REni1 2007 jún. 19. - 12:02:46
(32/552)
Hát ez a Jon vagy ki a fene tényleg egy nagy **** hogy viselkedhet így a barátnõjével olyan mintha a csaj lenne a hapsi minden keményebb golgot neki kell csinálnia!
A pasi persze a végén mikor kiderül hogy tovább mennek már próbál mentegetõzni, hogy a csaj akart enni, meg hogy úgyis szeret enni, de mikor ki kellet választani hogy kinek van paprikás hangulata a csaj nagyot néet mikor a csávó azt mondta hogy õneki kell csinálni, még véletlenül se az látszott rajta hogy akarja!
Remélem ha vége a versenynek dobja a csaj mert ennél jobbat érdemel!
Stella 2007 jún. 19. - 10:04:53
(31/552)
javítás: nekem az az izmos pasi szimpatikus, pedig brutálnak néz ki.
Stella 2007 jún. 19. - 10:00:29
(30/552)
A Máv, és a taxisok csodásan leégtek, nah persze nem a naptól. A jegypénztáros nem tudta,hogy hajnalban megy vonat, õ holnap-ot mondott, és egy egyszerû vasúti kis alkalmazottól kellett megtudniuk, az igazat. Minek ültetnek oda olyan TudatLenkét? egy nagyobb városban több külföldi ember elõfordul, minimális angol nyelvtudás azért illene.A csaj "meg is dícsérte" a vonat belsejét:) a taxis pedig megkerülte egész Pestet velük, mire odaértek, lehet nem tudta valóban hol van, de az is lehet hogy tett egy hosszabb kört, hogy többet fizessenek. Nekem az az izmod pasi, pedig tiszta brutálnak néz ki. Egy percig nem gondolkodtak,hogy megigyák-e a vért. Szerintem az uszodás meg volt játszva, hogy mindenki gólja sikerüljön. Csak rendesek a magyarok:))Jonathan-t viszont jól kitessékelte a taxis, nem csípte a kiabálását, Kár hogy Gus/Hera most estek ki. Jonathan mit csinált a nõjével Berlinben. ledobta a hátizsákját, a nõ meg cipelt vagy 20 kg-ot. De amit a Gundel Étteremben hagytak ,kissé gusztustalan volt. Az asztal alá ....... Mondjuk ha valakinek hányingere van, azt nehezen tudja türtõztetni, de nem volt elõttük semmi, amibe be....volna, kivéve a Victoriát. Tudja Jon, ha kajáról van szó, az csak is nehéz lehet, ezért a nõre hárította. Még jó,hogy nemsokára õk is kiesnek:)
Jah, a Kendrát továbbra is lehet útálni, mert õk fognak"zsákolni":)) Jah igen, az tetszett mikor valaki azt mondta, "csodás az az épület (Parlament), olyan mint a Disneyland".
vuvuvu 2007 jún. 18. - 15:19:55 Előzmény alanis
(29/552)
nemrég fedeztem fel én is ezt a mûsort. kb. az 5.széria felénél, amikor szentpétervárra repültek. azóta minden hajnalban megnézem :-)

holnap lesz a magyarországi szakasz 2.része, ma hajnalban az elsõ epizódok összefoglalója volt.

colint én sem nagyon kedveltem, felfuvalkodott, agresszív pasi volt. ennél bunkóbb már csak a vállalkozó jonathan a mostani szériában. victoria helyében otthagynám. a chip/kim és charla/mirna párost bírtam az elõzõben és a döntõben nagyon drukkoltam hogy ne colinék nyerjenek. (úgyis agyonnyerték már magukat egy csomó 1 hetes nyaralással.) a mostaniban nem túl szimpatikus még kendra: nyafogós csaj, a pasija helyében a játék után dobnám. egy elkényeztetett üresfejû nõ, aki el sem tudja képzelni, a világon nem csak modellek élnek, és szállodán meg croissant-on kívül is van élet. akik viszont nagyon szimpik gus/hera, igazi emberek, akik nemcsak versenyeznek, hanem próbálják élvezni is a helyeket amerre járnak. chip/kim esetében is ezt bírtam, nemcsak végigrohanták a versenyt, hanem közben hálásak voltak minden szép élményért amit a versenyben megtapasztaltak.

a feliratozás viszont csapnivaló. sok a félrefordítás. és hát szégyellje magát a fordító, hogy az egri várat az elsõ felratnál egri kastélynak fordította. megjegyzem angolul Eger Castle és Buda Castle, magyarul mindkettõ vár és nem kastély. (ez csak 1 példa, de a felirat hemzseg a hibáktól.)
alanis 2007 jún. 12. - 11:24:36
(28/552)
a wiki-n újra megnézve, mi is lesz a magyar részben, leesett végre, hogy nem is egy, hanem 2(!) rész lesz. uis dupla adásnyi anyag született a Leg6-ról, ami a magyarországi ámokfutást örökítette meg.
szóval csütörtök-pénteki adásokat nézzétek!
alanis 2007 jún. 08. - 18:36:09
(27/552)
ha jól számoltam, akkor a csütörtöki részben. de azért ne csak azt a részt nézzétek, hátha rosszul számoltam.
