7/10
RoKKfish 2010 szept. 07. - 22:14:31 7/10
(235/655)
Egy ilyen "eksönhiró-dzsembori" mozitól én mindenképp lazább hangvételt várnék. Valószínûleg azonban ezt kizárja, ha Stallone rendez és ír forgatókönyvet. A "srác" valahogy mindig komolyabban veszi magát a kelleténél, ráadásul az sem tett jót a nemes ügynek, hogy Schwarzenegger és Willis szinte csak a stáblistán kapott helyet. Fölösleges vakerben és hatásvadász melodrámában tehát nincs hiány, de az akciójelenetek még a feltehetõen low-budget CGI mellett is voltak annyira szórakoztatóak - köszönhetõen a vérprofi társaságnak -, hogy egyszer nézõs mozis lazulásnak teljesen rendben legyen a film. Kis jóindulattal egy 7-est megér.
10/10
BLACK DYNAMITE 2010 szept. 07. - 20:16:08 10/10 Előzmény atis840
(234/655)
Figyu atis,...hagyd már a f*szba...
Ez pont olyan mintha egy vakon született embernek próbálnád elmagyarázni a kék és a piros szín közti különbséget!
Nem ér ennyit az egész!
Nem vágja,hogy ez nem egy Oscar díjas film, hanem egy jó kis akciódús popcorn filmecske.
Én most nézem a Machete-t és gondolom azt is sokan ki fogják f*kázni, de én nagy ívben teszek rá, mert nekem bejön :)
10/10
atis840 2010 szept. 07. - 19:04:42 10/10 Előzmény Csokibogár
(233/655)
Elõször is 1/10 az akciósztárok miatt? Mi van ha azok sincsenek, akkor 0/10-et adsz, mert olyant nem lehet?! Másodszor pont azok a színészek, akik már letettek az asztalra nem keveset az akciófilmjeik során, alapból megérdemelnének egy ilyen kaliberû filmnél 6/10-et! Az a minimum tisztelet irántuk szerintem! Az hogy neked nem tetszett a film megértem, de az hogy ez egy szar azt már nem! Az hogy nem tetszett az fõleg azért lehetett, mert valószínûleg nem tudod, és nem is akarod értékelni, se a látványt, se a zúzást, se az akció jelenetek szépségeit! Ezzel sincs semmi baj, de attól még a film nem rossz a maga mûfajában, sõt kifejezetten kiválónak találtam!A mai akciófilmekben pont azok hiányoznak ami ebben bent van dögivel!A ritmusra épülõ látványos verekedések, a követhetõ lövöldözések, kiváló kamerafelvételek, felpörgetett és folyamatos akciójelenetek, amiket manapság nagyon nehezen valósítanak meg, és ez mindenképpen dicséretet érdemel! És ezeket nem is akármilyen színészek valósították meg, akiknek amúgy meg szerintem volt karaktere, és a beszólásaik feltették az i-re a pontot is! Valójában nem meggyõzni akarlak, csak érzékeltetni veled, hogy az itteni 1/10-es voksod igenis sértés a filmre és a színészekre nézve, attól függetlenül, hogy ez a te véleményed! Ha magamból indulok ki, akkor én nekem meg a fantasy témák nem jönnek be! Se a Gyûrûk ura, se az Avatar, de ha pontoznom kéne soha nem pontoznám õket 8/10 alá, hiszen pontosan tudom, hogy fantasztikusan nagy alkotások, gyönyörû a látvány világuk, és kiváló a történetük!
10/10
BLACK DYNAMITE 2010 szept. 07. - 18:42:10 10/10
(232/655)
LOL
Hagyd már a fikázást, bakker!!!
Inkább ezt nézd te is és a többiek is!
Igaz a minõség nem a legjobb, de kivárni a szutyok késlekedõ magyar vetítést ...
http://www.movie2k.com/movie-166548-Machete-film.html
offtopic
Csonger 2010 szept. 07. - 15:55:53
(231/655)
:) Kicsit figyelj oda, kinek válaszolsz!
10/10
Jamboman 2010 szept. 07. - 15:09:01 10/10
(230/655)
Én pont tegnap néztem meg,szerintem annyira nem rossz.Van egy-két rész ami kicsit felesleges,de amúgy jó kis film.

*SPOILER*
Fõleg a vége felé amit Terry Crews mûvel a palotánál,meg Jet Li és Stallone autóüldözéses jelenetei,na meg a legvégén amikor Rourke és Statham versenyeznek, az a legjobb szerintem.Mondjuk Stallone meg a csaj "kötõdése" eléggé hülyén van megcsinálva.
*SPOILER VÉGE*

