10/10
offtopic
lostangels 2009 febr. 27. - 22:57:08 10/10
(500/4500)
És nem úgy lett? :P
10/10
offtopic
lostangels 2009 febr. 27. - 22:42:56 10/10
(499/4500)
Úgyis rögtön tiéd lesz a válasz. :P Felesleg akkor használnom. :P
10/10
lostangels 2009 febr. 27. - 22:39:52 10/10
(498/4500)
Minden szempontok kérdése. :P
1900 is múlt, meg 1964 is. :P Nem mindegy hova megy vissza az a fránya gép :D
10/10
lostangels 2009 febr. 27. - 22:35:03 10/10
(497/4500)
"terminátorra levetítve: ha john és a gépek visszaküldtek egy-egy védelmezõt, illetve terminátort, hogy megváltoztassák a múltat, akkor hogy lehet, hogy nem tudják, hogy mi fog történni a múltban, mikor a visszaküldés idején õk már ismerik a múltbéli eseményeket?"

Pontosítanám: a terminátorok a jövõt akarják megváltoztatni. Azaz John Connort likvidálja Mónika, mert akkor a jövõben nem viszi gyõzelemre az ellenállást.
10/10
lostangels 2009 febr. 27. - 22:07:44 10/10
(496/4500)
Szánalmas te vagy, ha most idejöttél fikázni egy olyan dolgot, amit te nem szeretsz.
1/10
kafater 2009 febr. 27. - 22:06:59 1/10
(495/4500)
hehehehehheheh levették azt a szánalmas sorozat!!!!!
Van benne egy csaj aki/ami robot na és osztán mi van akkor,meg kéne .....?
Kibaszott hülyeség az egész serial!!!!
Kár érte kidobni a pénzt a szerkesztõknek, ebben a válságban.
Szval SZÁNALMAS.
kerekgyar 2009 febr. 27. - 19:49:27
(494/4500)
A filmeket már rég láttam, de nem úgy van, hogy a Skynet így is-úgy is létezik, de egyedül John Connor tudja az ellenállást gyõzelemre vezetni?
Mellesleg ha ennyi gond adódik Sarah, John megölésével, akkor miért nem próbálják megölni Sarah anyját? A gépeknek ez nem lenne logikusabb? Lehetne ez a Terminator 6...
Terminator 5: http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2008/12/15/gyorshirek_2011_ben_jon_a_terminator_5/

Akit pedig érintene, itthon cancelt kapott a TSSC:
http://comment.blog.hu/2009/02/26/breaking_terminator_kasza_az_rtl_nel
kerekgyar 2009 febr. 27. - 19:40:09
(493/4500)
Nem kötözködni akarok, de a FOX nem internetre sugároz, hanem TV-re. Neki mindegy lehet, hogy hányan töltik le, ha addig amíg real time-ba nem nézi senki, hanem inkább például a CBS-re kapcsolnak.
Kaliff 2009 febr. 27. - 19:37:30
(492/4500)
Kiegészítem:
Ha a John létezik akkor a Skynet (ítéletnap, háború) is létezik, és ugyanez visszafele is igaz. Sorsuk összekapcsolódott, egyik a másik nélkül nem létezhet.

Eleve elrendelés. Minden történik úgy ahogy történnie kell.
Kaliff 2009 febr. 27. - 19:28:09
(491/4500)
Ez marha jó téma Urak!

"Ha nincs Skynet, nincs háború.
ha nincs háború, nincs John Connor fõvezér.
ha John connor NEM fõvezér, John Connor nem küldi vissza Kyle Reese-t a múltba -hogy megmentse saját anyját. És Kyle se szeret bele."

Tovább vinném: Kyle nem szeret bele Sarah Connorba, nem találkozik John anyjával magyarul John nem születik meg.
Ha John nem születik meg, minek visszaküldeni egy terminátort, hogy végezzen vele?

Másképp fogalmazva, ha a terminátor megöli Sarah Connort, John születése elõtt, értelmetlenné válik a létezése.
Ha John nem születik meg, minek visszaküldeni egy terminátort? A paradox paradoxona.