Elena66 2007 jún. 08. - 17:56:14
(26/552)
Nem tudja valaki,hogy kábé mikor fogják azt a részt adni,amikor Magyarországon lesznek?
alanis 2007 jún. 07. - 19:24:07
(25/552)
most tudtam le az elsõ két részt egy húzamban a VI. évadból. hát.... az elõzõ kettõhöz képest, amiket láttam, ez tele van furábbnál furább fazonokkal. de ez a Jon egy idegbeteg, nem normális alak. ez sokkal rosszabb Colin-nál.
állítólag Phil is beszólt neki az egyik szakasznál. na erre nagyon kíváncsi vagyok.
alanis 2007 jún. 07. - 11:04:19
(24/552)
ez igaz, hogy mindig vannak idõsebbek is. de szerintem ez így van jól. kicsit népnevelõ célzat is van benne biztos, mivel be kell mutatni, hogy nemcsak a fiatalokból áll a világ, az idõsebbek is képesek elõrehaladott koruk ellenére sok mindent elérni. :-)))) és persze esélyt adnak nekik ezzel, hogy bebizonyítsák, hogy még bennük is van élet és tudnak küzdeni vmiért, nemcsak az ifjúság. :-)
Stella 2007 jún. 07. - 10:49:33
(23/552)
Én már megnéztem ki lesz az elsõ. úgy hogy már tudom:)) Csak azt nem értem,hogy miért mennek olyan idõsek, lefutottak a metróhoz,már ki voltak fulladva. De mondjuk, a fiatalok is.
alanis 2007 jún. 07. - 09:53:08
(22/552)
ma reggel láttam az évad elsõ részét. na, ez is jól kezdõdött. :-))) ahogy elnézem, ebben is lesz egy Colin szintû idegbeteg pasas. mondjuk ez a pasi a feleségével vágott neki TAR-nek. és a maiban már odáig eljutottak, hogy a férj a nõ fejéhez vágta, "ha ennyire béna vagy, inkább elválok." nagy az isten állatkertje...
esélylatolgatásba én nem mennék bele, mivel tudom a végét. :-) nem tudom, miért, de nekem így jobb végignézni az évadokat.
Elena66 2007 jún. 06. - 19:04:18
(21/552)
Nah az tök jó lesz,ha nálunk is forgatnak részeket:DNektek melyik csapat szimpi?Szerintetek kik az esélyesek?
alanis 2007 jún. 06. - 15:02:50
(20/552)
Igen!!!!!! a holnap kezdõdõ VI. évadban lesz néhány magyarországi állomás. ki lehet számolni, melyik nap fog menni, mert a Leg 6-os volt a magyar rész. érkezés után egybõl az egri várba kellett eljutniuk, utána viszont végig Bp.en voltak. többek között budai vár, egy internet kávézó, a Hajós A. uszoda, a Gundel és a Halászbástya. a köv.õ részben már csak annyi lesz, hogy reptér és irány Franciao.
azt hiszem tanulmányba illõ lesz, hogy fognak velünk magyarokkal boldogulni a résztvevõ csapatok. semmi jóra nem számítok. bár érne kellemes meglepetés!:-)
Stella 2007 jún. 06. - 14:28:51
(19/552)
Most lesz benne Magyarország is? én meg arra leszek kíváncsi,hány angolul beszélõ ill.angolt értõ taxist , vagy éppen járókelõt fognak leinteni:))
alanis 2007 jún. 06. - 13:35:10
(18/552)
Köszi!
viszont azt nagyon sajnálom, hogy az AXN nem adja le sosem az egyes évadok után azokat a The Early Show-ban készült beszélgetéseket az elsõ 3 vagy 4 helyezettel. ezzel olyan kerek lenne minden évad. ráadásul bármilyen fura, ott vhogy emberi volt még Colin is. csak kár, hogy a verseny alatt, stresszhelyzetben mindenkibõl kibukik valódi énje és ezért kevéssé volt hihetõ. :-(((
a VI. évad magyar részeit már nagyon várom! fura lesz biztos ilyen tempó mellett Eger vagy akár a budai vár. :-)
Stella 2007 jún. 06. - 13:04:47
(17/552)
Azt hiszem Kim a szkarabeuszt kereste meg a homokban, mert még mondta is, hogy végre õ is tett valamit, nem csak a férje. Brandon viszont nagyon istenhívõ volt, azért nem itta meg a vodkát sem Oroszországban, mert õ ellenzi az alkoholt, ezért pipa is lett a barátnõje. Mert azzal könnyebben végezhettek volna,mint a hokizással. De szerintem már õk sincsennek együtt, mert mondta,hogy szereti a barátnõjét, de nem biztos benne hogy õ az igazi.Hát én biztos nem szülnék egy ilyen idegroncs pasinak,mint Collin, éppen hogy csak meg nem ütötte a csaját. És még legtöbbször a nõ kért bocsánatot.
