10/10
convar 2010 jún. 09. - 20:34:14 10/10
(3980/4500)
"De mit csinált a kis micsoda a vízben, fürdött? Tudok én hülye kérdést feltenni ha akarok :D"

Ez nem hülye kérdés, elsõre én se tudtam hova tenni a dolgot. A(z állítólagos) válasz: a tó csak a HK földalatti gyárának vagy rejtekhelyének az álcája, és épp akkor repült ki a "fészekbõl". Inkább maga az "épp akkor" az érdekes, hogy épp akkor, mikor Sarahék odaértek. Micsoda véletlen :D
10/10
convar 2010 jún. 09. - 20:23:06 10/10
(3979/4500)
Ezt kitõl kérded???
10/10
duckshoot 2010 jún. 09. - 19:55:59 10/10
(3978/4500)
Rám ez már nem vonatkozik. Mégis a tudatomban ott van, hogyha meglátnám vlhol vennék mégegyet és bontatlanul hagynám. De azt már személyesen tenném. Egész jó akciók vannak az oldalon.
10/10
duckshoot 2010 jún. 09. - 19:44:58 10/10
(3977/4500)
Az érdekes. Mert ugye Sarah követte a házig amibe bemászott. Nézte az órát aztán utánna ment. Járkál a házban és közben észreveszi a titkos lejárót a könyvespolc mögött. Lemegy szétnéz, sehol senki. Megy tovább és feljön a garázsban. Nem tudom meddig várhatott, de gyorsan történt.
Ezt Walsh is felfedezte lement és a HK röptetõ ott volt és lelõtte aztán kivitte a vízhez és otthagyta. A videón is õ van amint egy társával megölik azt a srácot és az apját anyját aki tetszett Zoe-nak.
Kevin4 2010 jún. 09. - 19:03:23
(3976/4500)
Most hogy így leírtad, tényleg lehet benne valami, nem is gondoltam hogy az a hosszúhajú koma olyan fontos szereplõ, a végén a HK-val lehetett már látni hogy rosszban sántikál, bár igaz már elõtte is lehetett sejteni.
És akkor valszeg õ lehetett a túlélõ is, látod, nekem ez sem jutott eszembe.
A vízes dolgot én sem tudom, mégcsak tippem sincs!
Még annyit, hogy a kopasz csávó akit Derek vitt el kocsival egy darabig, azt láttuk, hogy betöri az ablakot, és bemászik rajta, akkor hogy a fenébe került oda a sivatagba a vízhez? Hosszúhajú lelõtte, de azt nem tudom hogy került oda.
Weaver küldte a kopaszt hapsit, hogy nyírja ki azt az egy túlélõt, de most fordítva sült el a dolog! Nem mintha bármelyiket is kedvelném, utálom a hosszúhajút is meg a kopaszt is, csak ironikus, hogy Weaver "a gyár dolgozóinak kiírtása" programja teljesen fordítva alakult! Az az egy túlélõ ölte meg Weaver emberét! Nem semmi!
10/10
duckshoot 2010 jún. 09. - 18:22:29 10/10
(3975/4500)
A kamerákon az üzemben dolgozókat figyelték, azért volt annyi kép.
Egy pontba az egészet: a hosszúhajú férfi feleségével és lányával beszélgettek Sarah-ék. Ezért volt a garázs alatt a megfigyelõ terembe vezetõ folyosó. Ezért valszeg õ az egyik kulcsember. És õ a ,,túlélõ" is. Mert épp ott sem volt akkor sztem.

Én is vlmi HK szerûségnek néztem, hasonló inkább. Valszeg itt építették meg a fémbõl amivel eleve kísérleteztek, gondolom. Viszont ha a fentebb említett ipse ölte meg akkor hogy nem ott várta meg a kamionnal a röpcsit? Már az is benne van, hogy nem látta biztonságosnak az ott levést, máshol várt.
De mit csinált a kis micsoda a vízben, fürdött? Tudok én hülye kérdést feltenni ha akarok :D
Még van pár rész és szépen meg kell nézni.
Kevin4 2010 jún. 09. - 16:34:08
(3974/4500)
Szerintem a végére tök jó rész lett, bár nekem nagyon nem áll össze a sztori, de még így is tetszett!
Mondta ugye Derek, hogy a gépeknek dolgozó embereket más emberek figyelték a gépek parancsára.
Elsõ hallásra nekem fontosnak tûnt, meg is jegyeztem, mert lesz még rá utalás az tuti!
De csak nem értettem meg a végét!
Elõször is azt kopasz tagot, a hosszóhajú baseball sapkás ember ölte meg? Jól van fogjuk rá hogy igen, menjünk tovább.
A következõ a kamerák:Mit vagy kit figyeltek meg vele? És különben is kismillió helyszín volt rajta ahogy én megnéztem, nekem legalábbis soknak tûnt! Ide tartozik még hogy Sara ugye lement a kamerás helységbe, onnan tovább pedig Dereknél kötött ki amikor kopogott neki az ablakon. Ezt sem értettem valahogy.
Meg ez a "nem halott ember", mi is van vele? Az plusz kavarás nekem, hogy a család többi tagja nagyon is tudott róla. Azt mondjuk értettem, hogy elakarta játszani a halálát mert úgy volt vele neki se lett volna szabad túlélnie. Apropó akkor valaki túlélte azt az öldöklést amikor Weaver-re rájött az 5 perc? Én ennél a résznél már rég belebonyolódtam.

