alanis 2007 aug. 09. - 08:16:46
(132/552)
ez nemcsak Neked, hanem mindenkinek jó hír, aki szereti ezt a mûsort:

Kedves Gabriella!

Köszönjük levelét, és azt is hogy érdeklõdik csatornánk mûsora iránt. Nagy örömünkre szolgál, hogy Önt is nézõink táborában tudhatjuk!

Jó hír, hogy a The Amazing Race évfolyamaiból - egyelõre - egészen a 11. évadig várható a sorozat további vetítése. Pontos vetítési dõpontokkal sajnos még nem szolgálhatok, de hadd ajánljam figyelmébe honlapunkat (<a target="_blank" href="http://www.axn.hu" title="www.axn.hu">www.axn.hu</a>), ahol idõnként rákereshet a várva várt évfolyamokra, nehogy elszalassza kedvenc sorozatpreimerjét.

Addig is jó szórakozást az eddigi epizódok elkövetkezõ ismétléséhez valamint további, akcióban gazdag perceket és izgalmakat kívánok csatornánk mûsoraihoz!

Üdvözlettel:

Áncsán Ildikó
AXN Marketing Koordinátor

most már csak türelmesen kell várnunk. :-))))
alanis 2007 aug. 08. - 08:44:46
(131/552)
remélem azért ha az ismétléseket letudja az AXN, azonnal nem fut neki a TAR All Stars változatának, kihagyva három seasont. ennyire nem lehetnek õrültek. :-(((

az ismétléssel egyébként nem lenne bajom, ha közben adnák az újakat is. pl. a Survivor-al tudták ezt csinálni, ezzel miért nem lehet? remélem nem az a gond, hogy nem vettek meg több évadot. mert akkor még jó sokáig nézhetjük újra és újra ezeket a részeket. :-(
10/10
khekkkkkk 2007 aug. 08. - 08:19:44 10/10
(130/552)
OFf
a survivor-s kézfogó tényleg megrendezett nyálas dolog volt, ahogy az egész pasi is az, látszik, hogy a szülõk nem igazán állnak közel hozzá, hiszen a bátyja jött mindig látogatóba.
on
Csalódtam, hogy az AXN megint uezt ismétli, ami már lement. Én már itt kérdezgettem a fórumon, h mi van az elsõ három résszel. Felmentem az AXN honlapjára, ott már a - survivor-hoz hasonlóan - az all star-ról írnak, rögtön el is jöttem, mert nem akarom az eredményt elõre tudni.
Mivel a UPC csak nemrégen adja az AXN-t, így tényleg nem tudom, most lemaradtam valamirõl vagy nem?
Azt tudom, h a Magyarországi adást végigröhögtem, a tipikus magyar taxis, rendõr azért benne maradt. A Gundeles jelenetért kár, hiszena magyar konyha híres, és nem vígasztal , hogy más afrikai országban is kihányták az ételt.
Igaz, itt a zenészek rátettek, húzták-vonták a fülükbe, hadd idegeskedjenek rajta.
Szóval , ki tudja mikor lesz újabb, amit még nem láttunk???
vuvuvu 2007 aug. 07. - 13:45:56
(129/552)
na azon én is kiakadtam hogy a Trabira azt mondták hogy "local car" amibõl arra lehet következtetni legalábbis egy átlag amerikainak, hogy a Trabi magyar autó! országimidzs szempontjából nem tett jót nekünk. a Gundel sztoriban pedig az volt visszataszító, hogy ezek szerint Gundelék jó pénzért hajlandóak voltak egy ilyenben részt venni, ahol az emberek sorban az asztal alá hánytak! azon is érdemes lehet elgondolkodni, hogy ahogy mirólunk ilyen hülyeségek kerültek a mûsorba (pl.Loriék vért ittak kehelybõl a budavári labirintusban), úgy a többi ország esetében is hasonló baromságok/sztereotípiák, így egyáltalán nem biztos, hogy bármi is igaz lenne egy adott országról, amit ebben a mûsorsorozatban látni lehet.

a végére chipék tényleg jó fejek lettek. a múltkor is ezért bírtam õket. és nem görcsöltek rá annyira a nyerésre, mint colinék, ezért is tudtak tiszta fejjel gondolkodni a végén is.
alanis 2007 aug. 07. - 12:22:57
(128/552)
a 4. season-t is leadta az AXN. azt láttam. de hogy az elsõ három évadot leadta-e???? hátha vki tudja rá a választ itt közülünk.

a folytatásról viszont lehet az AXN-nek kellene írni, hátha vki hajlandó válaszolni is.
lulu:) 2007 aug. 07. - 11:05:34
(127/552)
Nem, ezt én sem nézem meg még egyszer, pedig készültem rá, és imádom Phil-t. Nagyszerû mûsorvezetõ, kár hogy nálunk nincsenek hozzá hasonlók. Imádom hallgatni (meg nézni is :D)... Nekünk csak a Stohl Buci jutott....:(

De sajnos már az totál kiakasztott, ahogy kedvenc John-om elkezdte sztárolni magát már az elején... Kezeltetnie kellene magát... Na jó, a csajt sem kell sajnálni, hogy mehetett hozzá ehhez az idiótához?

