggyözö bár a t4 ota akkor hiszem el ha láttam attol még hogy cameron !!!"


Ezt nem teljesen értem. Arra akarsz célozni, hogy a T4-hez bármi köze lenne James Cameronnak ? :$

Már a háromhoz sem volt semmi köze, azon kívül, hogy Õ találta ki a mítoszt, így meg kell említeni a nevét. De mint alkotó se a harmadik, se a negyedik részben nem vett részt. Ne tévesszen meg senkit, hogy az imdb.com-on is ott található a neve az alkotók között, az csak a t1 és t2 re épülõ elõzmények miatt van ott :$
lacototh 2009 nov. 03. - 11:59:33
(885/1271)
Itt már látható, hogy a film készítõinek nem volt célja kialakítani a nézõben a TERMINATOR -érzést. Különben megtették volna. De nem tették. Vagy a gyártók nem egészen bízva a film sikerében, a legolcsóbb szakemberekkel készíttették el. Ez a film, nem több, mint egy mai, divatos, sablonos, akciófilm, említésre méltó újdonság nélkül.
9/10
izom 2009 nov. 03. - 10:54:48 9/10
(884/1271)
ettöl még az egyik kedvenc szinészem marad. mondjuk lance henringzennel (ö lett anno volna terminator eredetileg) furcsán nézet volna ehez a t800 kell a izom és swarcenegger tökéletes erre a serepre.mondjuk vigjátékoknál két tüz között tetszett leginkább .pár honapja olvastam tom arnold egyik nyilatkozatát,hogy készülnek a folytatásra swarczeneggerrel mármint a két tüz között cameron rendezné na majd kiderül.az avatarra is kiváncsi leszek a bemutato meggyözö bár a t4 ota akkor hiszem el ha láttam attol még hogy cameron !!!(a star wars 1-2-3 is mennyivel szinvonaltalanabb 3 .nem vészes pedig ugyan az a stáb csináltaa helyel közellucasek csak példának vagy az indi 4. ).cameronnak drukkolok hogy sikeres legyen dehogy a sam wortingtont már elkönyvelték stárnak kicsit tulzás.valoszinüleg be is fut csak ne legyen bukta ez is.
offtopic
wukovsky 2009 nov. 03. - 07:19:33
(883/1271)
Tévedtem, 1994, két tûz között, az volt az utolsó jó filmje!!!! :D
offtopic
wukovsky 2009 nov. 03. - 07:18:49
(882/1271)
Az Arnie nélkül nincs terminátor dologgal vitába szállanék, hiszen már jó pár színész bebizonyította, hogy nagyon jól tudja játszani a gépet. Minden idõk két legkegyetlenebb, és leghidegebb üldözõje Robert Patrick, és Kristanna Loken. Valamint a TSCC-ben is kaphattunk ízelítõt jó terminátorokból.


Aki nélkül nincs terminátor film!!!! az maga James Cameron, senki más. Rajta kivül mindenki pótolható, Õ az egyetlen hiányzó lánc szem, ezért lett gyengébb a harmadik rész is, és ezért lett harmat gyenge ez a 4-ik rész.

Arnold pedig egy fé....eg. Bush párti, valamint a szülõ városában levetette a sport csarnokról a nevét, amit az Õ tiszteletére neveztek el így, mert szerinte nagyon sok rendezvényt az Õ nevével reklámoztak, hogy az Arnold Sch.... csarnokban lesz, és ezért neki nem fizettek.

Na most akkor Petõfinek is ki kellene kellnie a sírjából, hogy gyerekek, ez az izé a pecsában lesz, ide nekem 1 milliót a név használat miatt. Öregségére kimutatta a foga fehérjét, hogy micsoda gerinctelen, jelemtelen vacak ember.

Én kb az utolsó akció hõssel le is zártam a történéseket, utána már nem igen volt jó filmje, vagy olyan cselekedete, amire kiváncsi lennék.
Shaba 2009 nov. 03. - 00:51:21
(881/1271)
A sztori elcsépelt klisékre játszik, a kivitelezés sz@r, a színészi játék a bányászbéka ülepét nyaldossa. Hangeffektusai túlgépiesítettek, a képváltások szerencsétlenek, és fölöslegesen szaggatják meg a filmbe álmodott pulzálást, mely így akadozva hörög, kerepel és kattog, akár egy kardánhibás motor. Elvetélt ötlet gyatra kivitelben. Silány munka.
9/10
izom 2009 nov. 02. - 22:55:04 9/10
(880/1271)
spoiller:ja és a kibövitett változattal sem javul a film nézhetösége 5 perccel hosszab és 1-2 két jeleneten kivül semmi érdekes.ha lesz 5 és jol og sikerülni erröl a 4-röl tudomást sem fogok venni mert egy hatalmas 0.
9/10
izom 2009 nov. 02. - 22:48:43 9/10
(879/1271)
nem tom megérteni mai napig hogy a turoba nemlátták,hogy szar amit csinálnak cgi munkák tökéletesek bár 1-2 jelenet elég nagy baromság 2-nek a jo és értelmes akcion kivül még a párbeszédek is érdekesek van története a 4-ben fos szinészi alakitás 0 a statiszta mellékszereplök is nagyon alul teljesitettek és valoban swarcenegger nélkül egyszerüen nem tud müködni.a 3-ban legalább tényleg normálisabbak voltak a karakterek.somoru és ha lesz 5 megint lecserélik conort is.4 nem is tartom terminátor filmnek csak egy félkész összecsapott valaminek.
offtopic
wukovsky 2009 okt. 31. - 20:43:14 Előzmény Rahar
(878/1271)
A legkidolgozottabb képi világa az ítélet napnak van, mert a T4 a kortársaihoz képest semmi újat nem hozott, ellenben, a T2 a maga korában akkora robbanás volt, amekkorát azóta sem láthattunk.