alanis 2007 jún. 06. - 12:55:23
(16/552)
Colin nekem sem tetszett. nagyon agresszív volt végig. és sokszor ahogy bánt a barátnõjével ország világ szeme láttára. nyilvános megalázás tipikus esete. és ezek után a csaj igent mondott, mikor megkérte a kezét! bár nagyon sok nõ belemegy egy ilyen kapcsolatba, ahol õ az alárendelt szerep. sosem értettem miért.
a wikipedia-n olvastam, hogy a legellentmondásosabb szereplõk egyike Colin volt, akit az emberek agresszivitása miatt nagyon utáltak. valószínûleg éppen ezért akarta Phil, a mûsorvezetõ beválogatni õket az All Stars mûsorba is. csak nem tudták vállalni Christie terhessége miatt.
viszont fura volt nagyon, hogy a dobogósoknál uaz volt a felállás. mindegyik párosnál egyetlen egy feladatot vállaltak be a nõk, mindent a pasik csináltak végig. viszont arra nem emlékszem, Kim melyiket vállalta?.emlékszik erre vmelyikõtök?
Stella 2007 jún. 06. - 12:17:19
(15/552)
én Chip&Kim-nek, és a modell párosnak Brandon&Nicole-nak drukkoltam, Collin, egy idegbeteg, volt, aki a kamerák láttára képes volt lehordani a barátnõjét,meg dühbegurul,ha nem úgy sikerült minden ahogy õ eltervezte. Bár ha azt nézzük, a mûsor elején amikor mutatták be a játékosokat, Chip&Kim háza nem volt mindennapi, és ráadásul Chip meg is említette, hogy van medencéjük otthon, és ennek ellenére sem tud úszni a felesége. Mondjuk Kim nem sokat tett a nyereményért, mindent a férje vállalt be, beleértve a tojást és a kaviár evést is, sõt még a tériszonyát is többször leküzdötte, mert kímélte a feleségét. Charla és Mirna is megérdemelte volna, mert mindíg a kis hölgyike csinált mindent az unokatestvére meg alig. De õ mondta is, mikor kiesett hogy muszály volt bizonyítania, mert megnézik õt, sajna. Szóval õ is bátor volt. Jól taktikáztak, lehet én sem árultam volna el, mikor indul a legközelebbi repülõjárat. Mindenesetre, lehet már 6 év alatt elszórták a pénzüket:))
alanis 2007 jún. 05. - 19:17:49
(14/552)
sajnos nem láttam az elsõ adástól azt a szériát, amit Chip&Reichen nyert meg, de milyen csalásról és hazugságokról beszélünk? csalás az, amikor kocsival mentek, pedig az utasítás az volt, hogy nem használhatják? ezért a büntetést meg is kapták, ami miatt majdnem kiestek. másra nem emlékszem. de ha valóban olyat tesznek, ami a verseny szabályzatával ellentétes lett volna, úgyis kirakták volna õket.
és hazugság? ez a verseny, mert ugye játékról a szó szoros értelemben nem beszélhetünk, nem barátok szerzésérõl szól. ez egy kõkemény csata. mégpedig egy olyan összegért, ami mindegyik résztvevõ életét megváltoztathatja, ha megnyeri. természetes, hogy mindegyik team mindent megtesz azért, hogy õvék legyen az 1m dollár. ha már itt tartunk, mit szóltatok Charla&Mirna akciójához, amikor tudták, hogy van korábbi járat és nem szóltak a többieknek, hanem megvárták, míg elalszanak és továbbálltak? ez tisztességes volt? vagy most, mikor Chip&Kim - akiknek én is szintén örülök, hogy nyertek - bevállalták, hogy megbéklyózzák a Colin&Christie párost, hátráltatva õket? oké, ez utóbbit a verseny lehetõvé tette, de nem volt kötelezõ.
elõször végig kellene gondolni, mirõl is szól ez a verseny valójában és utána kritizálni embereket. tény, mindenkinek joga van szimpatizálni párokkal, szorítani pároknak és másokat kevésbé kedvelni. de nekem van egy olyan érzésem, hogy a Chip&Reichen párossal legnagyobb problémátok inkább az, hogy melegek. mert amiket õk megtettek másokkal, mások uúgy megtettek szerintem.
és végül csak egy kérdés, amin érdemes lenne elgondolkodni. Ti mi mindent tennétek meg egy ilyen verseny során, hogy Ti hozzátok el a fõdíjat?....
Elena66 2007 jún. 05. - 17:01:20
(13/552)
Szerintem tök jó,hogy a mostanit pedig a Chip&Kim nyerte,mert ahhoz képest,hogy nem mai csirkék,hanem szülõk,így végig tudták csinálni.Le a kalappal!Én azért nem értek egyet azzal elõzõvel,hogy a Chip&Reichen nyert,mert volt olyan,hogy csaltak és hazudoztak és nagyon rosszindulatúak voltak.Én úgy gondolom,hogy David&Jeff-nek kellett volna megnyerniük!