A karaktereken tényleg jobban kilehetett volna dolgozni,de ez van, ezt kell szeretni.Az akciójelenetek jók,csak maga a cselekmény az,amire annyira nem figyeltek a forgatás során.
offtopic
xshampster 2010 szept. 07. - 11:00:04
(229/655)
ja bocs mégegyszer. kamisamának szántam
xshampster 2010 szept. 07. - 10:58:58 Előzmény Csonger
(228/655)
akkor meg miért írtad hogy mellékszereplõ statham? jet lire mindjárt ráírod nem is játszik a filmben, mert az a 10 perc szereplés olyan mint ha nem is számítana
egy filmben több fõ szereplõ is szokott lenni általában. mert stallone egy két jelenettel többet van a filmben mint statham, ezért jason már csak mellékszereplõ. jajj annyira sajnáljuk hogy nem töltötte be az egész képernyõt minden percben
még ha csak mellékszerepet kapott volna akkor is kinyalhatta volna a seggét stallonénak, hogy szerepet szánt neki a filmben
6/10
kamisama 2010 szept. 07. - 09:40:26 6/10
(227/655)
az elõbbi xshampster nevezetû egyénnek ment, sry.
6/10
kamisama 2010 szept. 07. - 09:27:05 6/10 Előzmény Csonger
(226/655)
Mi bajod van, elgurult a gyógyszered? Válaszodból kiderül, hogy ki az idióta kettõnk közül. Szerintem az aki egy filmes fórumba beírt hozzászólást magára vesz, és leidiótázza a másikat érte. Szerintem érdemes lenne elgondolkodnod ezen, hogy úgy írsz a másikról véleményt, hogy közben nem tudsz róla semmit. Ez egy film fórum...
xshampster 2010 szept. 06. - 17:35:23
(225/655)
sorry. ezt neki szántam, számolja meg stopperrel melyik szereplõ játszik több idõt és azután ugasson. de ha nem is elsõ akkor is erõsen 2. aki a legtöbbet van a filmben, nem tudom milyen mellékszereprõl beszél...
offtopic
Csonger 2010 szept. 06. - 17:06:38
(224/655)
Olvass elõzményeket! Idióta.
offtopic
xshampster 2010 szept. 06. - 16:40:45
(223/655)
mivaaaan? többet van benne mint stallone. idióta
offtopic
Csonger 2010 szept. 06. - 16:39:24 Előzmény kamisama
(222/655)
"Jason Statham egyik legrosszabb filmje, vhogy nem áll jól neki a mellékszereplõi szerep"
Szerintem a két legjobb film, amiben Jason szerepelt, a Ravasz meg a Blöff. Elõbbiben egyáltalán nem mondható fõszereplõnek, s utóbbiban sem túlságosan. Szóval jó õ mellékszereplõnek is.
10/10
izom 2010 szept. 06. - 14:08:33 10/10
(221/655)
ok ,de stallone esetében törtéetet karakter fejlödés mikor ez sima akcio film?!

bérgyilkosok rocky ott megértem,de itt semmi más nem számit csak a zuzás akkor örülök,hogy én ezzel már majd 1-éve tisztában vagyok.egy két jelenet VALOBAN hülyén nézett ki,de abszolute nem ez a lényeg 3NAGY EMBER szerepeltetése nekem jo volt.
10/10
vareg 2010 szept. 06. - 11:47:06 10/10 Előzmény BLACK DYNAMITE
(220/655)
ja bocs tényleg nem hallottam, hogy Norris-ra gondolt Sly.
Nekem tetszett volna, még ha nem is akciózik hanem csak filozofál mintt Rourke. Azért az én meglátásom szerint Norris messze nagyobb akcióhõs volt mint Seagal vagy Van Damme, és fénykorában szét rugta volna mindkettõ seggét.
Írtad, hogy Couture helyett Bass Rutten jó lett volna. Én is birom nagyon kemény bunyós, de azért Randynek vannak filmes tapasztalati, lényegében benne volt a Redbeltben, õ játszotta a skorpiókirály 2-öt is. Tudom hogy Rutten is játszott ebbe abba de sosem láttam, még Chuck Liddelt is többször láttam filmbe. Remélem csinál még egy két bunyós mozit(Couture).
Én inkább John Cena-t pakoltam volna még bele a filmbe, The Rock helyett mert szegény szikla inkább átment ovisba, míg Cena azért akciófilmekben nyomja.
Meg mint mondtam Jackie Chan is vicces lett volna azért. De fennál a lehetõség egy második részre, hátha megtudjuk kik Willis emberei.
10/10
vareg 2010 szept. 06. - 11:35:01 10/10 Előzmény johnny91
(219/655)
The Rock nem akciósztár hanem inkább gyerekfilmsztár. (Hulk Hogan akciósztár volt:D?)
Diesel meg pofátlanul elkért volna vagy 20 milliót és valljuk be ebbe ebben a filmben mindenki többet ér nála. (a halálos iramért 25-öt kért, a xxx 2 25-öt plusz a nyereség bizonyos %-át még jó hogy nem adták neki. A riddick 2-árt szintén 20millát kapott.
Csokibogár 2010 szept. 05. - 14:02:10 Előzmény kamisama
(218/655)
1/10, de csak a sok akciósztár miatt. Rég láttam ilyen rossz filmet, pedig lelkesen vártam. Annyira gyengék voltak a karakterek és a párbeszédek, hogy a látványos akciójelenetek sem tudtak kárpótolni.

SPOILER!!!

A piaci jelenetnek például mi értelme volt? A biciklis felborításával próbálták demonstrálni, hogy milyen csúnya-gonoszak a katonák??? És az, hogy Eric Roberts mindeközben egy almát/paradicsomot szagolgatott azt szolgálta, hogy bemutassák a hidegvérû kegyetlenségét??? Érthetetlen. Nem beszélve a Willis-Schwarzenegger-Stallone jelenetrõl, úgy osztják egymást, mint az óvodában.
Spoiler vége.
Szeretném kiemelni, hogy ez az én véleményem és nem, nem vagyok sem Alkonyat, sem Harry Potter rajongó. Továbbá nem vagyok annyira korlátolt, hogy azt gondoljam azokról, akiknek tetszett, hogy gyökerek.
Nem merem Sly-t szídni, ki tudja, lehet, hogy ugyanannyi köze van a forgatókönyvhöz, mint pl. az Ö.K.Ö.L esetében, vagyis: ZÉRÓ.
10/10
offtopic
johnny91 2010 szept. 05. - 11:44:47 10/10
(217/655)
Már tom kit hiányoltam a filmbõl van damme-on és seagal-on kívül:The Rock-ot és Vin Diesel-t!!!!!
10/10
BLACK DYNAMITE 2010 szept. 04. - 22:40:02 10/10 Előzmény atis840
(216/655)
Nagyon igazad van.Ugyan így látom én is a dolgokat.