Magyarul ha John létezik, a háború is létezik, az Ítélet napja is létezik, az emberek felkelõ serege is létezik, és a visszaküldött terminátorok is.

Ez valami olyasmi mint az "eleve elrendelés". Minden úgy történik ahogy történnie kell, nincsenek párhuzamos ídõsíkok, vagy ha vannak, nem keresztezhetik egymást.
8/10
Dantes 2009 febr. 27. - 18:59:22 8/10
(490/4500)
Mit nem értesz az alternatív idõsíkon? Az egyik alternatív idõben végeznek a Skynet-el a másikban nem...az egyikben John meg hal a másikban fõvezér lesz!

Olyan butaságokat beszélsz!
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 27. - 18:35:30 9/10
(489/4500)
Igen, de a fox a reklámokból él. Egy kompromiszumos megoldást tudnék elfogatni, miszerint ha egy az egyben töltöd fel, vagyis nem vágod ki a reklámblokot, akkor használhatod. Ez korrekt dolog lenne, hiszen ahány ember nézi, annyi emberhez jut el a reklám. való igaz, hogy a gépen könnyebb áttekerni, de az életben meg addig arrébb kapcsolsz :$ De vannak jó reklámok is, amik viccesek, úgyhogy idõnként néz reklámot az ember.

Egy szó mint száz, ha a fizetett reklámmal együtt töltöd fel, akkor a fox-ot úgy mond nem éri veszteség, és kiderülne, hogy hány millió ember tölti le, úgyhogy létjogosult a sorozat :)) Kivi lennék egy stat-ra, hogy hányan töltik le a terminátort, és hányan a barátok köztet :D Aztán lehet, hogy alul maradunk
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 27. - 17:03:14 9/10
(488/4500)
A szkájnet elkerülhetetlen, ahogy agénsebészet is :$ Sok ostoba ember van a világon, akit egy markényi örült irányítani tud, erre a legjobb példa magyarország :$
AvatáR Gil Maerth 2009 febr. 27. - 16:55:34
(487/4500)
Alternativ idõsík?
Hát már hányszor fogalmazzák újra ugyanazt a témát?:(
így is elvileg már a T 2-nél véget ért a nagy flash, ugyanis a gép chipje megsemmisült.

De ekkor megint beköszönt az idõutazás problematikája:
Ha nincs skynet, nincs háború.
ha nincs háború,nincs John Connor fõvezér.
ha John connor NEM fõvezér, John Connor nem küldi vissza Kyle Reese-t a múltba -hogy megmentse saját anyját.
És Kyle se szeret bele.

Különben is Kyle szerint, a gép a vereség torkában küldte vissza a robotokat, s John nélkül is gyõztek volna akkor.

Tehát akkor hová tegyük ezt az alternativát?
Legalább már ebbe legyenek következetesek és hajlítsák az ívet a T 3 felé.

Máskülönben megesik az az opció, hogy mégiscsak megtudják, ki vagy mi tervezte a Skynet szoftverét, s ha tarkón vágják.
Az egész idõutazásos hóbelevanc meg úgy felborul ahogy az meg van írva :(

*

Dr. EMMETT L: BROWN: - És ha a tér -dõ kontinuum felborul, a világegyetem megsemmisül !

MARTY McFLY: - Gyorsan, doki, mentsük meg a producerektõl a világot!

Dr. EMMETT L: BROWN: - Oké, te keresd elõ mikor születtek, és hol. és én máris repülök a vonattal!
fiam. sok szerencsét!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 27. - 16:50:15 9/10
(486/4500)
Az a baj azzal, ha netrõl szedjük le, hogy a Fox nem látja, hogy kelendõ a sorozat. Ha több országban el tudja adni, akkor lehet, hogy ez nyomos érv a folytatás mellett, tehát én is mindenhol dícsérem a sorozatot, csak hozzá teszem, hogy szar a szinkron :D Azért örültem hogy elkezdte játszani a retard, csak én nem ott nézem, nincs is tv-m mondjuk :$
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 27. - 16:47:08 9/10
(485/4500)
"jó -jó értem az indulataidat, nem is akarom tovább élezni a kialakult helyzetet, csak egy megjegyzés csupán és már itt sem vagyok:) : Az RTl és a többi, nem szinkronizál semmit, mint ahogy filmet sem forgatnak. természetesen szinkronstudiók végzik ezt el. a csatorna nem tesz egyebet, mint sugározza."