Arról a HK féle dologról nem is tudok sok mindent mondani. Skynet-es cucc, az biztos. Mondjuk Sarah már látta, ennek is volt/van/lesz jelentõsége.
Plusz a sapkás tag elfuvarozza valahova, úgy tûnt mintha végeztek volna egy melóval, de sztem nincs vége, sztem most kipipáltak egy feladatot és most ugrás a következõre, de ezt csak én mondom.
Na mondjuk itt is van egy külön, nagyon is érdekes dolog. Az idõutazás.
Láttunk már embereket, terminátorokat visszautazni az idõben, az utóbbiakat külön az elvegyülésre készített emberi szövettel.
Na már most azt tudjuk Kyle-tól a T1 óta, hogy csak élõ szövet képes átjönni az idõn, ezért sincs rajtuk például ruha. Meg gondolom fegyver se, mert ha lehetne egy ember se jönne vissza az idõben fegyver nélkül egy termi ellen ugye. (Kyle esete)
De akkor hogy a fenében tudott visszajönni az a HK? Az utolsó centiméterig fémbõl van. Az egy jövõs cucc az biztos, elsõ ránézésre is, állandóan ilyeneket látunk amikor a jövõt mutatják. A másik (elképzelhetetlen) válasz az lenne, hogy a jelenben csinálták de szerintem ezt el is vethetjük. Mondjuk a T3-ban Brewsternél láthattunk hasonlókat de sokkal kissebb változatban, de ez annyira nem az! Ez Skynet féle lesz, természetesen a jövõbõl.

Nagyjából ennyi, azt azért jelzem, hogy most néztem meg a részt, és még friss az élmény, szóval azért nem értem ennyire, de ha újranézem, vagy gondolkozok rajta lehet hogy már több minden beugrik és nem lesz ennyire bonyolult!
10/10
duckshoot 2010 jún. 09. - 12:08:30 10/10
(3973/4500)
Mi az unalmas a 15. részben?
Kevin4 2010 jún. 06. - 20:03:28 Előzmény convar
(3972/4500)
Igen, igazad van, értem hogy mire gondolsz, abban tuti megállapodhatunk, hogy a rendezõ elõnybe részesítheti ha a szereplõválogatásra jelentkezõ színész látott már T filmeket. Vagy persze az összeset látta! Nyilván ez a legjobb!
Én mondjuk továbbra is odaadtam volna a szerepet úgy hogy nem látta volna a T filmeket, (ezt most a külsejétõl függetlenül mondom, tényleg) csak ugye tényleg elgondolkodtató vagy legalábbis furcsa!
De abban amit írtál kétségtelenül igazad van!
Kevin4 2010 jún. 06. - 19:54:47 Előzmény bgeryy
(3971/4500)
De igen!:) Elõfordul!:)
10/10
convar 2010 jún. 06. - 16:58:16 10/10
(3970/4500)
Pedig ez elhangzott a s2e10-ben. Jesse Cameront szeretné megállítani, mert véleménye szerint rossz hatással van Johnra. Amikor abban a részben lebukott Derek elõtt, ezt mondta neki a jövõbeli Johnról:

"John már senkivel sem beszélt. Csak vele (Cam). Megkérdõjelezhetõ döntéseket hoz. Emberek mennek a halálba. Jó emberek. A rabjává tette (Cam). Beteg. Az a gép az. Képzeld el, ha a köv. 20 évet vele tölti. Képzeld el, mivé lesz John. Hogy mivé változtatja. Próbáld elképzelni. Azért jöttem, hogy megállítsam. Azért, hogy megmentsem Johnt."

És ebben Riley van a segítségére, hiszen az õ dolga John bizalmába férkõzni ugyebár és így pl. infókat szerezni.
10/10
Mirababa 2010 jún. 06. - 14:31:23 10/10
(3969/4500)
Sziasztok!
Köszi a válaszokat!
még valami nem tiszta nekem.Mégpedig Riley és Jessie szerepe.Miért vannak õk itt?Mi a feladatuk és miért?
Köszi
10/10
convar 2010 jún. 05. - 20:57:26 10/10
(3968/4500)
"Tényleg, jól mondod, egy T filmet sem látott, de ahhoz képest hogy beleszeretett a T univerzumba!
És látod õ kapta meg Summer szerepét! Azt hinné az ember, hogy eleve nem kerülhet be, mert nincs otthon a történetben, de hála Istennek ilyennel nem foglalkoztak! Mondjuk én se foglalkoznék ilyennel! Attól még nagyon jól el tud valaki játszani egy szerepet hogy nem látta a korábbi filmeket!
Ez sztem nem feltétele, hiszen nem kellett felelnie belõle!"