Remélem ezután nem fogják megint a Robos Amberes seasont leadni. Az AXN csak ezt a 3 seasont vette meg? Én még nem láttam az elsõket sem. És az ezek után következõket sem... Szóval ha valaki illetékes olvasná, akkor lécccci!!!!! :)
alanis 2007 aug. 07. - 09:46:17
(126/552)
de azért térjünk vissza a fórum fõ témájához. :-))))

ma reggel belenéztem az idegesítõ John/Victoria-s évadba. már az elsõ percben felhúzott a pasi. úh. azt hiszem ez lesz az az évad, amit most nem fogok újra végignézni. hiába van benne a magyar rész.

bár a magyar részektõl kiakadtam elég rendesen. míg a trabantos részeken lehetett szórakozni, bár azért valljuk be, nem volt veszélytelen ilyen pakondeklibe beültetni a versenyzõket, addig a csípõs kajával betettek nekünk magyaroknak rendesen. nem tudom, ki engedélyezte magyar részrõl ezt, de nem volt normális az tuti. egy olyan híres vendéglõrõl, mint a Gundel, én nem engedtem volna, hogy képernyõre kerüljenek azok felvételek.
alanis 2007 aug. 07. - 09:40:41
(125/552)
de feltûnt, hogy azonnal mindenki rástartolt a gyûrûre. fura egy bagázs az tuti.

az se volt semmi, amikor Rob is odapöffeszkedett a sûrûjébe és Amber apja elkapta uúgy, mint elõtte a lányát és megforgatta.

én végig nem értettem, hogy a fenébe nem jutott egyiknek sem az eszébe, hogy szép sorjában kirakják õket. különösen Robot, mivel õ tényleg veszélyes volt a többiekre nézve. nyert pár védettséget. a csaj meg tényleg az oldalán evezett be a döntõbe. ha nincs Rob, a csajjal is sokkal könnyebb lett volna elbánni.

egy dolog vígasztal. mégpedig hogy Rupert is kapott egy millát a végén! megérdemelte. nekem végig nagyon szimpatikus volt. mind a két évadban, amiben szerepelt.
Stella 2007 aug. 06. - 22:13:55
(124/552)
Bedobták a cetlis neveket a kis köcsögöcskébe, addig fél évig benne volt:))) Jah, viszont azt gondolom nem figyeltétek,mikor kimondták a gyõztes nevét, és a családtagok Amberre ugrottak, és a kezét húzták elõ, mert a gyûrût nézték,milyet kapott! Robnak ez fullra meg volt rendezve az elejétõl. Legalább mellé állított valakit,az egész játék során bebiztosította magát, csak furcsa, hogy éppen pont õk 2-en maradtak bent. Alicia volt a legjobb aki jól megmondta, hogy nem tudja kettõjük közül ki a s*ggnyaló, és a leg m*cskosabb. Big Tom is jó volt,mikor kezet akart rázni vele, utánna pedig elhúzta, hogy a sátánnal nem paktál harmadjára.
alanis 2007 aug. 06. - 20:23:48
(123/552)
nem mondod, hogy ennyit vártak a szavazatok felolvasásával???????

bár ha belegondolok... heti adagban adták, amit egy húzamban vettek föl... akkor tényleg oké a fél év. de akkoris. több milliós nézõsereg kell egy lánykéréshez? legalább ez lett volna intim, ha már a megismerkedésüket és a szerelembe esésüket egész amerika végigkövette.
alanis 2007 aug. 06. - 15:08:55
(122/552)
ja, tegnap megnéztem az All Stars Survivor utolsó részét. elég érdekes volt, mikor Rob a szavazatok elõtt megkérte a csaj kezét. vhogy olyan feelingje volt számomra, hogy bármi történik is, én tutira megyek. milliomos akarok lenni, így még a csajt is elveszem. oké, elhiszem, hogy egymásba szerettek ott a szigeten, de 39 nap után már eljegyzés. persze a jelen azt mutatja, nekik lett igazuk, mert ma már házasok. de akkor is fura volt nagyon nekem így ez az egész.

a mûsorvezetõ reakcióját meg különösen furának tartottam, mikor bevágta, hogy Amber most már tuti milliomos lett, bárki is nyerjen kettejük közül. miért, fordítva ez nem igaz???? miért csak a nõkbõl nézik ki az érdekkapcsolatot? pasikból miért nem? amúgy szimpi az a pasi is, uúgy mint Phil, de ez kissé betett a nõi lelkemnek. :-(
alanis 2007 aug. 06. - 15:03:04
(121/552)
ismétlés helyett folytathatná inkább az AXN. remélem elõbb-utóbb erre is sor kerül.