Akkor elmagyaráznám a Retard, meg a csiga tv aprócska szerepét ebben a kis szösszenetben.

Vegyük hasonlatnak azt, hogy én építkezek, és én vagyok a Retard. A szakik, legyen az csõszerelõ, tetõács, vagy villanyász, vagy kõmíves, nos Õ legyen a szinkron stúdió!

Tegyük fel, hogy burkoló, és én egy terasz leburkolását berendelem tõle.

Elsõ verzió, ahogy kellene, ahogy illik, ahogy jó, ismerösök ajánlják a szakit, hogy nagyon jól, pontosan precízen dolgozik. Megnézem egy két munkáját, aztán kihívom, vázolom mit szeretnék, mond egy árat, én ezt vagy elfogadom, vagy mást keresek. Ha elfogadom lesz egy jó terasz burkolatom. Így készülnek a jó szinkronok, így készít szinkront az HBO.

Második verzió. Nem állók túl jól anyagilag, ezért próbálok egy olyan szakit keresni, aki elfogadhatóan dolgozik, nem lesz olyan szép, kidolgozott a burkólat, de nem fog felfagyni az elsõ télen, sõt még a 10 telet is kibírja, egyszerûen csak nem olyan szép. Így kellene a sorozatokat szinkronizálni, hiszen ott azért tömeg gyártás van.


Harmadik verzió. szinte 0 pénzbõl akarom kihozni a dolgot, kihívok valami szakit, és közlök vele egy árat, hogy én ennyit vagyok hajlandó fizetni érte. Tudom jól, hogy mondjuk 3500per n méter áron dolgoznak a jó szakik. 2800-3000-ért az elfogadhatóak, és én közlöm, hogy 2500-öt fizetek érte. Na ekkor aki jól dolgozik, és becsüli a munkáját, és van is elég munkája, mert jól dolgozik, az sarkon fordul, de elõtte kiröhög. Itt jön a képbe, az unokatestvérem feleségének, a volt osztálytársának a volt szomszédja, aki "k*rva" jó burkoló, igaz, hogy 3 müszakban egy soron dolgozik, de hétvégén fusizik, és tök jól dolgozik. Én lelkesen elhívom, össze b*sza a munkát, ami az elsõ télen fel is fagy. Na így szinkronizál a retard, meg a többi kereskedelmi.


Szóval azon állításod, hogy a retard nem csinál semmit, ez nagyon ostoba gondolat volt. Õ a megrendelõ. Ha valaki sz*arul burkólja le a teraszom, és én ezt meglátom, akkor vagy nem fizetem ki, vagy felszedetem vele, és csak aztán zavarom el fizetés nélkül. De ha egy igénytelen .... vagyok, amilyen a Retard, akkor úgy járkálok rajta tovább, hogy itt ott fel van jöve, és a többi.


"Röviden" ennyi. Rossz a szinkron, és szét vagdossák. ez az hiánycikk belöle
10/10
lostangels 2009 febr. 27. - 16:42:26 10/10
(484/4500)
Reménykedni...
hihi22 2009 febr. 27. - 16:40:24
(483/4500)
HALI!
Azt olvastam és a nett is azt mutatja hogy levették a terminátort a müsorról!!!
NEM ÉRTEM miért!??
Adtak neki 3 részt?NAgyszerü!
Nekem Bejött a sorozat de ezek a szerencsétlenek máris leszedték!!! mi bajotok van vele??? sokkal rosszabb sorozatok is vannak az rtl-en!Pld: Bárányok közt! Mit lehetne tenni????
1/10
offtopic
kafater 2009 febr. 27. - 15:41:36 1/10
(482/4500)
Ne síránkozzatok inkább nézzétek a Ments meg c. sorozatot, az oda***** rendesen!!!!
10/10
Rexxar 2009 febr. 27. - 15:19:41 10/10
(481/4500)
Akkor úgy tûnik én mind a százról lemaradtam. :)