Persze, persze, csak érdekességnek szántam. Bár...megmondom õszintén, nekem, mint rendezõnek számítana azért. Legalábbis vmennyit biztosan.

Mondjuk kíváncsi lennék mit mondhattak a szereplõválogatáson Summernek. Lehet vmi ilyesmit:

"Micsoda??? Egyet se? Na akkor hölgyem legyen kedves pótolni õket, de nagyon gyorsan! Holnap reggel kilenckor ugyanitt találkozunk, és részletes élménybeszámolókat kérek! Ki fogom kérdezni alaposan mind a T1-t, mind a T2-t.

Glau kisasszony, és külön figyelmet kérek Arnold Schwarzenegger, Robert Patrick és Kristanna Loken alakítását illetõen! Sõt, javaslom, hogy a filmek nézése közben már gyakorolhatna is. Fogja fel úgy, mintha egy aerobik DVD-t nézne."

:D
bgeryy 2010 jún. 05. - 20:16:37
(3967/4500)
"És látod õ kapta meg Summer szerepét"

És látod õ kapta meg Cameron szerepét

Nem ezt akartad írni?? :P :D
10/10
duckshoot 2010 jún. 05. - 16:56:54 10/10
(3966/4500)
Érdekes oroszul meg olaszul nézni a TSCC-t :) Oroszban is vannak egész jó szinkronszínészek. Nem is gondoltam volna.

Gyere velem, ha élni akarsz!
Come with me if you wanna live!
Идтидем со мной, если хотите жить!
Vieni con me se vuoi restare vivo!
Kevin4 2010 jún. 05. - 14:59:12 Előzmény duckshoot
(3965/4500)
Hát igen, nagyon is!:)
Kevin4 2010 jún. 05. - 14:58:37 Előzmény convar
(3964/4500)
Tényleg, jól mondod, egy T filmet sem látott, de ahhoz képest hogy beleszeretett a T univerzumba!
És látod õ kapta meg Summer szerepét! Azt hinné az ember, hogy eleve nem kerülhet be, mert nincs otthon a történetben, de hála Istennek ilyennel nem foglalkoztak! Mondjuk én se foglalkoznék ilyennel! Attól még nagyon jól el tud valaki játszani egy szerepet hogy nem látta a korábbi filmeket!
Ez sztem nem feltétele, hiszen nem kellett felelnie belõle!
Igen, a végére a saját karaktere rajongójává vált! (bármilyen furcsán hangzik is)

A szoknya:Nem vagy egyedül!:) Mit mondjak nekem is megakadt rajta a szemem, nagyon jól áll rajta, jól kiemeli az alakját, és extraként vadító az a sötét kék szín!
Függetlenül Cam karakterétõl akit játszik, nagyon jól állnak neki a sötét színek!
10/10
duckshoot 2010 jún. 03. - 22:23:49 10/10
(3963/4500)
Hát még a lábát, hogy hangsúlyozza ez a szoknya :O
10/10
convar 2010 jún. 03. - 22:12:18 10/10
(3962/4500)
"Látszik hogy él-hal a sorozatért, meg úgy összességében a Terminátor univerzumért,..."

Ehhez képest azt tudtátok, hogy a TSCC szereplõválogatás elõtt egyetlen egy Terminátor-filmet sem látott? Ejnye-bejnye Summer! :D

De az tény, hogy ahogy teltek a forgatások, állítólag nagyon megszerette Cameron karakterét.


"Nagyon jó képek!:) Aranyos és gyönyörû rajtuk!:)"

Jók jók de most vhogy mindig leragadtam annál a csinos szoknyánál :D
Kevin4 2010 jún. 03. - 20:28:14
(3961/4500)
Ezt szeretem Summerben, szeret nyilvános helyekre járni, szereti a rajongóit, szeret autogrammot osztogatni! Nem az az elbújós, menekülõs fajta, akit ha nem látunk szerepelni azt sem tudjuk él e még.
Látszik hogy él-hal a sorozatért, meg úgy összességében a Terminátor univerzumért, le sem tudná tagadni, mondjuk miért is kellene, ez egy nagyszerû dolog!
A világon az elsõ 10 emberben benne van aki szeretne 3.évadot, fogadni mernék!
Nagyon jó képek!:) Aranyos és gyönyörû rajtuk!:)