ma reggel néztem meg a befutót, amit Chip/Kim nyert meg. azt kell hogy mondjam, eleganciával vette tudomásul Colin, hogy lemaradtak az 1millió dollárról. arra már nem is emlékeztem, hogy megdícsérte Chip-éket és elismerte, jó ellenfél voltak. hozzá képest a Rob/Amber páros sehol nem volt. õk még ott is bunkók voltak. pókerarc ide vagy oda, vmi gratulációfélét böffenthettek volna Uchenna-knak. még ha belül nem is úgy gondolták.
Stella 2007 aug. 06. - 13:03:53
(120/552)
én már nem nézem teljes gõzzel, mert már láttam, talán a Finish-t megpillantom. Én inkább Uchenna párost nézném, mert lemaradtam a Fináléról.
10/10
khekkkkkk 2007 aug. 06. - 09:12:11 10/10 Előzmény Rexxar
(119/552)
Köszönöm a segítségeteket, a VI. rész ok, indul ma, nézzük teljes gõzzel.

A többit a sorok közöttit átadom fordításra.....Van még mit tanulnom...
köszi
Rexxar 2007 aug. 03. - 22:03:56
(118/552)
Hupsz, nos ez esetben a torrentkém-nél próbálozzatok (olvass a sorok közt! :)), és ott keresés, ha 5,1 gb, akkor megtaláltad. :) Ha még így is kifütyülnek, akkor küldjetek mailt. :D

Good luck.
Rexxar 2007 aug. 03. - 16:12:39
(117/552)
Nos évad-letöltés kapcsán egész konkrétan a season 6-ban tudok segíteni:

*moderálva*

De sztem ha körülnézel ezen az oldalon, meglesz a többi season is. Mivel ez ilyen ingyenes, nem-regisztrálós, ratiot-nem-figyelõs oldal, lehet gond a seeddel, de azért vannak még rendes emberek, akik feltöltik. (Pölö én is. :)) Remélem ez segít vmit.
alanis 2007 aug. 03. - 15:27:14
(116/552)
évadokat szeretnél letölteni? ha igen, azt a wiki-rõl sem fogod tudni. ott csak infók vannak az évadokról, a szereplõkrõl, ill. némelyik évadnál van néhány videónézegetési lehetõség. ennyi.
10/10
khekkkkkk 2007 aug. 03. - 15:13:12 10/10
(115/552)
Köszi az infot. A wikin kicsit elveszve éreztem magam, sok info, és sehol egy letöltési lehetõség. Persze, tudom, én bénázok.
Segyít lsz. Az elsõ részhez, ha elnavigálnál step by step, akkor onnan megy már. Hogy ne zavarjuk a közöst, megkérhetlek, hogy a felh név + freemail-re meg tudnád küldeni?? Jah, és csak angol nyelven van meg? Nem baj, csak tudjam.
Köszi khekkkkk
vuvuvu 2007 aug. 03. - 09:56:15
(114/552)
Hát a hideg fej az tényleg kell. Megjegyzem a wikin olvastam hogy Rob/Amber közt van egy hasonlóság is, nem véletlen hogy együtt maradtak: egymáshoz közel álló tanulmányokat folytattak, amelyek egyértelmûen segítették õket a stratégiában: pszichológiát valamint kommunikációt.

A mamáknak én is drukkoltam és sajnáltam hogy nem kerültek be a dobogósok közé. Azért az tényleg nem semmi, hogy az egyik felmászott a létrán a hídra, onnan meg leugrott, a másik meg a sziklafalra. Hát igen. Ezt bírom az amerikaiakban. Nálunk hány 50-es anyuka (aki korábban nem sportolt, csak háziasszonykodott) csinálná ezt meg?

Hétfõn újra kezdõdik John/Victoria meg a többiek ámokfutása :-)))
alanis 2007 aug. 02. - 20:01:57
(113/552)
viszont az tény, hogy mind A. mind R. nagyon jól taktikázott a S.ban. a többiek csapongtak. fõleg érzelmi alapon kötöttek szövetségeket. õk nem. és valószínûleg, sõt biztos - a végkifejlet ismeretében pláne - nekik volt igazuk. egy ilyen túlélõ tábort csak jéghideg fejjel lehet végigcsinálni úgy, hogy a végén te viszel mindent.

a mostani évadban a bowling mamák nagyon jó fejek voltak. sokan leírták õket, mivel nem a legfiatalabb és nem a legsportosabb páros voltak. ráadásul nõk. bár köztük is voltak összetûzések, számomra az egyik, ha nem a legszimpatikusabb páros voltak.