Ha James Cameronnak rendelkezésre állt volna akkor az a technika, ami megváltás készítõinek, akkor bele sem merek gondolni, hogy milyen über brútális filmet forgathatott volna
offtopic
wukovsky 2009 okt. 31. - 20:37:52 Előzmény pingvincorpse
(877/1271)
Na pont ettõl nem olyan kibb...ottt jó film.


Mitõl lenne egy film kib...ott jó, ha a látvány meg a képi világ ...,d e a történet elég bugyuta.

Akkor ennek a filmnek ki...ott jó látványa meg képi világa van, de amúgy minden más pocsék benne, és pont ettõl egy vacak film, és ezt az tetézi, hogy olyan elõdökhöz próbál felnõlni, mint a halálosztó, vagy az ítélet nap, de még a Rise of Machine is jobb nála történeti szempontból, valamint a karakterek megformálásában is :$
7/10
Rahar 2009 okt. 26. - 09:20:51 7/10
(876/1271)
Nekem tetszik ez a film, bár több dologgal is problémám van. A 3. részben végre ifjú felnõttként megjelent John Connor-t alakító színészt miért nem tudták ebben a filmben is fõszereplõvé tenni? Ez olyan mintha a például a Die hard 5. részét nem Bruce Willis játszaná. A történetben számomra érthetetlenségek vannak. Például a skynet mibõl gondolta, hogy a kiborg segítségével az adott skynet bázisra el fog menni Connor? Mert ha az apját nem fogják el, akkor valószínûleg nem megy el, és a kiborg sem ment volna ugyanoda, hiszen õ is a fiú miatt ment. Akkor nem értem, hogy miért, mi által kellett volna Connor és a kiborg találkozzanak és elmenjenek a skynet adott bázisára, mert a filmbõl nekem úgy tûnt, hogy ez az egész a véletlen találkozás volt. Valamint amikor a kiborg bement a skynet bázisra az õrrobot felismerte, azonosította, az emberekre vadászó robotok miért nem azonosították, akár szét is lõhették volna. Persze a film története miatt nyilvánvalóan nem, mivel akkor nincs film. Az ebben a történetben szereplõ T800 modell mivel több, jobb, hatékonyabb, mint a az elsõ 3 részben szereplõ, csak mert a filmben Connor megjegyzi ezt a dolgot? Szerintem a képi világa nagyon jól kidolgozott (az Arnold T800 nem annyira), de a történet a 4 rész közül jelentõsen a leggyengébb.
10/10
pingvincorpse 2009 okt. 23. - 18:08:02 10/10
(875/1271)
Ez a film ahogy meg van csinálva az frenetikusul kibeba**ott jó. A mozib elhitette velem hogy tényleg nehezek ezek a gépek, és hihetetlen volt.
A Történet bugyuta de a látvány az érzés ahogy.................


Királyság
sandros5000 2009 okt. 23. - 13:31:08 Előzmény kybuck
(874/1271)
Sam Worthington, igen ez nem menti meg, én is azt írtam egyszer bõven elég megnézni, és azért ez olyan nagyszerû elõdök tekintetében mint az elsõ vagy a második rész, tényleg kevés. Nem is írtam ki magamnak, mert egyszer untig elég volt.
kybuck 2009 okt. 22. - 15:07:09 Előzmény sandros5000
(873/1271)
Marcus, pontosabban az õt játszó színész, akinek most hirtelen nem jut eszembe a neve nekem is tetszett, de õ egyedül kevés a film megmentéséhez! Egy másik, jobban sikerült filmben majd még jobban megmutathatja a kvalitásait!
kybuck 2009 okt. 22. - 14:55:05
(872/1271)
Legyen igazad!! Komolyan! Ha valahogy újra mûködni tudna a történet én lennék a legboldogabb! Én csak azt mondtam, ahogy te is kiemelted, hogy az említett urak nélkül per pillanat erre nem sok az esély! Mert akik most csinálják azok sz@rul csinálják, így ha addig a project nem is teljesen halott mindenesetre mély kómában van!